Antrenör
Hüseyin Can
Hüseyin Can'ın atları son 12 ayda 0 koşuya çıktı, 0 birincilik ve 0 ilk üç derece aldı.
Kaynak: TJK resmi sonuçları. Son güncelleme: 8 Kasım 2026 Pazar.
Hüseyin Can antrenör istatistikleri (2026)
| Dönem | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 | ROI |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0/0 | 0/0 | – |
| Son 12 ay | 0 | 0 | 0 | 0 | 0/0 | 0/0 | – |
| 2020'den bu yana | 65 | 4 | 4 | 6 | %6,2 | %21,5 | −%85,2 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda. 2020 öncesi için TJK Antrenör İstatistikleri.
Bugün koşan atları
Bugün koşan atı yok. Son koşu: 25.09.2023, Bursa.
Yıllara göre birincilik
| Yıl | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2023 | 18 | 0 | 2 | 0 | %0,0* | %11,1* |
| 2021 | 12 | 2 | 1 | 2 | %16,7* | %41,7* |
| 2020 | 35 | 2 | 1 | 4 | %5,7 | %20,0 |
Favoriyle performans
Hipodrom, pist, mesafe ve ırk
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Bursa | 31 | 1 | 2 | 4 | %3,2 | %22,6 |
| İzmir | 17 | 3 | 1 | 0 | %17,6* | %23,5* |
| Kocaeli | 10 | 0 | 1 | 0 | %0,0* | %10,0* |
| İstanbul | 7 | 0 | 0 | 2 | 0/7 | 2/7 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kum · Normal | 37 | 3 | 4 | 2 | %8,1 | %24,3 |
| Çim · Normal | 13 | 0 | 0 | 1 | %0,0* | %7,7* |
| Sentetik · Normal | 7 | 0 | 0 | 2 | 0/7 | 2/7 |
| Çim · Biraz Yumuşak | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
| Kum · Nemli | 3 | 1 | 0 | 1 | 1/3 | 2/3 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 17 | 0 | 1 | 1 | %0,0* | %11,8* |
| 1201–1600 m | 27 | 2 | 2 | 3 | %7,4* | %25,9* |
| 1601–2000 m | 18 | 1 | 1 | 0 | %5,6* | %11,1* |
| 2001+ m | 3 | 1 | 0 | 2 | 1/3 | 3/3 |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Arap | 44 | 4 | 4 | 2 | %9,1 | %22,7 |
| İngiliz | 21 | 0 | 0 | 4 | %0,0* | %19,0* |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Maiden | 20 | 0 | 1 | 2 | %0,0* | %15,0* |
| Handikap | 20 | 0 | 1 | 2 | %0,0* | %15,0* |
| Şartlı | 10 | 0 | 1 | 0 | %0,0* | %10,0* |
| A | 4 | 0 | 1 | 0 | 0/4 | 1/4 |
| G | 3 | 2 | 0 | 0 | 2/3 | 2/3 |
| KV-7 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
| Satış | 2 | 1 | 0 | 0 | 1/2 | 1/2 |
| KV-6 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0/1 | 1/1 |
| KV-9 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0/1 | 1/1 |
| KV-8 | 1 | 1 | 0 | 0 | 1/1 | 1/1 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda.
En çok çalıştığı jokeyler
| Jokey | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|
Son 12 ay, ilk 10.
En çok koşan atları
| At | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|
Son 12 ay, ilk 10.
Son 20 koşu
| Tarih | Hipodrom | Cins | Mesafe · Pist | At | Jokey | Sıra | Gny |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 25.09.2023 | Bursa | Maiden | 1400 Kum | Snow Queen | C. Altun | 6/7 | 18,20 |
| 29.07.2023 | İzmir | Satış 2 | 1900 Çim | Albattar | İ. Söğüt | 9/12 | 23,95 |
| 10.07.2023 | Bursa | Handikap 15 | 1800 Çim | Albattar | İ. Dinar | 7/9 | 55,60 |
| 10.07.2023 | Bursa | A 3 | 1500 Çim | Küçük Belinay | İ. Dinar | 11/12 | 68,95 |
| 01.07.2023 | İzmir | Maiden | 1200 Kum | Candora | F. Avcı | 13/13 | 80,00 |
| 29.06.2023 | İzmir | Maiden | 2000 Çim | Albattar | H. Yolaçıcı | 10/11 | 43,35 |
| 22.06.2023 | İzmir | Handikap 16 | 1800 Çim | Küçük Belinay | İ. Gün | 7/10 | 38,60 |
| 15.06.2023 | İzmir | Şartlı 3 | 1200 Çim | Candora | B. Bülbül | 7/7 | 36,45 |
| 10.06.2023 | İzmir | Maiden | 1200 Çim | Albattar | H. Şimşek | 9/11 | 32,05 |
| 01.06.2023 | İzmir | Şartlı 3 | 1200 Çim | Küçük Belinay | A. Yıldız | 8/12 | 28,65 |
| 01.06.2023 | İzmir | Handikap 15 | 1400 Kum | Canımbabam | O. Kızıldaş | 2/12 | 4,20 |
| 01.06.2023 | İzmir | Maiden | 1200 Kum | Candora | İ. Gün | 10/11 | 71,20 |
| 25.05.2023 | İzmir | Maiden | 1400 Kum | Albattar | M. Ok | 13/13 | 94,45 |
| 30.03.2023 | İzmir | Maiden | 1800 Çim | Küçük Belinay | İ. Gün | 7/9 | 8,75 |
| 16.03.2023 | Kocaeli | Maiden | 1800 Kum | Küçük Belinay | İ. Gün | 9/10 | 7,30 |
| 06.03.2023 | Bursa | Maiden | 1200 Kum | Küçük Belinay | İ. Gün | 2/11 | 34,45 |
| 19.01.2023 | Kocaeli | Maiden | 1400 Kum | Küçük Belinay | S. Çelik | 4/8 | 23,50 |
| 11.01.2023 | İstanbul | Maiden | 1500 Sentetik | Küçük Belinay | S. Çelik | 6/13 | 97,90 |
| 11.10.2021 | Kocaeli | Maiden | 1200 Kum | Private Entree | G. Özçelik | 6/11 | 16,15 |
| 01.08.2021 | İzmir | Maiden | 1200 Çim | Segula | N. Avci | 5/7 | 2,60 |
Sık sorulanlar
Hüseyin Can bu yıl kaç yarış kazandı?
2026'da 0 koşuda 0 birincilik kazandırdı. Son güncelleme 8 Kasım 2026 Pazar.
Hüseyin Can'ın bugün koşan atları hangileri?
Bugün koşan atı yok. Son koşu 25.09.2023, Bursa.
Antrenör ne iş yapar?
Yarış atlarının talim, terbiye, idman, bakım, besleme ve tedavilerinin takibinden ve koşulara ilişkin hizmetlerinden sorumlu, antrenörlük lisansı olan kişidir.
Toplam kariyer istatistiği nerede?
Arşivimiz 2020'de başlıyor. Tüm kariyer için TJK Antrenör İstatistikleri sayfasına bakın.
Yöntem ve kaynak
- Koşu: start alınan koşu sayısı; koşmaz atlar sayılmaz. Birincilik ve dereceler resmi sonuçlardır.
- Kazanma: birincilik / koşu. İlk 3: (1. + 2. + 3.) / koşu.
- ROI: her starta 1 TL ganyan oynansaydı ne kadar kâr ya da zarar edilirdi. Getiri yalnızca antrenörün atı birinci geldiğinde yazılır; ekürü basitleştirilmiştir.
- Dönemler: bu yıl 1 Ocak'tan, son 12 ay bugünden geriye 365 gün, arşiv 2020'den bu yana. Daha eskisi verimizde yok.
- Yarış Günü TJK ile bağlantılı değildir; resmi bilgi için TJK esastır.