Antrenör
Halim Kaya
Halim Kaya'ın atları son 12 ayda 0 koşuya çıktı, 0 birincilik ve 0 ilk üç derece aldı.
Kaynak: TJK resmi sonuçları. Son güncelleme: 8 Kasım 2026 Pazar.
Halim Kaya antrenör istatistikleri (2026)
| Dönem | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 | ROI |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0/0 | 0/0 | – |
| Son 12 ay | 0 | 0 | 0 | 0 | 0/0 | 0/0 | – |
| 2020'den bu yana | 668 | 61 | 56 | 60 | %9,1 | %26,5 | −%29,6 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda. 2020 öncesi için TJK Antrenör İstatistikleri.
Bugün koşan atları
Bugün koşan atı yok. Son koşu: 04.11.2023, İzmir.
Yıllara göre birincilik
| Yıl | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2023 | 131 | 8 | 6 | 11 | %6,1 | %19,1 |
| 2022 | 379 | 32 | 37 | 35 | %8,4 | %27,4 |
| 2021 | 107 | 14 | 4 | 8 | %13,1 | %24,3 |
| 2020 | 51 | 7 | 9 | 6 | %13,7 | %43,1 |
Favoriyle performans
Hipodrom, pist, mesafe ve ırk
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İzmir | 597 | 54 | 45 | 54 | %9,0 | %25,6 |
| Bursa | 29 | 3 | 6 | 1 | %10,3* | %34,5* |
| İstanbul | 20 | 2 | 2 | 2 | %10,0* | %30,0* |
| Antalya | 11 | 2 | 0 | 0 | %18,2* | %18,2* |
| Kocaeli | 10 | 0 | 3 | 2 | %0,0* | %50,0* |
| Ankara | 1 | 0 | 0 | 1 | 0/1 | 1/1 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kum · Normal | 335 | 26 | 27 | 28 | %7,8 | %24,2 |
| Çim · Normal | 225 | 25 | 20 | 26 | %11,1 | %31,6 |
| Kum · Nemli | 27 | 4 | 5 | 2 | %14,8* | %40,7* |
| Kum · Islak | 21 | 1 | 0 | 1 | %4,8* | %9,5* |
| Sentetik · Normal | 15 | 1 | 1 | 1 | %6,7* | %20,0* |
| Kum · Sulu | 13 | 2 | 0 | 2 | %15,4* | %30,8* |
| Çim · Ağır | 10 | 1 | 2 | 0 | %10,0* | %30,0* |
| Çim · Yumuşak | 8 | 0 | 0 | 0 | 0/8 | 0/8 |
| Çim · Çok Yumuşak | 7 | 0 | 1 | 0 | 0/7 | 1/7 |
| Çim · Biraz Yumuşak | 7 | 1 | 0 | 0 | 1/7 | 1/7 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 137 | 17 | 11 | 17 | %12,4 | %32,8 |
| 1201–1600 m | 284 | 29 | 24 | 19 | %10,2 | %25,4 |
| 1601–2000 m | 202 | 11 | 21 | 21 | %5,4 | %26,2 |
| 2001+ m | 45 | 4 | 0 | 3 | %8,9 | %15,6 |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İngiliz | 381 | 36 | 34 | 32 | %9,4 | %26,8 |
| Arap | 287 | 25 | 22 | 28 | %8,7 | %26,1 |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Handikap | 238 | 23 | 16 | 10 | %9,7 | %20,6 |
| Şartlı | 234 | 17 | 15 | 27 | %7,3 | %25,2 |
| Maiden | 88 | 8 | 8 | 8 | %9,1 | %27,3 |
| Satış | 32 | 1 | 9 | 5 | %3,1 | %46,9 |
| KV-6 | 24 | 3 | 4 | 6 | %12,5* | %54,2* |
| KV-7 | 21 | 4 | 3 | 1 | %19,0* | %38,1* |
| KV-8 | 15 | 3 | 1 | 1 | %20,0* | %33,3* |
| G | 7 | 1 | 0 | 1 | 1/7 | 2/7 |
| Maiden/Satış | 6 | 1 | 0 | 0 | 1/6 | 1/6 |
| A | 3 | 0 | 0 | 1 | 0/3 | 1/3 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda.
En çok çalıştığı jokeyler
| Jokey | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|
Son 12 ay, ilk 10.
En çok koşan atları
| At | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|
Son 12 ay, ilk 10.
Son 20 koşu
| Tarih | Hipodrom | Cins | Mesafe · Pist | At | Jokey | Sıra | Gny |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 04.11.2023 | İzmir | Handikap 16 | 1400 Kum | Bird Rose | B. Mırık | 6/14 | 21,35 |
| 04.11.2023 | İzmir | Maiden | 1200 Çim | Vicious Girl | S. Akşın | 9/12 | 149,85 |
| 04.11.2023 | İzmir | Maiden | 1200 Çim | Abide Mine | H. Gökçe | 10/12 | 39,90 |
| 02.11.2023 | İzmir | Handikap 16 | 2000 Kum | Alaçatı Ağası | H. Kaplan | 8/15 | 8,05 |
| 02.11.2023 | İzmir | Handikap 16 | 2000 Kum | Mythmaker | B. Mırık | 12/13 | 25,45 |
| 30.10.2023 | Bursa | KV-7 | 1400 Kum | Thunder Jest | O. Yıldız | 2/9 | 24,25 |
| 28.10.2023 | İzmir | Handikap 14 | 1700 Çim | Honey One | N. Avci | 12/12 | 8,15 |
| 26.10.2023 | İzmir | Şartlı 19 | 1300 Çim | Hearts And Minds | E. Üstün | 12/12 | 95,30 |
| 26.10.2023 | İzmir | KV-7 | 1300 Çim | Cool Image | M. Çiçek | 8/8 | 8,85 |
| 26.10.2023 | İzmir | Şartlı 4 | 1400 Kum | Bird Rose | G. Özçelik | 6/11 | 3,05 |
| 21.10.2023 | İzmir | Handikap 16 | 1600 Kum | Turhan Şah | S. Akşın | 19/19 | 42,60 |
| 21.10.2023 | İzmir | Handikap 16 | 1600 Kum | Alaçatı Ağası | H. Şimşek | 5/19 | 18,75 |
| 21.10.2023 | İzmir | A 3 | 1200 Çim | Battlecat | M. Bilgin | 3/9 | 19,25 |
| 21.10.2023 | İzmir | Handikap 16 | 1300 Çim | Thunder Jest | H. Gökçe | 8/11 | 11,00 |
| 21.10.2023 | İzmir | Maiden | 1200 Çim | Vicious Girl | O. Kızıldaş | 6/7 | 14,20 |
| 21.10.2023 | İzmir | Şartlı 3 | 1400 Kum | Hearts And Minds | E. Üstün | 9/11 | 228,45 |
| 14.10.2023 | İzmir | Maiden | 1200 Kum | Barınbey | A. Yıldız | 6/12 | 40,75 |
| 14.10.2023 | İzmir | Şartlı 4 | 2100 Kum | Honey One | M. Bilgin | 4/8 | 4,00 |
| 14.10.2023 | İzmir | Şartlı 4 | 2100 Kum | Hearts And Minds | H. Şimşek | 7/8 | 131,90 |
| 12.10.2023 | İzmir | Maiden | 1200 Çim | Old Romance | H. Şimşek | 3/9 | 7,30 |
Sık sorulanlar
Halim Kaya bu yıl kaç yarış kazandı?
2026'da 0 koşuda 0 birincilik kazandırdı. Son güncelleme 8 Kasım 2026 Pazar.
Halim Kaya'ın bugün koşan atları hangileri?
Bugün koşan atı yok. Son koşu 04.11.2023, İzmir.
Antrenör ne iş yapar?
Yarış atlarının talim, terbiye, idman, bakım, besleme ve tedavilerinin takibinden ve koşulara ilişkin hizmetlerinden sorumlu, antrenörlük lisansı olan kişidir.
Toplam kariyer istatistiği nerede?
Arşivimiz 2020'de başlıyor. Tüm kariyer için TJK Antrenör İstatistikleri sayfasına bakın.
Yöntem ve kaynak
- Koşu: start alınan koşu sayısı; koşmaz atlar sayılmaz. Birincilik ve dereceler resmi sonuçlardır.
- Kazanma: birincilik / koşu. İlk 3: (1. + 2. + 3.) / koşu.
- ROI: her starta 1 TL ganyan oynansaydı ne kadar kâr ya da zarar edilirdi. Getiri yalnızca antrenörün atı birinci geldiğinde yazılır; ekürü basitleştirilmiştir.
- Dönemler: bu yıl 1 Ocak'tan, son 12 ay bugünden geriye 365 gün, arşiv 2020'den bu yana. Daha eskisi verimizde yok.
- Yarış Günü TJK ile bağlantılı değildir; resmi bilgi için TJK esastır.