Antrenör
Bahar Gök
Bahar Gök'ın atları son 12 ayda 51 koşuya çıktı, 7 birincilik ve 24 ilk üç derece aldı. En çok Adana'da koştu (46 koşu).
Kaynak: TJK resmi sonuçları. Son güncelleme: 8 Kasım 2026 Pazar.
Bahar Gök antrenör istatistikleri (2026)
| Dönem | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 | ROI |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 37 | 6 | 5 | 7 | %16,2 | %48,6 | – |
| Son 12 ay | 51 | 7 | 8 | 9 | %13,7 | %47,1 | −%48,0 |
| 2020'den bu yana | 1014 | 122 | 86 | 103 | %12,0 | %30,7 | −%33,9 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda. 2020 öncesi için TJK Antrenör İstatistikleri.
Bugün koşan atları
Programın tamamı: Adana at yarışı programı
Yıllara göre birincilik
| Yıl | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 37 | 6 | 5 | 7 | %16,2 | %48,6 |
| 2025 | 73 | 17 | 8 | 6 | %23,3 | %42,5 |
| 2024 | 56 | 8 | 0 | 5 | %14,3 | %23,2 |
| 2023 | 113 | 9 | 11 | 7 | %8,0 | %23,9 |
| 2022 | 192 | 19 | 18 | 26 | %9,9 | %32,8 |
| 2021 | 230 | 26 | 15 | 23 | %11,3 | %27,8 |
| 2020 | 313 | 37 | 29 | 29 | %11,8 | %30,4 |
Favoriyle performans
Hipodrom, pist, mesafe ve ırk
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Adana | 46 | 7 | 7 | 8 | %15,2 | %47,8 |
| Ankara | 5 | 0 | 1 | 1 | 0/5 | 2/5 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kum · Normal | 33 | 6 | 5 | 7 | %18,2 | %54,5 |
| Kum · Sulu | 7 | 0 | 1 | 1 | 0/7 | 2/7 |
| Çim · Normal | 4 | 1 | 0 | 0 | 1/4 | 1/4 |
| Kum · Islak | 3 | 0 | 0 | 1 | 0/3 | 1/3 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 8 | 1 | 0 | 3 | 1/8 | 4/8 |
| 1201–1600 m | 18 | 0 | 5 | 2 | %0,0* | %38,9* |
| 1601–2000 m | 20 | 6 | 3 | 2 | %30,0* | %55,0* |
| 2001+ m | 5 | 0 | 0 | 2 | 0/5 | 2/5 |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Arap | 28 | 5 | 3 | 3 | %17,9* | %39,3* |
| İngiliz | 23 | 2 | 5 | 6 | %8,7* | %56,5* |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Handikap | 18 | 0 | 4 | 5 | %0,0* | %50,0* |
| Şartlı | 15 | 5 | 2 | 3 | %33,3* | %66,7* |
| Maiden | 8 | 2 | 0 | 0 | 2/8 | 2/8 |
| Kısa Vade Handikap | 3 | 0 | 0 | 1 | 0/3 | 1/3 |
| KV-7 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| KV-6 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| G | 1 | 0 | 1 | 0 | 0/1 | 1/1 |
| KV-9 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| KV-8 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0/1 | 1/1 |
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Adana | 804 | 100 | 66 | 85 | %12,4 | %31,2 |
| Ankara | 182 | 16 | 19 | 18 | %8,8 | %29,1 |
| İstanbul | 8 | 0 | 1 | 0 | 0/8 | 1/8 |
| Bursa | 7 | 1 | 0 | 0 | 1/7 | 1/7 |
| Şanlıurfa | 7 | 3 | 0 | 0 | 3/7 | 3/7 |
| Kocaeli | 3 | 1 | 0 | 0 | 1/3 | 1/3 |
| Elazığ | 2 | 1 | 0 | 0 | 1/2 | 1/2 |
| Antalya | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kum · Normal | 504 | 66 | 38 | 53 | %13,1 | %31,2 |
| Çim · Normal | 364 | 41 | 31 | 34 | %11,3 | %29,1 |
| Kum · Nemli | 36 | 4 | 3 | 3 | %11,1 | %27,8 |
| Kum · Islak | 28 | 3 | 1 | 3 | %10,7* | %25,0* |
| Kum · Sulu | 23 | 3 | 2 | 3 | %13,0* | %34,8* |
| Çim · Çok Yumuşak | 19 | 1 | 4 | 2 | %5,3* | %36,8* |
| Çim · Yumuşak | 15 | 1 | 4 | 3 | %6,7* | %53,3* |
| Çim · Biraz Yumuşak | 10 | 1 | 0 | 2 | %10,0* | %30,0* |
| Çim · Ağır | 8 | 2 | 1 | 0 | 2/8 | 3/8 |
| Sentetik · Normal | 4 | 0 | 1 | 0 | 0/4 | 1/4 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 203 | 27 | 21 | 20 | %13,3 | %33,5 |
| 1201–1600 m | 427 | 50 | 34 | 37 | %11,7 | %28,3 |
| 1601–2000 m | 299 | 39 | 23 | 34 | %13,0 | %32,1 |
| 2001+ m | 85 | 6 | 8 | 12 | %7,1 | %30,6 |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Arap | 542 | 62 | 43 | 51 | %11,4 | %28,8 |
| İngiliz | 472 | 60 | 43 | 52 | %12,7 | %32,8 |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Şartlı | 351 | 53 | 28 | 39 | %15,1 | %34,2 |
| Handikap | 327 | 28 | 33 | 32 | %8,6 | %28,4 |
| Maiden | 185 | 22 | 14 | 23 | %11,9 | %31,9 |
| KV-6 | 38 | 5 | 4 | 3 | %13,2 | %31,6 |
| KV-7 | 28 | 2 | 1 | 1 | %7,1* | %14,3* |
| KV-8 | 27 | 4 | 4 | 2 | %14,8* | %37,0* |
| Satış | 17 | 1 | 1 | 0 | %5,9* | %11,8* |
| A | 12 | 1 | 0 | 1 | %8,3* | %16,7* |
| G | 11 | 3 | 1 | 0 | %27,3* | %36,4* |
| Maiden/Satış | 7 | 1 | 0 | 0 | 1/7 | 1/7 |
| KV-9 | 6 | 2 | 0 | 0 | 2/6 | 2/6 |
| Kısa Vade Handikap | 4 | 0 | 0 | 2 | 0/4 | 2/4 |
| KV-18 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda.
En çok çalıştığı jokeyler
| Jokey | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| E. Çizik | 9 | 2 | 2 | 1 | 2/9 | 5/9 |
| F. Çetinbaş | 8 | 1 | 1 | 1 | 1/8 | 3/8 |
| M. Solmaz | 6 | 1 | 1 | 0 | 1/6 | 2/6 |
| M. Çelik | 5 | 1 | 1 | 2 | 1/5 | 4/5 |
| F. Bebek | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
| V. Abiş | 3 | 0 | 0 | 2 | 0/3 | 2/3 |
| M. Çelik | 3 | 1 | 0 | 1 | 1/3 | 2/3 |
| A. Çelik | 3 | 0 | 2 | 0 | 0/3 | 2/3 |
| A. Kurşun | 2 | 0 | 1 | 1 | 0/2 | 2/2 |
| M. Kıyak | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
Son 12 ay, ilk 10.
En çok koşan atları
| At | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Naziko | 10 | 2 | 1 | 2 | %20,0* | %50,0* |
| İcra | 8 | 1 | 1 | 2 | 1/8 | 4/8 |
| Sarı Mamba | 7 | 0 | 1 | 2 | 0/7 | 3/7 |
| Aşkartay | 7 | 2 | 1 | 1 | 2/7 | 4/7 |
| Şeker Adam | 6 | 1 | 0 | 0 | 1/6 | 1/6 |
| Havacı | 4 | 1 | 2 | 1 | 1/4 | 4/4 |
| Maya Reçeli | 4 | 0 | 1 | 1 | 0/4 | 2/4 |
| Misilleme | 2 | 0 | 1 | 0 | 0/2 | 1/2 |
| Çargah | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| Gülgibi Yarim | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Son 12 ay, ilk 10.
Son 20 koşu
| Tarih | Hipodrom | Cins | Mesafe · Pist | At | Jokey | Sıra | Gny |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 31.10.2026 | Ankara | G 1 | 1600 Çim | Misilleme | A. Kurşun | 2/13 | 10,65 |
| 25.04.2026 | Ankara | Handikap 16 | 2100 Kum | İcra | E. Çizik | 8/11 | 7,55 |
| 23.04.2026 | Ankara | Handikap 15 | 1200 Kum | Havacı | A. Kurşun | 3/12 | 2,30 |
| 23.04.2026 | Ankara | Handikap 17 | 2200 Kum | Naziko | M. Kıyak | 5/8 | 9,55 |
| 16.04.2026 | Ankara | Şartlı 1 | 1100 Kum | Misilleme | M. Solmaz | 7/10 | 3,15 |
| 12.04.2026 | Adana | Maiden | 1900 Kum | Gülgibi Yarim | F. Bebek | 7/9 | 28,80 |
| 05.04.2026 | Adana | KV-7 | 1300 Çim | Sarı Mamba | F. Sansar | 10/13 | 34,45 |
| 04.04.2026 | Adana | Handikap 16 | 2000 Kum | İcra | E. Çizik | 2/10 | 10,55 |
| 04.04.2026 | Adana | Şartlı 4 | 1300 Kum | Naziko | V. Abiş | 3/11 | 3,60 |
| 31.03.2026 | Adana | Handikap 14 | 1500 Kum | Maya Reçeli | E. Çizik | 7/10 | 3,60 |
| 31.03.2026 | Adana | Handikap 16 | 1400 Kum | Havacı | E. Çizik | 2/6 | 1,65 |
| 29.03.2026 | Adana | KV-9 | 1300 Kum | Sarı Mamba | E. Çizik | 6/8 | 33,00 |
| 28.03.2026 | Adana | Şartlı 5 | 2000 Çim | Şeker Adam | E. Çizik | 12/14 | 8,90 |
| 14.03.2026 | Adana | Maiden | 1800 Çim | Şeker Adam | E. Çizik | 1/9 | 2,85 |
| 10.03.2026 | Adana | Kısa Vade Handikap 24 | 1200 Kum | Sarı Mamba | M. Çelik | 3/8 | 6,10 |
| 03.03.2026 | Adana | Şartlı 4 | 1400 Kum | Naziko | E. Cankılıç | 6/12 | 6,55 |
| 22.02.2026 | Adana | Handikap 21 | 1400 Kum | Sarı Mamba | M. Çelik | 2/8 | 9,15 |
| 22.02.2026 | Adana | Şartlı 5 | 2000 Kum | Aşkartay | M. Kıyak | 4/8 | 2,85 |
| 21.02.2026 | Adana | Şartlı 5 | 1900 Kum | Naziko | E. Cankılıç | 1/8 | 5,60 |
| 21.02.2026 | Adana | Handikap 15 | 2000 Kum | İcra | V. Abiş | 6/8 | 6,40 |
Sık sorulanlar
Bahar Gök bu yıl kaç yarış kazandı?
2026'da 37 koşuda 6 birincilik kazandırdı. Son güncelleme 8 Kasım 2026 Pazar.
Bahar Gök'ın bugün koşan atları hangileri?
Adana 6. koşu 20:00, NAZİKO.
Bahar Gök en çok hangi hipodromda at koşturdu?
Son 12 ayda en çok Adana'da: 46 koşu, 7 birincilik.
Antrenör ne iş yapar?
Yarış atlarının talim, terbiye, idman, bakım, besleme ve tedavilerinin takibinden ve koşulara ilişkin hizmetlerinden sorumlu, antrenörlük lisansı olan kişidir.
Toplam kariyer istatistiği nerede?
Arşivimiz 2020'de başlıyor. Tüm kariyer için TJK Antrenör İstatistikleri sayfasına bakın.
Yöntem ve kaynak
- Koşu: start alınan koşu sayısı; koşmaz atlar sayılmaz. Birincilik ve dereceler resmi sonuçlardır.
- Kazanma: birincilik / koşu. İlk 3: (1. + 2. + 3.) / koşu.
- ROI: her starta 1 TL ganyan oynansaydı ne kadar kâr ya da zarar edilirdi. Getiri yalnızca antrenörün atı birinci geldiğinde yazılır; ekürü basitleştirilmiştir.
- Dönemler: bu yıl 1 Ocak'tan, son 12 ay bugünden geriye 365 gün, arşiv 2020'den bu yana. Daha eskisi verimizde yok.
- Yarış Günü TJK ile bağlantılı değildir; resmi bilgi için TJK esastır.