Antrenör
Barış Çeltik
Barış Çeltik'ın atları son 12 ayda 30 koşuya çıktı, 9 birincilik ve 17 ilk üç derece aldı. En çok İzmir'da koştu (24 koşu).
Kaynak: TJK resmi sonuçları. Son güncelleme: 8 Kasım 2026 Pazar.
Barış Çeltik antrenör istatistikleri (2026)
| Dönem | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 | ROI |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 21 | 6 | 2 | 4 | %28,6* | %57,1* | – |
| Son 12 ay | 30 | 9 | 3 | 5 | %30,0 | %56,7 | – |
| 2020'den bu yana | 212 | 24 | 21 | 30 | %11,3 | %35,4 | +%2,2 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda. 2020 öncesi için TJK Antrenör İstatistikleri.
Bugün koşan atları
Bugün koşan atı yok. Son koşu: 01.10.2026, İzmir.
Yıllara göre birincilik
| Yıl | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 21 | 6 | 2 | 4 | %28,6* | %57,1* |
| 2025 | 74 | 9 | 8 | 9 | %12,2 | %35,1 |
| 2024 | 37 | 5 | 2 | 6 | %13,5 | %35,1 |
| 2023 | 27 | 2 | 2 | 2 | %7,4* | %22,2* |
| 2022 | 20 | 0 | 3 | 3 | %0,0* | %30,0* |
| 2020 | 33 | 2 | 4 | 6 | %6,1 | %36,4 |
Favoriyle performans
Hipodrom, pist, mesafe ve ırk
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İzmir | 24 | 6 | 1 | 5 | %25,0* | %50,0* |
| Bursa | 4 | 3 | 0 | 0 | 3/4 | 3/4 |
| Antalya | 2 | 0 | 2 | 0 | 0/2 | 2/2 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kum · Normal | 12 | 2 | 1 | 4 | %16,7* | %58,3* |
| Kum · Nemli | 6 | 4 | 0 | 0 | 4/6 | 4/6 |
| Çim · Normal | 3 | 1 | 0 | 0 | 1/3 | 1/3 |
| Kum · Islak | 3 | 0 | 0 | 1 | 0/3 | 1/3 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 11 | 2 | 1 | 2 | %18,2* | %45,5* |
| 1201–1600 m | 14 | 5 | 2 | 2 | %35,7* | %64,3* |
| 1601–2000 m | 5 | 2 | 0 | 1 | 2/5 | 3/5 |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İngiliz | 23 | 7 | 3 | 4 | %30,4* | %60,9* |
| Arap | 7 | 2 | 0 | 1 | 2/7 | 3/7 |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Şartlı | 10 | 3 | 1 | 3 | %30,0* | %70,0* |
| Handikap | 10 | 4 | 2 | 1 | %40,0* | %70,0* |
| Maiden | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
| KV-6 | 2 | 1 | 0 | 0 | 1/2 | 1/2 |
| Kısa Vade Handikap | 1 | 0 | 0 | 1 | 0/1 | 1/1 |
| KV-7 | 1 | 1 | 0 | 0 | 1/1 | 1/1 |
| G | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| KV-8 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| Satış | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İzmir | 192 | 21 | 18 | 28 | %10,9 | %34,9 |
| Bursa | 11 | 3 | 1 | 0 | %27,3* | %36,4* |
| İstanbul | 4 | 0 | 0 | 1 | 0/4 | 1/4 |
| Kocaeli | 3 | 0 | 0 | 1 | 0/3 | 1/3 |
| Antalya | 2 | 0 | 2 | 0 | 0/2 | 2/2 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kum · Normal | 86 | 9 | 14 | 20 | %10,5 | %50,0 |
| Çim · Normal | 75 | 7 | 4 | 5 | %9,3 | %21,3 |
| Kum · Nemli | 20 | 5 | 1 | 1 | %25,0* | %35,0* |
| Kum · Islak | 9 | 0 | 0 | 2 | 0/9 | 2/9 |
| Kum · Sulu | 6 | 1 | 0 | 2 | 1/6 | 3/6 |
| Çim · Çok Yumuşak | 6 | 1 | 0 | 0 | 1/6 | 1/6 |
| Çim · Yumuşak | 4 | 1 | 0 | 0 | 1/4 | 1/4 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 63 | 8 | 8 | 7 | %12,7 | %36,5 |
| 1201–1600 m | 86 | 10 | 12 | 12 | %11,6 | %39,5 |
| 1601–2000 m | 58 | 6 | 1 | 11 | %10,3 | %31,0 |
| 2001+ m | 5 | 0 | 0 | 0 | 0/5 | 0/5 |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İngiliz | 117 | 13 | 14 | 13 | %11,1 | %34,2 |
| Arap | 95 | 11 | 7 | 17 | %11,6 | %36,8 |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Handikap | 74 | 6 | 5 | 12 | %8,1 | %31,1 |
| Şartlı | 59 | 8 | 8 | 10 | %13,6 | %44,1 |
| Maiden | 50 | 6 | 6 | 4 | %12,0 | %32,0 |
| KV-6 | 7 | 2 | 0 | 1 | 2/7 | 3/7 |
| Satış | 7 | 1 | 1 | 2 | 1/7 | 4/7 |
| KV-7 | 5 | 1 | 1 | 0 | 1/5 | 2/5 |
| G | 4 | 0 | 0 | 0 | 0/4 | 0/4 |
| KV-8 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
| Kısa Vade Handikap | 1 | 0 | 0 | 1 | 0/1 | 1/1 |
| KV-9 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| Maiden/Satış | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda.
En çok çalıştığı jokeyler
| Jokey | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| A. Yıldız | 5 | 4 | 0 | 1 | 4/5 | 5/5 |
| M. Uyar | 4 | 0 | 1 | 0 | 0/4 | 1/4 |
| A. Aslan | 3 | 1 | 2 | 0 | 1/3 | 3/3 |
| N. Avci | 3 | 1 | 0 | 0 | 1/3 | 1/3 |
| K. Yılmaz | 2 | 0 | 0 | 1 | 0/2 | 1/2 |
| Ö. Özen | 2 | 1 | 0 | 0 | 1/2 | 1/2 |
| A. İnci | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| M. Bilgin | 2 | 1 | 0 | 0 | 1/2 | 1/2 |
| K. Tokaçoğlu | 1 | 0 | 0 | 1 | 0/1 | 1/1 |
| M. Keçeci | 1 | 0 | 0 | 1 | 0/1 | 1/1 |
Son 12 ay, ilk 10.
En çok koşan atları
| At | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Nazuşum | 7 | 2 | 2 | 0 | 2/7 | 4/7 |
| Toros Güzeli | 6 | 1 | 1 | 0 | 1/6 | 2/6 |
| Capulet | 5 | 4 | 0 | 1 | 4/5 | 5/5 |
| Yılma Tay | 3 | 2 | 0 | 1 | 2/3 | 3/3 |
| Özyürek | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
| My Jet | 2 | 0 | 0 | 1 | 0/2 | 1/2 |
| Queen Tuana | 2 | 0 | 0 | 1 | 0/2 | 1/2 |
| Nightfall | 1 | 0 | 0 | 1 | 0/1 | 1/1 |
| Akgobak | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Son 12 ay, ilk 10.
Son 20 koşu
| Tarih | Hipodrom | Cins | Mesafe · Pist | At | Jokey | Sıra | Gny |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 01.10.2026 | İzmir | Kısa Vade Handikap 22 | 1900 Kum | Yılma Tay | K. Tokaçoğlu | 3/13 | 10,05 |
| 04.09.2026 | İzmir | Şartlı 1 | 1200 Kum | Nightfall | M. Keçeci | 3/8 | 29,05 |
| 05.07.2026 | İzmir | Şartlı 3 | 1200 Kum | My Jet | K. Yılmaz | 6/15 | 17,60 |
| 03.07.2026 | Bursa | Maiden | 1300 Çim | Özyürek | Ö. Özen | 9/14 | 29,50 |
| 21.06.2026 | İzmir | Maiden | 1200 Kum | Özyürek | A. İnci | 10/11 | 12,00 |
| 20.06.2026 | İzmir | Handikap 14 | 1400 Kum | My Jet | K. Yılmaz | 3/10 | 15,70 |
| 30.04.2026 | İzmir | Şartlı 1 | 1000 Çim | Özyürek | F. Kabadayı | 5/10 | 8,85 |
| 30.04.2026 | İzmir | KV-7 | 1300 Çim | Nazuşum | A. Aslan | 1/10 | 7,40 |
| 09.04.2026 | Antalya | Handikap 16 | 1200 Sentetik | Nazuşum | A. Aslan | 2/7 | 6,45 |
| 06.04.2026 | İzmir | Maiden | 1200 Kum | Queen Tuana | M. Bilgin | 5/10 | 2,50 |
| 05.04.2026 | İzmir | Handikap 15 | 1400 Kum | Toros Güzeli | Ö. Özen | 1/11 | 8,35 |
| 29.03.2026 | İzmir | G 3 | 1700 Çim | Nazuşum | N. Avci | 14/14 | 13,15 |
| 20.03.2026 | İzmir | KV-8 | 1400 Kum | Akgobak | T. Yıldız | 5/5 | 38,00 |
| 05.03.2026 | Antalya | Şartlı 5 | 1300 Sentetik | Nazuşum | A. Aslan | 2/6 | 15,50 |
| 19.02.2026 | İzmir | Şartlı 1 | 1200 Kum | Queen Tuana | Y. Gökçe | 3/12 | 13,95 |
| 15.02.2026 | İzmir | Handikap 15 | 2000 Kum | Yılma Tay | N. Avci | 1/9 | 2,90 |
| 01.02.2026 | İzmir | Şartlı 4 | 2000 Kum | Yılma Tay | A. Yıldız | 1/7 | 6,05 |
| 22.01.2026 | İzmir | Handikap 15 | 1600 Kum | Toros Güzeli | M. Uyar | 13/15 | 11,55 |
| 19.01.2026 | Bursa | KV-6 | 1300 Kum | Capulet | A. Yıldız | 1/6 | 2,75 |
| 08.01.2026 | İzmir | Handikap 16 | 1200 Kum | Toros Güzeli | M. Uyar | 9/10 | 15,10 |
Sık sorulanlar
Barış Çeltik bu yıl kaç yarış kazandı?
2026'da 21 koşuda 6 birincilik kazandırdı. Son güncelleme 8 Kasım 2026 Pazar.
Barış Çeltik'ın bugün koşan atları hangileri?
Bugün koşan atı yok. Son koşu 01.10.2026, İzmir.
Barış Çeltik en çok hangi hipodromda at koşturdu?
Son 12 ayda en çok İzmir'da: 24 koşu, 6 birincilik.
Antrenör ne iş yapar?
Yarış atlarının talim, terbiye, idman, bakım, besleme ve tedavilerinin takibinden ve koşulara ilişkin hizmetlerinden sorumlu, antrenörlük lisansı olan kişidir.
Toplam kariyer istatistiği nerede?
Arşivimiz 2020'de başlıyor. Tüm kariyer için TJK Antrenör İstatistikleri sayfasına bakın.
Yöntem ve kaynak
- Koşu: start alınan koşu sayısı; koşmaz atlar sayılmaz. Birincilik ve dereceler resmi sonuçlardır.
- Kazanma: birincilik / koşu. İlk 3: (1. + 2. + 3.) / koşu.
- ROI: her starta 1 TL ganyan oynansaydı ne kadar kâr ya da zarar edilirdi. Getiri yalnızca antrenörün atı birinci geldiğinde yazılır; ekürü basitleştirilmiştir.
- Dönemler: bu yıl 1 Ocak'tan, son 12 ay bugünden geriye 365 gün, arşiv 2020'den bu yana. Daha eskisi verimizde yok.
- Yarış Günü TJK ile bağlantılı değildir; resmi bilgi için TJK esastır.