Antrenör
Kayhan Altınöz
Kayhan Altınöz'ın atları son 12 ayda 0 koşuya çıktı, 0 birincilik ve 0 ilk üç derece aldı.
Kaynak: TJK resmi sonuçları. Son güncelleme: 8 Kasım 2026 Pazar.
Kayhan Altınöz antrenör istatistikleri (2026)
| Dönem | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 | ROI |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0/0 | 0/0 | – |
| Son 12 ay | 0 | 0 | 0 | 0 | 0/0 | 0/0 | – |
| 2020'den bu yana | 128 | 9 | 13 | 7 | %7,0 | %22,7 | −%62,9 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda. 2020 öncesi için TJK Antrenör İstatistikleri.
Bugün koşan atları
Bugün koşan atı yok. Son koşu: 09.04.2023, İzmir.
Yıllara göre birincilik
| Yıl | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2023 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| 2022 | 36 | 2 | 1 | 0 | %5,6 | %8,3 |
| 2021 | 59 | 4 | 7 | 3 | %6,8 | %23,7 |
| 2020 | 32 | 3 | 5 | 4 | %9,4 | %37,5 |
Favoriyle performans
Hipodrom, pist, mesafe ve ırk
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İzmir | 128 | 9 | 13 | 7 | %7,0 | %22,7 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kum · Normal | 70 | 4 | 8 | 6 | %5,7 | %25,7 |
| Çim · Normal | 37 | 2 | 2 | 1 | %5,4 | %13,5 |
| Kum · Nemli | 8 | 2 | 1 | 0 | 2/8 | 3/8 |
| Çim · Biraz Yumuşak | 7 | 0 | 1 | 0 | 0/7 | 1/7 |
| Kum · Islak | 4 | 0 | 0 | 0 | 0/4 | 0/4 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 16 | 1 | 2 | 2 | %6,3* | %31,3* |
| 1201–1600 m | 63 | 5 | 3 | 2 | %7,9 | %15,9 |
| 1601–2000 m | 46 | 3 | 8 | 3 | %6,5 | %30,4 |
| 2001+ m | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Arap | 100 | 8 | 12 | 3 | %8,0 | %23,0 |
| İngiliz | 28 | 1 | 1 | 4 | %3,6* | %21,4* |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Şartlı | 59 | 3 | 10 | 5 | %5,1 | %30,5 |
| Handikap | 46 | 3 | 1 | 0 | %6,5 | %8,7 |
| Maiden | 13 | 2 | 1 | 1 | %15,4* | %30,8* |
| KV-7 | 4 | 0 | 1 | 1 | 0/4 | 2/4 |
| Satış | 3 | 1 | 0 | 0 | 1/3 | 1/3 |
| KV-6 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| KV-8 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda.
En çok çalıştığı jokeyler
| Jokey | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|
Son 12 ay, ilk 10.
En çok koşan atları
| At | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|
Son 12 ay, ilk 10.
Son 20 koşu
| Tarih | Hipodrom | Cins | Mesafe · Pist | At | Jokey | Sıra | Gny |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 09.04.2023 | İzmir | Handikap 15 | 1400 Kum | Rekortmen | A. İnci | 8/11 | 70,25 |
| 22.10.2022 | İzmir | Maiden | 1200 Çim | Buz Bahçesi | D. Palaur | 7/9 | 48,95 |
| 10.09.2022 | İzmir | Handikap 14 | 2000 Çim | Rekortmen | D. Palaur | 10/11 | 69,15 |
| 02.09.2022 | İzmir | Handikap 14 | 2000 Çim | Pişkin Kız | E. Aktuğ | 7/11 | 7,55 |
| 02.09.2022 | İzmir | Şartlı 19 | 1300 Çim | Rekortmen | F. Avcı | 11/12 | 22,75 |
| 02.09.2022 | İzmir | Şartlı 1 | 1200 Kum | Buz Bahçesi | C. Paso | 8/8 | 14,05 |
| 01.09.2022 | İzmir | Şartlı 2 | 1600 Kum | Haldun | A. Dağdeviren | 12/18 | 59,05 |
| 07.08.2022 | İzmir | Şartlı 19 | 2000 Kum | Rekortmen | B. Mırık | 13/17 | 42,10 |
| 23.07.2022 | İzmir | Şartlı 4 | 1700 Çim | Pişkin Kız | M. Bilgin | 10/11 | 11,20 |
| 17.07.2022 | İzmir | Şartlı 4 | 2200 Kum | Rekortmen | B. Kurdu | 10/11 | 20,75 |
| 16.07.2022 | İzmir | Satış 2 | 1600 Kum | Haldun | O. Kızıldaş | 14/19 | 65,95 |
| 18.06.2022 | İzmir | Maiden | 1200 Çim | Şeker Ay | F. Avcı | 6/9 | 2,40 |
| 16.06.2022 | İzmir | Handikap 15 | 1300 Çim | Pişkin Kız | A. Yıldız | 8/12 | 7,65 |
| 09.06.2022 | İzmir | Handikap 15 | 1300 Çim | Haldun | O. Kızıldaş | 10/12 | 48,60 |
| 26.05.2022 | İzmir | Satış 2 | 1900 Çim | Şeker Turbo | A. Yıldız | 1/12 | 6,15 |
| 26.05.2022 | İzmir | Handikap 14 | 1300 Çim | Haldun | O. Kızıldaş | 8/12 | 32,15 |
| 19.05.2022 | İzmir | Şartlı 3 | 1300 Çim | Şeker Turbo | A. Yıldız | 4/12 | 28,80 |
| 05.05.2022 | İzmir | Handikap 15 | 1900 Çim | Pişkin Kız | A. Yıldız | 5/12 | 16,05 |
| 28.04.2022 | İzmir | Handikap 15 | 1300 Çim | Şeker Turbo | A. Yıldız | 5/12 | 17,65 |
| 28.04.2022 | İzmir | Handikap 16 | 1800 Çim | Pişkin Kız | A. Küründük | 9/12 | 15,05 |
Sık sorulanlar
Kayhan Altınöz bu yıl kaç yarış kazandı?
2026'da 0 koşuda 0 birincilik kazandırdı. Son güncelleme 8 Kasım 2026 Pazar.
Kayhan Altınöz'ın bugün koşan atları hangileri?
Bugün koşan atı yok. Son koşu 09.04.2023, İzmir.
Antrenör ne iş yapar?
Yarış atlarının talim, terbiye, idman, bakım, besleme ve tedavilerinin takibinden ve koşulara ilişkin hizmetlerinden sorumlu, antrenörlük lisansı olan kişidir.
Toplam kariyer istatistiği nerede?
Arşivimiz 2020'de başlıyor. Tüm kariyer için TJK Antrenör İstatistikleri sayfasına bakın.
Yöntem ve kaynak
- Koşu: start alınan koşu sayısı; koşmaz atlar sayılmaz. Birincilik ve dereceler resmi sonuçlardır.
- Kazanma: birincilik / koşu. İlk 3: (1. + 2. + 3.) / koşu.
- ROI: her starta 1 TL ganyan oynansaydı ne kadar kâr ya da zarar edilirdi. Getiri yalnızca antrenörün atı birinci geldiğinde yazılır; ekürü basitleştirilmiştir.
- Dönemler: bu yıl 1 Ocak'tan, son 12 ay bugünden geriye 365 gün, arşiv 2020'den bu yana. Daha eskisi verimizde yok.
- Yarış Günü TJK ile bağlantılı değildir; resmi bilgi için TJK esastır.