Jokey
İsmail Çizik
İsmail Çizik son 12 ayda 0 koşuya çıktı, 0 birincilik ve 0 ilk üç derece aldı.
Kaynak: TJK resmi sonuçları. Son güncelleme: 8 Kasım 2026 Pazar.
İsmail Çizik jokey istatistikleri (2026)
| Dönem | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 | ROI |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0/0 | 0/0 | – |
| Son 12 ay | 0 | 0 | 0 | 0 | 0/0 | 0/0 | – |
| 2020'den bu yana | 237 | 10 | 11 | 13 | %4,2 | %14,3 | −%69,5 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda. 2020 öncesi için TJK Jokey İstatistikleri.
Bugünkü binişleri
Bugün binişi yok. Son koşu: 11.11.2020, Diyarbakır.
Yıllara göre birincilik
| Yıl | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2020 | 237 | 10 | 11 | 13 | %4,2 | %14,3 |
Favoriyle performans
Hipodrom, pist, mesafe ve ırk
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Şanlıurfa | 125 | 2 | 4 | 6 | %1,6 | %9,6 |
| Elazığ | 72 | 3 | 5 | 6 | %4,2 | %19,4 |
| Diyarbakır | 40 | 5 | 2 | 1 | %12,5 | %20,0 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kum · Normal | 219 | 10 | 10 | 11 | %4,6 | %14,2 |
| Kum · Islak | 7 | 0 | 0 | 1 | 0/7 | 1/7 |
| Kum · Nemli | 7 | 0 | 1 | 0 | 0/7 | 1/7 |
| Kum · Sulu | 4 | 0 | 0 | 1 | 0/4 | 1/4 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 92 | 2 | 1 | 4 | %2,2 | %7,6 |
| 1201–1600 m | 45 | 2 | 1 | 1 | %4,4 | %8,9 |
| 1601–2000 m | 100 | 6 | 9 | 8 | %6,0 | %23,0 |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İngiliz | 120 | 6 | 7 | 9 | %5,0 | %18,3 |
| Arap | 117 | 4 | 4 | 4 | %3,4 | %10,3 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda.
En çok bindiği antrenörler
| Antrenör | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|
Son 12 ay, ilk 10.
En çok bindiği atlar
| At | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|
Son 12 ay, ilk 10.
Son 20 koşu
| Tarih | Hipodrom | Cins | Mesafe · Pist | At | Antrenör | Sıra | Gny |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 11.11.2020 | Diyarbakır | Şartlı 5 | 1200 Kum | Tongarhan | S. Kurt | 10/16 | 13,10 |
| 11.11.2020 | Diyarbakır | Handikap 13 | 1200 Kum | Pınarbaşı | M. Karalı | 1/9 | 7,45 |
| 11.11.2020 | Diyarbakır | Maiden | 1200 Kum | Esin Rüzgarı | V. Çizik | 6/15 | 11,85 |
| 11.11.2020 | Diyarbakır | Handikap 16 | 2000 Kum | Şubathan | M. Karalı | 2/9 | 11,50 |
| 11.11.2020 | Diyarbakır | Şartlı 2 | 1200 Kum | Çeşanlıkız | M. Çiçek | 16/16 | 38,45 |
| 09.11.2020 | Elazığ | Şartlı 4 | 2000 Kum | Altın Kafes | M. Subay | 3/9 | 8,70 |
| 08.11.2020 | Elazığ | Şartlı 3 | 1800 Kum | Heaven's Garden | M. Karalı | 10/10 | 26,70 |
| 08.11.2020 | Elazığ | Handikap 16 | 2000 Kum | Let Me Pass | H. Yıldırım | 5/7 | 3,65 |
| 08.11.2020 | Elazığ | Handikap 15 | 1200 Kum | Geyikli | M. Subay | 5/7 | 3,65 |
| 08.11.2020 | Elazığ | Şartlı 3 | 1200 Kum | Cranberry Queen | V. Çizik | 9/11 | 12,85 |
| 08.11.2020 | Elazığ | Şartlı 2 | 1500 Kum | Ramço | F. Çelik | 5/6 | 6,20 |
| 07.11.2020 | Şanlıurfa | Handikap 13 | 1700 Kum | Esentepeli | O. Görmez | 7/16 | 3,95 |
| 07.11.2020 | Şanlıurfa | Handikap 14 | 1200 Kum | Özmahide | S. Kurt | 9/11 | 15,45 |
| 07.11.2020 | Şanlıurfa | Maiden | 1200 Kum | Black Dolphin | M. Keklik | 7/10 | 17,80 |
| 04.11.2020 | Diyarbakır | Handikap 16 | 1200 Kum | Taşçı Pehlivan | M. Sarıdal | 5/13 | 9,80 |
| 04.11.2020 | Diyarbakır | Şartlı 3 | 2000 Kum | Beautiful Dreamer | M. Subay | 9/9 | 20,00 |
| 04.11.2020 | Diyarbakır | Handikap 13 | 1800 Kum | Deli Faruk | V. Çizik | 3/11 | 8,65 |
| 04.11.2020 | Diyarbakır | Maiden | 1200 Kum | Uçan Şahin | Ş. Olğaç | 7/10 | 4,45 |
| 04.11.2020 | Diyarbakır | Şartlı 2 | 1200 Kum | Kraloğlu | G. Balta | 6/12 | 7,00 |
| 04.11.2020 | Diyarbakır | Şartlı 3 | 1800 Kum | Şubathan | E. Yardımcı | 4/7 | 7,40 |
Sık sorulanlar
İsmail Çizik bu yıl kaç yarış kazandı?
2026'da 0 koşuda 0 birincilik aldı. Son güncelleme 8 Kasım 2026 Pazar.
İsmail Çizik bugün hangi atlara biniyor?
Bugün binişi yok. Son koşu 11.11.2020, Diyarbakır.
Toplam kariyer istatistiği nerede?
Arşivimiz 2020'de başlıyor. Tüm kariyer için TJK Jokey İstatistikleri sayfasına bakın.
Yöntem ve kaynak
- Koşu: start alınan koşu sayısı; koşmaz atlar sayılmaz. Birincilik ve dereceler resmi sonuçlardır.
- Kazanma: birincilik / koşu. İlk 3: (1. + 2. + 3.) / koşu.
- ROI: her starta 1 TL ganyan oynansaydı ne kadar kâr ya da zarar edilirdi. Getiri yalnızca jokeyin kendi atı birinci geldiğinde yazılır; ekürü basitleştirilmiştir.
- Dönemler: bu yıl 1 Ocak'tan, son 12 ay bugünden geriye 365 gün, arşiv 2020'den bu yana. Daha eskisi verimizde yok.
- Yarış Günü TJK ile bağlantılı değildir; resmi bilgi için TJK esastır.