Antrenör
Dılşa Kaya
Dılşa Kaya'ın atları son 12 ayda 41 koşuya çıktı, 10 birincilik ve 24 ilk üç derece aldı. En çok Bursa'da koştu (35 koşu).
Kaynak: TJK resmi sonuçları. Son güncelleme: 8 Kasım 2026 Pazar.
Dılşa Kaya antrenör istatistikleri (2026)
| Dönem | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 | ROI |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 35 | 10 | 5 | 8 | %28,6 | %65,7 | – |
| Son 12 ay | 41 | 10 | 5 | 9 | %24,4 | %58,5 | – |
| 2020'den bu yana | 1588 | 238 | 207 | 176 | %15,0 | %39,1 | −%25,8 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda. 2020 öncesi için TJK Antrenör İstatistikleri.
Bugün koşan atları
Bugün koşan atı yok. Son koşu: 10.08.2026, Bursa.
Yıllara göre birincilik
| Yıl | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 35 | 10 | 5 | 8 | %28,6 | %65,7 |
| 2025 | 195 | 42 | 33 | 23 | %21,5 | %50,3 |
| 2024 | 303 | 35 | 41 | 35 | %11,6 | %36,6 |
| 2023 | 316 | 47 | 42 | 26 | %14,9 | %36,4 |
| 2022 | 446 | 67 | 49 | 52 | %15,0 | %37,7 |
| 2021 | 229 | 31 | 28 | 23 | %13,5 | %35,8 |
| 2020 | 64 | 6 | 9 | 9 | %9,4 | %37,5 |
Favoriyle performans
Hipodrom, pist, mesafe ve ırk
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Bursa | 35 | 10 | 5 | 9 | %28,6 | %68,6 |
| İstanbul | 4 | 0 | 0 | 0 | 0/4 | 0/4 |
| İzmir | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Çim · Normal | 25 | 8 | 4 | 5 | %32,0* | %68,0* |
| Kum · Normal | 11 | 2 | 1 | 3 | %18,2* | %54,5* |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 10 | 3 | 2 | 2 | %30,0* | %70,0* |
| 1201–1600 m | 19 | 3 | 3 | 4 | %15,8* | %52,6* |
| 1601–2000 m | 10 | 4 | 0 | 2 | %40,0* | %60,0* |
| 2001+ m | 2 | 0 | 0 | 1 | 0/2 | 1/2 |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İngiliz | 39 | 10 | 5 | 9 | %25,6 | %61,5 |
| Arap | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Handikap | 12 | 5 | 1 | 2 | %41,7* | %66,7* |
| Şartlı | 11 | 5 | 1 | 1 | %45,5* | %63,6* |
| KV-6 | 4 | 0 | 1 | 1 | 0/4 | 2/4 |
| Maiden | 4 | 0 | 2 | 0 | 0/4 | 2/4 |
| G | 3 | 0 | 0 | 2 | 0/3 | 2/3 |
| KV-8 | 3 | 0 | 0 | 2 | 0/3 | 2/3 |
| KV-7 | 2 | 0 | 0 | 1 | 0/2 | 1/2 |
| Kısa Vade Handikap | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| KV-9 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Bursa | 1269 | 199 | 171 | 134 | %15,7 | %39,7 |
| İstanbul | 130 | 11 | 15 | 14 | %8,5 | %30,8 |
| Kocaeli | 107 | 16 | 14 | 16 | %15,0 | %43,0 |
| İzmir | 71 | 12 | 6 | 8 | %16,9 | %36,6 |
| Ankara | 11 | 0 | 1 | 4 | %0,0* | %45,5* |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kum · Normal | 684 | 101 | 90 | 87 | %14,8 | %40,6 |
| Çim · Normal | 520 | 83 | 59 | 45 | %16,0 | %36,0 |
| Sentetik · Normal | 83 | 7 | 6 | 10 | %8,4 | %27,7 |
| Kum · Nemli | 71 | 11 | 13 | 8 | %15,5 | %45,1 |
| Çim · Biraz Yumuşak | 64 | 10 | 15 | 7 | %15,6 | %50,0 |
| Kum · Islak | 55 | 10 | 9 | 4 | %18,2 | %41,8 |
| Çim · Çok Yumuşak | 45 | 3 | 7 | 5 | %6,7 | %33,3 |
| Çim · Yumuşak | 34 | 6 | 5 | 5 | %17,6 | %47,1 |
| Çim · Ağır | 16 | 6 | 2 | 1 | %37,5* | %56,3* |
| Çim · Çok Ağır | 8 | 0 | 0 | 3 | 0/8 | 3/8 |
| Çim · Biraz Ağır | 6 | 1 | 0 | 1 | 1/6 | 2/6 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 195 | 35 | 21 | 23 | %17,9 | %40,5 |
| 1201–1600 m | 770 | 111 | 107 | 80 | %14,4 | %38,7 |
| 1601–2000 m | 502 | 73 | 68 | 63 | %14,5 | %40,6 |
| 2001+ m | 121 | 19 | 11 | 10 | %15,7 | %33,1 |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İngiliz | 1051 | 172 | 164 | 130 | %16,4 | %44,3 |
| Arap | 537 | 66 | 43 | 46 | %12,3 | %28,9 |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Şartlı | 503 | 99 | 67 | 56 | %19,7 | %44,1 |
| Handikap | 474 | 61 | 61 | 51 | %12,9 | %36,5 |
| Maiden | 321 | 37 | 28 | 28 | %11,5 | %29,0 |
| KV-6 | 90 | 12 | 15 | 15 | %13,3 | %46,7 |
| KV-7 | 59 | 12 | 13 | 6 | %20,3 | %52,5 |
| KV-8 | 56 | 9 | 17 | 8 | %16,1 | %60,7 |
| Satış | 39 | 6 | 3 | 4 | %15,4 | %33,3 |
| G | 21 | 0 | 0 | 6 | %0,0* | %28,6* |
| A | 14 | 1 | 2 | 2 | %7,1* | %35,7* |
| KV-9 | 8 | 0 | 1 | 0 | 0/8 | 1/8 |
| Maiden/Satış | 2 | 1 | 0 | 0 | 1/2 | 1/2 |
| Kısa Vade Handikap | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda.
En çok çalıştığı jokeyler
| Jokey | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| M. Bilgin | 12 | 3 | 2 | 4 | %25,0* | %75,0* |
| C. Altun | 7 | 1 | 1 | 2 | 1/7 | 4/7 |
| A. İnci | 5 | 2 | 0 | 2 | 2/5 | 4/5 |
| E. Akpınar | 4 | 2 | 2 | 0 | 2/4 | 4/4 |
| A. Yıldız | 2 | 1 | 0 | 0 | 1/2 | 1/2 |
| M. Çiçek | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| E. Akkaya | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| İ. Güreke | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| N. Avci | 1 | 1 | 0 | 0 | 1/1 | 1/1 |
| Y. Akkaya | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Son 12 ay, ilk 10.
En çok koşan atları
| At | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Selly Son | 4 | 0 | 0 | 1 | 0/4 | 1/4 |
| Fearless Dragon | 4 | 1 | 0 | 2 | 1/4 | 3/4 |
| Acoustic Song | 3 | 3 | 0 | 0 | 3/3 | 3/3 |
| Today Is A Gift | 3 | 0 | 1 | 0 | 0/3 | 1/3 |
| Organization | 3 | 1 | 0 | 0 | 1/3 | 1/3 |
| Bay Cavallo | 3 | 0 | 1 | 1 | 0/3 | 2/3 |
| Silent Touch | 2 | 0 | 1 | 0 | 0/2 | 1/2 |
| Thinder Of Shine | 2 | 1 | 0 | 0 | 1/2 | 1/2 |
| Wolf Women | 2 | 1 | 1 | 0 | 1/2 | 2/2 |
| Işıls A Melina | 2 | 1 | 1 | 0 | 1/2 | 2/2 |
Son 12 ay, ilk 10.
Son 20 koşu
Sık sorulanlar
Dılşa Kaya bu yıl kaç yarış kazandı?
2026'da 35 koşuda 10 birincilik kazandırdı. Son güncelleme 8 Kasım 2026 Pazar.
Dılşa Kaya'ın bugün koşan atları hangileri?
Bugün koşan atı yok. Son koşu 10.08.2026, Bursa.
Dılşa Kaya en çok hangi hipodromda at koşturdu?
Son 12 ayda en çok Bursa'da: 35 koşu, 10 birincilik.
Antrenör ne iş yapar?
Yarış atlarının talim, terbiye, idman, bakım, besleme ve tedavilerinin takibinden ve koşulara ilişkin hizmetlerinden sorumlu, antrenörlük lisansı olan kişidir.
Toplam kariyer istatistiği nerede?
Arşivimiz 2020'de başlıyor. Tüm kariyer için TJK Antrenör İstatistikleri sayfasına bakın.
Yöntem ve kaynak
- Koşu: start alınan koşu sayısı; koşmaz atlar sayılmaz. Birincilik ve dereceler resmi sonuçlardır.
- Kazanma: birincilik / koşu. İlk 3: (1. + 2. + 3.) / koşu.
- ROI: her starta 1 TL ganyan oynansaydı ne kadar kâr ya da zarar edilirdi. Getiri yalnızca antrenörün atı birinci geldiğinde yazılır; ekürü basitleştirilmiştir.
- Dönemler: bu yıl 1 Ocak'tan, son 12 ay bugünden geriye 365 gün, arşiv 2020'den bu yana. Daha eskisi verimizde yok.
- Yarış Günü TJK ile bağlantılı değildir; resmi bilgi için TJK esastır.