Jokey
Mustafa Sever
Mustafa Sever son 12 ayda 0 koşuya çıktı, 0 birincilik ve 0 ilk üç derece aldı.
Kaynak: TJK resmi sonuçları. Son güncelleme: 8 Kasım 2026 Pazar.
Mustafa Sever jokey istatistikleri (2026)
| Dönem | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 | ROI |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0/0 | 0/0 | – |
| Son 12 ay | 0 | 0 | 0 | 0 | 0/0 | 0/0 | – |
| 2020'den bu yana | 28 | 0 | 0 | 5 | %0,0* | %17,9* | – |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda. 2020 öncesi için TJK Jokey İstatistikleri.
Bugünkü binişleri
Bugün binişi yok. Son koşu: 12.09.2020, İzmir.
Yıllara göre birincilik
2020'den bu yana, yıl başına birincilik sayısı.
0
2020
| Yıl | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2020 | 28 | 0 | 0 | 5 | %0,0* | %17,9* |
Favoriyle performans
Son 12 ay. Ganyan favorisi: kapanış ganyanı en düşük at. AGF 1: altılı ayağında AGF sırası 1 olan at (AGF nedir?).
Ganyan favorisine bindiğinde
0/0
0 birincilik / 0 koşu
AGF 1'e bindiğinde
0/0
0 birincilik / 0 koşu
Hipodrom, pist, mesafe ve ırk
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İzmir | 27 | 0 | 0 | 5 | %0,0* | %18,5* |
| Bursa | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Çim · Normal | 15 | 0 | 0 | 2 | %0,0* | %13,3* |
| Kum · Normal | 10 | 0 | 0 | 2 | %0,0* | %20,0* |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 5 | 0 | 0 | 1 | 0/5 | 1/5 |
| 1201–1600 m | 10 | 0 | 0 | 2 | %0,0* | %20,0* |
| 1601–2000 m | 13 | 0 | 0 | 2 | %0,0* | %15,4* |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Arap | 24 | 0 | 0 | 4 | %0,0* | %16,7* |
| İngiliz | 4 | 0 | 0 | 1 | 0/4 | 1/4 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda.
En çok bindiği antrenörler
| Antrenör | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|
Son 12 ay, ilk 10.
En çok bindiği atlar
| At | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|
Son 12 ay, ilk 10.
Son 20 koşu
| Tarih | Hipodrom | Cins | Mesafe · Pist | At | Antrenör | Sıra | Gny |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 12.09.2020 | İzmir | Maiden | 1900 Çim | Queen Of Norh | M. Bulut | 15/15 | 144,10 |
| 12.09.2020 | İzmir | Şartlı 4 | 2000 Kum | Aruztay | B. Özgür | 9/12 | 53,05 |
| 05.09.2020 | İzmir | Handikap 14 | 1900 Çim | Babakale | M. Zelyurt | 6/14 | 4,40 |
| 05.09.2020 | İzmir | Şartlı 4 | 1200 Çim | Gümüşinci | S. Şahyazıcı | 11/11 | 48,10 |
| 30.08.2020 | İzmir | Maiden | 1200 Çim | Laranaz | A. Ataş | 7/8 | 45,35 |
| 20.08.2020 | İzmir | Şartlı 5 | 1200 Çim | Sevdam | M. Kaya | 7/7 | 66,40 |
| 15.08.2020 | İzmir | Handikap 15 | 1800 Çim | Babakale | M. Zelyurt | 6/18 | 121,25 |
| 06.08.2020 | İzmir | Şartlı 2 | 1800 Çim | Pirenuri | M. Akkeyik | 18/18 | 143,05 |
| 01.08.2020 | İzmir | Handikap 16 | 1900 Çim | Power Off | R. Yıldız | 3/9 | 14,95 |
| 30.07.2020 | İzmir | Handikap 14 | 1600 Kum | Tatlı Tulumba | M. Yaparoğlu | 18/18 | 73,75 |
| 25.07.2020 | İzmir | Handikap 14 | 2000 Kum | Aliyar | M. Akkeyik | 9/18 | 169,80 |
| 23.07.2020 | İzmir | Handikap 16 | 1300 Çim | Ashünkar | B. Özgür | 8/13 | 72,75 |
| 16.07.2020 | İzmir | Handikap 14 | 1200 Kum | Aruztay | B. Özgür | 7/16 | 70,80 |
| 16.07.2020 | İzmir | Maiden | 1100 Çim | Pekkurt Beyi | R. Karataş | 3/12 | 83,85 |
| 11.07.2020 | İzmir | Handikap 14 | 2000 Kum | Daimon | H. Akyol | 17/18 | 101,90 |
| 11.07.2020 | İzmir | Şartlı 3 | 1300 Çim | Ashünkar | B. Özgür | 7/14 | 7,75 |
| 09.07.2020 | İzmir | Şartlı 4 | 1900 Çim | Pişkin Kız | K. Altınöz | 5/10 | 5,30 |
| 04.07.2020 | İzmir | Şartlı 4 | 1300 Çim | Ashünkar | B. Özgür | 5/9 | 126,90 |
| 02.07.2020 | İzmir | Şartlı 4 | 2000 Kum | Pilevneli | H. Durmuş | 3/11 | 19,60 |
| 29.06.2020 | Bursa | Handikap 14 | 2000 Çim | Aruztay | B. Özgür | 11/15 | 60,35 |
Sık sorulanlar
Mustafa Sever bu yıl kaç yarış kazandı?
2026'da 0 koşuda 0 birincilik aldı. Son güncelleme 8 Kasım 2026 Pazar.
Mustafa Sever bugün hangi atlara biniyor?
Bugün binişi yok. Son koşu 12.09.2020, İzmir.
Toplam kariyer istatistiği nerede?
Arşivimiz 2020'de başlıyor. Tüm kariyer için TJK Jokey İstatistikleri sayfasına bakın.
Yöntem ve kaynak
- Koşu: start alınan koşu sayısı; koşmaz atlar sayılmaz. Birincilik ve dereceler resmi sonuçlardır.
- Kazanma: birincilik / koşu. İlk 3: (1. + 2. + 3.) / koşu.
- ROI: her starta 1 TL ganyan oynansaydı ne kadar kâr ya da zarar edilirdi. Getiri yalnızca jokeyin kendi atı birinci geldiğinde yazılır; ekürü basitleştirilmiştir.
- Dönemler: bu yıl 1 Ocak'tan, son 12 ay bugünden geriye 365 gün, arşiv 2020'den bu yana. Daha eskisi verimizde yok.
- Yarış Günü TJK ile bağlantılı değildir; resmi bilgi için TJK esastır.