Antrenör
Cuma Gönültaş
Cuma Gönültaş'ın atları son 12 ayda 31 koşuya çıktı, 8 birincilik ve 9 ilk üç derece aldı. En çok İstanbul'da koştu (24 koşu).
Kaynak: TJK resmi sonuçları. Son güncelleme: 8 Kasım 2026 Pazar.
Cuma Gönültaş antrenör istatistikleri (2026)
| Dönem | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 | ROI |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 26 | 6 | 1 | 0 | %23,1* | %26,9* | – |
| Son 12 ay | 31 | 8 | 1 | 0 | %25,8 | %29,0 | – |
| 2020'den bu yana | 129 | 24 | 15 | 14 | %18,6 | %41,1 | +%39,8 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda. 2020 öncesi için TJK Antrenör İstatistikleri.
Bugün koşan atları
Bugün koşan atı yok. Son koşu: 07.10.2026, İstanbul.
Yıllara göre birincilik
| Yıl | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 26 | 6 | 1 | 0 | %23,1* | %26,9* |
| 2025 | 33 | 5 | 5 | 5 | %15,2 | %45,5 |
| 2024 | 29 | 6 | 3 | 4 | %20,7* | %44,8* |
| 2023 | 4 | 1 | 0 | 2 | 1/4 | 3/4 |
| 2022 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| 2021 | 7 | 1 | 1 | 2 | 1/7 | 4/7 |
| 2020 | 29 | 5 | 5 | 1 | %17,2* | %37,9* |
Favoriyle performans
Hipodrom, pist, mesafe ve ırk
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İstanbul | 24 | 4 | 1 | 0 | %16,7* | %20,8* |
| Bursa | 4 | 3 | 0 | 0 | 3/4 | 3/4 |
| Antalya | 2 | 1 | 0 | 0 | 1/2 | 1/2 |
| Kocaeli | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Çim · Normal | 12 | 3 | 0 | 0 | %25,0* | %25,0* |
| Sentetik · Normal | 11 | 2 | 1 | 0 | %18,2* | %27,3* |
| Kum · Normal | 5 | 3 | 0 | 0 | 3/5 | 3/5 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 2 | 1 | 0 | 0 | 1/2 | 1/2 |
| 1201–1600 m | 12 | 4 | 1 | 0 | %33,3* | %41,7* |
| 1601–2000 m | 9 | 1 | 0 | 0 | 1/9 | 1/9 |
| 2001+ m | 8 | 2 | 0 | 0 | 2/8 | 2/8 |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İngiliz | 18 | 3 | 0 | 0 | %16,7* | %16,7* |
| Arap | 13 | 5 | 1 | 0 | %38,5* | %46,2* |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Handikap | 9 | 2 | 0 | 0 | 2/9 | 2/9 |
| Şartlı | 5 | 3 | 0 | 0 | 3/5 | 3/5 |
| G | 4 | 1 | 0 | 0 | 1/4 | 1/4 |
| KV-8 | 4 | 0 | 0 | 0 | 0/4 | 0/4 |
| Kısa Vade Handikap | 3 | 0 | 1 | 0 | 0/3 | 1/3 |
| KV-7 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| KV-9 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| KV-6 | 2 | 2 | 0 | 0 | 2/2 | 2/2 |
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İstanbul | 96 | 16 | 12 | 9 | %16,7 | %38,5 |
| Bursa | 12 | 5 | 1 | 1 | %41,7* | %58,3* |
| Kocaeli | 12 | 0 | 1 | 3 | %0,0* | %33,3* |
| İzmir | 4 | 0 | 0 | 1 | 0/4 | 1/4 |
| Antalya | 3 | 2 | 0 | 0 | 2/3 | 2/3 |
| Ankara | 2 | 1 | 1 | 0 | 1/2 | 2/2 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Sentetik · Normal | 57 | 10 | 8 | 8 | %17,5 | %45,6 |
| Çim · Normal | 38 | 8 | 5 | 2 | %21,1 | %39,5 |
| Kum · Normal | 21 | 5 | 1 | 3 | %23,8* | %42,9* |
| Çim · Biraz Yumuşak | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 30 | 6 | 3 | 2 | %20,0 | %36,7 |
| 1201–1600 m | 42 | 6 | 5 | 6 | %14,3 | %40,5 |
| 1601–2000 m | 29 | 5 | 2 | 4 | %17,2* | %37,9* |
| 2001+ m | 28 | 7 | 5 | 2 | %25,0* | %50,0* |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Arap | 83 | 16 | 11 | 5 | %19,3 | %38,6 |
| İngiliz | 46 | 8 | 4 | 9 | %17,4 | %45,7 |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Şartlı | 50 | 15 | 4 | 4 | %30,0 | %46,0 |
| G | 19 | 3 | 2 | 1 | %15,8* | %31,6* |
| Handikap | 17 | 2 | 2 | 4 | %11,8* | %47,1* |
| KV-8 | 12 | 1 | 1 | 4 | %8,3* | %50,0* |
| Maiden | 9 | 1 | 2 | 0 | 1/9 | 3/9 |
| Kısa Vade Handikap | 7 | 0 | 2 | 0 | 0/7 | 2/7 |
| KV-6 | 6 | 2 | 1 | 1 | 2/6 | 4/6 |
| KV-9 | 4 | 0 | 0 | 0 | 0/4 | 0/4 |
| KV-7 | 3 | 0 | 1 | 0 | 0/3 | 1/3 |
| Maiden/Satış | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| A | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda.
En çok çalıştığı jokeyler
| Jokey | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Ö. Yıldırım | 6 | 2 | 0 | 0 | 2/6 | 2/6 |
| A. Sözen | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
| A. Kaçmaz | 3 | 1 | 1 | 0 | 1/3 | 2/3 |
| N. Avci | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
| M. Bilgin | 3 | 1 | 0 | 0 | 1/3 | 1/3 |
| H. Karataş | 3 | 1 | 0 | 0 | 1/3 | 1/3 |
| B. Akçay | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| M. Çiçek | 2 | 1 | 0 | 0 | 1/2 | 1/2 |
| E. Cankılıç | 1 | 1 | 0 | 0 | 1/1 | 1/1 |
| K. Tokaçoğlu | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Son 12 ay, ilk 10.
En çok koşan atları
| At | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Pehlivan Yıldızı | 8 | 2 | 0 | 0 | 2/8 | 2/8 |
| Cemhan | 7 | 3 | 1 | 0 | 3/7 | 4/7 |
| Fış Fış | 6 | 2 | 0 | 0 | 2/6 | 2/6 |
| Pehlivan Kızım | 5 | 0 | 0 | 0 | 0/5 | 0/5 |
| Hılda | 4 | 1 | 0 | 0 | 1/4 | 1/4 |
| Moğol | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Son 12 ay, ilk 10.
Son 20 koşu
| Tarih | Hipodrom | Cins | Mesafe · Pist | At | Jokey | Sıra | Gny |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 07.10.2026 | İstanbul | Handikap 21 | 1600 Çim | Pehlivan Yıldızı | E. Cankılıç | 1/10 | 16,45 |
| 21.09.2026 | Bursa | Handikap 15 | 1500 Çim | Hılda | K. Tokaçoğlu | 9/15 | 8,55 |
| 20.09.2026 | İstanbul | KV-7 | 1900 Çim | Pehlivan Yıldızı | A. Sözen | 5/8 | 19,45 |
| 20.09.2026 | İstanbul | G 1 | 2800 Çim | Fış Fış | A. Sözen | 7/9 | 28,30 |
| 05.09.2026 | İstanbul | KV-9 | 2100 Sentetik | Fış Fış | Ö. Yıldırım | 7/7 | 4,75 |
| 04.09.2026 | Bursa | Handikap 14 | 1200 Çim | Hılda | E. Kadirler | 1/14 | 50,25 |
| 30.08.2026 | İstanbul | Handikap 14 | 1600 Çim | Hılda | B. Akçay | 9/9 | 32,50 |
| 28.08.2026 | İstanbul | Handikap 15 | 1900 Çim | Pehlivan Kızım | U. Levent | 8/11 | 37,15 |
| 27.08.2026 | Kocaeli | KV-7 | 1900 Kum | Pehlivan Yıldızı | M. Çiçek | 8/8 | 6,50 |
| 12.08.2026 | İstanbul | Handikap 16 | 1200 Çim | Hılda | B. Akçay | 8/9 | 49,50 |
| 07.08.2026 | Bursa | KV-6 | 1500 Çim | Pehlivan Yıldızı | M. Çiçek | 1/7 | 11,90 |
| 02.08.2026 | İstanbul | Handikap 16 | 1900 Çim | Pehlivan Kızım | K. Gökçe | 7/9 | 24,40 |
| 26.07.2026 | İstanbul | Kısa Vade Handikap 24 | 2400 Sentetik | Pehlivan Yıldızı | Ö. Yıldırım | 7/8 | 17,65 |
| 15.07.2026 | İstanbul | Kısa Vade Handikap 22 | 1400 Sentetik | Cemhan | A. Kaçmaz | 2/13 | 10,70 |
| 12.07.2026 | İstanbul | Handikap 16 | 1600 Çim | Pehlivan Kızım | E. Bozdağ | 4/12 | 6,05 |
| 28.06.2026 | İstanbul | G 2 | 2000 Sentetik | Moğol | N. Avci | 18/18 | 16,10 |
| 24.06.2026 | İstanbul | Şartlı 5 | 2100 Sentetik | Fış Fış | Ö. Yıldırım | 1/9 | 4,30 |
| 22.05.2026 | Bursa | Şartlı 5 | 1900 Kum | Cemhan | M. Bilgin | 1/6 | 3,85 |
| 17.05.2026 | İstanbul | KV-8 | 1600 Çim | Pehlivan Yıldızı | M. Bilgin | 8/9 | 13,20 |
| 15.05.2026 | İstanbul | Handikap 16 | 2000 Sentetik | Pehlivan Kızım | M. Bilgin | 6/11 | 7,85 |
Sık sorulanlar
Cuma Gönültaş bu yıl kaç yarış kazandı?
2026'da 26 koşuda 6 birincilik kazandırdı. Son güncelleme 8 Kasım 2026 Pazar.
Cuma Gönültaş'ın bugün koşan atları hangileri?
Bugün koşan atı yok. Son koşu 07.10.2026, İstanbul.
Cuma Gönültaş en çok hangi hipodromda at koşturdu?
Son 12 ayda en çok İstanbul'da: 24 koşu, 4 birincilik.
Antrenör ne iş yapar?
Yarış atlarının talim, terbiye, idman, bakım, besleme ve tedavilerinin takibinden ve koşulara ilişkin hizmetlerinden sorumlu, antrenörlük lisansı olan kişidir.
Toplam kariyer istatistiği nerede?
Arşivimiz 2020'de başlıyor. Tüm kariyer için TJK Antrenör İstatistikleri sayfasına bakın.
Yöntem ve kaynak
- Koşu: start alınan koşu sayısı; koşmaz atlar sayılmaz. Birincilik ve dereceler resmi sonuçlardır.
- Kazanma: birincilik / koşu. İlk 3: (1. + 2. + 3.) / koşu.
- ROI: her starta 1 TL ganyan oynansaydı ne kadar kâr ya da zarar edilirdi. Getiri yalnızca antrenörün atı birinci geldiğinde yazılır; ekürü basitleştirilmiştir.
- Dönemler: bu yıl 1 Ocak'tan, son 12 ay bugünden geriye 365 gün, arşiv 2020'den bu yana. Daha eskisi verimizde yok.
- Yarış Günü TJK ile bağlantılı değildir; resmi bilgi için TJK esastır.