Antrenör
Veysel Akbaş
Veysel Akbaş'ın atları son 12 ayda 30 koşuya çıktı, 5 birincilik ve 13 ilk üç derece aldı. En çok Antalya'da koştu (12 koşu).
Kaynak: TJK resmi sonuçları. Son güncelleme: 8 Kasım 2026 Pazar.
Veysel Akbaş antrenör istatistikleri (2026)
| Dönem | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 | ROI |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 26 | 5 | 5 | 2 | %19,2* | %46,2* | – |
| Son 12 ay | 30 | 5 | 5 | 3 | %16,7 | %43,3 | – |
| 2020'den bu yana | 357 | 25 | 25 | 19 | %7,0 | %19,3 | −%35,5 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda. 2020 öncesi için TJK Antrenör İstatistikleri.
Bugün koşan atları
Bugün koşan atı yok. Son koşu: 30.05.2026, Ankara.
Yıllara göre birincilik
| Yıl | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 26 | 5 | 5 | 2 | %19,2* | %46,2* |
| 2025 | 46 | 2 | 3 | 1 | %4,3 | %13,0 |
| 2024 | 21 | 0 | 1 | 2 | %0,0* | %14,3* |
| 2023 | 146 | 8 | 9 | 10 | %5,5 | %18,5 |
| 2022 | 65 | 7 | 4 | 1 | %10,8 | %18,5 |
| 2021 | 42 | 2 | 2 | 2 | %4,8 | %14,3 |
| 2020 | 11 | 1 | 1 | 1 | %9,1* | %27,3* |
Favoriyle performans
Hipodrom, pist, mesafe ve ırk
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Antalya | 12 | 2 | 3 | 1 | %16,7* | %50,0* |
| Ankara | 10 | 2 | 2 | 0 | %20,0* | %40,0* |
| İzmir | 7 | 1 | 0 | 1 | 1/7 | 2/7 |
| İstanbul | 1 | 0 | 0 | 1 | 0/1 | 1/1 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kum · Normal | 16 | 2 | 4 | 2 | %12,5* | %50,0* |
| Sentetik · Normal | 7 | 1 | 1 | 0 | 1/7 | 2/7 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 8 | 2 | 1 | 1 | 2/8 | 4/8 |
| 1201–1600 m | 17 | 2 | 4 | 1 | %11,8* | %41,2* |
| 1601–2000 m | 2 | 0 | 0 | 1 | 0/2 | 1/2 |
| 2001+ m | 3 | 1 | 0 | 0 | 1/3 | 1/3 |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Arap | 27 | 4 | 5 | 2 | %14,8* | %40,7* |
| İngiliz | 3 | 1 | 0 | 1 | 1/3 | 2/3 |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Şartlı | 11 | 2 | 1 | 2 | %18,2* | %45,5* |
| Handikap | 9 | 3 | 2 | 0 | 3/9 | 5/9 |
| Maiden | 7 | 0 | 2 | 0 | 0/7 | 2/7 |
| KV-6 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0/1 | 1/1 |
| G | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| Satış | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İzmir | 270 | 16 | 15 | 15 | %5,9 | %17,0 |
| Antalya | 52 | 5 | 6 | 1 | %9,6 | %23,1 |
| Bursa | 17 | 0 | 2 | 2 | %0,0* | %23,5* |
| Ankara | 11 | 2 | 2 | 0 | %18,2* | %36,4* |
| İstanbul | 5 | 1 | 0 | 1 | 1/5 | 2/5 |
| Kocaeli | 2 | 1 | 0 | 0 | 1/2 | 1/2 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Çim · Normal | 148 | 8 | 11 | 5 | %5,4 | %16,2 |
| Kum · Normal | 102 | 6 | 6 | 10 | %5,9 | %21,6 |
| Sentetik · Normal | 43 | 4 | 4 | 0 | %9,3 | %18,6 |
| Kum · Nemli | 15 | 3 | 0 | 0 | %20,0* | %20,0* |
| Kum · Islak | 12 | 2 | 1 | 1 | %16,7* | %33,3* |
| Çim · Çok Yumuşak | 11 | 1 | 1 | 1 | %9,1* | %27,3* |
| Çim · Biraz Yumuşak | 9 | 0 | 0 | 2 | 0/9 | 2/9 |
| Çim · Yumuşak | 5 | 0 | 1 | 0 | 0/5 | 1/5 |
| Kum · Sulu | 5 | 0 | 0 | 0 | 0/5 | 0/5 |
| Sentetik · Nemli | 5 | 1 | 0 | 0 | 1/5 | 1/5 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 79 | 5 | 6 | 6 | %6,3 | %21,5 |
| 1201–1600 m | 117 | 10 | 8 | 3 | %8,5 | %17,9 |
| 1601–2000 m | 131 | 5 | 7 | 10 | %3,8 | %16,8 |
| 2001+ m | 30 | 5 | 4 | 0 | %16,7 | %30,0 |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Arap | 200 | 14 | 20 | 11 | %7,0 | %22,5 |
| İngiliz | 157 | 11 | 5 | 8 | %7,0 | %15,3 |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Handikap | 131 | 13 | 11 | 7 | %9,9 | %23,7 |
| Şartlı | 107 | 8 | 5 | 6 | %7,5 | %17,8 |
| Maiden | 88 | 3 | 9 | 5 | %3,4 | %19,3 |
| KV-6 | 9 | 0 | 0 | 1 | 0/9 | 1/9 |
| Satış | 9 | 0 | 0 | 0 | 0/9 | 0/9 |
| KV-7 | 5 | 0 | 0 | 0 | 0/5 | 0/5 |
| KV-8 | 4 | 0 | 0 | 0 | 0/4 | 0/4 |
| G | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| A | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| Maiden/Satış | 1 | 1 | 0 | 0 | 1/1 | 1/1 |
| KV-9 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda.
En çok çalıştığı jokeyler
| Jokey | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| A. Çelik | 5 | 1 | 2 | 1 | 1/5 | 4/5 |
| M. Çelik | 4 | 1 | 0 | 0 | 1/4 | 1/4 |
| İ. Soyad | 4 | 0 | 0 | 1 | 0/4 | 1/4 |
| S. Çelik | 3 | 1 | 0 | 1 | 1/3 | 2/3 |
| A. Kurşun | 3 | 0 | 1 | 0 | 0/3 | 1/3 |
| İ. Yıldırım | 2 | 0 | 1 | 0 | 0/2 | 1/2 |
| Ç. Taşcı | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| M. Çelik | 1 | 0 | 1 | 0 | 0/1 | 1/1 |
| G. Özçelik | 1 | 1 | 0 | 0 | 1/1 | 1/1 |
| M. Keskin | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Son 12 ay, ilk 10.
En çok koşan atları
| At | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Samet Efendi | 5 | 2 | 0 | 1 | 2/5 | 3/5 |
| Kuzeyhan | 4 | 0 | 2 | 0 | 0/4 | 2/4 |
| Kral Atlas | 4 | 0 | 3 | 0 | 0/4 | 3/4 |
| Frenktay | 4 | 0 | 0 | 0 | 0/4 | 0/4 |
| Eyyamı Bahur | 3 | 1 | 0 | 0 | 1/3 | 1/3 |
| Çerkezhan | 2 | 0 | 0 | 1 | 0/2 | 1/2 |
| Hızlı Gümüş | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| Baba Selah | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| Baskınsoy | 1 | 1 | 0 | 0 | 1/1 | 1/1 |
| Madrigor | 1 | 1 | 0 | 0 | 1/1 | 1/1 |
Son 12 ay, ilk 10.
Son 20 koşu
| Tarih | Hipodrom | Cins | Mesafe · Pist | At | Jokey | Sıra | Gny |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 30.05.2026 | Ankara | Handikap 15 | 1500 Kum | Samet Efendi | İ. Yıldırım | 7/13 | 7,15 |
| 21.05.2026 | Ankara | Handikap 16 | 1200 Kum | Kuzeyhan | A. Çelik | 8/8 | 2,50 |
| 21.05.2026 | Ankara | Handikap 16 | 1200 Kum | Samet Efendi | M. Çelik | 6/8 | 2,20 |
| 17.05.2026 | İstanbul | KV-6 | 1900 Çim | Çerkezhan | A. Çelik | 3/7 | 9,05 |
| 07.05.2026 | Ankara | Şartlı 19 | 1600 Çim | Hızlı Gümüş | Ç. Taşcı | 8/13 | 39,80 |
| 07.05.2026 | Ankara | Şartlı 19 | 1600 Çim | Kral Atlas | M. Çelik | 7/13 | 5,65 |
| 05.05.2026 | Ankara | Şartlı 4 | 1900 Çim | Eyyamı Bahur | M. Çelik | 4/10 | 5,95 |
| 02.05.2026 | Ankara | Handikap 15 | 1500 Kum | Kuzeyhan | İ. Yıldırım | 2/9 | 5,95 |
| 02.05.2026 | Ankara | Handikap 15 | 1500 Kum | Samet Efendi | S. Çelik | 1/9 | 7,70 |
| 18.04.2026 | Ankara | Şartlı 19 | 1400 Kum | Kral Atlas | A. Çelik | 2/9 | 3,60 |
| 16.04.2026 | Ankara | Handikap 14 | 1200 Kum | Samet Efendi | M. Çelik | 1/11 | 2,50 |
| 07.04.2026 | Antalya | Şartlı 4 | 2100 Sentetik | Eyyamı Bahur | S. Çelik | 5/8 | 3,55 |
| 07.04.2026 | Antalya | Maiden | 1200 Sentetik | Kral Atlas | M. Çelik | 2/9 | 1,40 |
| 31.03.2026 | Antalya | G 3 | 2100 Sentetik | Çerkezhan | A. Kurşun | 11/11 | 7,05 |
| 27.03.2026 | Antalya | Maiden | 1300 Kum | Kral Atlas | A. Kurşun | 2/8 | 2,60 |
| 26.03.2026 | Antalya | Şartlı 4 | 1400 Kum | Kuzeyhan | A. Kurşun | 4/7 | 1,80 |
| 26.03.2026 | Antalya | Şartlı 4 | 1400 Kum | Samet Efendi | S. Çelik | 3/7 | 12,65 |
| 24.03.2026 | Antalya | Şartlı 4 | 1300 Kum | Baskınsoy | G. Özçelik | 1/8 | 3,80 |
| 19.03.2026 | Antalya | Handikap 16 | 1400 Sentetik | Baba Selah | M. Keskin | 9/10 | 11,55 |
| 17.03.2026 | Antalya | Handikap 15 | 1300 Kum | Kuzeyhan | A. Çelik | 2/8 | 2,45 |
Sık sorulanlar
Veysel Akbaş bu yıl kaç yarış kazandı?
2026'da 26 koşuda 5 birincilik kazandırdı. Son güncelleme 8 Kasım 2026 Pazar.
Veysel Akbaş'ın bugün koşan atları hangileri?
Bugün koşan atı yok. Son koşu 30.05.2026, Ankara.
Veysel Akbaş en çok hangi hipodromda at koşturdu?
Son 12 ayda en çok Antalya'da: 12 koşu, 2 birincilik.
Antrenör ne iş yapar?
Yarış atlarının talim, terbiye, idman, bakım, besleme ve tedavilerinin takibinden ve koşulara ilişkin hizmetlerinden sorumlu, antrenörlük lisansı olan kişidir.
Toplam kariyer istatistiği nerede?
Arşivimiz 2020'de başlıyor. Tüm kariyer için TJK Antrenör İstatistikleri sayfasına bakın.
Yöntem ve kaynak
- Koşu: start alınan koşu sayısı; koşmaz atlar sayılmaz. Birincilik ve dereceler resmi sonuçlardır.
- Kazanma: birincilik / koşu. İlk 3: (1. + 2. + 3.) / koşu.
- ROI: her starta 1 TL ganyan oynansaydı ne kadar kâr ya da zarar edilirdi. Getiri yalnızca antrenörün atı birinci geldiğinde yazılır; ekürü basitleştirilmiştir.
- Dönemler: bu yıl 1 Ocak'tan, son 12 ay bugünden geriye 365 gün, arşiv 2020'den bu yana. Daha eskisi verimizde yok.
- Yarış Günü TJK ile bağlantılı değildir; resmi bilgi için TJK esastır.