Antrenör
Ayşenur Kamış
Ayşenur Kamış'ın atları son 12 ayda 0 koşuya çıktı, 0 birincilik ve 0 ilk üç derece aldı.
Kaynak: TJK resmi sonuçları. Son güncelleme: 8 Kasım 2026 Pazar.
Ayşenur Kamış antrenör istatistikleri (2026)
| Dönem | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 | ROI |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0/0 | 0/0 | – |
| Son 12 ay | 0 | 0 | 0 | 0 | 0/0 | 0/0 | – |
| 2020'den bu yana | 44 | 4 | 4 | 6 | %9,1 | %31,8 | – |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda. 2020 öncesi için TJK Antrenör İstatistikleri.
Bugün koşan atları
Bugün koşan atı yok. Son koşu: 02.03.2025, İzmir.
Yıllara göre birincilik
| Yıl | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 31 | 2 | 4 | 3 | %6,5 | %29,0 |
| 2024 | 13 | 2 | 0 | 3 | %15,4* | %38,5* |
Favoriyle performans
Hipodrom, pist, mesafe ve ırk
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İzmir | 39 | 3 | 4 | 5 | %7,7 | %30,8 |
| İstanbul | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| Antalya | 2 | 1 | 0 | 0 | 1/2 | 1/2 |
| Kocaeli | 1 | 0 | 0 | 1 | 0/1 | 1/1 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kum · Normal | 34 | 3 | 4 | 4 | %8,8 | %32,4 |
| Kum · Nemli | 8 | 1 | 0 | 2 | 1/8 | 3/8 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 7 | 1 | 2 | 3 | 1/7 | 6/7 |
| 1201–1600 m | 29 | 3 | 2 | 2 | %10,3* | %24,1* |
| 1601–2000 m | 6 | 0 | 0 | 1 | 0/6 | 1/6 |
| 2001+ m | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İngiliz | 37 | 4 | 4 | 5 | %10,8 | %35,1 |
| Arap | 7 | 0 | 0 | 1 | 0/7 | 1/7 |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Şartlı | 19 | 3 | 1 | 3 | %15,8* | %36,8* |
| Handikap | 9 | 0 | 0 | 1 | 0/9 | 1/9 |
| Maiden | 7 | 0 | 1 | 0 | 0/7 | 1/7 |
| Satış | 4 | 1 | 2 | 0 | 1/4 | 3/4 |
| KV-6 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0/1 | 1/1 |
| Kısa Vade Handikap | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| Maiden/Satış | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| KV-8 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| KV-7 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0/1 | 1/1 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda.
En çok çalıştığı jokeyler
| Jokey | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|
Son 12 ay, ilk 10.
En çok koşan atları
| At | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|
Son 12 ay, ilk 10.
Son 20 koşu
| Tarih | Hipodrom | Cins | Mesafe · Pist | At | Jokey | Sıra | Gny |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 02.03.2025 | İzmir | Handikap 14 | 1400 Kum | Abide Mine | H. Yolaçıcı | 5/16 | 75,35 |
| 28.02.2025 | İzmir | KV-6 | 1200 Kum | Obrada | M. Bilgin | 3/5 | 7,90 |
| 27.02.2025 | İzmir | Maiden | 1400 Kum | Black Breeze | A. Altın | 2/10 | 24,65 |
| 20.02.2025 | İzmir | Satış 1 | 1200 Kum | Obrada | M. Bilgin | 2/13 | 2,20 |
| 16.02.2025 | İzmir | Handikap 15 | 1400 Kum | Abide Mine | H. Yolaçıcı | 10/11 | 38,70 |
| 14.02.2025 | İzmir | Kısa Vade Handikap 22 | 1600 Kum | Grand Sun | G. Özçelik | 7/8 | 15,20 |
| 06.02.2025 | İzmir | Şartlı 3 | 1400 Kum | Red Sunset | M. Uyar | 10/11 | 37,75 |
| 06.02.2025 | İzmir | Şartlı 3 | 1400 Kum | Obrada | M. Çelik | 1/11 | 4,10 |
| 05.02.2025 | İstanbul | Maiden | 1300 Sentetik | Firiz | Y. Gümüş | 10/10 | 19,45 |
| 05.02.2025 | İstanbul | Maiden | 1300 Sentetik | Bilge Hüma | E. Kadirler | 7/10 | 19,45 |
| 31.01.2025 | İzmir | Maiden/Satış | 1400 Kum | Black Breeze | M. Bilgin | 8/13 | 2,95 |
| 30.01.2025 | İzmir | Satış 1 | 2000 Kum | Obrada | M. Bilgin | 6/13 | 6,35 |
| 23.01.2025 | İzmir | Handikap 15 | 2000 Kum | Abide Mine | H. Ünver | 9/12 | 91,15 |
| 19.01.2025 | İzmir | Şartlı 5 | 1200 Kum | Love Angel | M. Bilgin | 3/4 | 4,55 |
| 17.01.2025 | İzmir | Satış 1 | 1400 Kum | Obrada | M. Bilgin | 1/11 | 4,25 |
| 17.01.2025 | İzmir | Maiden | 1900 Kum | Black Breeze | T. Yıldız | 4/6 | 4,15 |
| 16.01.2025 | İzmir | Handikap 14 | 1600 Kum | Abide Mine | M. Karabulut | 10/14 | 71,30 |
| 16.01.2025 | İzmir | Satış 2 | 1200 Kum | Golden Skin | M. Bilgin | 2/11 | 2,90 |
| 16.01.2025 | İzmir | Şartlı 4 | 1900 Kum | Çakırdağlı | A. Sözen | 4/5 | 8,00 |
| 12.01.2025 | İzmir | KV-8 | 1600 Kum | Golden Skin | M. Bilgin | 5/5 | 37,95 |
Sık sorulanlar
Ayşenur Kamış bu yıl kaç yarış kazandı?
2026'da 0 koşuda 0 birincilik kazandırdı. Son güncelleme 8 Kasım 2026 Pazar.
Ayşenur Kamış'ın bugün koşan atları hangileri?
Bugün koşan atı yok. Son koşu 02.03.2025, İzmir.
Antrenör ne iş yapar?
Yarış atlarının talim, terbiye, idman, bakım, besleme ve tedavilerinin takibinden ve koşulara ilişkin hizmetlerinden sorumlu, antrenörlük lisansı olan kişidir.
Toplam kariyer istatistiği nerede?
Arşivimiz 2020'de başlıyor. Tüm kariyer için TJK Antrenör İstatistikleri sayfasına bakın.
Yöntem ve kaynak
- Koşu: start alınan koşu sayısı; koşmaz atlar sayılmaz. Birincilik ve dereceler resmi sonuçlardır.
- Kazanma: birincilik / koşu. İlk 3: (1. + 2. + 3.) / koşu.
- ROI: her starta 1 TL ganyan oynansaydı ne kadar kâr ya da zarar edilirdi. Getiri yalnızca antrenörün atı birinci geldiğinde yazılır; ekürü basitleştirilmiştir.
- Dönemler: bu yıl 1 Ocak'tan, son 12 ay bugünden geriye 365 gün, arşiv 2020'den bu yana. Daha eskisi verimizde yok.
- Yarış Günü TJK ile bağlantılı değildir; resmi bilgi için TJK esastır.