Antrenör
Ali Gümüş
Ali Gümüş'ın atları son 12 ayda 18 koşuya çıktı, 4 birincilik ve 6 ilk üç derece aldı. En çok İzmir'da koştu (15 koşu).
Kaynak: TJK resmi sonuçları. Son güncelleme: 8 Kasım 2026 Pazar.
Ali Gümüş antrenör istatistikleri (2026)
| Dönem | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 | ROI |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 16 | 4 | 1 | 1 | %25,0* | %37,5* | – |
| Son 12 ay | 18 | 4 | 1 | 1 | %22,2* | %33,3* | – |
| 2020'den bu yana | 78 | 14 | 7 | 10 | %17,9 | %39,7 | −%29,6 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda. 2020 öncesi için TJK Antrenör İstatistikleri.
Bugün koşan atları
Bugün koşan atı yok. Son koşu: 04.09.2026, İzmir.
Yıllara göre birincilik
| Yıl | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 16 | 4 | 1 | 1 | %25,0* | %37,5* |
| 2025 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
| 2024 | 7 | 0 | 1 | 0 | 0/7 | 1/7 |
| 2023 | 26 | 6 | 1 | 5 | %23,1* | %46,2* |
| 2022 | 26 | 4 | 4 | 4 | %15,4* | %46,2* |
Favoriyle performans
Hipodrom, pist, mesafe ve ırk
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İzmir | 15 | 4 | 1 | 1 | %26,7* | %40,0* |
| Bursa | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| Antalya | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kum · Normal | 14 | 4 | 1 | 1 | %28,6* | %42,9* |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 1 | 0 | 1 | 0 | 0/1 | 1/1 |
| 1201–1600 m | 5 | 0 | 0 | 0 | 0/5 | 0/5 |
| 1601–2000 m | 11 | 4 | 0 | 1 | %36,4* | %45,5* |
| 2001+ m | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İngiliz | 13 | 4 | 1 | 1 | %30,8* | %46,2* |
| Arap | 5 | 0 | 0 | 0 | 0/5 | 0/5 |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Handikap | 8 | 2 | 0 | 0 | 2/8 | 2/8 |
| Şartlı | 4 | 0 | 1 | 0 | 0/4 | 1/4 |
| Maiden | 3 | 2 | 0 | 1 | 2/3 | 3/3 |
| KV-7 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| Satış | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| KV-9 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İzmir | 69 | 13 | 6 | 10 | %18,8 | %42,0 |
| Bursa | 7 | 1 | 1 | 0 | 1/7 | 2/7 |
| Antalya | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| İstanbul | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Çim · Normal | 36 | 6 | 4 | 5 | %16,7 | %41,7 |
| Kum · Normal | 34 | 6 | 2 | 5 | %17,6 | %38,2 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 18 | 2 | 5 | 0 | %11,1* | %38,9* |
| 1201–1600 m | 30 | 3 | 0 | 8 | %10,0 | %36,7 |
| 1601–2000 m | 27 | 8 | 2 | 2 | %29,6* | %44,4* |
| 2001+ m | 3 | 1 | 0 | 0 | 1/3 | 1/3 |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İngiliz | 47 | 10 | 2 | 7 | %21,3 | %40,4 |
| Arap | 31 | 4 | 5 | 3 | %12,9 | %38,7 |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Şartlı | 31 | 3 | 2 | 5 | %9,7 | %32,3 |
| Handikap | 22 | 5 | 1 | 2 | %22,7* | %36,4* |
| Maiden | 15 | 5 | 3 | 1 | %33,3* | %60,0* |
| KV-6 | 3 | 1 | 0 | 1 | 1/3 | 2/3 |
| KV-7 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| G | 2 | 0 | 1 | 0 | 0/2 | 1/2 |
| Satış | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| KV-9 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| KV-8 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0/1 | 1/1 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda.
En çok çalıştığı jokeyler
| Jokey | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| N. Avci | 3 | 1 | 0 | 0 | 1/3 | 1/3 |
| M. Keçeci | 3 | 1 | 0 | 0 | 1/3 | 1/3 |
| M. Çelik | 2 | 1 | 1 | 0 | 1/2 | 2/2 |
| B. Mırık | 2 | 1 | 0 | 0 | 1/2 | 1/2 |
| Ö. Özen | 2 | 0 | 0 | 1 | 0/2 | 1/2 |
| R. Ketme | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| M. Turan | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| A. İnci | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| Ç. Taşcı | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| A. Metin | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Son 12 ay, ilk 10.
En çok koşan atları
| At | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Zenith Sky | 6 | 3 | 0 | 1 | 3/6 | 4/6 |
| Gray Moon | 3 | 1 | 0 | 0 | 1/3 | 1/3 |
| Halidağa | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| Lady Rivelya | 1 | 0 | 1 | 0 | 0/1 | 1/1 |
| Arlinhan | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| Sky Charlie | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| Unseen Power | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| Uğurlu Yıldız | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| Gürayber | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| Kırklar Dağı | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Son 12 ay, ilk 10.
Son 20 koşu
| Tarih | Hipodrom | Cins | Mesafe · Pist | At | Jokey | Sıra | Gny |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 04.09.2026 | İzmir | Şartlı 1 | 1200 Kum | Lady Rivelya | M. Çelik | 2/11 | 10,80 |
| 04.09.2026 | İzmir | Handikap 16 | 2200 Kum | Zenith Sky | R. Ketme | 5/9 | 20,30 |
| 08.08.2026 | İzmir | Handikap 16 | 1900 Kum | Zenith Sky | N. Avci | 4/6 | 6,90 |
| 11.07.2026 | İzmir | Handikap 15 | 1900 Kum | Zenith Sky | M. Çelik | 1/12 | 2,20 |
| 20.06.2026 | İzmir | Handikap 15 | 1400 Kum | Arlinhan | N. Avci | 15/19 | 5,50 |
| 20.06.2026 | İzmir | Handikap 15 | 1900 Kum | Zenith Sky | N. Avci | 1/9 | 2,70 |
| 19.06.2026 | Bursa | Şartlı 3 | 1800 Çim | Sky Charlie | M. Turan | 9/10 | 39,10 |
| 19.06.2026 | Bursa | Şartlı 3 | 1800 Çim | Gray Moon | M. Keçeci | 10/10 | 23,25 |
| 28.05.2026 | İzmir | Handikap 15 | 2000 Kum | Unseen Power | M. Keçeci | 9/9 | 10,45 |
| 28.05.2026 | İzmir | Handikap 15 | 2000 Kum | Gray Moon | A. İnci | 8/9 | 17,70 |
| 16.05.2026 | İzmir | Maiden | 1900 Kum | Zenith Sky | M. Keçeci | 1/11 | 7,30 |
| 16.05.2026 | İzmir | Maiden | 1900 Kum | Gray Moon | B. Mırık | 1/10 | 1,40 |
| 02.05.2026 | İzmir | KV-7 | 1400 Kum | Uğurlu Yıldız | Ç. Taşcı | 7/7 | 39,20 |
| 02.05.2026 | İzmir | Maiden | 1900 Kum | Zenith Sky | Ö. Özen | 3/10 | 17,90 |
| 20.03.2026 | İzmir | Satış 1 | 1400 Kum | Halidağa | Ö. Özen | 6/14 | 39,70 |
| 13.03.2026 | İzmir | Handikap 16 | 1900 Kum | Halidağa | A. Metin | 10/11 | 141,20 |
| 02.12.2025 | Antalya | Şartlı 1 | 1300 Sentetik | Gürayber | E. Çankaya | 8/9 | 18,90 |
| 21.11.2025 | İzmir | KV-9 | 1600 Kum | Kırklar Dağı | B. Mırık | 5/10 | 7,70 |
| 17.08.2025 | İzmir | Şartlı 1 | 1200 Kum | Unseen Power | İ. Söğüt | 4/11 | 31,40 |
| 07.11.2024 | İzmir | Şartlı 5 | 1600 Kum | Queen Of Happiness | M. Çelik | 11/13 | 18,30 |
Sık sorulanlar
Ali Gümüş bu yıl kaç yarış kazandı?
2026'da 16 koşuda 4 birincilik kazandırdı. Son güncelleme 8 Kasım 2026 Pazar.
Ali Gümüş'ın bugün koşan atları hangileri?
Bugün koşan atı yok. Son koşu 04.09.2026, İzmir.
Ali Gümüş en çok hangi hipodromda at koşturdu?
Son 12 ayda en çok İzmir'da: 15 koşu, 4 birincilik.
Antrenör ne iş yapar?
Yarış atlarının talim, terbiye, idman, bakım, besleme ve tedavilerinin takibinden ve koşulara ilişkin hizmetlerinden sorumlu, antrenörlük lisansı olan kişidir.
Toplam kariyer istatistiği nerede?
Arşivimiz 2020'de başlıyor. Tüm kariyer için TJK Antrenör İstatistikleri sayfasına bakın.
Yöntem ve kaynak
- Koşu: start alınan koşu sayısı; koşmaz atlar sayılmaz. Birincilik ve dereceler resmi sonuçlardır.
- Kazanma: birincilik / koşu. İlk 3: (1. + 2. + 3.) / koşu.
- ROI: her starta 1 TL ganyan oynansaydı ne kadar kâr ya da zarar edilirdi. Getiri yalnızca antrenörün atı birinci geldiğinde yazılır; ekürü basitleştirilmiştir.
- Dönemler: bu yıl 1 Ocak'tan, son 12 ay bugünden geriye 365 gün, arşiv 2020'den bu yana. Daha eskisi verimizde yok.
- Yarış Günü TJK ile bağlantılı değildir; resmi bilgi için TJK esastır.