Antrenör
Mehmet Ali İncesoy
Mehmet Ali İncesoy'ın atları son 12 ayda 14 koşuya çıktı, 2 birincilik ve 4 ilk üç derece aldı. En çok Ankara'da koştu (11 koşu).
Kaynak: TJK resmi sonuçları. Son güncelleme: 8 Kasım 2026 Pazar.
Mehmet Ali İncesoy antrenör istatistikleri (2026)
| Dönem | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 | ROI |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 14 | 2 | 1 | 1 | %14,3* | %28,6* | – |
| Son 12 ay | 14 | 2 | 1 | 1 | %14,3* | %28,6* | – |
| 2020'den bu yana | 81 | 7 | 7 | 6 | %8,6 | %24,7 | −%53,6 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda. 2020 öncesi için TJK Antrenör İstatistikleri.
Bugün koşan atları
Bugün koşan atı yok. Son koşu: 22.09.2026, Ankara.
Yıllara göre birincilik
| Yıl | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 14 | 2 | 1 | 1 | %14,3* | %28,6* |
| 2025 | 8 | 0 | 0 | 1 | 0/8 | 1/8 |
| 2024 | 44 | 4 | 3 | 3 | %9,1 | %22,7 |
| 2023 | 15 | 1 | 3 | 1 | %6,7* | %33,3* |
Favoriyle performans
Hipodrom, pist, mesafe ve ırk
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Ankara | 11 | 1 | 1 | 1 | %9,1* | %27,3* |
| Kocaeli | 2 | 1 | 0 | 0 | 1/2 | 1/2 |
| Adana | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kum · Normal | 8 | 1 | 0 | 1 | 1/8 | 2/8 |
| Çim · Normal | 3 | 1 | 1 | 0 | 1/3 | 2/3 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 8 | 2 | 1 | 1 | 2/8 | 4/8 |
| 1201–1600 m | 5 | 0 | 0 | 0 | 0/5 | 0/5 |
| 1601–2000 m | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Arap | 13 | 2 | 1 | 1 | %15,4* | %30,8* |
| İngiliz | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Şartlı | 6 | 0 | 1 | 0 | 0/6 | 1/6 |
| Handikap | 4 | 0 | 0 | 0 | 0/4 | 0/4 |
| Maiden | 4 | 2 | 0 | 1 | 2/4 | 3/4 |
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Adana | 67 | 5 | 6 | 5 | %7,5 | %23,9 |
| Ankara | 12 | 1 | 1 | 1 | %8,3* | %25,0* |
| Kocaeli | 2 | 1 | 0 | 0 | 1/2 | 1/2 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Çim · Normal | 35 | 2 | 6 | 1 | %5,7 | %25,7 |
| Kum · Normal | 29 | 3 | 0 | 3 | %10,3* | %20,7* |
| Çim · Çok Yumuşak | 5 | 0 | 1 | 0 | 0/5 | 1/5 |
| Kum · Islak | 5 | 1 | 0 | 0 | 1/5 | 1/5 |
| Çim · Biraz Yumuşak | 4 | 1 | 0 | 1 | 1/4 | 2/4 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 22 | 3 | 4 | 1 | %13,6* | %36,4* |
| 1201–1600 m | 44 | 3 | 2 | 4 | %6,8 | %20,5 |
| 1601–2000 m | 14 | 1 | 1 | 0 | %7,1* | %14,3* |
| 2001+ m | 1 | 0 | 0 | 1 | 0/1 | 1/1 |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Arap | 74 | 7 | 6 | 5 | %9,5 | %24,3 |
| İngiliz | 7 | 0 | 1 | 1 | 0/7 | 2/7 |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Handikap | 28 | 2 | 1 | 1 | %7,1* | %14,3* |
| Şartlı | 19 | 1 | 3 | 1 | %5,3* | %26,3* |
| Maiden | 19 | 3 | 2 | 1 | %15,8* | %31,6* |
| KV-7 | 5 | 0 | 0 | 0 | 0/5 | 0/5 |
| KV-8 | 3 | 0 | 1 | 1 | 0/3 | 2/3 |
| Satış | 2 | 1 | 0 | 0 | 1/2 | 1/2 |
| KV-9 | 2 | 0 | 0 | 2 | 0/2 | 2/2 |
| KV-6 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| Kısa Vade Handikap | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda.
En çok çalıştığı jokeyler
| Jokey | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| B. Kılınç | 6 | 1 | 0 | 1 | 1/6 | 2/6 |
| M. Coşkun | 2 | 1 | 0 | 0 | 1/2 | 1/2 |
| R. Kurt | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| S. Çelik | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| M. Bağ | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| M. Çelik | 1 | 0 | 1 | 0 | 0/1 | 1/1 |
| F. Yücel | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| N. Demir | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Son 12 ay, ilk 10.
En çok koşan atları
| At | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Arzudar | 4 | 0 | 0 | 0 | 0/4 | 0/4 |
| Çeşnigir | 4 | 1 | 1 | 0 | 1/4 | 2/4 |
| Zeytin Gülü | 3 | 1 | 0 | 1 | 1/3 | 2/3 |
| Tusem Kız | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| Suzanay | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| Faithful Spirit | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Son 12 ay, ilk 10.
Son 20 koşu
| Tarih | Hipodrom | Cins | Mesafe · Pist | At | Jokey | Sıra | Gny |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 22.09.2026 | Ankara | Handikap 16 | 1500 Kum | Arzudar | R. Kurt | 7/15 | 23,05 |
| 25.08.2026 | Kocaeli | Handikap 16 | 1500 Kum | Arzudar | M. Coşkun | 11/12 | 22,40 |
| 15.08.2026 | Ankara | Handikap 16 | 1200 Kum | Arzudar | S. Çelik | 7/11 | 4,85 |
| 01.08.2026 | Ankara | Şartlı 4 | 2000 Kum | Arzudar | B. Kılınç | 8/9 | 15,15 |
| 16.07.2026 | Kocaeli | Maiden | 1200 Kum | Zeytin Gülü | M. Coşkun | 1/12 | 9,75 |
| 02.07.2026 | Ankara | Maiden | 1200 Kum | Zeytin Gülü | B. Kılınç | 3/8 | 11,05 |
| 26.06.2026 | Ankara | Şartlı 3 | 1300 Kum | Çeşnigir | B. Kılınç | 5/6 | 13,10 |
| 20.06.2026 | Ankara | Handikap 15 | 1600 Çim | Tusem Kız | M. Bağ | 10/10 | 13,15 |
| 20.06.2026 | Ankara | Şartlı 1 | 1200 Çim | Zeytin Gülü | B. Kılınç | 4/11 | 17,45 |
| 13.06.2026 | Ankara | Şartlı 3 | 1200 Çim | Çeşnigir | B. Kılınç | 5/9 | 2,65 |
| 26.05.2026 | Ankara | Şartlı 3 | 1200 Çim | Çeşnigir | M. Çelik | 2/6 | 1,40 |
| 07.05.2026 | Ankara | Maiden | 1000 Çim | Çeşnigir | B. Kılınç | 1/11 | 9,60 |
| 07.05.2026 | Ankara | Maiden | 1000 Çim | Suzanay | F. Yücel | 7/11 | 9,60 |
| 06.01.2026 | Adana | Şartlı 4 | 1500 Kum | Faithful Spirit | N. Demir | 6/6 | 16,75 |
| 27.04.2025 | Adana | Handikap 16 | 1900 Çim | Trakus | İ. Güreke | 7/11 | 12,00 |
| 05.04.2025 | Adana | Handikap 16 | 1300 Çim | Trakus | N. Demir | 3/14 | 10,55 |
| 05.04.2025 | Adana | Maiden | 1300 Çim | Subengyana | V. Demir | 7/11 | 59,85 |
| 22.03.2025 | Adana | Handikap 16 | 1800 Çim | Nezengül | N. Demir | 7/14 | 26,50 |
| 15.03.2025 | Adana | Maiden | 1800 Çim | Subengyana | E. Sincan | 11/12 | 8,80 |
| 01.03.2025 | Adana | Handikap 16 | 2000 Kum | Nezengül | M. Akgöbek | 6/9 | 11,75 |
Sık sorulanlar
Mehmet Ali İncesoy bu yıl kaç yarış kazandı?
2026'da 14 koşuda 2 birincilik kazandırdı. Son güncelleme 8 Kasım 2026 Pazar.
Mehmet Ali İncesoy'ın bugün koşan atları hangileri?
Bugün koşan atı yok. Son koşu 22.09.2026, Ankara.
Mehmet Ali İncesoy en çok hangi hipodromda at koşturdu?
Son 12 ayda en çok Ankara'da: 11 koşu, 1 birincilik.
Antrenör ne iş yapar?
Yarış atlarının talim, terbiye, idman, bakım, besleme ve tedavilerinin takibinden ve koşulara ilişkin hizmetlerinden sorumlu, antrenörlük lisansı olan kişidir.
Toplam kariyer istatistiği nerede?
Arşivimiz 2020'de başlıyor. Tüm kariyer için TJK Antrenör İstatistikleri sayfasına bakın.
Yöntem ve kaynak
- Koşu: start alınan koşu sayısı; koşmaz atlar sayılmaz. Birincilik ve dereceler resmi sonuçlardır.
- Kazanma: birincilik / koşu. İlk 3: (1. + 2. + 3.) / koşu.
- ROI: her starta 1 TL ganyan oynansaydı ne kadar kâr ya da zarar edilirdi. Getiri yalnızca antrenörün atı birinci geldiğinde yazılır; ekürü basitleştirilmiştir.
- Dönemler: bu yıl 1 Ocak'tan, son 12 ay bugünden geriye 365 gün, arşiv 2020'den bu yana. Daha eskisi verimizde yok.
- Yarış Günü TJK ile bağlantılı değildir; resmi bilgi için TJK esastır.