Jokey
Vedat Kızmaz
Vedat Kızmaz son 12 ayda 0 koşuya çıktı, 0 birincilik ve 0 ilk üç derece aldı.
Kaynak: TJK resmi sonuçları. Son güncelleme: 8 Kasım 2026 Pazar.
Vedat Kızmaz jokey istatistikleri (2026)
| Dönem | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 | ROI |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0/0 | 0/0 | – |
| Son 12 ay | 0 | 0 | 0 | 0 | 0/0 | 0/0 | – |
| 2020'den bu yana | 662 | 45 | 55 | 53 | %6,8 | %23,1 | −%53,4 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda. 2020 öncesi için TJK Jokey İstatistikleri.
Bugünkü binişleri
Bugün binişi yok. Son koşu: 14.08.2022, Diyarbakır.
Yıllara göre birincilik
| Yıl | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2022 | 200 | 9 | 22 | 15 | %4,5 | %23,0 |
| 2021 | 192 | 16 | 13 | 14 | %8,3 | %22,4 |
| 2020 | 270 | 20 | 20 | 24 | %7,4 | %23,7 |
Favoriyle performans
Hipodrom, pist, mesafe ve ırk
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Şanlıurfa | 337 | 25 | 28 | 25 | %7,4 | %23,1 |
| Elazığ | 151 | 12 | 9 | 12 | %7,9 | %21,9 |
| Diyarbakır | 118 | 4 | 15 | 10 | %3,4 | %24,6 |
| Adana | 48 | 3 | 3 | 4 | %6,3 | %20,8 |
| Ankara | 4 | 1 | 0 | 1 | 1/4 | 2/4 |
| İzmir | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| İstanbul | 1 | 0 | 0 | 1 | 0/1 | 1/1 |
| Kocaeli | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kum · Normal | 594 | 44 | 48 | 43 | %7,4 | %22,7 |
| Kum · Nemli | 28 | 1 | 3 | 5 | %3,6* | %32,1* |
| Çim · Normal | 17 | 0 | 2 | 1 | %0,0* | %17,6* |
| Kum · Islak | 16 | 0 | 0 | 2 | %0,0* | %12,5* |
| Kum · Sulu | 6 | 0 | 2 | 1 | 0/6 | 3/6 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 203 | 7 | 13 | 16 | %3,4 | %17,7 |
| 1201–1600 m | 190 | 15 | 19 | 18 | %7,9 | %27,4 |
| 1601–2000 m | 255 | 23 | 21 | 18 | %9,0 | %24,3 |
| 2001+ m | 14 | 0 | 2 | 1 | %0,0* | %21,4* |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İngiliz | 350 | 23 | 33 | 21 | %6,6 | %22,0 |
| Arap | 312 | 22 | 22 | 32 | %7,1 | %24,4 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda.
En çok bindiği antrenörler
| Antrenör | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|
Son 12 ay, ilk 10.
En çok bindiği atlar
| At | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|
Son 12 ay, ilk 10.
Son 20 koşu
| Tarih | Hipodrom | Cins | Mesafe · Pist | At | Antrenör | Sıra | Gny |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 14.08.2022 | Diyarbakır | Şartlı 4 | 1900 Kum | Nowzara | E. Altın | 2/9 | 5,25 |
| 14.08.2022 | Diyarbakır | Şartlı 2 | 1200 Kum | Keskin Nişancı | O. Görmez | 9/13 | 18,30 |
| 10.08.2022 | Elazığ | Şartlı 4 | 1200 Kum | Remilikız | M. Karalı | 8/10 | 7,35 |
| 10.08.2022 | Elazığ | Handikap 16 | 1900 Kum | Hilvanlıoğlu | E. Yardımcı | 3/11 | 6,65 |
| 10.08.2022 | Elazığ | Maiden | 1200 Kum | Kıng Umut | O. Görmez | 11/11 | 13,80 |
| 10.08.2022 | Elazığ | Maiden | 1200 Kum | Şalgamcıoğlu | R. Barman | 6/10 | 47,70 |
| 07.08.2022 | Diyarbakır | Handikap 13 | 1200 Kum | Yalınkılıç Bey | E. Altın | 8/15 | 9,55 |
| 31.07.2022 | Diyarbakır | Şartlı 5 | 1700 Kum | Remilikız | M. Karalı | 14/16 | 27,70 |
| 31.07.2022 | Diyarbakır | Şartlı 5 | 1200 Kum | Akınşah | A. Toprak | 9/11 | 11,40 |
| 31.07.2022 | Diyarbakır | Şartlı 2 | 1200 Kum | Rojamın | M. Gündüz | 2/8 | 28,15 |
| 31.07.2022 | Diyarbakır | Şartlı 19 | 1200 Kum | Şükrinin Oğlu | O. Görmez | 14/15 | 28,00 |
| 25.07.2022 | Elazığ | Maiden | 1200 Kum | Küçük Sırabende | T. Çizik | 10/15 | 31,20 |
| 25.07.2022 | Elazığ | Şartlı 3 | 1200 Kum | Çiftetelli | V. Önder | 6/11 | 8,55 |
| 25.07.2022 | Elazığ | Maiden | 1200 Kum | Yaşar Abi | A. Toprak | 12/15 | 28,40 |
| 24.07.2022 | Diyarbakır | Handikap 13 | 1900 Kum | Kadirimhan | A. Toprak | 7/15 | 13,80 |
| 24.07.2022 | Diyarbakır | Şartlı 19 | 1700 Kum | Real Grace | İ. Atmaca | 6/13 | 32,50 |
| 24.07.2022 | Diyarbakır | Şartlı 3 | 1900 Kum | Dancing Adder | İ. Atmaca | 4/10 | 7,60 |
| 17.07.2022 | Diyarbakır | Handikap 15 | 1200 Kum | Gedizkaya | A. Toprak | 5/12 | 6,90 |
| 16.07.2022 | Şanlıurfa | Handikap 14 | 2100 Kum | Nowzara | E. Altın | 7/8 | 2,80 |
| 16.07.2022 | Şanlıurfa | Şartlı 4 | 1900 Kum | Blue Ribbon | A. Çizik | 7/15 | 17,30 |
Sık sorulanlar
Vedat Kızmaz bu yıl kaç yarış kazandı?
2026'da 0 koşuda 0 birincilik aldı. Son güncelleme 8 Kasım 2026 Pazar.
Vedat Kızmaz bugün hangi atlara biniyor?
Bugün binişi yok. Son koşu 14.08.2022, Diyarbakır.
Toplam kariyer istatistiği nerede?
Arşivimiz 2020'de başlıyor. Tüm kariyer için TJK Jokey İstatistikleri sayfasına bakın.
Yöntem ve kaynak
- Koşu: start alınan koşu sayısı; koşmaz atlar sayılmaz. Birincilik ve dereceler resmi sonuçlardır.
- Kazanma: birincilik / koşu. İlk 3: (1. + 2. + 3.) / koşu.
- ROI: her starta 1 TL ganyan oynansaydı ne kadar kâr ya da zarar edilirdi. Getiri yalnızca jokeyin kendi atı birinci geldiğinde yazılır; ekürü basitleştirilmiştir.
- Dönemler: bu yıl 1 Ocak'tan, son 12 ay bugünden geriye 365 gün, arşiv 2020'den bu yana. Daha eskisi verimizde yok.
- Yarış Günü TJK ile bağlantılı değildir; resmi bilgi için TJK esastır.