Antrenör
Ergin Eren
Ergin Eren'ın atları son 12 ayda 1 koşuya çıktı, 0 birincilik ve 0 ilk üç derece aldı. En çok İstanbul'da koştu (1 koşu).
Kaynak: TJK resmi sonuçları. Son güncelleme: 8 Kasım 2026 Pazar.
Ergin Eren antrenör istatistikleri (2026)
| Dönem | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 | ROI |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 | – |
| Son 12 ay | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 | – |
| 2020'den bu yana | 309 | 40 | 35 | 26 | %12,9 | %32,7 | −%29,6 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda. 2020 öncesi için TJK Antrenör İstatistikleri.
Bugün koşan atları
Bugün koşan atı yok. Son koşu: 12.06.2026, İstanbul.
Yıllara göre birincilik
| Yıl | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| 2025 | 34 | 5 | 9 | 4 | %14,7 | %52,9 |
| 2024 | 70 | 12 | 7 | 5 | %17,1 | %34,3 |
| 2023 | 44 | 2 | 5 | 9 | %4,5 | %36,4 |
| 2022 | 68 | 12 | 7 | 3 | %17,6 | %32,4 |
| 2021 | 61 | 8 | 2 | 3 | %13,1 | %21,3 |
| 2020 | 31 | 1 | 5 | 2 | %3,2 | %25,8 |
Favoriyle performans
Hipodrom, pist, mesafe ve ırk
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İstanbul | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1201–1600 m | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İngiliz | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Handikap | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İstanbul | 227 | 24 | 25 | 16 | %10,6 | %28,6 |
| Kocaeli | 48 | 12 | 4 | 8 | %25,0 | %50,0 |
| Bursa | 26 | 4 | 3 | 2 | %15,4* | %34,6* |
| Ankara | 6 | 0 | 3 | 0 | 0/6 | 3/6 |
| İzmir | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| Antalya | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Sentetik · Normal | 144 | 17 | 16 | 12 | %11,8 | %31,3 |
| Çim · Normal | 70 | 6 | 10 | 3 | %8,6 | %27,1 |
| Kum · Normal | 55 | 10 | 5 | 6 | %18,2 | %38,2 |
| Kum · Islak | 11 | 3 | 1 | 1 | %27,3* | %45,5* |
| Kum · Nemli | 8 | 3 | 1 | 3 | 3/8 | 7/8 |
| Çim · Biraz Yumuşak | 8 | 0 | 0 | 0 | 0/8 | 0/8 |
| Çim · Yumuşak | 8 | 1 | 2 | 0 | 1/8 | 3/8 |
| Çim · Çok Yumuşak | 4 | 0 | 0 | 1 | 0/4 | 1/4 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 31 | 4 | 4 | 1 | %12,9 | %29,0 |
| 1201–1600 m | 175 | 22 | 21 | 15 | %12,6 | %33,1 |
| 1601–2000 m | 79 | 10 | 8 | 8 | %12,7 | %32,9 |
| 2001+ m | 24 | 4 | 2 | 2 | %16,7* | %33,3* |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İngiliz | 275 | 35 | 33 | 25 | %12,7 | %33,8 |
| Arap | 34 | 5 | 2 | 1 | %14,7 | %23,5 |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Şartlı | 95 | 12 | 13 | 9 | %12,6 | %35,8 |
| Handikap | 91 | 10 | 9 | 8 | %11,0 | %29,7 |
| Maiden | 67 | 10 | 4 | 3 | %14,9 | %25,4 |
| Satış | 13 | 1 | 3 | 0 | %7,7* | %30,8* |
| KV-6 | 12 | 4 | 3 | 2 | %33,3* | %75,0* |
| KV-8 | 11 | 2 | 1 | 2 | %18,2* | %45,5* |
| G | 8 | 0 | 0 | 0 | 0/8 | 0/8 |
| KV-7 | 5 | 1 | 1 | 0 | 1/5 | 2/5 |
| Kısa Vade Handikap | 4 | 0 | 0 | 1 | 0/4 | 1/4 |
| Maiden/Satış | 3 | 0 | 1 | 1 | 0/3 | 2/3 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda.
En çok çalıştığı jokeyler
| Jokey | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| V. Abiş | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Son 12 ay, ilk 10.
En çok koşan atları
| At | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Victory Lane | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Son 12 ay, ilk 10.
Son 20 koşu
| Tarih | Hipodrom | Cins | Mesafe · Pist | At | Jokey | Sıra | Gny |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 12.06.2026 | İstanbul | Handikap 15 | 1500 Sentetik | Victory Lane | V. Abiş | 5/10 | 4,95 |
| 28.10.2025 | Kocaeli | Şartlı 3 | 1500 Kum | Kupa Avcısı | M. Kaya | 2/12 | 3,80 |
| 30.09.2025 | Kocaeli | Şartlı 2 | 1700 Kum | Es Es Warrior | H. Çizik | 3/12 | 1,95 |
| 10.09.2025 | İstanbul | Handikap 17 | 1900 Çim | Torpil | E. Bozdağ | 6/7 | 6,60 |
| 03.09.2025 | İstanbul | Maiden | 1300 Sentetik | Victory Lane | A. Sözen | 1/10 | 1,35 |
| 03.09.2025 | İstanbul | Maiden | 1300 Sentetik | Tımetex | A. Çelik | 5/10 | 1,35 |
| 31.08.2025 | İstanbul | Kısa Vade Handikap 22 | 2200 Çim | Torpil | M. Çelik | 6/7 | 2,50 |
| 22.08.2025 | İstanbul | Şartlı 1 | 1300 Çim | Jackal Trouble | A. Sözen | 2/11 | 3,70 |
| 03.08.2025 | İstanbul | Şartlı 5 | 1500 Sentetik | Firewood | G. Kocakaya | 5/5 | 9,60 |
| 01.08.2025 | İstanbul | Handikap 15 | 1400 Sentetik | Kıng Erdo | G. Kocakaya | 13/16 | 3,00 |
| 01.08.2025 | İstanbul | Şartlı 5 | 1900 Çim | Torpil | G. Kocakaya | 3/7 | 4,40 |
| 20.07.2025 | İstanbul | Handikap 16 | 1600 Çim | Torpil | G. Kocakaya | 2/6 | 1,85 |
| 04.07.2025 | İstanbul | Şartlı 4 | 1600 Çim | Torpil | G. Kocakaya | 1/5 | 2,55 |
| 25.06.2025 | İstanbul | Şartlı 4 | 1400 Sentetik | The Snake Pit | S. Akbulat | 9/9 | 3,35 |
| 25.06.2025 | İstanbul | Şartlı 4 | 1400 Sentetik | Firewood | A. Yıldız | 4/9 | 3,35 |
| 13.06.2025 | İstanbul | Şartlı 3 | 2000 Sentetik | The Snake Pit | S. Akbulat | 7/10 | 67,40 |
| 30.05.2025 | İstanbul | Satış 4 | 2000 Sentetik | Torpil | V. Abiş | 2/7 | 2,60 |
| 28.05.2025 | İstanbul | Şartlı 5 | 1500 Sentetik | Firewood | A. Yıldız | 2/8 | 8,45 |
| 25.05.2025 | İstanbul | Şartlı 1 | 1000 Sentetik | Victory Lane | E. Aktuğ | 2/8 | 6,10 |
| 21.05.2025 | İstanbul | Satış 4 | 1600 Çim | Torpil | V. Abiş | 2/9 | 4,30 |
Sık sorulanlar
Ergin Eren bu yıl kaç yarış kazandı?
2026'da 1 koşuda 0 birincilik kazandırdı. Son güncelleme 8 Kasım 2026 Pazar.
Ergin Eren'ın bugün koşan atları hangileri?
Bugün koşan atı yok. Son koşu 12.06.2026, İstanbul.
Ergin Eren en çok hangi hipodromda at koşturdu?
Son 12 ayda en çok İstanbul'da: 1 koşu, 0 birincilik.
Antrenör ne iş yapar?
Yarış atlarının talim, terbiye, idman, bakım, besleme ve tedavilerinin takibinden ve koşulara ilişkin hizmetlerinden sorumlu, antrenörlük lisansı olan kişidir.
Toplam kariyer istatistiği nerede?
Arşivimiz 2020'de başlıyor. Tüm kariyer için TJK Antrenör İstatistikleri sayfasına bakın.
Yöntem ve kaynak
- Koşu: start alınan koşu sayısı; koşmaz atlar sayılmaz. Birincilik ve dereceler resmi sonuçlardır.
- Kazanma: birincilik / koşu. İlk 3: (1. + 2. + 3.) / koşu.
- ROI: her starta 1 TL ganyan oynansaydı ne kadar kâr ya da zarar edilirdi. Getiri yalnızca antrenörün atı birinci geldiğinde yazılır; ekürü basitleştirilmiştir.
- Dönemler: bu yıl 1 Ocak'tan, son 12 ay bugünden geriye 365 gün, arşiv 2020'den bu yana. Daha eskisi verimizde yok.
- Yarış Günü TJK ile bağlantılı değildir; resmi bilgi için TJK esastır.