Antrenör
Merve Er
Merve Er'ın atları son 12 ayda 0 koşuya çıktı, 0 birincilik ve 0 ilk üç derece aldı.
Kaynak: TJK resmi sonuçları. Son güncelleme: 8 Kasım 2026 Pazar.
Merve Er antrenör istatistikleri (2026)
| Dönem | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 | ROI |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0/0 | 0/0 | – |
| Son 12 ay | 0 | 0 | 0 | 0 | 0/0 | 0/0 | – |
| 2020'den bu yana | 339 | 40 | 45 | 41 | %11,8 | %37,2 | −%48,1 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda. 2020 öncesi için TJK Antrenör İstatistikleri.
Bugün koşan atları
Bugün koşan atı yok. Son koşu: 24.10.2025, Bursa.
Yıllara göre birincilik
| Yıl | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 12 | 0 | 3 | 2 | %0,0* | %41,7* |
| 2023 | 70 | 10 | 6 | 11 | %14,3 | %38,6 |
| 2022 | 97 | 12 | 10 | 8 | %12,4 | %30,9 |
| 2021 | 107 | 7 | 16 | 10 | %6,5 | %30,8 |
| 2020 | 53 | 11 | 10 | 10 | %20,8 | %58,5 |
Favoriyle performans
Hipodrom, pist, mesafe ve ırk
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Bursa | 157 | 20 | 25 | 15 | %12,7 | %38,2 |
| İzmir | 103 | 11 | 11 | 17 | %10,7 | %37,9 |
| Kocaeli | 44 | 7 | 7 | 7 | %15,9 | %47,7 |
| İstanbul | 25 | 1 | 1 | 1 | %4,0* | %12,0* |
| Antalya | 6 | 1 | 1 | 0 | 1/6 | 2/6 |
| Ankara | 4 | 0 | 0 | 1 | 0/4 | 1/4 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kum · Normal | 177 | 23 | 26 | 24 | %13,0 | %41,2 |
| Çim · Normal | 83 | 8 | 9 | 8 | %9,6 | %30,1 |
| Sentetik · Normal | 21 | 2 | 1 | 1 | %9,5* | %19,0* |
| Kum · Nemli | 19 | 2 | 3 | 4 | %10,5* | %47,4* |
| Kum · Islak | 17 | 3 | 4 | 1 | %17,6* | %47,1* |
| Çim · Biraz Yumuşak | 7 | 1 | 0 | 0 | 1/7 | 1/7 |
| Çim · Çok Yumuşak | 7 | 0 | 0 | 3 | 0/7 | 3/7 |
| Çim · Yumuşak | 4 | 0 | 1 | 0 | 0/4 | 1/4 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 40 | 7 | 7 | 2 | %17,5 | %40,0 |
| 1201–1600 m | 163 | 17 | 25 | 18 | %10,4 | %36,8 |
| 1601–2000 m | 110 | 15 | 11 | 17 | %13,6 | %39,1 |
| 2001+ m | 26 | 1 | 2 | 4 | %3,8* | %26,9* |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Arap | 173 | 19 | 24 | 22 | %11,0 | %37,6 |
| İngiliz | 166 | 21 | 21 | 19 | %12,7 | %36,7 |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Şartlı | 110 | 17 | 13 | 16 | %15,5 | %41,8 |
| Handikap | 100 | 10 | 13 | 5 | %10,0 | %28,0 |
| Maiden | 70 | 9 | 8 | 7 | %12,9 | %34,3 |
| KV-6 | 16 | 2 | 5 | 2 | %12,5* | %56,3* |
| KV-7 | 16 | 2 | 1 | 5 | %12,5* | %50,0* |
| KV-8 | 12 | 0 | 3 | 2 | %0,0* | %41,7* |
| G | 6 | 0 | 0 | 1 | 0/6 | 1/6 |
| Satış | 4 | 0 | 1 | 1 | 0/4 | 2/4 |
| A | 4 | 0 | 1 | 1 | 0/4 | 2/4 |
| KV-9 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0/1 | 1/1 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda.
En çok çalıştığı jokeyler
| Jokey | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|
Son 12 ay, ilk 10.
En çok koşan atları
| At | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|
Son 12 ay, ilk 10.
Son 20 koşu
| Tarih | Hipodrom | Cins | Mesafe · Pist | At | Jokey | Sıra | Gny |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 24.10.2025 | Bursa | Maiden | 1400 Kum | Calıfornia Fire | S. İpek | 7/10 | 4,85 |
| 20.10.2025 | Bursa | Şartlı 5 | 2200 Kum | Ergen | N. Avci | 3/11 | 6,95 |
| 14.10.2025 | Kocaeli | Maiden | 1200 Kum | Calıfornia Fire | S. İpek | 4/13 | 24,45 |
| 13.10.2025 | Bursa | Şartlı 3 | 2200 Çim | Ergen | N. Avci | 2/13 | 20,40 |
| 03.10.2025 | Bursa | Maiden | 1500 Çim | Calıfornia Fire | S. İpek | 5/10 | 31,85 |
| 26.09.2025 | Bursa | Maiden | 1200 Kum | Calıfornia Fire | S. İpek | 8/10 | 30,60 |
| 12.08.2025 | Kocaeli | Şartlı 3 | 2000 Kum | Ergen | A. Altın | 8/11 | 4,15 |
| 13.06.2025 | Bursa | Şartlı 3 | 2000 Kum | Ergen | C. Paso | 3/12 | 4,85 |
| 12.05.2025 | Bursa | Handikap 15 | 1400 Çim | Ergen | N. Avci | 11/17 | 3,20 |
| 25.04.2025 | Bursa | Şartlı 4 | 1300 Kum | Ergen | N. Avci | 2/9 | 7,25 |
| 14.04.2025 | Bursa | Handikap 15 | 1400 Kum | Ergen | C. Paso | 2/16 | 29,30 |
| 31.01.2025 | Bursa | Şartlı 3 | 1300 Kum | Ergen | T. Yıldız | 7/17 | 20,95 |
| 05.10.2023 | İzmir | KV-6 | 1200 Kum | Bay Taylan | N. Avci | 1/6 | 3,05 |
| 05.10.2023 | İzmir | Şartlı 5 | 1300 Çim | Aslansoylu | N. Avci | 4/12 | 2,70 |
| 14.09.2023 | İzmir | Şartlı 3 | 2000 Kum | Beyond The Sea | N. Avci | 4/9 | 2,70 |
| 14.09.2023 | İzmir | Handikap 16 | 1700 Çim | Ezhanım | N. Avci | 8/11 | 2,30 |
| 09.09.2023 | İzmir | Şartlı 4 | 1300 Çim | Aslansoylu | N. Avci | 2/10 | 1,50 |
| 08.09.2023 | Bursa | KV-7 | 1900 Kum | Ildırlı | N. Avci | 8/10 | 5,25 |
| 08.09.2023 | Bursa | Şartlı 1 | 1200 Kum | Sweet Sacrifice | N. Avci | 1/5 | 1,25 |
| 08.09.2023 | Bursa | Şartlı 4 | 2100 Kum | Sea Breeze | N. Avci | 8/8 | 6,10 |
Sık sorulanlar
Merve Er bu yıl kaç yarış kazandı?
2026'da 0 koşuda 0 birincilik kazandırdı. Son güncelleme 8 Kasım 2026 Pazar.
Merve Er'ın bugün koşan atları hangileri?
Bugün koşan atı yok. Son koşu 24.10.2025, Bursa.
Antrenör ne iş yapar?
Yarış atlarının talim, terbiye, idman, bakım, besleme ve tedavilerinin takibinden ve koşulara ilişkin hizmetlerinden sorumlu, antrenörlük lisansı olan kişidir.
Toplam kariyer istatistiği nerede?
Arşivimiz 2020'de başlıyor. Tüm kariyer için TJK Antrenör İstatistikleri sayfasına bakın.
Yöntem ve kaynak
- Koşu: start alınan koşu sayısı; koşmaz atlar sayılmaz. Birincilik ve dereceler resmi sonuçlardır.
- Kazanma: birincilik / koşu. İlk 3: (1. + 2. + 3.) / koşu.
- ROI: her starta 1 TL ganyan oynansaydı ne kadar kâr ya da zarar edilirdi. Getiri yalnızca antrenörün atı birinci geldiğinde yazılır; ekürü basitleştirilmiştir.
- Dönemler: bu yıl 1 Ocak'tan, son 12 ay bugünden geriye 365 gün, arşiv 2020'den bu yana. Daha eskisi verimizde yok.
- Yarış Günü TJK ile bağlantılı değildir; resmi bilgi için TJK esastır.