Antrenör
Hüseyin Günkurusu
Hüseyin Günkurusu'ın atları son 12 ayda 25 koşuya çıktı, 3 birincilik ve 8 ilk üç derece aldı. En çok Adana'da koştu (25 koşu).
Kaynak: TJK resmi sonuçları. Son güncelleme: 8 Kasım 2026 Pazar.
Hüseyin Günkurusu antrenör istatistikleri (2026)
| Dönem | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 | ROI |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 24 | 3 | 2 | 2 | %12,5* | %29,2* | – |
| Son 12 ay | 25 | 3 | 3 | 2 | %12,0* | %32,0* | – |
| 2020'den bu yana | 28 | 3 | 3 | 2 | %10,7* | %28,6* | – |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda. 2020 öncesi için TJK Antrenör İstatistikleri.
Bugün koşan atları
Bugün koşan atı yok. Son koşu: 03.11.2026, Adana.
Yıllara göre birincilik
| Yıl | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 24 | 3 | 2 | 2 | %12,5* | %29,2* |
| 2025 | 4 | 0 | 1 | 0 | 0/4 | 1/4 |
Favoriyle performans
Hipodrom, pist, mesafe ve ırk
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Adana | 25 | 3 | 3 | 2 | %12,0* | %32,0* |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kum · Normal | 10 | 1 | 1 | 1 | %10,0* | %30,0* |
| Sentetik · Normal | 6 | 1 | 0 | 0 | 1/6 | 1/6 |
| Kum · Sulu | 3 | 1 | 0 | 0 | 1/3 | 1/3 |
| Kum · Nemli | 3 | 0 | 1 | 1 | 0/3 | 2/3 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| 1201–1600 m | 15 | 1 | 3 | 1 | %6,7* | %33,3* |
| 1601–2000 m | 8 | 2 | 0 | 1 | 2/8 | 3/8 |
| 2001+ m | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Arap | 20 | 2 | 0 | 1 | %10,0* | %15,0* |
| İngiliz | 5 | 1 | 3 | 1 | 1/5 | 5/5 |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Şartlı | 10 | 2 | 1 | 0 | %20,0* | %30,0* |
| Maiden | 8 | 1 | 0 | 1 | 1/8 | 2/8 |
| Handikap | 5 | 0 | 2 | 1 | 0/5 | 3/5 |
| KV-6 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| Maiden/Satış | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Adana | 28 | 3 | 3 | 2 | %10,7* | %28,6* |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kum · Normal | 11 | 1 | 1 | 1 | %9,1* | %27,3* |
| Sentetik · Normal | 6 | 1 | 0 | 0 | 1/6 | 1/6 |
| Çim · Normal | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
| Kum · Sulu | 3 | 1 | 0 | 0 | 1/3 | 1/3 |
| Kum · Nemli | 3 | 0 | 1 | 1 | 0/3 | 2/3 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| 1201–1600 m | 17 | 1 | 3 | 1 | %5,9* | %29,4* |
| 1601–2000 m | 8 | 2 | 0 | 1 | 2/8 | 3/8 |
| 2001+ m | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Arap | 22 | 2 | 0 | 1 | %9,1* | %13,6* |
| İngiliz | 6 | 1 | 3 | 1 | 1/6 | 5/6 |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Şartlı | 11 | 2 | 1 | 0 | %18,2* | %27,3* |
| Maiden | 10 | 1 | 0 | 1 | %10,0* | %20,0* |
| Handikap | 5 | 0 | 2 | 1 | 0/5 | 3/5 |
| KV-6 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| Maiden/Satış | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda.
En çok çalıştığı jokeyler
| Jokey | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| F. Sansar | 4 | 0 | 2 | 1 | 0/4 | 3/4 |
| M. Çelik | 4 | 1 | 1 | 1 | 1/4 | 3/4 |
| M. Coşkun | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
| M. Çelik | 3 | 1 | 0 | 0 | 1/3 | 1/3 |
| V. Demir | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| M. Sunkar | 2 | 1 | 0 | 0 | 1/2 | 1/2 |
| N. Demir | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| S. Çelik | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| M. Akgöbek | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| M. Akdağ | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Son 12 ay, ilk 10.
En çok koşan atları
| At | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Varto Esintisi | 10 | 2 | 0 | 1 | %20,0* | %30,0* |
| Besame Mucho | 5 | 1 | 3 | 1 | 1/5 | 5/5 |
| Yağmur Ece | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
| Merküt | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| Susuzkurt | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| Şark Ayazı | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| Çağlayanşelale | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| By Ormancı | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Son 12 ay, ilk 10.
Son 20 koşu
| Tarih | Hipodrom | Cins | Mesafe · Pist | At | Jokey | Sıra | Gny |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 03.11.2026 | Adana | Maiden | 1300 Kum | Yağmur Ece | N. Demir | 7/11 | 41,10 |
| 01.11.2026 | Adana | KV-6 | 1300 Kum | Merküt | M. Coşkun | 9/9 | 41,95 |
| 01.11.2026 | Adana | Şartlı 4 | 1400 Sentetik | Şark Ayazı | S. Çelik | 5/12 | 22,80 |
| 01.11.2026 | Adana | Şartlı 4 | 1900 Kum | Çağlayanşelale | M. Akgöbek | 6/11 | 32,70 |
| 01.11.2026 | Adana | Şartlı 4 | 1900 Kum | Varto Esintisi | M. Coşkun | 5/11 | 28,30 |
| 25.10.2026 | Adana | Maiden | 1300 Sentetik | Yağmur Ece | V. Demir | 12/15 | 48,65 |
| 18.10.2026 | Adana | Handikap 15 | 1300 Kum | Varto Esintisi | M. Çelik | 5/17 | 10,75 |
| 13.10.2026 | Adana | Maiden | 1300 Sentetik | Yağmur Ece | F. Sansar | 11/14 | 13,65 |
| 13.10.2026 | Adana | Maiden | 1300 Sentetik | By Ormancı | V. Demir | 14/14 | 13,65 |
| 11.10.2026 | Adana | Şartlı 4 | 1200 Sentetik | Varto Esintisi | M. Çelik | 5/12 | 12,70 |
| 04.10.2026 | Adana | Şartlı 5 | 1300 Kum | Merküt | M. Akdağ | 4/8 | 20,75 |
| 27.09.2026 | Adana | Şartlı 3 | 2000 Sentetik | Varto Esintisi | M. Çelik | 1/15 | 29,40 |
| 24.05.2026 | Adana | Şartlı 4 | 1800 Çim | Susuzkurt | F. Çetinbaş | 9/13 | 31,85 |
| 17.05.2026 | Adana | Handikap 15 | 2100 Çim | Susuzkurt | M. Uyar | 5/14 | 41,35 |
| 29.03.2026 | Adana | Maiden | 1400 Kum | Varto Esintisi | M. Sunkar | 1/9 | 2,45 |
| 17.03.2026 | Adana | Maiden | 1900 Kum | Varto Esintisi | M. Sunkar | 4/8 | 15,80 |
| 03.03.2026 | Adana | Maiden | 1300 Kum | Varto Esintisi | M. Çelik | 6/9 | 3,00 |
| 01.03.2026 | Adana | Şartlı 4 | 1900 Kum | Besame Mucho | M. Çelik | 1/5 | 4,05 |
| 17.02.2026 | Adana | Şartlı 19 | 1900 Kum | Varto Esintisi | E. Çizik | 4/8 | 8,95 |
| 08.02.2026 | Adana | Maiden | 1400 Kum | Varto Esintisi | M. Çelik | 3/9 | 10,70 |
Sık sorulanlar
Hüseyin Günkurusu bu yıl kaç yarış kazandı?
2026'da 24 koşuda 3 birincilik kazandırdı. Son güncelleme 8 Kasım 2026 Pazar.
Hüseyin Günkurusu'ın bugün koşan atları hangileri?
Bugün koşan atı yok. Son koşu 03.11.2026, Adana.
Hüseyin Günkurusu en çok hangi hipodromda at koşturdu?
Son 12 ayda en çok Adana'da: 25 koşu, 3 birincilik.
Antrenör ne iş yapar?
Yarış atlarının talim, terbiye, idman, bakım, besleme ve tedavilerinin takibinden ve koşulara ilişkin hizmetlerinden sorumlu, antrenörlük lisansı olan kişidir.
Toplam kariyer istatistiği nerede?
Arşivimiz 2020'de başlıyor. Tüm kariyer için TJK Antrenör İstatistikleri sayfasına bakın.
Yöntem ve kaynak
- Koşu: start alınan koşu sayısı; koşmaz atlar sayılmaz. Birincilik ve dereceler resmi sonuçlardır.
- Kazanma: birincilik / koşu. İlk 3: (1. + 2. + 3.) / koşu.
- ROI: her starta 1 TL ganyan oynansaydı ne kadar kâr ya da zarar edilirdi. Getiri yalnızca antrenörün atı birinci geldiğinde yazılır; ekürü basitleştirilmiştir.
- Dönemler: bu yıl 1 Ocak'tan, son 12 ay bugünden geriye 365 gün, arşiv 2020'den bu yana. Daha eskisi verimizde yok.
- Yarış Günü TJK ile bağlantılı değildir; resmi bilgi için TJK esastır.