Antrenör
Abdurrahman Mete İnal
Abdurrahman Mete İnal'ın atları son 12 ayda 7 koşuya çıktı, 1 birincilik ve 2 ilk üç derece aldı. En çok İstanbul'da koştu (3 koşu).
Kaynak: TJK resmi sonuçları. Son güncelleme: 8 Kasım 2026 Pazar.
Abdurrahman Mete İnal antrenör istatistikleri (2026)
| Dönem | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 | ROI |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 3 | 1 | 1 | 0 | 1/3 | 2/3 | – |
| Son 12 ay | 7 | 1 | 1 | 0 | 1/7 | 2/7 | – |
| 2020'den bu yana | 147 | 10 | 16 | 18 | %6,8 | %29,9 | −%58,1 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda. 2020 öncesi için TJK Antrenör İstatistikleri.
Bugün koşan atları
Bugün koşan atı yok. Son koşu: 14.02.2026, İstanbul.
Yıllara göre birincilik
| Yıl | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 3 | 1 | 1 | 0 | 1/3 | 2/3 |
| 2025 | 35 | 6 | 1 | 3 | %17,1 | %28,6 |
| 2024 | 97 | 3 | 10 | 14 | %3,1 | %27,8 |
| 2021 | 12 | 0 | 4 | 1 | %0,0* | %41,7* |
Favoriyle performans
Hipodrom, pist, mesafe ve ırk
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İstanbul | 3 | 0 | 1 | 0 | 0/3 | 1/3 |
| Bursa | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
| İzmir | 1 | 1 | 0 | 0 | 1/1 | 1/1 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| 1201–1600 m | 4 | 0 | 1 | 0 | 0/4 | 1/4 |
| 1601–2000 m | 2 | 1 | 0 | 0 | 1/2 | 1/2 |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Arap | 6 | 1 | 0 | 0 | 1/6 | 1/6 |
| İngiliz | 1 | 0 | 1 | 0 | 0/1 | 1/1 |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Handikap | 4 | 1 | 0 | 0 | 1/4 | 1/4 |
| Şartlı | 3 | 0 | 1 | 0 | 0/3 | 1/3 |
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kocaeli | 88 | 4 | 9 | 15 | %4,5 | %31,8 |
| Bursa | 25 | 1 | 3 | 1 | %4,0* | %20,0* |
| İstanbul | 24 | 2 | 2 | 2 | %8,3* | %25,0* |
| İzmir | 6 | 2 | 1 | 0 | 2/6 | 3/6 |
| Antalya | 3 | 1 | 1 | 0 | 1/3 | 2/3 |
| Ankara | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kum · Normal | 100 | 5 | 12 | 13 | %5,0 | %30,0 |
| Sentetik · Normal | 18 | 3 | 1 | 2 | %16,7* | %33,3* |
| Kum · Nemli | 10 | 0 | 0 | 2 | %0,0* | %20,0* |
| Çim · Normal | 9 | 0 | 1 | 0 | 0/9 | 1/9 |
| Kum · Islak | 4 | 0 | 2 | 1 | 0/4 | 3/4 |
| Kum · Sulu | 3 | 1 | 0 | 0 | 1/3 | 1/3 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 22 | 3 | 1 | 4 | %13,6* | %36,4* |
| 1201–1600 m | 60 | 3 | 9 | 6 | %5,0 | %30,0 |
| 1601–2000 m | 62 | 4 | 5 | 8 | %6,5 | %27,4 |
| 2001+ m | 3 | 0 | 1 | 0 | 0/3 | 1/3 |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İngiliz | 93 | 7 | 14 | 13 | %7,5 | %36,6 |
| Arap | 54 | 3 | 2 | 5 | %5,6 | %18,5 |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Şartlı | 58 | 4 | 6 | 14 | %6,9 | %41,4 |
| Handikap | 38 | 4 | 6 | 2 | %10,5 | %31,6 |
| Maiden | 34 | 1 | 1 | 2 | %2,9 | %11,8 |
| Satış | 6 | 0 | 1 | 0 | 0/6 | 1/6 |
| KV-7 | 4 | 0 | 1 | 0 | 0/4 | 1/4 |
| KV-6 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
| KV-8 | 2 | 0 | 1 | 0 | 0/2 | 1/2 |
| Maiden/Satış | 1 | 1 | 0 | 0 | 1/1 | 1/1 |
| G | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda.
En çok çalıştığı jokeyler
| Jokey | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| A. Kaçmaz | 2 | 0 | 1 | 0 | 0/2 | 1/2 |
| M. Turan | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| K. Tokaçoğlu | 1 | 1 | 0 | 0 | 1/1 | 1/1 |
| A. Kurşun | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| A. Altın | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Son 12 ay, ilk 10.
En çok koşan atları
| At | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Eğilce | 2 | 1 | 0 | 0 | 1/2 | 1/2 |
| Yenisistem | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| War Boy | 1 | 0 | 1 | 0 | 0/1 | 1/1 |
| Zulema | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| Kunkango | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Son 12 ay, ilk 10.
Son 20 koşu
| Tarih | Hipodrom | Cins | Mesafe · Pist | At | Jokey | Sıra | Gny |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 14.02.2026 | İstanbul | Şartlı 1 | 1500 Sentetik | War Boy | A. Kaçmaz | 2/12 | 11,40 |
| 11.01.2026 | İzmir | Handikap 15 | 1900 Kum | Eğilce | K. Tokaçoğlu | 1/14 | 16,25 |
| 10.01.2026 | İstanbul | Handikap 16 | 1200 Sentetik | Zulema | A. Kurşun | 9/13 | 19,30 |
| 29.12.2025 | Bursa | Şartlı 5 | 1400 Kum | Yenisistem | A. Altın | 8/11 | 38,65 |
| 22.12.2025 | Bursa | Handikap 16 | 1800 Kum | Eğilce | M. Turan | 12/13 | 17,65 |
| 19.12.2025 | Bursa | Handikap 17 | 1300 Kum | Yenisistem | M. Turan | 6/11 | 11,05 |
| 29.11.2025 | İstanbul | Şartlı 5 | 1400 Kum | Kunkango | A. Kaçmaz | 8/10 | 15,25 |
| 07.11.2025 | Bursa | Maiden | 1400 Çim | Kunkango | M. Bilgin | 1/10 | 2,90 |
| 04.11.2025 | Kocaeli | Şartlı 4 | 1700 Kum | Pratum Puella | E. Bozdağ | 1/12 | 5,55 |
| 28.10.2025 | Kocaeli | Maiden | 1500 Kum | Kunkango | M. Çiçek | 3/11 | 7,30 |
| 21.10.2025 | Kocaeli | Maiden | 1200 Kum | Kunkango | A. Altın | 9/14 | 33,50 |
| 21.10.2025 | Kocaeli | Şartlı 3 | 1200 Kum | Gal Bobek | S. Özen | 3/6 | 2,90 |
| 14.10.2025 | Kocaeli | Maiden | 1200 Kum | Gal Bobek | S. Özen | 6/13 | 4,55 |
| 10.10.2025 | Bursa | Şartlı 3 | 2000 Kum | My İkarus | B. Mırık | 6/7 | 7,25 |
| 09.09.2025 | Kocaeli | Şartlı 3 | 1400 Kum | Pratum Puella | E. Bozdağ | 1/16 | 17,30 |
| 14.08.2025 | Kocaeli | Şartlı 3 | 1800 Kum | Margin Call | M. Uyar | 5/9 | 15,70 |
| 10.08.2025 | İstanbul | Maiden | 1500 Sentetik | Mert Khan | G. Özçelik | 7/12 | 29,05 |
| 07.08.2025 | Kocaeli | Şartlı 5 | 1500 Kum | Margin Call | G. Özçelik | 9/9 | 18,25 |
| 23.07.2025 | İstanbul | Maiden | 1300 Sentetik | Mert Khan | M. Çelik | 4/7 | 13,90 |
| 22.07.2025 | Kocaeli | Şartlı 3 | 1400 Kum | Margin Call | Ö. Özen | 6/10 | 7,90 |
Sık sorulanlar
Abdurrahman Mete İnal bu yıl kaç yarış kazandı?
2026'da 3 koşuda 1 birincilik kazandırdı. Son güncelleme 8 Kasım 2026 Pazar.
Abdurrahman Mete İnal'ın bugün koşan atları hangileri?
Bugün koşan atı yok. Son koşu 14.02.2026, İstanbul.
Abdurrahman Mete İnal en çok hangi hipodromda at koşturdu?
Son 12 ayda en çok İstanbul'da: 3 koşu, 0 birincilik.
Antrenör ne iş yapar?
Yarış atlarının talim, terbiye, idman, bakım, besleme ve tedavilerinin takibinden ve koşulara ilişkin hizmetlerinden sorumlu, antrenörlük lisansı olan kişidir.
Toplam kariyer istatistiği nerede?
Arşivimiz 2020'de başlıyor. Tüm kariyer için TJK Antrenör İstatistikleri sayfasına bakın.
Yöntem ve kaynak
- Koşu: start alınan koşu sayısı; koşmaz atlar sayılmaz. Birincilik ve dereceler resmi sonuçlardır.
- Kazanma: birincilik / koşu. İlk 3: (1. + 2. + 3.) / koşu.
- ROI: her starta 1 TL ganyan oynansaydı ne kadar kâr ya da zarar edilirdi. Getiri yalnızca antrenörün atı birinci geldiğinde yazılır; ekürü basitleştirilmiştir.
- Dönemler: bu yıl 1 Ocak'tan, son 12 ay bugünden geriye 365 gün, arşiv 2020'den bu yana. Daha eskisi verimizde yok.
- Yarış Günü TJK ile bağlantılı değildir; resmi bilgi için TJK esastır.