Jokey
Yusuf Aktaş
Yusuf Aktaş son 12 ayda 2 koşuya çıktı, 0 birincilik ve 0 ilk üç derece aldı. En çok Kocaeli'da koştu (2 koşu).
Kaynak: TJK resmi sonuçları. Son güncelleme: 8 Kasım 2026 Pazar.
Yusuf Aktaş jokey istatistikleri (2026)
| Dönem | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 | ROI |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 | – |
| Son 12 ay | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 | – |
| 2020'den bu yana | 64 | 1 | 9 | 4 | %1,6 | %21,9 | −%62,1 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda. 2020 öncesi için TJK Jokey İstatistikleri.
Bugünkü binişleri
Bugün binişi yok. Son koşu: 14.04.2026, Kocaeli.
Yıllara göre birincilik
| Yıl | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| 2023 | 27 | 0 | 3 | 4 | %0,0* | %25,9* |
| 2022 | 35 | 1 | 6 | 0 | %2,9 | %20,0 |
Favoriyle performans
Hipodrom, pist, mesafe ve ırk
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kocaeli | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| 1201–1600 m | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Arap | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| İngiliz | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kocaeli | 63 | 1 | 9 | 4 | %1,6 | %22,2 |
| İstanbul | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kum · Normal | 48 | 1 | 8 | 4 | %2,1 | %27,1 |
| Kum · Nemli | 10 | 0 | 0 | 0 | %0,0* | %0,0* |
| Kum · Islak | 5 | 0 | 1 | 0 | 0/5 | 1/5 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 25 | 0 | 3 | 1 | %0,0* | %16,0* |
| 1201–1600 m | 25 | 0 | 5 | 1 | %0,0* | %24,0* |
| 1601–2000 m | 14 | 1 | 1 | 2 | %7,1* | %28,6* |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Arap | 49 | 1 | 7 | 3 | %2,0 | %22,4 |
| İngiliz | 15 | 0 | 2 | 1 | %0,0* | %20,0* |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda.
En çok bindiği antrenörler
Son 12 ay, ilk 10.
En çok bindiği atlar
| At | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kralın Oğlu | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| Son Of The Stars | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Son 12 ay, ilk 10.
Son 20 koşu
| Tarih | Hipodrom | Cins | Mesafe · Pist | At | Antrenör | Sıra | Gny |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 14.04.2026 | Kocaeli | Maiden | 1000 Kum | Kralın Oğlu | Y. Kaya | 6/6 | 7,25 |
| 14.04.2026 | Kocaeli | Şartlı 2 | 1400 Kum | Son Of The Stars | B. Yüksel | 14/16 | 91,15 |
| 22.08.2023 | Kocaeli | Maiden | 1200 Kum | After Ben | M. Altın | 6/8 | 5,30 |
| 17.08.2023 | Kocaeli | Maiden | 1400 Kum | Yek Gülüm | C. Çiçek | 5/11 | 8,70 |
| 15.08.2023 | Kocaeli | Şartlı 3 | 1400 Kum | After Ben | M. Altın | 2/5 | 3,30 |
| 03.08.2023 | Kocaeli | Şartlı 1 | 1200 Kum | Kaya Hayat | M. Kaya | 10/14 | 10,35 |
| 01.08.2023 | Kocaeli | Şartlı 1 | 1200 Kum | After Ben | M. Altın | 4/8 | 15,80 |
| 27.07.2023 | Kocaeli | Maiden | 1700 Kum | Moon Tango | C. Çiçek | 12/14 | 21,80 |
| 18.07.2023 | Kocaeli | Maiden | 1200 Kum | Kübey | M. Kaya | 9/12 | 14,15 |
| 18.07.2023 | Kocaeli | Maiden | 1200 Kum | Sarı Berna | H. Karabulut | 12/12 | 16,85 |
| 13.07.2023 | Kocaeli | Maiden | 1200 Kum | Girl Of Godes | M. Altın | 6/10 | 5,30 |
| 04.07.2023 | Kocaeli | Maiden | 1400 Kum | Madenci | B. Tanrıkulu | 5/12 | 44,90 |
| 04.07.2023 | Kocaeli | Şartlı 2 | 1200 Kum | Girl Of Godes | T. Turan | 2/7 | 4,00 |
| 20.06.2023 | Kocaeli | Şartlı 1 | 1200 Kum | Şogenoğlu | D. Çelik | 7/12 | 38,90 |
| 13.06.2023 | Kocaeli | Handikap 14 | 1400 Kum | Ertekinbey | C. Çiçek | 10/11 | 10,80 |
| 07.06.2023 | İstanbul | G 3 | 1600 Çim | Snow Bırd | C. Çiçek | 8/8 | 9,95 |
| 30.05.2023 | Kocaeli | Şartlı 5 | 1400 Kum | Çınar Tay | M. Altın | 8/8 | 9,00 |
| 18.04.2023 | Kocaeli | Şartlı 19 | 1400 Kum | Gürselbeyim | C. Çiçek | 11/16 | 24,75 |
| 06.04.2023 | Kocaeli | Handikap 14 | 1900 Kum | My Sunshine | A. Kılıç | 3/7 | 5,50 |
| 06.04.2023 | Kocaeli | Maiden | 1400 Kum | Proper Pride | G. Taşdelen | 7/11 | 56,30 |
Sık sorulanlar
Yusuf Aktaş bu yıl kaç yarış kazandı?
2026'da 2 koşuda 0 birincilik aldı. Son güncelleme 8 Kasım 2026 Pazar.
Yusuf Aktaş bugün hangi atlara biniyor?
Bugün binişi yok. Son koşu 14.04.2026, Kocaeli.
Yusuf Aktaş en çok hangi hipodromda bindi?
Son 12 ayda en çok Kocaeli'da: 2 koşu, 0 birincilik.
Toplam kariyer istatistiği nerede?
Arşivimiz 2020'de başlıyor. Tüm kariyer için TJK Jokey İstatistikleri sayfasına bakın.
Yöntem ve kaynak
- Koşu: start alınan koşu sayısı; koşmaz atlar sayılmaz. Birincilik ve dereceler resmi sonuçlardır.
- Kazanma: birincilik / koşu. İlk 3: (1. + 2. + 3.) / koşu.
- ROI: her starta 1 TL ganyan oynansaydı ne kadar kâr ya da zarar edilirdi. Getiri yalnızca jokeyin kendi atı birinci geldiğinde yazılır; ekürü basitleştirilmiştir.
- Dönemler: bu yıl 1 Ocak'tan, son 12 ay bugünden geriye 365 gün, arşiv 2020'den bu yana. Daha eskisi verimizde yok.
- Yarış Günü TJK ile bağlantılı değildir; resmi bilgi için TJK esastır.