Antrenör
Emine Hazal Şeker
Emine Hazal Şeker'ın atları son 12 ayda 5 koşuya çıktı, 0 birincilik ve 0 ilk üç derece aldı. En çok Şanlıurfa'da koştu (3 koşu).
Kaynak: TJK resmi sonuçları. Son güncelleme: 8 Kasım 2026 Pazar.
Emine Hazal Şeker antrenör istatistikleri (2026)
| Dönem | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 | ROI |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 5 | 0 | 0 | 0 | 0/5 | 0/5 | – |
| Son 12 ay | 5 | 0 | 0 | 0 | 0/5 | 0/5 | – |
| 2020'den bu yana | 304 | 19 | 26 | 20 | %6,3 | %21,4 | −%44,0 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda. 2020 öncesi için TJK Antrenör İstatistikleri.
Bugün koşan atları
Bugün koşan atı yok. Son koşu: 18.10.2026, Adana.
Yıllara göre birincilik
| Yıl | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 5 | 0 | 0 | 0 | 0/5 | 0/5 |
| 2025 | 15 | 0 | 3 | 1 | %0,0* | %26,7* |
| 2023 | 16 | 0 | 0 | 0 | %0,0* | %0,0* |
| 2022 | 15 | 0 | 4 | 0 | %0,0* | %26,7* |
| 2020 | 253 | 19 | 19 | 19 | %7,5 | %22,5 |
Favoriyle performans
Hipodrom, pist, mesafe ve ırk
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Şanlıurfa | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
| Adana | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kum · Normal | 5 | 0 | 0 | 0 | 0/5 | 0/5 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| 1201–1600 m | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
| 1601–2000 m | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İngiliz | 4 | 0 | 0 | 0 | 0/4 | 0/4 |
| Arap | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Maiden | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
| Şartlı | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Şanlıurfa | 260 | 17 | 19 | 16 | %6,5 | %20,0 |
| Diyarbakır | 22 | 2 | 3 | 3 | %9,1* | %36,4* |
| Adana | 18 | 0 | 4 | 1 | %0,0* | %27,8* |
| Elazığ | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| Ankara | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| Kocaeli | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kum · Normal | 268 | 16 | 21 | 17 | %6,0 | %20,1 |
| Kum · Nemli | 23 | 3 | 2 | 3 | %13,0* | %34,8* |
| Çim · Normal | 11 | 0 | 3 | 0 | %0,0* | %27,3* |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 105 | 7 | 12 | 9 | %6,7 | %26,7 |
| 1201–1600 m | 96 | 7 | 7 | 5 | %7,3 | %19,8 |
| 1601–2000 m | 101 | 5 | 7 | 6 | %5,0 | %17,8 |
| 2001+ m | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Arap | 181 | 11 | 14 | 13 | %6,1 | %21,0 |
| İngiliz | 123 | 8 | 12 | 7 | %6,5 | %22,0 |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Maiden | 109 | 8 | 10 | 9 | %7,3 | %24,8 |
| Şartlı | 97 | 4 | 6 | 5 | %4,1 | %15,5 |
| Handikap | 90 | 7 | 10 | 5 | %7,8 | %24,4 |
| A | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
| KV-6 | 3 | 0 | 0 | 1 | 0/3 | 1/3 |
| KV-8 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda.
En çok çalıştığı jokeyler
| Jokey | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| A. Bayar | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| M. Akgöbek | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| Y. Cengiz | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| H. Altundağ | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Son 12 ay, ilk 10.
En çok koşan atları
| At | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Yavuz Arda | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
| Miss Virginia | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| Asım Efe | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Son 12 ay, ilk 10.
Son 20 koşu
| Tarih | Hipodrom | Cins | Mesafe · Pist | At | Jokey | Sıra | Gny |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 18.10.2026 | Adana | Şartlı 1 | 1300 Kum | Miss Virginia | M. Akgöbek | 11/13 | 60,45 |
| 29.09.2026 | Adana | Şartlı 3 | 1800 Kum | Asım Efe | Y. Cengiz | 7/9 | 40,05 |
| 30.03.2026 | Şanlıurfa | Maiden | 1400 Kum | Yavuz Arda | H. Altundağ | 7/10 | 52,15 |
| 11.03.2026 | Şanlıurfa | Maiden | 1200 Kum | Yavuz Arda | A. Bayar | 13/14 | 20,30 |
| 23.02.2026 | Şanlıurfa | Maiden | 1400 Kum | Yavuz Arda | A. Bayar | 8/12 | 17,75 |
| 12.07.2025 | Ankara | Maiden | 1200 Çim | Dumanlıgöz | E. Çankaya | 4/12 | 5,25 |
| 22.06.2025 | Adana | Maiden | 1200 Kum | Dumanlıgöz | F. Yardımcı | 2/9 | 1,85 |
| 16.06.2025 | Şanlıurfa | Handikap 14 | 1200 Kum | Paradoks Tay | M. Ünlü | 8/17 | 29,65 |
| 01.06.2025 | Adana | Maiden | 1200 Çim | Dumanlıgöz | M. Çelik | 2/13 | 6,30 |
| 26.05.2025 | Şanlıurfa | Şartlı 2 | 1300 Kum | Paradoks Tay | M. Ünlü | 12/17 | 11,90 |
| 11.05.2025 | Adana | Şartlı 1 | 1100 Kum | Dumanlıgöz | F. Yardımcı | 3/10 | 8,60 |
| 31.03.2025 | Şanlıurfa | Maiden | 1400 Kum | Black Heaven | M. Ünlü | 7/9 | 2,60 |
| 17.03.2025 | Şanlıurfa | Maiden | 1900 Kum | Black Heaven | M. Ünlü | 2/10 | 8,20 |
| 12.03.2025 | Şanlıurfa | Maiden | 1200 Kum | Black Heaven | M. Ünlü | 6/13 | 12,15 |
| 24.02.2025 | Şanlıurfa | Maiden | 1400 Kum | Black Heaven | M. Doğan | 5/13 | 7,30 |
| 03.02.2025 | Şanlıurfa | Maiden | 1300 Kum | Vıctory Khan | N. Demir | 5/9 | 15,05 |
| 03.02.2025 | Şanlıurfa | Handikap 14 | 1900 Kum | Fethiyeli | M. Doğan | 10/10 | 12,65 |
| 03.02.2025 | Şanlıurfa | Maiden | 1300 Kum | Black Heaven | M. Doğan | 7/10 | 33,80 |
| 29.01.2025 | Şanlıurfa | Şartlı 4 | 2000 Kum | Queenstown | Y. Cengiz | 7/13 | 9,10 |
| 22.01.2025 | Şanlıurfa | Handikap 15 | 1300 Kum | Queenstown | T. Yılmaz | 11/13 | 6,95 |
Sık sorulanlar
Emine Hazal Şeker bu yıl kaç yarış kazandı?
2026'da 5 koşuda 0 birincilik kazandırdı. Son güncelleme 8 Kasım 2026 Pazar.
Emine Hazal Şeker'ın bugün koşan atları hangileri?
Bugün koşan atı yok. Son koşu 18.10.2026, Adana.
Emine Hazal Şeker en çok hangi hipodromda at koşturdu?
Son 12 ayda en çok Şanlıurfa'da: 3 koşu, 0 birincilik.
Antrenör ne iş yapar?
Yarış atlarının talim, terbiye, idman, bakım, besleme ve tedavilerinin takibinden ve koşulara ilişkin hizmetlerinden sorumlu, antrenörlük lisansı olan kişidir.
Toplam kariyer istatistiği nerede?
Arşivimiz 2020'de başlıyor. Tüm kariyer için TJK Antrenör İstatistikleri sayfasına bakın.
Yöntem ve kaynak
- Koşu: start alınan koşu sayısı; koşmaz atlar sayılmaz. Birincilik ve dereceler resmi sonuçlardır.
- Kazanma: birincilik / koşu. İlk 3: (1. + 2. + 3.) / koşu.
- ROI: her starta 1 TL ganyan oynansaydı ne kadar kâr ya da zarar edilirdi. Getiri yalnızca antrenörün atı birinci geldiğinde yazılır; ekürü basitleştirilmiştir.
- Dönemler: bu yıl 1 Ocak'tan, son 12 ay bugünden geriye 365 gün, arşiv 2020'den bu yana. Daha eskisi verimizde yok.
- Yarış Günü TJK ile bağlantılı değildir; resmi bilgi için TJK esastır.