Antrenör
Hüseyin Yıldırım
Hüseyin Yıldırım'ın atları son 12 ayda 0 koşuya çıktı, 0 birincilik ve 0 ilk üç derece aldı.
Kaynak: TJK resmi sonuçları. Son güncelleme: 8 Kasım 2026 Pazar.
Hüseyin Yıldırım antrenör istatistikleri (2026)
| Dönem | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 | ROI |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0/0 | 0/0 | – |
| Son 12 ay | 0 | 0 | 0 | 0 | 0/0 | 0/0 | – |
| 2020'den bu yana | 713 | 83 | 78 | 84 | %11,6 | %34,4 | −%37,1 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda. 2020 öncesi için TJK Antrenör İstatistikleri.
Bugün koşan atları
Bugün koşan atı yok. Son koşu: 08.11.2023, Elazığ.
Yıllara göre birincilik
| Yıl | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2023 | 76 | 11 | 6 | 13 | %14,5 | %39,5 |
| 2022 | 149 | 13 | 16 | 16 | %8,7 | %30,2 |
| 2021 | 360 | 42 | 40 | 31 | %11,7 | %31,4 |
| 2020 | 128 | 17 | 16 | 24 | %13,3 | %44,5 |
Favoriyle performans
Hipodrom, pist, mesafe ve ırk
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Elazığ | 588 | 72 | 63 | 73 | %12,2 | %35,4 |
| Diyarbakır | 66 | 8 | 7 | 3 | %12,1 | %27,3 |
| Antalya | 43 | 2 | 8 | 6 | %4,7 | %37,2 |
| Şanlıurfa | 11 | 1 | 0 | 1 | %9,1* | %18,2* |
| Adana | 3 | 0 | 0 | 1 | 0/3 | 1/3 |
| Ankara | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kum · Normal | 641 | 78 | 75 | 72 | %12,2 | %35,1 |
| Kum · Islak | 38 | 2 | 3 | 7 | %5,3 | %31,6 |
| Kum · Nemli | 22 | 2 | 0 | 3 | %9,1* | %22,7* |
| Sentetik · Normal | 8 | 0 | 0 | 1 | 0/8 | 1/8 |
| Kum · Sulu | 3 | 1 | 0 | 1 | 1/3 | 2/3 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 262 | 36 | 27 | 29 | %13,7 | %35,1 |
| 1201–1600 m | 157 | 14 | 22 | 15 | %8,9 | %32,5 |
| 1601–2000 m | 291 | 33 | 29 | 39 | %11,3 | %34,7 |
| 2001+ m | 3 | 0 | 0 | 1 | 0/3 | 1/3 |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İngiliz | 571 | 63 | 63 | 72 | %11,0 | %34,7 |
| Arap | 142 | 20 | 15 | 12 | %14,1 | %33,1 |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Handikap | 275 | 30 | 28 | 33 | %10,9 | %33,1 |
| Şartlı | 275 | 27 | 35 | 38 | %9,8 | %36,4 |
| Maiden | 116 | 21 | 11 | 9 | %18,1 | %35,3 |
| KV-7 | 20 | 2 | 2 | 4 | %10,0* | %40,0* |
| KV-6 | 13 | 3 | 2 | 0 | %23,1* | %38,5* |
| A | 11 | 0 | 0 | 0 | %0,0* | %0,0* |
| KV-8 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| Satış | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda.
En çok çalıştığı jokeyler
| Jokey | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|
Son 12 ay, ilk 10.
En çok koşan atları
| At | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|
Son 12 ay, ilk 10.
Son 20 koşu
| Tarih | Hipodrom | Cins | Mesafe · Pist | At | Jokey | Sıra | Gny |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 08.11.2023 | Elazığ | Handikap 14 | 1200 Kum | Muntazam | H. Altunkılıç | 7/8 | 19,45 |
| 08.11.2023 | Elazığ | Handikap 16 | 1800 Kum | Muharebe | M. Aktürk | 3/10 | 3,80 |
| 08.11.2023 | Elazığ | Handikap 16 | 1800 Kum | Garonor | M. Avşar | 7/10 | 19,95 |
| 06.11.2023 | Elazığ | Handikap 15 | 1900 Kum | Modest Gırl | H. Altunkılıç | 1/6 | 2,35 |
| 06.11.2023 | Elazığ | Maiden | 1600 Kum | Uğultu | M. Aktürk | 3/7 | 11,75 |
| 01.11.2023 | Elazığ | Handikap 14 | 1600 Kum | Mazlum Hüseyin | H. Altunkılıç | 2/9 | 6,00 |
| 30.10.2023 | Elazığ | Şartlı 3 | 2000 Kum | Touch Of Silver | M. Çakmak | 8/9 | 27,70 |
| 30.10.2023 | Elazığ | Şartlı 3 | 2000 Kum | Lust For Life | F. Yardımcı | 4/9 | 3,25 |
| 25.10.2023 | Elazığ | Şartlı 3 | 1200 Kum | Touch Of Silver | N. Altın | 13/13 | 9,20 |
| 25.10.2023 | Elazığ | Şartlı 5 | 1700 Kum | Muharebe | M. Aktürk | 1/9 | 4,70 |
| 25.10.2023 | Elazığ | Şartlı 5 | 1700 Kum | Garonor | M. Taşkaya | 7/9 | 4,95 |
| 25.10.2023 | Elazığ | Şartlı 3 | 1800 Kum | Sefirin Kızı | M. Taşkaya | 4/4 | 10,90 |
| 23.10.2023 | Elazığ | Handikap 16 | 1200 Kum | Lust For Life | H. Altunkılıç | 6/8 | 10,45 |
| 23.10.2023 | Elazığ | Maiden | 1500 Kum | Uğultu | M. Taşkaya | 9/10 | 3,45 |
| 18.10.2023 | Elazığ | Şartlı 3 | 1600 Kum | Muntazam | H. Altunkılıç | 7/7 | 15,30 |
| 18.10.2023 | Elazığ | Şartlı 3 | 1700 Kum | Sefirin Kızı | F. Felhan | 6/8 | 10,20 |
| 18.10.2023 | Elazığ | Handikap 15 | 1800 Kum | Modest Gırl | H. Altunkılıç | 3/7 | 3,70 |
| 16.10.2023 | Elazığ | Şartlı 3 | 1900 Kum | Mazlum Hüseyin | A. Çankaya | 3/7 | 2,50 |
| 16.10.2023 | Elazığ | Handikap 16 | 1900 Kum | Muharebe | H. Altunkılıç | 3/8 | 2,05 |
| 11.10.2023 | Elazığ | Şartlı 5 | 2000 Kum | Muharebe | H. Altunkılıç | 2/10 | 17,85 |
Sık sorulanlar
Hüseyin Yıldırım bu yıl kaç yarış kazandı?
2026'da 0 koşuda 0 birincilik kazandırdı. Son güncelleme 8 Kasım 2026 Pazar.
Hüseyin Yıldırım'ın bugün koşan atları hangileri?
Bugün koşan atı yok. Son koşu 08.11.2023, Elazığ.
Antrenör ne iş yapar?
Yarış atlarının talim, terbiye, idman, bakım, besleme ve tedavilerinin takibinden ve koşulara ilişkin hizmetlerinden sorumlu, antrenörlük lisansı olan kişidir.
Toplam kariyer istatistiği nerede?
Arşivimiz 2020'de başlıyor. Tüm kariyer için TJK Antrenör İstatistikleri sayfasına bakın.
Yöntem ve kaynak
- Koşu: start alınan koşu sayısı; koşmaz atlar sayılmaz. Birincilik ve dereceler resmi sonuçlardır.
- Kazanma: birincilik / koşu. İlk 3: (1. + 2. + 3.) / koşu.
- ROI: her starta 1 TL ganyan oynansaydı ne kadar kâr ya da zarar edilirdi. Getiri yalnızca antrenörün atı birinci geldiğinde yazılır; ekürü basitleştirilmiştir.
- Dönemler: bu yıl 1 Ocak'tan, son 12 ay bugünden geriye 365 gün, arşiv 2020'den bu yana. Daha eskisi verimizde yok.
- Yarış Günü TJK ile bağlantılı değildir; resmi bilgi için TJK esastır.