Antrenör
Aycan Polat
Aycan Polat'ın atları son 12 ayda 21 koşuya çıktı, 5 birincilik ve 6 ilk üç derece aldı. En çok Ankara'da koştu (13 koşu).
Kaynak: TJK resmi sonuçları. Son güncelleme: 8 Kasım 2026 Pazar.
Aycan Polat antrenör istatistikleri (2026)
| Dönem | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 | ROI |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 21 | 5 | 0 | 1 | %23,8* | %28,6* | – |
| Son 12 ay | 21 | 5 | 0 | 1 | %23,8* | %28,6* | – |
| 2020'den bu yana | 413 | 37 | 44 | 35 | %9,0 | %28,1 | −%48,4 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda. 2020 öncesi için TJK Antrenör İstatistikleri.
Bugün koşan atları
Programın tamamı: Adana at yarışı programı
Yıllara göre birincilik
| Yıl | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 21 | 5 | 0 | 1 | %23,8* | %28,6* |
| 2025 | 153 | 13 | 16 | 15 | %8,5 | %28,8 |
| 2024 | 207 | 19 | 26 | 18 | %9,2 | %30,4 |
| 2023 | 32 | 0 | 2 | 1 | %0,0 | %9,4 |
Favoriyle performans
Hipodrom, pist, mesafe ve ırk
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Ankara | 13 | 3 | 0 | 0 | %23,1* | %23,1* |
| İstanbul | 6 | 2 | 0 | 0 | 2/6 | 2/6 |
| Adana | 1 | 0 | 0 | 1 | 0/1 | 1/1 |
| Kocaeli | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kum · Normal | 13 | 3 | 0 | 0 | %23,1* | %23,1* |
| Sentetik · Normal | 4 | 2 | 0 | 1 | 2/4 | 3/4 |
| Çim · Normal | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
| 1201–1600 m | 14 | 4 | 0 | 1 | %28,6* | %35,7* |
| 1601–2000 m | 3 | 1 | 0 | 0 | 1/3 | 1/3 |
| 2001+ m | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Arap | 16 | 5 | 0 | 1 | %31,3* | %37,5* |
| İngiliz | 5 | 0 | 0 | 0 | 0/5 | 0/5 |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Handikap | 8 | 1 | 0 | 1 | 1/8 | 2/8 |
| G | 5 | 2 | 0 | 0 | 2/5 | 2/5 |
| Maiden | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
| Şartlı | 3 | 1 | 0 | 0 | 1/3 | 1/3 |
| Satış | 1 | 1 | 0 | 0 | 1/1 | 1/1 |
| KV-6 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Antalya | 147 | 10 | 16 | 20 | %6,8 | %31,3 |
| Ankara | 121 | 11 | 12 | 4 | %9,1 | %22,3 |
| Adana | 111 | 12 | 10 | 8 | %10,8 | %27,0 |
| İstanbul | 20 | 3 | 4 | 2 | %15,0* | %45,0* |
| Kocaeli | 11 | 1 | 1 | 0 | %9,1* | %18,2* |
| Bursa | 2 | 0 | 1 | 0 | 0/2 | 1/2 |
| İzmir | 1 | 0 | 0 | 1 | 0/1 | 1/1 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kum · Normal | 158 | 13 | 18 | 12 | %8,2 | %27,2 |
| Çim · Normal | 114 | 14 | 9 | 3 | %12,3 | %22,8 |
| Sentetik · Normal | 76 | 4 | 7 | 12 | %5,3 | %30,3 |
| Kum · Nemli | 20 | 2 | 3 | 4 | %10,0* | %45,0* |
| Kum · Islak | 15 | 4 | 3 | 2 | %26,7* | %60,0* |
| Sentetik · Nemli | 9 | 0 | 1 | 1 | 0/9 | 2/9 |
| Çim · Çok Yumuşak | 6 | 0 | 1 | 1 | 0/6 | 2/6 |
| Çim · Yumuşak | 4 | 0 | 0 | 0 | 0/4 | 0/4 |
| Sentetik · Sulu | 3 | 0 | 1 | 0 | 0/3 | 1/3 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 63 | 8 | 7 | 3 | %12,7 | %28,6 |
| 1201–1600 m | 228 | 19 | 22 | 19 | %8,3 | %26,3 |
| 1601–2000 m | 82 | 8 | 9 | 11 | %9,8 | %34,1 |
| 2001+ m | 40 | 2 | 6 | 2 | %5,0 | %25,0 |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Arap | 252 | 24 | 24 | 15 | %9,5 | %25,0 |
| İngiliz | 161 | 13 | 20 | 20 | %8,1 | %32,9 |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Handikap | 143 | 16 | 21 | 10 | %11,2 | %32,9 |
| Şartlı | 109 | 6 | 9 | 9 | %5,5 | %22,0 |
| Maiden | 96 | 7 | 10 | 8 | %7,3 | %26,0 |
| KV-6 | 16 | 4 | 0 | 0 | %25,0* | %25,0* |
| G | 15 | 2 | 0 | 1 | %13,3* | %20,0* |
| Satış | 13 | 1 | 2 | 0 | %7,7* | %23,1* |
| KV-8 | 11 | 1 | 1 | 4 | %9,1* | %54,5* |
| KV-7 | 7 | 0 | 0 | 2 | 0/7 | 2/7 |
| Kısa Vade Handikap | 2 | 0 | 1 | 0 | 0/2 | 1/2 |
| KV-9 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0/1 | 1/1 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda.
En çok çalıştığı jokeyler
| Jokey | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| M. Arslan | 5 | 1 | 0 | 1 | 1/5 | 2/5 |
| M. Akyavuz | 4 | 3 | 0 | 0 | 3/4 | 3/4 |
| İ. Yıldırım | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| Ö. Yıldırım | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| M. Uyar | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| S. Çelik | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| A. Çelik | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| F. Çetinbaş | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| M. Çelik | 1 | 1 | 0 | 0 | 1/1 | 1/1 |
| F. Sansar | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Son 12 ay, ilk 10.
En çok koşan atları
| At | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Hükümlü | 5 | 3 | 0 | 0 | 3/5 | 3/5 |
| İskit Alp | 4 | 1 | 0 | 0 | 1/4 | 1/4 |
| Samet Efendi | 2 | 1 | 0 | 0 | 1/2 | 1/2 |
| The Kıng Sıayer | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| Menessal | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| Atomic Force | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| Mestan Bey | 1 | 0 | 0 | 1 | 0/1 | 1/1 |
| Arken Taşı | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| Eyyamı Bahur | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| Vurgunhan | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Son 12 ay, ilk 10.
Son 20 koşu
| Tarih | Hipodrom | Cins | Mesafe · Pist | At | Jokey | Sıra | Gny |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 07.11.2026 | Ankara | Maiden | 1500 Kum | Menessal | M. Arslan | 5/9 | 26,30 |
| 07.11.2026 | Ankara | Handikap 15 | 1300 Kum | Atomic Force | İ. Yıldırım | 8/10 | 21,00 |
| 03.11.2026 | Adana | Handikap 15 | 1400 Sentetik | Mestan Bey | M. Arslan | 3/17 | 39,90 |
| 04.10.2026 | İstanbul | G 1 | 1600 Çim | Hükümlü | M. Akyavuz | 6/13 | 7,70 |
| 22.09.2026 | Ankara | Handikap 16 | 1500 Kum | Arken Taşı | M. Uyar | 9/15 | 37,90 |
| 16.09.2026 | İstanbul | G 2 | 1500 Sentetik | Hükümlü | M. Akyavuz | 1/15 | 9,00 |
| 27.08.2026 | Kocaeli | Handikap 16 | 1400 Kum | Samet Efendi | S. Çelik | 5/13 | 5,55 |
| 22.08.2026 | Ankara | Handikap 21 | 2000 Kum | İskit Alp | M. Arslan | 7/12 | 22,50 |
| 20.08.2026 | Ankara | G 3 | 1400 Kum | Hükümlü | M. Akyavuz | 1/12 | 4,05 |
| 16.08.2026 | İstanbul | Şartlı 4 | 2100 Çim | Eyyamı Bahur | Ö. Yıldırım | 5/6 | 2,25 |
| 16.08.2026 | İstanbul | G 1 | 1600 Çim | The Kıng Sıayer | A. Çelik | 7/8 | 19,95 |
| 13.08.2026 | Ankara | Şartlı 4 | 1300 Kum | Vurgunhan | F. Çetinbaş | 5/6 | 6,35 |
| 06.08.2026 | Ankara | Handikap 16 | 1300 Kum | İskit Alp | İ. Yıldırım | 5/10 | 10,25 |
| 06.08.2026 | Ankara | Handikap 16 | 1300 Kum | Samet Efendi | M. Çelik | 1/10 | 5,05 |
| 02.08.2026 | İstanbul | G 3 | 1200 Sentetik | The Kıng Sıayer | Ö. Yıldırım | 4/9 | 3,10 |
| 30.07.2026 | Ankara | Maiden | 1200 Çim | Novi Pazar | F. Sansar | 9/9 | 45,25 |
| 29.07.2026 | İstanbul | Şartlı 5 | 1400 Sentetik | Hükümlü | M. Akyavuz | 1/8 | 6,00 |
| 23.07.2026 | Ankara | Maiden | 1400 Kum | Black Pipeline | E. Atlamaz | 4/5 | 30,10 |
| 21.07.2026 | Ankara | Satış 3 | 2000 Kum | İskit Alp | M. Arslan | 1/8 | 26,50 |
| 16.07.2026 | Ankara | Handikap 17 | 2000 Kum | İskit Alp | M. Arslan | 5/9 | 19,25 |
Sık sorulanlar
Aycan Polat bu yıl kaç yarış kazandı?
2026'da 21 koşuda 5 birincilik kazandırdı. Son güncelleme 8 Kasım 2026 Pazar.
Aycan Polat'ın bugün koşan atları hangileri?
Adana 4. koşu 19:00, MESTAN BEY.
Aycan Polat en çok hangi hipodromda at koşturdu?
Son 12 ayda en çok Ankara'da: 13 koşu, 3 birincilik.
Antrenör ne iş yapar?
Yarış atlarının talim, terbiye, idman, bakım, besleme ve tedavilerinin takibinden ve koşulara ilişkin hizmetlerinden sorumlu, antrenörlük lisansı olan kişidir.
Toplam kariyer istatistiği nerede?
Arşivimiz 2020'de başlıyor. Tüm kariyer için TJK Antrenör İstatistikleri sayfasına bakın.
Yöntem ve kaynak
- Koşu: start alınan koşu sayısı; koşmaz atlar sayılmaz. Birincilik ve dereceler resmi sonuçlardır.
- Kazanma: birincilik / koşu. İlk 3: (1. + 2. + 3.) / koşu.
- ROI: her starta 1 TL ganyan oynansaydı ne kadar kâr ya da zarar edilirdi. Getiri yalnızca antrenörün atı birinci geldiğinde yazılır; ekürü basitleştirilmiştir.
- Dönemler: bu yıl 1 Ocak'tan, son 12 ay bugünden geriye 365 gün, arşiv 2020'den bu yana. Daha eskisi verimizde yok.
- Yarış Günü TJK ile bağlantılı değildir; resmi bilgi için TJK esastır.