Antrenör
Aydın Demirkıran
Aydın Demirkıran'ın atları son 12 ayda 31 koşuya çıktı, 3 birincilik ve 10 ilk üç derece aldı. En çok İstanbul'da koştu (24 koşu).
Kaynak: TJK resmi sonuçları. Son güncelleme: 8 Kasım 2026 Pazar.
Aydın Demirkıran antrenör istatistikleri (2026)
| Dönem | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 | ROI |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 27 | 3 | 2 | 4 | %11,1* | %33,3* | – |
| Son 12 ay | 31 | 3 | 2 | 5 | %9,7 | %32,3 | – |
| 2020'den bu yana | 733 | 68 | 78 | 66 | %9,3 | %28,9 | −%52,5 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda. 2020 öncesi için TJK Antrenör İstatistikleri.
Bugün koşan atları
Bugün koşan atı yok. Son koşu: 30.10.2026, İstanbul.
Yıllara göre birincilik
| Yıl | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 27 | 3 | 2 | 4 | %11,1* | %33,3* |
| 2025 | 41 | 3 | 3 | 1 | %7,3 | %17,1 |
| 2024 | 153 | 11 | 16 | 15 | %7,2 | %27,5 |
| 2023 | 287 | 23 | 24 | 27 | %8,0 | %25,8 |
| 2022 | 193 | 25 | 29 | 17 | %13,0 | %36,8 |
| 2021 | 17 | 3 | 2 | 1 | %17,6* | %35,3* |
| 2020 | 15 | 0 | 2 | 1 | %0,0* | %20,0* |
Favoriyle performans
Hipodrom, pist, mesafe ve ırk
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İstanbul | 24 | 1 | 1 | 4 | %4,2* | %25,0* |
| Kocaeli | 4 | 1 | 1 | 1 | 1/4 | 3/4 |
| İzmir | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| Bursa | 1 | 1 | 0 | 0 | 1/1 | 1/1 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Sentetik · Normal | 13 | 1 | 1 | 2 | %7,7* | %30,8* |
| Kum · Normal | 11 | 2 | 1 | 1 | %18,2* | %36,4* |
| Çim · Normal | 4 | 0 | 0 | 1 | 0/4 | 1/4 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 3 | 0 | 0 | 2 | 0/3 | 2/3 |
| 1201–1600 m | 24 | 3 | 2 | 3 | %12,5* | %33,3* |
| 1601–2000 m | 4 | 0 | 0 | 0 | 0/4 | 0/4 |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İngiliz | 20 | 1 | 1 | 4 | %5,0* | %30,0* |
| Arap | 11 | 2 | 1 | 1 | %18,2* | %36,4* |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Handikap | 11 | 0 | 0 | 1 | %0,0* | %9,1* |
| Maiden | 8 | 2 | 1 | 1 | 2/8 | 4/8 |
| Şartlı | 8 | 1 | 1 | 1 | 1/8 | 3/8 |
| KV-6 | 2 | 0 | 0 | 1 | 0/2 | 1/2 |
| Kadın Amatör Binici | 1 | 0 | 0 | 1 | 0/1 | 1/1 |
| Satış | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Antalya | 466 | 47 | 52 | 40 | %10,1 | %29,8 |
| İstanbul | 198 | 10 | 19 | 18 | %5,1 | %23,7 |
| Kocaeli | 31 | 4 | 4 | 5 | %12,9 | %41,9 |
| Bursa | 20 | 4 | 1 | 0 | %20,0* | %25,0* |
| Ankara | 10 | 2 | 2 | 2 | %20,0* | %60,0* |
| İzmir | 7 | 1 | 0 | 1 | 1/7 | 2/7 |
| Adana | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Sentetik · Normal | 306 | 18 | 31 | 19 | %5,9 | %22,2 |
| Kum · Normal | 271 | 38 | 26 | 33 | %14,0 | %35,8 |
| Çim · Normal | 89 | 7 | 14 | 6 | %7,9 | %30,3 |
| Kum · Nemli | 29 | 4 | 4 | 3 | %13,8* | %37,9* |
| Sentetik · Nemli | 14 | 0 | 3 | 0 | %0,0* | %21,4* |
| Kum · Islak | 7 | 0 | 0 | 2 | 0/7 | 2/7 |
| Çim · Çok Yumuşak | 4 | 0 | 0 | 0 | 0/4 | 0/4 |
| Çim · Yumuşak | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
| Çim · Ağır | 3 | 0 | 0 | 1 | 0/3 | 1/3 |
| Çim · Biraz Yumuşak | 3 | 0 | 0 | 1 | 0/3 | 1/3 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 87 | 6 | 8 | 6 | %6,9 | %23,0 |
| 1201–1600 m | 400 | 32 | 49 | 36 | %8,0 | %29,3 |
| 1601–2000 m | 163 | 13 | 14 | 16 | %8,0 | %26,4 |
| 2001+ m | 83 | 17 | 7 | 8 | %20,5 | %38,6 |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İngiliz | 475 | 37 | 44 | 50 | %7,8 | %27,6 |
| Arap | 258 | 31 | 34 | 16 | %12,0 | %31,4 |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Handikap | 303 | 29 | 34 | 31 | %9,6 | %31,0 |
| Şartlı | 206 | 24 | 24 | 13 | %11,7 | %29,6 |
| Maiden | 135 | 9 | 14 | 13 | %6,7 | %26,7 |
| Satış | 24 | 1 | 3 | 0 | %4,2* | %16,7* |
| KV-8 | 17 | 0 | 0 | 1 | %0,0* | %5,9* |
| KV-6 | 15 | 1 | 1 | 1 | %6,7* | %20,0* |
| KV-7 | 14 | 1 | 0 | 4 | %7,1* | %35,7* |
| G | 10 | 1 | 0 | 1 | %10,0* | %20,0* |
| Maiden/Satış | 3 | 2 | 0 | 0 | 2/3 | 2/3 |
| KV-9 | 3 | 0 | 1 | 1 | 0/3 | 2/3 |
| Kadın Amatör Binici | 1 | 0 | 0 | 1 | 0/1 | 1/1 |
| A | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| KV-18 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0/1 | 1/1 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda.
En çok çalıştığı jokeyler
| Jokey | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| A. Yıldız | 6 | 1 | 1 | 3 | 1/6 | 5/6 |
| M. Bilgin | 5 | 2 | 1 | 0 | 2/5 | 3/5 |
| E. Aktuğ | 4 | 0 | 0 | 1 | 0/4 | 1/4 |
| V. Abiş | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
| M. Kaya | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| G. Kocakaya | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| A. Kaçmaz | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| Y. Gökçe | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| A. Aslan | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| S. Brotherton | 1 | 0 | 0 | 1 | 0/1 | 1/1 |
Son 12 ay, ilk 10.
En çok koşan atları
| At | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| My Fearless Son | 5 | 1 | 1 | 2 | 1/5 | 4/5 |
| Bodrumlu | 4 | 2 | 1 | 1 | 2/4 | 4/4 |
| Lalıbela | 4 | 0 | 0 | 0 | 0/4 | 0/4 |
| Deep Iron | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
| Nemosis | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| Alaser | 2 | 0 | 0 | 1 | 0/2 | 1/2 |
| Luna Del Cuore | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| Yar Ateşi | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| Brave Hera | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| Onna Bugeisha | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Son 12 ay, ilk 10.
Son 20 koşu
| Tarih | Hipodrom | Cins | Mesafe · Pist | At | Jokey | Sıra | Gny |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 30.10.2026 | İstanbul | KV-6 | 1400 Sentetik | Deep Iron | M. Kaya | 8/8 | 30,95 |
| 11.10.2026 | İstanbul | Maiden | 1300 Sentetik | Nemosis | G. Kocakaya | 4/10 | 2,65 |
| 07.10.2026 | İstanbul | Handikap 21 | 1600 Çim | Deep Iron | A. Kaçmaz | 4/10 | 14,50 |
| 23.09.2026 | İstanbul | Şartlı 1 | 1200 Sentetik | Nemosis | V. Abiş | 4/13 | 4,30 |
| 18.09.2026 | İstanbul | Handikap 15 | 1900 Çim | Deep Iron | Y. Gökçe | 11/14 | 5,60 |
| 16.09.2026 | İstanbul | Handikap 16 | 1300 Çim | Alaser | A. Aslan | 8/9 | 18,50 |
| 06.09.2026 | İstanbul | Kadın Amatör Binici | 1600 Çim | Alaser | S. Brotherton | 3/7 | 6,70 |
| 21.08.2026 | İstanbul | Şartlı 1 | 1300 Çim | Brave Hera | V. Abiş | 8/8 | 2,35 |
| 19.08.2026 | İstanbul | Şartlı 3 | 1400 Sentetik | Luna Del Cuore | Z. Karabulut | 8/8 | 31,15 |
| 18.08.2026 | Kocaeli | Şartlı 4 | 1400 Kum | Bodrumlu | M. Bilgin | 2/6 | 1,60 |
| 12.08.2026 | İstanbul | Maiden | 1400 Çim | Luna Del Cuore | M. Akgöbek | 10/14 | 22,60 |
| 11.08.2026 | Kocaeli | Şartlı 2 | 1400 Kum | Onna Bugeisha | B. Gökçe | 10/10 | 13,20 |
| 27.07.2026 | Bursa | Şartlı 3 | 1400 Kum | Bodrumlu | M. Bilgin | 1/9 | 2,35 |
| 07.07.2026 | Kocaeli | Maiden | 1400 Kum | Bodrumlu | M. Bilgin | 1/12 | 1,55 |
| 03.07.2026 | İstanbul | Satış 2 | 1500 Sentetik | Big Rugged | M. Bilgin | 18/18 | 20,10 |
| 23.06.2026 | Kocaeli | Şartlı 1 | 1200 Kum | Bodrumlu | A. Yıldız | 3/9 | 1,80 |
| 12.06.2026 | İstanbul | Handikap 15 | 1500 Sentetik | My Fearless Son | A. Yıldız | 9/10 | 2,10 |
| 22.05.2026 | İstanbul | KV-6 | 1000 Çim | My Fearless Son | A. Yıldız | 3/9 | 10,25 |
| 01.05.2026 | İstanbul | Maiden | 1400 Sentetik | My Fearless Son | A. Yıldız | 1/15 | 2,30 |
| 15.04.2026 | İstanbul | Şartlı 19 | 1500 Sentetik | Boyabat | E. Aktuğ | 13/18 | 27,95 |
Sık sorulanlar
Aydın Demirkıran bu yıl kaç yarış kazandı?
2026'da 27 koşuda 3 birincilik kazandırdı. Son güncelleme 8 Kasım 2026 Pazar.
Aydın Demirkıran'ın bugün koşan atları hangileri?
Bugün koşan atı yok. Son koşu 30.10.2026, İstanbul.
Aydın Demirkıran en çok hangi hipodromda at koşturdu?
Son 12 ayda en çok İstanbul'da: 24 koşu, 1 birincilik.
Antrenör ne iş yapar?
Yarış atlarının talim, terbiye, idman, bakım, besleme ve tedavilerinin takibinden ve koşulara ilişkin hizmetlerinden sorumlu, antrenörlük lisansı olan kişidir.
Toplam kariyer istatistiği nerede?
Arşivimiz 2020'de başlıyor. Tüm kariyer için TJK Antrenör İstatistikleri sayfasına bakın.
Yöntem ve kaynak
- Koşu: start alınan koşu sayısı; koşmaz atlar sayılmaz. Birincilik ve dereceler resmi sonuçlardır.
- Kazanma: birincilik / koşu. İlk 3: (1. + 2. + 3.) / koşu.
- ROI: her starta 1 TL ganyan oynansaydı ne kadar kâr ya da zarar edilirdi. Getiri yalnızca antrenörün atı birinci geldiğinde yazılır; ekürü basitleştirilmiştir.
- Dönemler: bu yıl 1 Ocak'tan, son 12 ay bugünden geriye 365 gün, arşiv 2020'den bu yana. Daha eskisi verimizde yok.
- Yarış Günü TJK ile bağlantılı değildir; resmi bilgi için TJK esastır.