Antrenör
Yousef Arhım
Yousef Arhım'ın atları son 12 ayda 82 koşuya çıktı, 11 birincilik ve 32 ilk üç derece aldı. En çok İstanbul'da koştu (56 koşu).
Kaynak: TJK resmi sonuçları. Son güncelleme: 8 Kasım 2026 Pazar.
Yousef Arhım antrenör istatistikleri (2026)
| Dönem | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 | ROI |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 65 | 9 | 11 | 4 | %13,8 | %36,9 | −%45,2 |
| Son 12 ay | 82 | 11 | 15 | 6 | %13,4 | %39,0 | −%44,3 |
| 2020'den bu yana | 421 | 41 | 51 | 34 | %9,7 | %29,9 | −%54,8 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda. 2020 öncesi için TJK Antrenör İstatistikleri.
Bugün koşan atları
Bugün koşan atı yok. Son koşu: 06.11.2026, İstanbul.
Yıllara göre birincilik
| Yıl | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 65 | 9 | 11 | 4 | %13,8 | %36,9 |
| 2025 | 60 | 6 | 10 | 4 | %10,0 | %33,3 |
| 2024 | 63 | 3 | 3 | 6 | %4,8 | %19,0 |
| 2023 | 123 | 10 | 13 | 6 | %8,1 | %23,6 |
| 2022 | 74 | 9 | 6 | 11 | %12,2 | %35,1 |
| 2021 | 36 | 4 | 8 | 3 | %11,1 | %41,7 |
Favoriyle performans
Hipodrom, pist, mesafe ve ırk
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İstanbul | 56 | 7 | 9 | 3 | %12,5 | %33,9 |
| Kocaeli | 19 | 4 | 4 | 2 | %21,1* | %52,6* |
| Bursa | 7 | 0 | 2 | 1 | 0/7 | 3/7 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kum · Normal | 34 | 5 | 6 | 5 | %14,7 | %47,1 |
| Sentetik · Normal | 28 | 4 | 4 | 0 | %14,3* | %28,6* |
| Çim · Normal | 10 | 0 | 1 | 1 | %0,0* | %20,0* |
| Kum · Nemli | 6 | 1 | 2 | 0 | 1/6 | 3/6 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 13 | 1 | 3 | 1 | %7,7* | %38,5* |
| 1201–1600 m | 46 | 9 | 9 | 4 | %19,6 | %47,8 |
| 1601–2000 m | 19 | 1 | 2 | 1 | %5,3* | %21,1* |
| 2001+ m | 4 | 0 | 1 | 0 | 0/4 | 1/4 |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Arap | 57 | 6 | 10 | 4 | %10,5 | %35,1 |
| İngiliz | 25 | 5 | 5 | 2 | %20,0* | %48,0* |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Şartlı | 29 | 5 | 6 | 1 | %17,2* | %41,4* |
| Handikap | 26 | 4 | 5 | 3 | %15,4* | %46,2* |
| Maiden | 12 | 1 | 2 | 2 | %8,3* | %41,7* |
| KV-7 | 5 | 0 | 0 | 0 | 0/5 | 0/5 |
| KV-6 | 5 | 1 | 2 | 0 | 1/5 | 3/5 |
| KV-8 | 4 | 0 | 0 | 0 | 0/4 | 0/4 |
| G | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İstanbul | 290 | 25 | 28 | 19 | %8,6 | %24,8 |
| Kocaeli | 77 | 11 | 15 | 11 | %14,3 | %48,1 |
| Bursa | 54 | 5 | 8 | 4 | %9,3 | %31,5 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Sentetik · Normal | 183 | 14 | 14 | 13 | %7,7 | %22,4 |
| Kum · Normal | 106 | 13 | 17 | 13 | %12,3 | %40,6 |
| Çim · Normal | 93 | 10 | 11 | 6 | %10,8 | %29,0 |
| Kum · Nemli | 14 | 2 | 5 | 2 | %14,3* | %64,3* |
| Çim · Yumuşak | 7 | 0 | 1 | 0 | 0/7 | 1/7 |
| Çim · Biraz Yumuşak | 6 | 2 | 0 | 0 | 2/6 | 2/6 |
| Çim · Çok Yumuşak | 5 | 0 | 1 | 0 | 0/5 | 1/5 |
| Kum · Islak | 5 | 0 | 2 | 0 | 0/5 | 2/5 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 75 | 4 | 10 | 8 | %5,3 | %29,3 |
| 1201–1600 m | 245 | 20 | 27 | 20 | %8,2 | %27,3 |
| 1601–2000 m | 83 | 15 | 13 | 5 | %18,1 | %39,8 |
| 2001+ m | 18 | 2 | 1 | 1 | %11,1* | %22,2* |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Arap | 272 | 29 | 36 | 18 | %10,7 | %30,5 |
| İngiliz | 149 | 12 | 15 | 16 | %8,1 | %28,9 |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Maiden | 152 | 11 | 13 | 12 | %7,2 | %23,7 |
| Şartlı | 119 | 12 | 17 | 11 | %10,1 | %33,6 |
| Handikap | 108 | 14 | 18 | 7 | %13,0 | %36,1 |
| KV-6 | 11 | 2 | 2 | 3 | %18,2* | %63,6* |
| Satış | 11 | 0 | 0 | 1 | %0,0* | %9,1* |
| KV-8 | 8 | 1 | 0 | 0 | 1/8 | 1/8 |
| KV-7 | 7 | 1 | 1 | 0 | 1/7 | 2/7 |
| G | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
| Kadın Amatör Binici | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda.
En çok çalıştığı jokeyler
| Jokey | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| A. Sözen | 20 | 5 | 6 | 2 | %25,0* | %65,0* |
| Z. Karabulut | 15 | 1 | 3 | 0 | %6,7* | %26,7* |
| Ö. Yıldırım | 8 | 2 | 1 | 0 | 2/8 | 3/8 |
| Ö. Özen | 7 | 2 | 2 | 0 | 2/7 | 4/7 |
| A. Yıldız | 6 | 0 | 2 | 0 | 0/6 | 2/6 |
| H. Karataş | 4 | 1 | 1 | 0 | 1/4 | 2/4 |
| A. Kurşun | 3 | 0 | 0 | 1 | 0/3 | 1/3 |
| E. Cankılıç | 3 | 0 | 0 | 1 | 0/3 | 1/3 |
| E. Bozdağ | 3 | 0 | 0 | 1 | 0/3 | 1/3 |
| G. Kocakaya | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
Son 12 ay, ilk 10.
En çok koşan atları
| At | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Şimşek Yeleli | 18 | 3 | 3 | 1 | %16,7* | %38,9* |
| Hama Destination | 16 | 2 | 2 | 0 | %12,5* | %25,0* |
| Kanatlanan | 13 | 0 | 1 | 3 | %0,0* | %30,8* |
| Jalela | 12 | 2 | 4 | 0 | %16,7* | %50,0* |
| Al Sarout | 9 | 3 | 3 | 2 | 3/9 | 8/9 |
| Akçakıl | 5 | 0 | 0 | 0 | 0/5 | 0/5 |
| Aykalp | 4 | 0 | 1 | 0 | 0/4 | 1/4 |
| Bıbars | 3 | 1 | 1 | 0 | 1/3 | 2/3 |
| Sultansu | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
Son 12 ay, ilk 10.
Son 20 koşu
| Tarih | Hipodrom | Cins | Mesafe · Pist | At | Jokey | Sıra | Gny |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 06.11.2026 | İstanbul | Handikap 16 | 1400 Sentetik | Hama Destination | A. Sözen | 9/11 | 8,65 |
| 02.11.2026 | Bursa | Handikap 17 | 1300 Kum | Al Sarout | A. Kurşun | 3/9 | 4,65 |
| 20.10.2026 | Kocaeli | Şartlı 4 | 1500 Kum | Jalela | A. Sözen | 1/10 | 4,45 |
| 20.10.2026 | Kocaeli | Handikap 17 | 1500 Kum | Al Sarout | A. Sözen | 10/10 | 3,50 |
| 18.10.2026 | İstanbul | Handikap 15 | 1200 Sentetik | Hama Destination | A. Sözen | 6/8 | 13,10 |
| 14.10.2026 | İstanbul | G 1 | 1600 Çim | Şimşek Yeleli | Ö. Yıldırım | 15/17 | 29,85 |
| 09.10.2026 | İstanbul | Handikap 15 | 1400 Çim | Hama Destination | E. Cankılıç | 14/16 | 14,30 |
| 30.09.2026 | İstanbul | Şartlı 4 | 2100 Sentetik | Jalela | G. Kocakaya | 12/14 | 11,05 |
| 16.09.2026 | İstanbul | KV-7 | 2100 Sentetik | Jalela | G. Kocakaya | 7/12 | 2,95 |
| 16.09.2026 | İstanbul | KV-7 | 2100 Sentetik | Şimşek Yeleli | H. Karataş | 4/12 | 2,95 |
| 01.09.2026 | Kocaeli | Handikap 15 | 1900 Kum | Kanatlanan | Z. Karabulut | –/10 | 16,05 |
| 23.08.2026 | İstanbul | KV-8 | 1900 Çim | Jalela | A. Kurşun | 6/9 | 22,60 |
| 18.08.2026 | Kocaeli | Handikap 14 | 2000 Kum | Kanatlanan | E. Bozdağ | 8/16 | 16,80 |
| 11.08.2026 | Kocaeli | KV-7 | 1900 Kum | Jalela | A. Sözen | 6/8 | 5,15 |
| 10.08.2026 | Bursa | KV-6 | 1300 Çim | Şimşek Yeleli | H. Karataş | 9/10 | 6,85 |
| 06.08.2026 | Kocaeli | Şartlı 4 | 1900 Kum | Al Sarout | A. Sözen | 2/5 | 1,80 |
| 04.08.2026 | Kocaeli | Şartlı 4 | 1200 Kum | Kanatlanan | A. Sözen | 10/15 | 13,10 |
| 31.07.2026 | İstanbul | Handikap 15 | 1400 Sentetik | Hama Destination | Ö. Yıldırım | 8/10 | 13,95 |
| 30.07.2026 | Kocaeli | Şartlı 3 | 1200 Kum | Jalela | A. Sözen | 2/12 | 2,55 |
| 30.07.2026 | Kocaeli | Şartlı 3 | 1200 Kum | Kanatlanan | Z. Karabulut | 5/12 | 2,55 |
Sık sorulanlar
Yousef Arhım bu yıl kaç yarış kazandı?
2026'da 65 koşuda 9 birincilik kazandırdı. Son güncelleme 8 Kasım 2026 Pazar.
Yousef Arhım'ın bugün koşan atları hangileri?
Bugün koşan atı yok. Son koşu 06.11.2026, İstanbul.
Yousef Arhım en çok hangi hipodromda at koşturdu?
Son 12 ayda en çok İstanbul'da: 56 koşu, 7 birincilik.
Antrenör ne iş yapar?
Yarış atlarının talim, terbiye, idman, bakım, besleme ve tedavilerinin takibinden ve koşulara ilişkin hizmetlerinden sorumlu, antrenörlük lisansı olan kişidir.
Toplam kariyer istatistiği nerede?
Arşivimiz 2020'de başlıyor. Tüm kariyer için TJK Antrenör İstatistikleri sayfasına bakın.
Yöntem ve kaynak
- Koşu: start alınan koşu sayısı; koşmaz atlar sayılmaz. Birincilik ve dereceler resmi sonuçlardır.
- Kazanma: birincilik / koşu. İlk 3: (1. + 2. + 3.) / koşu.
- ROI: her starta 1 TL ganyan oynansaydı ne kadar kâr ya da zarar edilirdi. Getiri yalnızca antrenörün atı birinci geldiğinde yazılır; ekürü basitleştirilmiştir.
- Dönemler: bu yıl 1 Ocak'tan, son 12 ay bugünden geriye 365 gün, arşiv 2020'den bu yana. Daha eskisi verimizde yok.
- Yarış Günü TJK ile bağlantılı değildir; resmi bilgi için TJK esastır.