Antrenör
Cebrail Laço
Cebrail Laço'ın atları son 12 ayda 2 koşuya çıktı, 0 birincilik ve 1 ilk üç derece aldı. En çok Elazığ'da koştu (1 koşu).
Kaynak: TJK resmi sonuçları. Son güncelleme: 8 Kasım 2026 Pazar.
Cebrail Laço antrenör istatistikleri (2026)
| Dönem | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 | ROI |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 2 | 0 | 0 | 1 | 0/2 | 1/2 | – |
| Son 12 ay | 2 | 0 | 0 | 1 | 0/2 | 1/2 | – |
| 2020'den bu yana | 107 | 10 | 10 | 12 | %9,3 | %29,9 | −%52,6 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda. 2020 öncesi için TJK Antrenör İstatistikleri.
Bugün koşan atları
Bugün koşan atı yok. Son koşu: 12.08.2026, Elazığ.
Yıllara göre birincilik
| Yıl | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 2 | 0 | 0 | 1 | 0/2 | 1/2 |
| 2024 | 5 | 0 | 1 | 1 | 0/5 | 2/5 |
| 2020 | 100 | 10 | 9 | 10 | %10,0 | %29,0 |
Favoriyle performans
Hipodrom, pist, mesafe ve ırk
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Elazığ | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| Diyarbakır | 1 | 0 | 0 | 1 | 0/1 | 1/1 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1601–2000 m | 2 | 0 | 0 | 1 | 0/2 | 1/2 |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Arap | 2 | 0 | 0 | 1 | 0/2 | 1/2 |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Handikap | 2 | 0 | 0 | 1 | 0/2 | 1/2 |
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Şanlıurfa | 66 | 8 | 5 | 4 | %12,1 | %25,8 |
| Elazığ | 38 | 2 | 5 | 7 | %5,3 | %36,8 |
| Adana | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| Diyarbakır | 1 | 0 | 0 | 1 | 0/1 | 1/1 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kum · Normal | 95 | 7 | 9 | 11 | %7,4 | %28,4 |
| Kum · Nemli | 7 | 1 | 1 | 1 | 1/7 | 3/7 |
| Kum · Sulu | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 21 | 0 | 2 | 3 | %0,0* | %23,8* |
| 1201–1600 m | 31 | 2 | 3 | 2 | %6,5 | %22,6 |
| 1601–2000 m | 50 | 7 | 5 | 7 | %14,0 | %38,0 |
| 2001+ m | 5 | 1 | 0 | 0 | 1/5 | 1/5 |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İngiliz | 59 | 4 | 7 | 7 | %6,8 | %30,5 |
| Arap | 48 | 6 | 3 | 5 | %12,5 | %29,2 |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Şartlı | 44 | 7 | 5 | 4 | %15,9 | %36,4 |
| Handikap | 37 | 1 | 1 | 7 | %2,7 | %24,3 |
| Maiden | 10 | 1 | 1 | 0 | %10,0* | %20,0* |
| KV-7 | 4 | 0 | 1 | 1 | 0/4 | 2/4 |
| KV-6 | 4 | 0 | 1 | 0 | 0/4 | 1/4 |
| A | 4 | 1 | 0 | 0 | 1/4 | 1/4 |
| KV-8 | 4 | 0 | 1 | 0 | 0/4 | 1/4 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda.
En çok çalıştığı jokeyler
| Jokey | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| S. Kaplan | 2 | 0 | 0 | 1 | 0/2 | 1/2 |
Son 12 ay, ilk 10.
En çok koşan atları
| At | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kraldoğan | 2 | 0 | 0 | 1 | 0/2 | 1/2 |
Son 12 ay, ilk 10.
Son 20 koşu
| Tarih | Hipodrom | Cins | Mesafe · Pist | At | Jokey | Sıra | Gny |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 12.08.2026 | Elazığ | Handikap 15 | 2000 Kum | Kraldoğan | S. Kaplan | 7/13 | 10,90 |
| 18.07.2026 | Diyarbakır | Handikap 15 | 1700 Kum | Kraldoğan | S. Kaplan | 3/13 | 7,85 |
| 12.06.2024 | Elazığ | Handikap 16 | 1900 Kum | Modest Gırl | M. Aktürk | 3/9 | 10,45 |
| 05.06.2024 | Elazığ | Şartlı 3 | 1700 Kum | Modest Gırl | M. Şakir | 5/7 | 1,90 |
| 29.05.2024 | Elazığ | Handikap 14 | 1600 Kum | Nalkıran | B. Bektaş | 7/10 | 17,40 |
| 15.05.2024 | Elazığ | Şartlı 4 | 1200 Kum | Modest Gırl | H. Altunkılıç | 2/6 | 13,60 |
| 01.05.2024 | Elazığ | Handikap 15 | 1700 Kum | Modest Gırl | H. Altunkılıç | 5/11 | 8,10 |
| 06.09.2020 | Şanlıurfa | Handikap 14 | 1700 Kum | Trustable | M. Avşar | 13/16 | 27,75 |
| 02.09.2020 | Elazığ | Şartlı 2 | 1200 Kum | Meyro | M. Canpolat | 14/16 | 95,30 |
| 02.09.2020 | Elazığ | Şartlı 2 | 1200 Kum | Yağmur Kızı | H. Parıldar | 4/16 | 7,65 |
| 31.08.2020 | Elazığ | Handikap 16 | 1200 Kum | Oğlum Seymen | M. Taşkaya | 2/11 | 5,90 |
| 26.08.2020 | Elazığ | Handikap 13 | 1900 Kum | Övünçcan | M. Avşar | 7/10 | 5,30 |
| 24.08.2020 | Şanlıurfa | Maiden | 1400 Kum | Kürşathan | N. Altın | 2/13 | 5,55 |
| 24.08.2020 | Şanlıurfa | Şartlı 4 | 1400 Kum | Poyrazın Rüzgarı | N. Altın | 2/16 | 6,95 |
| 23.08.2020 | Şanlıurfa | Şartlı 3 | 1200 Kum | Kumarbaz | V. Kızmaz | 9/15 | 37,60 |
| 19.08.2020 | Elazığ | Şartlı 2 | 1800 Kum | Yağmur Kızı | N. Altın | 3/9 | 4,20 |
| 19.08.2020 | Elazığ | Şartlı 5 | 1600 Kum | Osmaniye Çocuğu | N. Altın | 6/12 | 6,70 |
| 19.08.2020 | Elazığ | Maiden | 1200 Kum | Kürşathan | N. Altın | 4/10 | 4,45 |
| 17.08.2020 | Şanlıurfa | Şartlı 3 | 1800 Kum | Trustable | F. Felhan | 8/10 | 29,70 |
| 12.08.2020 | Elazığ | KV-7 | 2000 Kum | Osmaniye Çocuğu | N. Altın | 2/10 | 6,15 |
Sık sorulanlar
Cebrail Laço bu yıl kaç yarış kazandı?
2026'da 2 koşuda 0 birincilik kazandırdı. Son güncelleme 8 Kasım 2026 Pazar.
Cebrail Laço'ın bugün koşan atları hangileri?
Bugün koşan atı yok. Son koşu 12.08.2026, Elazığ.
Cebrail Laço en çok hangi hipodromda at koşturdu?
Son 12 ayda en çok Elazığ'da: 1 koşu, 0 birincilik.
Antrenör ne iş yapar?
Yarış atlarının talim, terbiye, idman, bakım, besleme ve tedavilerinin takibinden ve koşulara ilişkin hizmetlerinden sorumlu, antrenörlük lisansı olan kişidir.
Toplam kariyer istatistiği nerede?
Arşivimiz 2020'de başlıyor. Tüm kariyer için TJK Antrenör İstatistikleri sayfasına bakın.
Yöntem ve kaynak
- Koşu: start alınan koşu sayısı; koşmaz atlar sayılmaz. Birincilik ve dereceler resmi sonuçlardır.
- Kazanma: birincilik / koşu. İlk 3: (1. + 2. + 3.) / koşu.
- ROI: her starta 1 TL ganyan oynansaydı ne kadar kâr ya da zarar edilirdi. Getiri yalnızca antrenörün atı birinci geldiğinde yazılır; ekürü basitleştirilmiştir.
- Dönemler: bu yıl 1 Ocak'tan, son 12 ay bugünden geriye 365 gün, arşiv 2020'den bu yana. Daha eskisi verimizde yok.
- Yarış Günü TJK ile bağlantılı değildir; resmi bilgi için TJK esastır.