Antrenör
Mahmut Keklik
Mahmut Keklik'ın atları son 12 ayda 0 koşuya çıktı, 0 birincilik ve 0 ilk üç derece aldı.
Kaynak: TJK resmi sonuçları. Son güncelleme: 8 Kasım 2026 Pazar.
Mahmut Keklik antrenör istatistikleri (2026)
| Dönem | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 | ROI |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0/0 | 0/0 | – |
| Son 12 ay | 0 | 0 | 0 | 0 | 0/0 | 0/0 | – |
| 2020'den bu yana | 1084 | 94 | 83 | 90 | %8,7 | %24,6 | −%30,2 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda. 2020 öncesi için TJK Antrenör İstatistikleri.
Bugün koşan atları
Bugün koşan atı yok. Son koşu: 07.02.2024, İstanbul.
Yıllara göre birincilik
| Yıl | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| 2023 | 156 | 10 | 15 | 18 | %6,4 | %27,6 |
| 2022 | 134 | 16 | 11 | 12 | %11,9 | %29,1 |
| 2021 | 280 | 19 | 14 | 15 | %6,8 | %17,1 |
| 2020 | 513 | 49 | 43 | 45 | %9,6 | %26,7 |
Favoriyle performans
Hipodrom, pist, mesafe ve ırk
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Şanlıurfa | 586 | 43 | 41 | 46 | %7,3 | %22,2 |
| Elazığ | 378 | 37 | 32 | 28 | %9,8 | %25,7 |
| Diyarbakır | 106 | 14 | 10 | 13 | %13,2 | %34,9 |
| Adana | 6 | 0 | 0 | 0 | 0/6 | 0/6 |
| Kocaeli | 4 | 0 | 0 | 1 | 0/4 | 1/4 |
| Ankara | 3 | 0 | 0 | 2 | 0/3 | 2/3 |
| İstanbul | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kum · Normal | 963 | 85 | 70 | 73 | %8,8 | %23,7 |
| Kum · Nemli | 87 | 8 | 10 | 12 | %9,2 | %34,5 |
| Kum · Islak | 15 | 1 | 2 | 2 | %6,7* | %33,3* |
| Kum · Sulu | 11 | 0 | 1 | 1 | %0,0* | %18,2* |
| Çim · Normal | 7 | 0 | 0 | 2 | 0/7 | 2/7 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 380 | 32 | 31 | 26 | %8,4 | %23,4 |
| 1201–1600 m | 274 | 22 | 23 | 22 | %8,0 | %24,5 |
| 1601–2000 m | 418 | 39 | 27 | 41 | %9,3 | %25,6 |
| 2001+ m | 12 | 1 | 2 | 1 | %8,3* | %33,3* |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İngiliz | 608 | 54 | 46 | 61 | %8,9 | %26,5 |
| Arap | 476 | 40 | 37 | 29 | %8,4 | %22,3 |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Handikap | 380 | 37 | 38 | 29 | %9,7 | %27,4 |
| Şartlı | 378 | 32 | 28 | 33 | %8,5 | %24,6 |
| Maiden | 284 | 22 | 15 | 24 | %7,7 | %21,5 |
| KV-6 | 15 | 1 | 0 | 2 | %6,7* | %20,0* |
| KV-7 | 14 | 0 | 1 | 1 | %0,0* | %14,3* |
| KV-8 | 7 | 1 | 0 | 0 | 1/7 | 1/7 |
| A | 6 | 1 | 1 | 1 | 1/6 | 3/6 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda.
En çok çalıştığı jokeyler
| Jokey | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|
Son 12 ay, ilk 10.
En çok koşan atları
| At | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|
Son 12 ay, ilk 10.
Son 20 koşu
| Tarih | Hipodrom | Cins | Mesafe · Pist | At | Jokey | Sıra | Gny |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 07.02.2024 | İstanbul | Maiden | 1300 Sentetik | Bayındırlı Kız | H. Sarıdal | 10/10 | 23,35 |
| 29.11.2023 | Şanlıurfa | Handikap 15 | 1200 Kum | Bülent Bra | A. Çankaya | 3/9 | 8,85 |
| 27.11.2023 | Şanlıurfa | Handikap 15 | 1200 Kum | Mehmedov | A. Bayar | 6/13 | 34,65 |
| 25.11.2023 | Diyarbakır | Şartlı 19 | 1200 Kum | Yolbars | E. Akkılıç | 8/13 | 28,50 |
| 25.11.2023 | Diyarbakır | Handikap 14 | 1200 Kum | Uçarımın Kızı | A. Akdemir | 4/5 | 6,65 |
| 25.11.2023 | Diyarbakır | Handikap 14 | 1800 Kum | Kayralara | E. Akkılıç | 2/7 | 8,60 |
| 25.11.2023 | Diyarbakır | KV-7 | 1900 Kum | Onyekuru | A. Bayar | 5/6 | 4,75 |
| 25.11.2023 | Diyarbakır | KV-7 | 1900 Kum | Koç Kaçığı | İ. Akyavuz | 2/6 | 4,75 |
| 22.11.2023 | Şanlıurfa | Handikap 16 | 2000 Kum | Mehmedov | H. Sarıdal | 15/15 | 27,70 |
| 22.11.2023 | Şanlıurfa | Handikap 15 | 1400 Kum | Kutup Kızı | H. Sarıdal | 4/7 | 6,70 |
| 22.11.2023 | Şanlıurfa | Şartlı 4 | 1300 Kum | Khutulun | A. Bayar | 2/11 | 29,55 |
| 20.11.2023 | Şanlıurfa | Handikap 14 | 1300 Kum | Bülent Bra | A. Çankaya | 5/10 | 15,30 |
| 11.11.2023 | Diyarbakır | Handikap 14 | 1900 Kum | Kayralara | M. Işık | 7/10 | 17,80 |
| 11.11.2023 | Diyarbakır | Handikap 14 | 1900 Kum | Conquering | A. Bayar | 6/10 | 5,05 |
| 11.11.2023 | Diyarbakır | Şartlı 3 | 1200 Kum | Khutulun | M. Işık | 5/8 | 10,40 |
| 11.11.2023 | Diyarbakır | Handikap 15 | 1200 Kum | Yaşam | İ. Akyavuz | 10/11 | 9,60 |
| 11.11.2023 | Diyarbakır | Şartlı 4 | 1900 Kum | Takipetbeni | M. Işık | 2/8 | 2,25 |
| 11.11.2023 | Diyarbakır | Şartlı 4 | 1900 Kum | Onyekuru | F. Yardımcı | 5/8 | 3,30 |
| 06.11.2023 | Elazığ | Handikap 15 | 1600 Kum | Nalkıran | M. Çakmak | 7/8 | 13,70 |
| 06.11.2023 | Elazığ | Handikap 16 | 1200 Kum | Alucard | H. Altunkılıç | 2/8 | 8,30 |
Sık sorulanlar
Mahmut Keklik bu yıl kaç yarış kazandı?
2026'da 0 koşuda 0 birincilik kazandırdı. Son güncelleme 8 Kasım 2026 Pazar.
Mahmut Keklik'ın bugün koşan atları hangileri?
Bugün koşan atı yok. Son koşu 07.02.2024, İstanbul.
Antrenör ne iş yapar?
Yarış atlarının talim, terbiye, idman, bakım, besleme ve tedavilerinin takibinden ve koşulara ilişkin hizmetlerinden sorumlu, antrenörlük lisansı olan kişidir.
Toplam kariyer istatistiği nerede?
Arşivimiz 2020'de başlıyor. Tüm kariyer için TJK Antrenör İstatistikleri sayfasına bakın.
Yöntem ve kaynak
- Koşu: start alınan koşu sayısı; koşmaz atlar sayılmaz. Birincilik ve dereceler resmi sonuçlardır.
- Kazanma: birincilik / koşu. İlk 3: (1. + 2. + 3.) / koşu.
- ROI: her starta 1 TL ganyan oynansaydı ne kadar kâr ya da zarar edilirdi. Getiri yalnızca antrenörün atı birinci geldiğinde yazılır; ekürü basitleştirilmiştir.
- Dönemler: bu yıl 1 Ocak'tan, son 12 ay bugünden geriye 365 gün, arşiv 2020'den bu yana. Daha eskisi verimizde yok.
- Yarış Günü TJK ile bağlantılı değildir; resmi bilgi için TJK esastır.