Antrenör
Kaan Köylü
Kaan Köylü'ın atları son 12 ayda 11 koşuya çıktı, 2 birincilik ve 4 ilk üç derece aldı. En çok İzmir'da koştu (4 koşu).
Kaynak: TJK resmi sonuçları. Son güncelleme: 8 Kasım 2026 Pazar.
Kaan Köylü antrenör istatistikleri (2026)
| Dönem | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 | ROI |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 11 | 2 | 1 | 1 | %18,2* | %36,4* | – |
| Son 12 ay | 11 | 2 | 1 | 1 | %18,2* | %36,4* | – |
| 2020'den bu yana | 70 | 18 | 8 | 9 | %25,7 | %50,0 | −%21,9 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda. 2020 öncesi için TJK Antrenör İstatistikleri.
Bugün koşan atları
Bugün koşan atı yok. Son koşu: 07.08.2026, Bursa.
Yıllara göre birincilik
| Yıl | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 11 | 2 | 1 | 1 | %18,2* | %36,4* |
| 2025 | 10 | 4 | 1 | 0 | %40,0* | %50,0* |
| 2024 | 6 | 0 | 1 | 1 | 0/6 | 2/6 |
| 2023 | 2 | 1 | 0 | 1 | 1/2 | 2/2 |
| 2022 | 10 | 2 | 2 | 3 | %20,0* | %70,0* |
| 2021 | 17 | 5 | 2 | 2 | %29,4* | %52,9* |
| 2020 | 14 | 4 | 1 | 1 | %28,6* | %42,9* |
Favoriyle performans
Hipodrom, pist, mesafe ve ırk
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İzmir | 4 | 2 | 0 | 0 | 2/4 | 2/4 |
| İstanbul | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
| Bursa | 2 | 0 | 1 | 0 | 0/2 | 1/2 |
| Antalya | 2 | 0 | 0 | 1 | 0/2 | 1/2 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Sentetik · Normal | 4 | 0 | 0 | 1 | 0/4 | 1/4 |
| Kum · Normal | 4 | 2 | 0 | 0 | 2/4 | 2/4 |
| Çim · Normal | 3 | 0 | 1 | 0 | 0/3 | 1/3 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1201–1600 m | 4 | 0 | 0 | 0 | 0/4 | 0/4 |
| 1601–2000 m | 6 | 2 | 1 | 1 | 2/6 | 4/6 |
| 2001+ m | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İngiliz | 10 | 1 | 1 | 1 | %10,0* | %30,0* |
| Arap | 1 | 1 | 0 | 0 | 1/1 | 1/1 |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Maiden | 6 | 1 | 0 | 1 | 1/6 | 2/6 |
| Handikap | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| Şartlı | 2 | 1 | 1 | 0 | 1/2 | 2/2 |
| G3 Handikap | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İzmir | 23 | 7 | 1 | 4 | %30,4* | %52,2* |
| Bursa | 22 | 5 | 3 | 2 | %22,7* | %45,5* |
| Kocaeli | 11 | 5 | 2 | 1 | %45,5* | %72,7* |
| İstanbul | 10 | 1 | 1 | 0 | %10,0* | %20,0* |
| Antalya | 4 | 0 | 1 | 2 | 0/4 | 3/4 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kum · Normal | 34 | 12 | 5 | 6 | %35,3 | %67,6 |
| Çim · Normal | 18 | 3 | 1 | 1 | %16,7* | %27,8* |
| Sentetik · Normal | 8 | 0 | 2 | 2 | 0/8 | 4/8 |
| Kum · Nemli | 4 | 1 | 0 | 0 | 1/4 | 1/4 |
| Çim · Biraz Yumuşak | 3 | 2 | 0 | 0 | 2/3 | 2/3 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 8 | 4 | 0 | 0 | 4/8 | 4/8 |
| 1201–1600 m | 30 | 5 | 6 | 3 | %16,7 | %46,7 |
| 1601–2000 m | 26 | 8 | 2 | 5 | %30,8* | %57,7* |
| 2001+ m | 6 | 1 | 0 | 1 | 1/6 | 2/6 |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İngiliz | 65 | 15 | 8 | 9 | %23,1 | %49,2 |
| Arap | 5 | 3 | 0 | 0 | 3/5 | 3/5 |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Şartlı | 29 | 10 | 4 | 4 | %34,5* | %62,1* |
| Maiden | 17 | 5 | 2 | 3 | %29,4* | %58,8* |
| Handikap | 17 | 3 | 2 | 1 | %17,6* | %35,3* |
| KV-8 | 2 | 0 | 0 | 1 | 0/2 | 1/2 |
| G | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| G3 Handikap | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| KV-6 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| KV-7 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda.
En çok çalıştığı jokeyler
| Jokey | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| A. Yıldız | 4 | 0 | 0 | 1 | 0/4 | 1/4 |
| Ö. Özen | 2 | 1 | 0 | 0 | 1/2 | 1/2 |
| M. Çelik | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| A. Kurşun | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| M. Çiçek | 1 | 0 | 1 | 0 | 0/1 | 1/1 |
| M. Bilgin | 1 | 1 | 0 | 0 | 1/1 | 1/1 |
| E. Aktuğ | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Son 12 ay, ilk 10.
En çok koşan atları
| At | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Exirel | 3 | 1 | 0 | 1 | 1/3 | 2/3 |
| Ox Strike | 2 | 0 | 1 | 0 | 0/2 | 1/2 |
| Somebody Loves You | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| Hot Contack | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| Balance Of Power | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| Esengür | 1 | 1 | 0 | 0 | 1/1 | 1/1 |
| Make It Rain | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| Footstep | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Son 12 ay, ilk 10.
Son 20 koşu
| Tarih | Hipodrom | Cins | Mesafe · Pist | At | Jokey | Sıra | Gny |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 07.08.2026 | Bursa | Maiden | 1300 Çim | Somebody Loves You | M. Çelik | 4/10 | 2,55 |
| 05.06.2026 | İstanbul | Handikap 16 | 2100 Çim | Ox Strike | A. Yıldız | 7/12 | 3,15 |
| 15.05.2026 | İstanbul | Handikap 16 | 2000 Sentetik | Hot Contack | A. Kurşun | 10/11 | 6,70 |
| 11.05.2026 | Bursa | Şartlı 5 | 1700 Çim | Ox Strike | M. Çiçek | 2/18 | 8,95 |
| 02.05.2026 | İzmir | Maiden | 1900 Kum | Exirel | M. Bilgin | 1/9 | 2,00 |
| 19.03.2026 | Antalya | Maiden | 2000 Sentetik | Exirel | E. Aktuğ | 7/10 | 6,25 |
| 14.03.2026 | İstanbul | G3 Handikap | 1500 Sentetik | Balance Of Power | A. Yıldız | 7/8 | 11,50 |
| 05.03.2026 | İzmir | Şartlı 3 | 2000 Kum | Esengür | Ö. Özen | 1/5 | 1,05 |
| 01.03.2026 | İzmir | Maiden | 1400 Kum | Make It Rain | Ö. Özen | 12/12 | 24,35 |
| 01.03.2026 | İzmir | Maiden | 1400 Kum | Footstep | A. Yıldız | 10/12 | 14,95 |
| 27.02.2026 | Antalya | Maiden | 2000 Sentetik | Exirel | A. Yıldız | 3/10 | 3,80 |
| 28.10.2025 | Kocaeli | Şartlı 19 | 1700 Kum | Feel My Power | A. Altın | 7/15 | 3,30 |
| 13.10.2025 | Bursa | Şartlı 19 | 1400 Kum | Feel My Power | O. Atmaca | 2/15 | 29,00 |
| 28.08.2025 | Kocaeli | Şartlı 4 | 1200 Kum | Esengür | B. Mırık | 1/6 | 1,50 |
| 27.08.2025 | İstanbul | Handikap 21 | 1600 Çim | Balance Of Power | M. Bilgin | 1/6 | 3,25 |
| 04.08.2025 | Bursa | Şartlı 1 | 1200 Çim | Lord Sentinel | N. Avci | 1/9 | 1,80 |
| 20.07.2025 | İzmir | Şartlı 4 | 2200 Kum | High Way King | M. Bilgin | 1/11 | 2,00 |
| 05.07.2025 | İzmir | Şartlı 3 | 1400 Kum | Freed From Desire | E. Aktuğ | 8/17 | 9,45 |
| 23.05.2025 | İstanbul | Şartlı 1 | 1200 Çim | Esengür | G. Kocakaya | 6/9 | 3,70 |
| 18.04.2025 | Bursa | KV-6 | 1500 Çim | Hot Contack | K. Tokaçoğlu | 9/14 | 15,35 |
Sık sorulanlar
Kaan Köylü bu yıl kaç yarış kazandı?
2026'da 11 koşuda 2 birincilik kazandırdı. Son güncelleme 8 Kasım 2026 Pazar.
Kaan Köylü'ın bugün koşan atları hangileri?
Bugün koşan atı yok. Son koşu 07.08.2026, Bursa.
Kaan Köylü en çok hangi hipodromda at koşturdu?
Son 12 ayda en çok İzmir'da: 4 koşu, 2 birincilik.
Antrenör ne iş yapar?
Yarış atlarının talim, terbiye, idman, bakım, besleme ve tedavilerinin takibinden ve koşulara ilişkin hizmetlerinden sorumlu, antrenörlük lisansı olan kişidir.
Toplam kariyer istatistiği nerede?
Arşivimiz 2020'de başlıyor. Tüm kariyer için TJK Antrenör İstatistikleri sayfasına bakın.
Yöntem ve kaynak
- Koşu: start alınan koşu sayısı; koşmaz atlar sayılmaz. Birincilik ve dereceler resmi sonuçlardır.
- Kazanma: birincilik / koşu. İlk 3: (1. + 2. + 3.) / koşu.
- ROI: her starta 1 TL ganyan oynansaydı ne kadar kâr ya da zarar edilirdi. Getiri yalnızca antrenörün atı birinci geldiğinde yazılır; ekürü basitleştirilmiştir.
- Dönemler: bu yıl 1 Ocak'tan, son 12 ay bugünden geriye 365 gün, arşiv 2020'den bu yana. Daha eskisi verimizde yok.
- Yarış Günü TJK ile bağlantılı değildir; resmi bilgi için TJK esastır.