Jokey
Müslüm Canpolat
Müslüm Canpolat son 12 ayda 0 koşuya çıktı, 0 birincilik ve 0 ilk üç derece aldı.
Kaynak: TJK resmi sonuçları. Son güncelleme: 8 Kasım 2026 Pazar.
Müslüm Canpolat jokey istatistikleri (2026)
| Dönem | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 | ROI |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0/0 | 0/0 | – |
| Son 12 ay | 0 | 0 | 0 | 0 | 0/0 | 0/0 | – |
| 2020'den bu yana | 298 | 12 | 16 | 33 | %4,0 | %20,5 | −%74,5 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda. 2020 öncesi için TJK Jokey İstatistikleri.
Bugünkü binişleri
Bugün binişi yok. Son koşu: 15.03.2024, Antalya.
Yıllara göre birincilik
| Yıl | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| 2023 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| 2022 | 90 | 1 | 4 | 15 | %1,1 | %22,2 |
| 2021 | 120 | 6 | 7 | 11 | %5,0 | %20,0 |
| 2020 | 86 | 5 | 5 | 7 | %5,8 | %19,8 |
Favoriyle performans
Hipodrom, pist, mesafe ve ırk
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Elazığ | 188 | 9 | 13 | 18 | %4,8 | %21,3 |
| Şanlıurfa | 73 | 3 | 2 | 9 | %4,1 | %19,2 |
| Diyarbakır | 27 | 0 | 1 | 4 | %0,0* | %18,5* |
| Adana | 8 | 0 | 0 | 2 | 0/8 | 2/8 |
| Antalya | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kum · Normal | 263 | 9 | 14 | 33 | %3,4 | %21,3 |
| Kum · Nemli | 17 | 1 | 0 | 0 | %5,9* | %5,9* |
| Kum · Islak | 12 | 2 | 2 | 0 | %16,7* | %33,3* |
| Kum · Sulu | 4 | 0 | 0 | 0 | 0/4 | 0/4 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 73 | 1 | 0 | 7 | %1,4 | %11,0 |
| 1201–1600 m | 55 | 2 | 4 | 5 | %3,6 | %20,0 |
| 1601–2000 m | 163 | 9 | 12 | 18 | %5,5 | %23,9 |
| 2001+ m | 7 | 0 | 0 | 3 | 0/7 | 3/7 |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İngiliz | 192 | 8 | 11 | 18 | %4,2 | %19,3 |
| Arap | 106 | 4 | 5 | 15 | %3,8 | %22,6 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda.
En çok bindiği antrenörler
| Antrenör | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|
Son 12 ay, ilk 10.
En çok bindiği atlar
| At | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|
Son 12 ay, ilk 10.
Son 20 koşu
| Tarih | Hipodrom | Cins | Mesafe · Pist | At | Antrenör | Sıra | Gny |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 15.03.2024 | Antalya | Handikap 15 | 1700 Sentetik | London Power | M. Korkmaz | 11/12 | 8,60 |
| 28.02.2023 | Antalya | Şartlı 4 | 2200 Kum | Hüradam | İ. Sayıs | 10/11 | 10,25 |
| 13.11.2022 | Elazığ | Şartlı 3 | 1600 Kum | Real Character | F. Bakır | 6/6 | 18,20 |
| 09.11.2022 | Elazığ | Şartlı 3 | 1700 Kum | Komet | M. Susen | 7/9 | 11,10 |
| 08.11.2022 | Diyarbakır | Şartlı 4 | 1900 Kum | Erken Gelen Nisa | V. Önder | 4/7 | 9,50 |
| 02.11.2022 | Elazığ | Maiden | 1600 Kum | Sarışın Prenses | F. Bakır | 5/8 | 14,30 |
| 26.10.2022 | Elazığ | Handikap 16 | 1600 Kum | Rastgo | F. Bakır | 2/8 | 6,45 |
| 18.10.2022 | Diyarbakır | Şartlı 3 | 1700 Kum | King Of İstanbul | A. Çizik | 3/9 | 2,00 |
| 12.10.2022 | Elazığ | Handikap 13 | 1700 Kum | Real Character | F. Bakır | 7/8 | 13,35 |
| 11.10.2022 | Diyarbakır | Maiden | 1200 Kum | Sarışın Prenses | F. Bakır | 3/9 | 8,05 |
| 05.10.2022 | Elazığ | Şartlı 3 | 1700 Kum | Kumlubel | R. Barman | 2/7 | 6,10 |
| 26.09.2022 | Elazığ | Handikap 15 | 1700 Kum | Gökbey | F. Bakır | 10/10 | 30,70 |
| 26.09.2022 | Elazığ | Şartlı 4 | 1600 Kum | Komet | M. Susen | 3/10 | 16,80 |
| 25.09.2022 | Elazığ | Handikap 14 | 1200 Kum | Baba Nasuhi | F. Bakır | 6/10 | 5,95 |
| 18.09.2022 | Elazığ | Şartlı 5 | 1600 Kum | Spurıorus | F. Bakır | 7/9 | 4,50 |
| 12.09.2022 | Elazığ | Handikap 16 | 1600 Kum | West Grove | F. Bakır | 8/11 | 5,25 |
| 12.09.2022 | Elazığ | Maiden | 1500 Kum | Sarışın Prenses | F. Bakır | 3/8 | 23,90 |
| 11.09.2022 | Elazığ | Handikap 13 | 1200 Kum | Lucıfır | H. Yıldırım | 3/11 | 2,75 |
| 11.09.2022 | Elazığ | Şartlı 4 | 2000 Kum | Vespucci | H. Yıldırım | 4/7 | 4,50 |
| 07.09.2022 | Diyarbakır | Handikap 13 | 1700 Kum | Baba Bedo | T. Çizik | 6/15 | 8,85 |
Sık sorulanlar
Müslüm Canpolat bu yıl kaç yarış kazandı?
2026'da 0 koşuda 0 birincilik aldı. Son güncelleme 8 Kasım 2026 Pazar.
Müslüm Canpolat bugün hangi atlara biniyor?
Bugün binişi yok. Son koşu 15.03.2024, Antalya.
Toplam kariyer istatistiği nerede?
Arşivimiz 2020'de başlıyor. Tüm kariyer için TJK Jokey İstatistikleri sayfasına bakın.
Yöntem ve kaynak
- Koşu: start alınan koşu sayısı; koşmaz atlar sayılmaz. Birincilik ve dereceler resmi sonuçlardır.
- Kazanma: birincilik / koşu. İlk 3: (1. + 2. + 3.) / koşu.
- ROI: her starta 1 TL ganyan oynansaydı ne kadar kâr ya da zarar edilirdi. Getiri yalnızca jokeyin kendi atı birinci geldiğinde yazılır; ekürü basitleştirilmiştir.
- Dönemler: bu yıl 1 Ocak'tan, son 12 ay bugünden geriye 365 gün, arşiv 2020'den bu yana. Daha eskisi verimizde yok.
- Yarış Günü TJK ile bağlantılı değildir; resmi bilgi için TJK esastır.