Antrenör
Erdal Çeşme
Erdal Çeşme'ın atları son 12 ayda 0 koşuya çıktı, 0 birincilik ve 0 ilk üç derece aldı.
Kaynak: TJK resmi sonuçları. Son güncelleme: 8 Kasım 2026 Pazar.
Erdal Çeşme antrenör istatistikleri (2026)
| Dönem | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 | ROI |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0/0 | 0/0 | – |
| Son 12 ay | 0 | 0 | 0 | 0 | 0/0 | 0/0 | – |
| 2020'den bu yana | 193 | 10 | 7 | 19 | %5,2 | %18,7 | −%63,4 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda. 2020 öncesi için TJK Antrenör İstatistikleri.
Bugün koşan atları
Bugün koşan atı yok. Son koşu: 21.07.2023, İstanbul.
Yıllara göre birincilik
| Yıl | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2023 | 17 | 0 | 0 | 3 | %0,0* | %17,6* |
| 2022 | 57 | 3 | 1 | 6 | %5,3 | %17,5 |
| 2020 | 119 | 7 | 6 | 10 | %5,9 | %19,3 |
Favoriyle performans
Hipodrom, pist, mesafe ve ırk
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İstanbul | 170 | 7 | 6 | 16 | %4,1 | %17,1 |
| Kocaeli | 11 | 2 | 0 | 2 | %18,2* | %36,4* |
| Bursa | 10 | 1 | 0 | 1 | %10,0* | %20,0* |
| Ankara | 2 | 0 | 1 | 0 | 0/2 | 1/2 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Sentetik · Normal | 89 | 4 | 4 | 7 | %4,5 | %16,9 |
| Çim · Normal | 79 | 3 | 3 | 6 | %3,8 | %15,2 |
| Kum · Normal | 12 | 3 | 0 | 2 | %25,0* | %41,7* |
| Çim · Yumuşak | 8 | 0 | 0 | 0 | 0/8 | 0/8 |
| Çim · Çok Yumuşak | 3 | 0 | 0 | 2 | 0/3 | 2/3 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 70 | 2 | 0 | 5 | %2,9 | %10,0 |
| 1201–1600 m | 81 | 5 | 6 | 8 | %6,2 | %23,5 |
| 1601–2000 m | 25 | 3 | 1 | 4 | %12,0* | %32,0* |
| 2001+ m | 17 | 0 | 0 | 2 | %0,0* | %11,8* |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Arap | 177 | 10 | 7 | 17 | %5,6 | %19,2 |
| İngiliz | 16 | 0 | 0 | 2 | %0,0* | %12,5* |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Maiden | 81 | 2 | 3 | 3 | %2,5 | %9,9 |
| Şartlı | 40 | 4 | 1 | 5 | %10,0 | %25,0 |
| Handikap | 38 | 1 | 1 | 5 | %2,6 | %18,4 |
| Satış | 26 | 3 | 2 | 4 | %11,5* | %34,6* |
| KV-7 | 3 | 0 | 0 | 1 | 0/3 | 1/3 |
| Maiden/Satış | 3 | 0 | 0 | 1 | 0/3 | 1/3 |
| G | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| KV-6 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda.
En çok çalıştığı jokeyler
| Jokey | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|
Son 12 ay, ilk 10.
En çok koşan atları
| At | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|
Son 12 ay, ilk 10.
Son 20 koşu
| Tarih | Hipodrom | Cins | Mesafe · Pist | At | Jokey | Sıra | Gny |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 21.07.2023 | İstanbul | Satış 2 | 1400 Çim | Aşk ve Gurur | E. Aktuğ | 3/9 | 2,10 |
| 14.07.2023 | İstanbul | Maiden | 1200 Çim | Yüksek Kaya | E. Bozdağ | 10/10 | 10,25 |
| 18.06.2023 | İstanbul | Maiden | 1400 Çim | Kral ve Ben | E. Avşar | 3/10 | 3,75 |
| 09.06.2023 | İstanbul | Maiden | 1300 Sentetik | Yüksek Kaya | E. Bozdağ | 10/10 | 64,40 |
| 09.06.2023 | İstanbul | Maiden | 1300 Sentetik | Kral ve Ben | E. Avşar | 7/9 | 8,90 |
| 02.06.2023 | İstanbul | Maiden | 1300 Çim | Yüksek Kaya | H. Yıldız | 10/12 | 93,75 |
| 29.05.2023 | İstanbul | Handikap 21 | 1100 Çim | Bülent | A. Kaçmaz | 7/9 | 24,65 |
| 24.05.2023 | İstanbul | Maiden | 1200 Sentetik | Yüksek Kaya | M. Arslan | 10/10 | 57,60 |
| 24.05.2023 | İstanbul | Maiden | 1200 Sentetik | Hilal Zamanı | L. Taptık | 5/10 | 7,35 |
| 19.05.2023 | İstanbul | Handikap 15 | 1500 Sentetik | Bülent | M. Kaya | 3/12 | 12,30 |
| 12.05.2023 | İstanbul | Handikap 15 | 1500 Sentetik | Bülent | F. Çetinbaş | 13/13 | 20,70 |
| 10.05.2023 | İstanbul | Maiden | 1200 Sentetik | Yüksek Kaya | E. Bozdağ | 5/9 | 48,25 |
| 03.05.2023 | İstanbul | Şartlı 3 | 1000 Sentetik | Yüksek Kaya | E. Çizik | 7/7 | 41,00 |
| 26.04.2023 | İstanbul | Maiden | 1100 Sentetik | Yüksek Kaya | E. Çizik | 4/6 | 16,60 |
| 14.04.2023 | İstanbul | Handikap 15 | 2000 Sentetik | Bye Bye Gogo | M. Kaya | 5/6 | 8,55 |
| 05.04.2023 | İstanbul | Handikap 15 | 2100 Sentetik | Bye Bye Gogo | A. Aslan | 4/6 | 4,35 |
| 22.02.2023 | İstanbul | Satış 2 | 1200 Sentetik | Hüma Hatun | M. Kaya | 7/13 | 14,80 |
| 24.10.2022 | Kocaeli | Maiden | 1500 Kum | Aşk Bir Rüya | H. Yolaçıcı | 3/12 | 6,60 |
| 19.10.2022 | İstanbul | Satış 3 | 1600 Çim | Mihrim | N. Avci | 6/9 | 15,95 |
| 14.10.2022 | İstanbul | Satış 3 | 2100 Çim | Özgürkafkas | E. Aktuğ | 5/6 | 14,80 |
Sık sorulanlar
Erdal Çeşme bu yıl kaç yarış kazandı?
2026'da 0 koşuda 0 birincilik kazandırdı. Son güncelleme 8 Kasım 2026 Pazar.
Erdal Çeşme'ın bugün koşan atları hangileri?
Bugün koşan atı yok. Son koşu 21.07.2023, İstanbul.
Antrenör ne iş yapar?
Yarış atlarının talim, terbiye, idman, bakım, besleme ve tedavilerinin takibinden ve koşulara ilişkin hizmetlerinden sorumlu, antrenörlük lisansı olan kişidir.
Toplam kariyer istatistiği nerede?
Arşivimiz 2020'de başlıyor. Tüm kariyer için TJK Antrenör İstatistikleri sayfasına bakın.
Yöntem ve kaynak
- Koşu: start alınan koşu sayısı; koşmaz atlar sayılmaz. Birincilik ve dereceler resmi sonuçlardır.
- Kazanma: birincilik / koşu. İlk 3: (1. + 2. + 3.) / koşu.
- ROI: her starta 1 TL ganyan oynansaydı ne kadar kâr ya da zarar edilirdi. Getiri yalnızca antrenörün atı birinci geldiğinde yazılır; ekürü basitleştirilmiştir.
- Dönemler: bu yıl 1 Ocak'tan, son 12 ay bugünden geriye 365 gün, arşiv 2020'den bu yana. Daha eskisi verimizde yok.
- Yarış Günü TJK ile bağlantılı değildir; resmi bilgi için TJK esastır.