Antrenör
Güner Özer
Güner Özer'ın atları son 12 ayda 9 koşuya çıktı, 1 birincilik ve 1 ilk üç derece aldı. En çok İstanbul'da koştu (3 koşu).
Kaynak: TJK resmi sonuçları. Son güncelleme: 8 Kasım 2026 Pazar.
Güner Özer antrenör istatistikleri (2026)
| Dönem | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 | ROI |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 9 | 1 | 0 | 0 | 1/9 | 1/9 | – |
| Son 12 ay | 9 | 1 | 0 | 0 | 1/9 | 1/9 | – |
| 2020'den bu yana | 23 | 1 | 1 | 2 | %4,3* | %17,4* | – |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda. 2020 öncesi için TJK Antrenör İstatistikleri.
Bugün koşan atları
Bugün koşan atı yok. Son koşu: 12.09.2026, Diyarbakır.
Yıllara göre birincilik
| Yıl | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 9 | 1 | 0 | 0 | 1/9 | 1/9 |
| 2025 | 13 | 0 | 1 | 2 | %0,0* | %23,1* |
| 2024 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Favoriyle performans
Hipodrom, pist, mesafe ve ırk
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İstanbul | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
| İzmir | 3 | 1 | 0 | 0 | 1/3 | 1/3 |
| Bursa | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| Diyarbakır | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kum · Normal | 5 | 1 | 0 | 0 | 1/5 | 1/5 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| 1201–1600 m | 4 | 0 | 0 | 0 | 0/4 | 0/4 |
| 1601–2000 m | 3 | 1 | 0 | 0 | 1/3 | 1/3 |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Arap | 9 | 1 | 0 | 0 | 1/9 | 1/9 |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Maiden | 4 | 1 | 0 | 0 | 1/4 | 1/4 |
| Şartlı | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
| Handikap | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| Satış | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Bursa | 8 | 0 | 0 | 0 | 0/8 | 0/8 |
| İstanbul | 5 | 0 | 0 | 0 | 0/5 | 0/5 |
| İzmir | 4 | 1 | 0 | 0 | 1/4 | 1/4 |
| Ankara | 2 | 0 | 1 | 1 | 0/2 | 2/2 |
| Antalya | 2 | 0 | 0 | 1 | 0/2 | 1/2 |
| Diyarbakır | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| Kocaeli | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kum · Normal | 9 | 1 | 1 | 1 | 1/9 | 3/9 |
| Çim · Normal | 5 | 0 | 0 | 1 | 0/5 | 1/5 |
| Sentetik · Normal | 4 | 0 | 0 | 0 | 0/4 | 0/4 |
| Kum · Nemli | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 6 | 0 | 0 | 0 | 0/6 | 0/6 |
| 1201–1600 m | 14 | 0 | 1 | 2 | %0,0* | %21,4* |
| 1601–2000 m | 3 | 1 | 0 | 0 | 1/3 | 1/3 |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Arap | 20 | 1 | 1 | 2 | %5,0* | %20,0* |
| İngiliz | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Maiden | 14 | 1 | 0 | 1 | %7,1* | %14,3* |
| Şartlı | 7 | 0 | 1 | 1 | 0/7 | 2/7 |
| Handikap | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| Satış | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda.
En çok çalıştığı jokeyler
| Jokey | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| A. Altın | 3 | 1 | 0 | 0 | 1/3 | 1/3 |
| M. Turan | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| L. Taptık | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| İ. Gün | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| C. Paso | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| E. Korkmaz | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Son 12 ay, ilk 10.
En çok koşan atları
| At | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Güner Başkan | 5 | 1 | 0 | 0 | 1/5 | 1/5 |
| Altın Hançer | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| Balatürk | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| Köycü Bey | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Son 12 ay, ilk 10.
Son 20 koşu
| Tarih | Hipodrom | Cins | Mesafe · Pist | At | Jokey | Sıra | Gny |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 12.09.2026 | Diyarbakır | Şartlı 4 | 1200 Kum | Balatürk | L. Taptık | 7/14 | 31,10 |
| 17.08.2026 | Bursa | Handikap 16 | 1300 Çim | Güner Başkan | İ. Gün | 15/16 | 92,80 |
| 17.08.2026 | Bursa | Maiden | 1300 Kum | Altın Hançer | C. Paso | 12/12 | 75,90 |
| 19.07.2026 | İstanbul | Şartlı 1 | 1200 Sentetik | Altın Hançer | M. Turan | 12/13 | 30,50 |
| 13.03.2026 | İzmir | Satış 1 | 1900 Kum | Güner Başkan | A. Altın | 11/12 | 4,60 |
| 05.03.2026 | İzmir | Maiden | 1900 Kum | Güner Başkan | A. Altın | 1/8 | 3,85 |
| 05.03.2026 | İzmir | Şartlı 3 | 2000 Kum | Köycü Bey | A. Altın | 6/10 | 13,95 |
| 25.02.2026 | İstanbul | Maiden | 1500 Sentetik | Güner Başkan | M. Turan | 7/12 | 53,10 |
| 18.02.2026 | İstanbul | Maiden | 1300 Kum | Güner Başkan | E. Korkmaz | 10/12 | 34,15 |
| 10.10.2025 | Bursa | Maiden | 1300 Kum | Balatürk | M. Bilgin | 6/13 | 23,10 |
| 30.09.2025 | Kocaeli | Maiden | 1500 Kum | Balatürk | M. Çiçek | 10/13 | 21,90 |
| 06.08.2025 | İstanbul | Maiden | 1200 Sentetik | Kolostrum | H. Gökçe | 11/12 | 109,40 |
| 21.07.2025 | Bursa | Maiden | 1200 Çim | Kolostrum | H. Turan | 8/9 | 28,65 |
| 07.07.2025 | Bursa | Şartlı 1 | 1200 Çim | Kolostrum | G. Özçelik | 10/11 | 24,50 |
| 21.06.2025 | Ankara | Şartlı 5 | 1600 Çim | Belkıs Ana | H. Çizik | 3/6 | 8,50 |
| 21.06.2025 | Ankara | Şartlı 4 | 1500 Kum | Köycü Bey | H. Çizik | 2/5 | 5,70 |
| 04.06.2025 | İstanbul | Şartlı 1 | 1200 Sentetik | Balatürk | M. Bilgin | 8/9 | 18,80 |
| 06.03.2025 | Antalya | Maiden | 1300 Sentetik | Beyaz Yıldırım | H. Turan | 11/13 | 56,40 |
| 21.02.2025 | Antalya | Maiden | 1400 Kum | Beyaz Yıldırım | G. Yıldız | 3/11 | 40,45 |
| 09.02.2025 | İzmir | Maiden | 1600 Kum | Beyaz Yıldırım | H. Gökçe | 7/11 | 39,15 |
Sık sorulanlar
Güner Özer bu yıl kaç yarış kazandı?
2026'da 9 koşuda 1 birincilik kazandırdı. Son güncelleme 8 Kasım 2026 Pazar.
Güner Özer'ın bugün koşan atları hangileri?
Bugün koşan atı yok. Son koşu 12.09.2026, Diyarbakır.
Güner Özer en çok hangi hipodromda at koşturdu?
Son 12 ayda en çok İstanbul'da: 3 koşu, 0 birincilik.
Antrenör ne iş yapar?
Yarış atlarının talim, terbiye, idman, bakım, besleme ve tedavilerinin takibinden ve koşulara ilişkin hizmetlerinden sorumlu, antrenörlük lisansı olan kişidir.
Toplam kariyer istatistiği nerede?
Arşivimiz 2020'de başlıyor. Tüm kariyer için TJK Antrenör İstatistikleri sayfasına bakın.
Yöntem ve kaynak
- Koşu: start alınan koşu sayısı; koşmaz atlar sayılmaz. Birincilik ve dereceler resmi sonuçlardır.
- Kazanma: birincilik / koşu. İlk 3: (1. + 2. + 3.) / koşu.
- ROI: her starta 1 TL ganyan oynansaydı ne kadar kâr ya da zarar edilirdi. Getiri yalnızca antrenörün atı birinci geldiğinde yazılır; ekürü basitleştirilmiştir.
- Dönemler: bu yıl 1 Ocak'tan, son 12 ay bugünden geriye 365 gün, arşiv 2020'den bu yana. Daha eskisi verimizde yok.
- Yarış Günü TJK ile bağlantılı değildir; resmi bilgi için TJK esastır.