Antrenör
Ayşe Yetiş
Ayşe Yetiş'ın atları son 12 ayda 26 koşuya çıktı, 5 birincilik ve 9 ilk üç derece aldı. En çok İstanbul'da koştu (25 koşu).
Kaynak: TJK resmi sonuçları. Son güncelleme: 8 Kasım 2026 Pazar.
Ayşe Yetiş antrenör istatistikleri (2026)
| Dönem | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 | ROI |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 25 | 5 | 1 | 3 | %20,0* | %36,0* | – |
| Son 12 ay | 26 | 5 | 1 | 3 | %19,2* | %34,6* | – |
| 2020'den bu yana | 67 | 11 | 7 | 5 | %16,4 | %34,3 | −%26,9 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda. 2020 öncesi için TJK Antrenör İstatistikleri.
Bugün koşan atları
Bugün koşan atı yok. Son koşu: 23.10.2026, Bursa.
Yıllara göre birincilik
| Yıl | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 25 | 5 | 1 | 3 | %20,0* | %36,0* |
| 2025 | 12 | 1 | 0 | 0 | %8,3* | %8,3* |
| 2024 | 30 | 5 | 6 | 2 | %16,7 | %43,3 |
Favoriyle performans
Hipodrom, pist, mesafe ve ırk
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İstanbul | 25 | 5 | 1 | 3 | %20,0* | %36,0* |
| Bursa | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Sentetik · Normal | 20 | 4 | 1 | 3 | %20,0* | %40,0* |
| Çim · Normal | 3 | 1 | 0 | 0 | 1/3 | 1/3 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| 1201–1600 m | 11 | 1 | 0 | 0 | %9,1* | %9,1* |
| 1601–2000 m | 7 | 3 | 1 | 1 | 3/7 | 5/7 |
| 2001+ m | 7 | 1 | 0 | 2 | 1/7 | 3/7 |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İngiliz | 26 | 5 | 1 | 3 | %19,2* | %34,6* |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Handikap | 13 | 2 | 1 | 1 | %15,4* | %30,8* |
| Şartlı | 4 | 1 | 0 | 0 | 1/4 | 1/4 |
| KV-7 | 3 | 0 | 0 | 1 | 0/3 | 1/3 |
| KV-8 | 2 | 1 | 0 | 1 | 1/2 | 2/2 |
| Kısa Vade Handikap | 2 | 1 | 0 | 0 | 1/2 | 1/2 |
| G | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| KV-6 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İstanbul | 50 | 8 | 3 | 5 | %16,0 | %32,0 |
| Bursa | 9 | 2 | 2 | 0 | 2/9 | 4/9 |
| Kocaeli | 8 | 1 | 2 | 0 | 1/8 | 3/8 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Sentetik · Normal | 36 | 5 | 3 | 3 | %13,9 | %30,6 |
| Kum · Normal | 14 | 2 | 4 | 0 | %14,3* | %42,9* |
| Çim · Normal | 11 | 3 | 0 | 2 | %27,3* | %45,5* |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 4 | 1 | 1 | 0 | 1/4 | 2/4 |
| 1201–1600 m | 36 | 4 | 4 | 2 | %11,1 | %27,8 |
| 1601–2000 m | 16 | 5 | 1 | 1 | %31,3* | %43,8* |
| 2001+ m | 11 | 1 | 1 | 2 | %9,1* | %36,4* |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İngiliz | 67 | 11 | 7 | 5 | %16,4 | %34,3 |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Handikap | 29 | 6 | 2 | 1 | %20,7* | %31,0* |
| Maiden | 12 | 2 | 4 | 1 | %16,7* | %58,3* |
| Şartlı | 10 | 1 | 1 | 0 | %10,0* | %20,0* |
| KV-7 | 4 | 0 | 0 | 1 | 0/4 | 1/4 |
| KV-8 | 4 | 1 | 0 | 2 | 1/4 | 3/4 |
| G | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
| Kısa Vade Handikap | 2 | 1 | 0 | 0 | 1/2 | 1/2 |
| KV-6 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| Satış | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda.
En çok çalıştığı jokeyler
| Jokey | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Ö. Yıldırım | 5 | 2 | 0 | 1 | 2/5 | 3/5 |
| M. Bilgin | 3 | 0 | 0 | 1 | 0/3 | 1/3 |
| E. Aktuğ | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
| A. Sözen | 3 | 1 | 0 | 1 | 1/3 | 2/3 |
| A. Kurşun | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
| G. Bektaş | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| G. Kocakaya | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| S. Akbulat | 1 | 0 | 1 | 0 | 0/1 | 1/1 |
| V. Abiş | 1 | 1 | 0 | 0 | 1/1 | 1/1 |
| O. Atmaca | 1 | 1 | 0 | 0 | 1/1 | 1/1 |
Son 12 ay, ilk 10.
En çok koşan atları
| At | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Start Up | 7 | 2 | 1 | 1 | 2/7 | 4/7 |
| Hope Breeze | 5 | 2 | 0 | 2 | 2/5 | 4/5 |
| Alakont | 4 | 1 | 0 | 0 | 1/4 | 1/4 |
| Meraxes | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
| Iron Sky | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
| Run For Can | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| Creative Girl | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| Alanalp | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Son 12 ay, ilk 10.
Son 20 koşu
| Tarih | Hipodrom | Cins | Mesafe · Pist | At | Jokey | Sıra | Gny |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 23.10.2026 | Bursa | Şartlı 4 | 1400 Çim | Meraxes | M. Bilgin | 7/9 | 6,90 |
| 30.09.2026 | İstanbul | KV-7 | 2100 Sentetik | Iron Sky | E. Aktuğ | 7/11 | 26,40 |
| 12.08.2026 | İstanbul | KV-8 | 2000 Sentetik | Hope Breeze | A. Sözen | 3/5 | 4,55 |
| 05.08.2026 | İstanbul | Handikap 17 | 2200 Sentetik | Start Up | G. Kocakaya | 7/10 | 2,80 |
| 12.07.2026 | İstanbul | G 1 | 1500 Sentetik | Hope Breeze | E. Aktuğ | 7/7 | 17,00 |
| 08.07.2026 | İstanbul | Handikap 17 | 2000 Sentetik | Start Up | S. Akbulat | 2/7 | 2,10 |
| 19.06.2026 | İstanbul | Handikap 15 | 2100 Sentetik | Start Up | V. Abiş | 1/11 | 4,50 |
| 03.06.2026 | İstanbul | Handikap 21 | 1100 Çim | Meraxes | A. Kurşun | 5/7 | 16,00 |
| 22.05.2026 | İstanbul | Kısa Vade Handikap 24 | 1400 Çim | Meraxes | E. Aktuğ | 11/11 | 44,50 |
| 20.05.2026 | İstanbul | Handikap 16 | 2200 Sentetik | Start Up | Ö. Yıldırım | 6/10 | 3,50 |
| 03.05.2026 | İstanbul | Handikap 16 | 2000 Sentetik | Start Up | O. Atmaca | 1/14 | 8,55 |
| 03.05.2026 | İstanbul | KV-7 | 1500 Sentetik | Alakont | A. Sözen | 5/6 | 2,75 |
| 26.04.2026 | İstanbul | Handikap 17 | 1900 Çim | Start Up | A. Kaçmaz | 6/11 | 6,30 |
| 15.04.2026 | İstanbul | Şartlı 5 | 1600 Çim | Alakont | A. Sözen | 1/10 | 5,65 |
| 04.04.2026 | İstanbul | Handikap 15 | 2200 Sentetik | Start Up | M. Bilgin | 3/18 | 4,50 |
| 28.03.2026 | İstanbul | KV-8 | 2000 Sentetik | Hope Breeze | Ö. Yıldırım | 1/7 | 2,65 |
| 21.03.2026 | İstanbul | Şartlı 5 | 1300 Sentetik | Alakont | M. Bilgin | 8/10 | 9,05 |
| 11.03.2026 | İstanbul | Şartlı 4 | 1300 Kum | Alakont | Ö. Yıldırım | 7/8 | 4,20 |
| 28.02.2026 | İstanbul | KV-7 | 2100 Sentetik | Hope Breeze | Ö. Yıldırım | 3/7 | 2,40 |
| 14.02.2026 | İstanbul | Kısa Vade Handikap 24 | 2000 Sentetik | Hope Breeze | Ö. Yıldırım | 1/6 | 2,60 |
Sık sorulanlar
Ayşe Yetiş bu yıl kaç yarış kazandı?
2026'da 25 koşuda 5 birincilik kazandırdı. Son güncelleme 8 Kasım 2026 Pazar.
Ayşe Yetiş'ın bugün koşan atları hangileri?
Bugün koşan atı yok. Son koşu 23.10.2026, Bursa.
Ayşe Yetiş en çok hangi hipodromda at koşturdu?
Son 12 ayda en çok İstanbul'da: 25 koşu, 5 birincilik.
Antrenör ne iş yapar?
Yarış atlarının talim, terbiye, idman, bakım, besleme ve tedavilerinin takibinden ve koşulara ilişkin hizmetlerinden sorumlu, antrenörlük lisansı olan kişidir.
Toplam kariyer istatistiği nerede?
Arşivimiz 2020'de başlıyor. Tüm kariyer için TJK Antrenör İstatistikleri sayfasına bakın.
Yöntem ve kaynak
- Koşu: start alınan koşu sayısı; koşmaz atlar sayılmaz. Birincilik ve dereceler resmi sonuçlardır.
- Kazanma: birincilik / koşu. İlk 3: (1. + 2. + 3.) / koşu.
- ROI: her starta 1 TL ganyan oynansaydı ne kadar kâr ya da zarar edilirdi. Getiri yalnızca antrenörün atı birinci geldiğinde yazılır; ekürü basitleştirilmiştir.
- Dönemler: bu yıl 1 Ocak'tan, son 12 ay bugünden geriye 365 gün, arşiv 2020'den bu yana. Daha eskisi verimizde yok.
- Yarış Günü TJK ile bağlantılı değildir; resmi bilgi için TJK esastır.