Antrenör
Veli Akbulut
Veli Akbulut'ın atları son 12 ayda 14 koşuya çıktı, 1 birincilik ve 2 ilk üç derece aldı. En çok Bursa'da koştu (9 koşu).
Kaynak: TJK resmi sonuçları. Son güncelleme: 8 Kasım 2026 Pazar.
Veli Akbulut antrenör istatistikleri (2026)
| Dönem | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 | ROI |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 | – |
| Son 12 ay | 14 | 1 | 1 | 0 | %7,1* | %14,3* | – |
| 2020'den bu yana | 1151 | 185 | 203 | 154 | %16,1 | %47,1 | −%27,8 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda. 2020 öncesi için TJK Antrenör İstatistikleri.
Bugün koşan atları
Bugün koşan atı yok. Son koşu: 09.10.2026, Bursa.
Yıllara göre birincilik
| Yıl | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| 2025 | 200 | 33 | 34 | 23 | %16,5 | %45,0 |
| 2024 | 231 | 40 | 38 | 39 | %17,3 | %50,6 |
| 2023 | 190 | 24 | 27 | 32 | %12,6 | %43,7 |
| 2022 | 201 | 37 | 47 | 24 | %18,4 | %53,7 |
| 2021 | 153 | 20 | 20 | 16 | %13,1 | %36,6 |
| 2020 | 174 | 31 | 37 | 20 | %17,8 | %50,6 |
Favoriyle performans
Hipodrom, pist, mesafe ve ırk
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Bursa | 9 | 0 | 0 | 0 | 0/9 | 0/9 |
| İstanbul | 2 | 1 | 0 | 0 | 1/2 | 1/2 |
| Kocaeli | 2 | 0 | 1 | 0 | 0/2 | 1/2 |
| İzmir | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kum · Normal | 8 | 1 | 1 | 0 | 1/8 | 2/8 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
| 1201–1600 m | 6 | 1 | 1 | 0 | 1/6 | 2/6 |
| 1601–2000 m | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| 2001+ m | 4 | 0 | 0 | 0 | 0/4 | 0/4 |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Arap | 10 | 1 | 1 | 0 | %10,0* | %20,0* |
| İngiliz | 4 | 0 | 0 | 0 | 0/4 | 0/4 |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Handikap | 5 | 1 | 0 | 0 | 1/5 | 1/5 |
| Maiden | 4 | 0 | 1 | 0 | 0/4 | 1/4 |
| Şartlı | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
| KV-7 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| KV-8 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Bursa | 670 | 105 | 133 | 83 | %15,7 | %47,9 |
| İzmir | 180 | 29 | 27 | 29 | %16,1 | %47,2 |
| Kocaeli | 171 | 30 | 28 | 26 | %17,5 | %49,1 |
| İstanbul | 60 | 9 | 5 | 7 | %15,0 | %35,0 |
| Ankara | 55 | 5 | 9 | 8 | %9,1 | %40,0 |
| Antalya | 14 | 7 | 1 | 0 | %50,0* | %57,1* |
| Adana | 1 | 0 | 0 | 1 | 0/1 | 1/1 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kum · Normal | 642 | 99 | 118 | 83 | %15,4 | %46,7 |
| Çim · Normal | 270 | 39 | 47 | 37 | %14,4 | %45,6 |
| Kum · Nemli | 64 | 14 | 9 | 12 | %21,9 | %54,7 |
| Kum · Islak | 54 | 12 | 10 | 4 | %22,2 | %48,1 |
| Sentetik · Normal | 32 | 8 | 3 | 3 | %25,0 | %43,8 |
| Çim · Çok Yumuşak | 25 | 3 | 4 | 5 | %12,0* | %48,0* |
| Çim · Biraz Yumuşak | 23 | 4 | 8 | 3 | %17,4* | %65,2* |
| Çim · Yumuşak | 21 | 4 | 2 | 1 | %19,0* | %33,3* |
| Çim · Ağır | 9 | 1 | 1 | 2 | 1/9 | 4/9 |
| Kum · Sulu | 6 | 0 | 1 | 3 | 0/6 | 4/6 |
| Çim · Çok Ağır | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 170 | 31 | 26 | 21 | %18,2 | %45,9 |
| 1201–1600 m | 521 | 72 | 86 | 66 | %13,8 | %43,0 |
| 1601–2000 m | 376 | 73 | 75 | 54 | %19,4 | %53,7 |
| 2001+ m | 84 | 9 | 16 | 13 | %10,7 | %45,2 |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Arap | 836 | 130 | 142 | 114 | %15,6 | %46,2 |
| İngiliz | 315 | 55 | 61 | 40 | %17,5 | %49,5 |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Şartlı | 359 | 68 | 66 | 57 | %18,9 | %53,2 |
| Handikap | 267 | 43 | 41 | 25 | %16,1 | %40,8 |
| Maiden | 196 | 29 | 34 | 19 | %14,8 | %41,8 |
| KV-6 | 73 | 12 | 18 | 14 | %16,4 | %60,3 |
| KV-7 | 67 | 11 | 14 | 8 | %16,4 | %49,3 |
| G | 67 | 4 | 8 | 10 | %6,0 | %32,8 |
| KV-8 | 60 | 8 | 9 | 13 | %13,3 | %50,0 |
| Satış | 28 | 5 | 8 | 5 | %17,9* | %64,3* |
| A | 16 | 2 | 3 | 0 | %12,5* | %31,3* |
| KV-9 | 14 | 1 | 1 | 3 | %7,1* | %35,7* |
| Kısa Vade Handikap | 4 | 2 | 1 | 0 | 2/4 | 3/4 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda.
En çok çalıştığı jokeyler
| Jokey | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| A. Altın | 3 | 1 | 0 | 0 | 1/3 | 1/3 |
| O. Yıldız | 3 | 0 | 1 | 0 | 0/3 | 1/3 |
| A. Yıldız | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| A. İnci | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| E. Akpınar | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| G. Özçelik | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| M. Keçeci | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| H. Turan | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| H. Gökçe | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Son 12 ay, ilk 10.
En çok koşan atları
| At | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Oğlum Gürol | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| Winnie Winnie | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| Numenor | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| Zühal Yıldızı | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| Halim Ağa | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| Afşar | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| Demrenin Kızı | 1 | 1 | 0 | 0 | 1/1 | 1/1 |
| Ünsalbeyim | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| Brusk Shot | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| Taykutbey | 1 | 0 | 1 | 0 | 0/1 | 1/1 |
Son 12 ay, ilk 10.
Son 20 koşu
| Tarih | Hipodrom | Cins | Mesafe · Pist | At | Jokey | Sıra | Gny |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 09.10.2026 | Bursa | Maiden | 1200 Çim | Numenor | A. İnci | 7/10 | 18,05 |
| 21.09.2026 | Bursa | Maiden | 1200 Çim | Zühal Yıldızı | E. Akpınar | 5/12 | 3,90 |
| 05.12.2025 | Bursa | KV-7 | 1400 Kum | Halim Ağa | A. Yıldız | 6/10 | 7,55 |
| 01.12.2025 | Bursa | Şartlı 5 | 1300 Kum | Oğlum Gürol | G. Özçelik | 11/11 | 22,75 |
| 29.11.2025 | İstanbul | Şartlı 5 | 2100 Kum | Afşar | M. Keçeci | 4/5 | 4,45 |
| 24.11.2025 | Bursa | Handikap 14 | 1400 Kum | Oğlum Gürol | A. Yıldız | 5/17 | 7,35 |
| 22.11.2025 | İstanbul | Handikap 15 | 1400 Kum | Demrenin Kızı | A. Altın | 1/15 | 3,95 |
| 21.11.2025 | Bursa | Handikap 17 | 2100 Kum | Winnie Winnie | H. Turan | 9/9 | 16,10 |
| 21.11.2025 | Bursa | Maiden | 1200 Kum | Ünsalbeyim | O. Yıldız | 10/12 | 7,05 |
| 20.11.2025 | İzmir | Handikap 16 | 2200 Kum | Brusk Shot | A. Altın | 7/10 | 13,60 |
| 11.11.2025 | Kocaeli | Handikap 15 | 1800 Kum | Winnie Winnie | H. Gökçe | 10/10 | 5,35 |
| 11.11.2025 | Kocaeli | Maiden | 1400 Kum | Taykutbey | O. Yıldız | 2/10 | 10,30 |
| 10.11.2025 | Bursa | KV-8 | 2200 Çim | Zorro | A. Altın | 8/9 | 28,70 |
| 10.11.2025 | Bursa | Şartlı 5 | 1500 Çim | Hızlı Emel | O. Yıldız | 5/10 | 7,30 |
| 04.11.2025 | Kocaeli | KV-7 | 1500 Kum | Halim Ağa | A. Yıldız | 4/12 | 14,00 |
| 03.11.2025 | Bursa | Handikap 14 | 1200 Kum | Oğlum Gürol | N. Avci | 5/11 | 4,25 |
| 03.11.2025 | Bursa | Maiden | 1400 Kum | Yılma Tay | N. Avci | 2/14 | 3,95 |
| 03.11.2025 | Bursa | Maiden | 1400 Kum | Taykutbey | M. Çiçek | 7/14 | 10,45 |
| 02.11.2025 | İstanbul | G 3 | 1400 Çim | Demrenin Kızı | O. Yıldız | 9/9 | 11,90 |
| 31.10.2025 | Bursa | KV-7 | 1400 Çim | Zorro | K. Tokaçoğlu | 5/7 | 8,45 |
Sık sorulanlar
Veli Akbulut bu yıl kaç yarış kazandı?
2026'da 2 koşuda 0 birincilik kazandırdı. Son güncelleme 8 Kasım 2026 Pazar.
Veli Akbulut'ın bugün koşan atları hangileri?
Bugün koşan atı yok. Son koşu 09.10.2026, Bursa.
Veli Akbulut en çok hangi hipodromda at koşturdu?
Son 12 ayda en çok Bursa'da: 9 koşu, 0 birincilik.
Antrenör ne iş yapar?
Yarış atlarının talim, terbiye, idman, bakım, besleme ve tedavilerinin takibinden ve koşulara ilişkin hizmetlerinden sorumlu, antrenörlük lisansı olan kişidir.
Toplam kariyer istatistiği nerede?
Arşivimiz 2020'de başlıyor. Tüm kariyer için TJK Antrenör İstatistikleri sayfasına bakın.
Yöntem ve kaynak
- Koşu: start alınan koşu sayısı; koşmaz atlar sayılmaz. Birincilik ve dereceler resmi sonuçlardır.
- Kazanma: birincilik / koşu. İlk 3: (1. + 2. + 3.) / koşu.
- ROI: her starta 1 TL ganyan oynansaydı ne kadar kâr ya da zarar edilirdi. Getiri yalnızca antrenörün atı birinci geldiğinde yazılır; ekürü basitleştirilmiştir.
- Dönemler: bu yıl 1 Ocak'tan, son 12 ay bugünden geriye 365 gün, arşiv 2020'den bu yana. Daha eskisi verimizde yok.
- Yarış Günü TJK ile bağlantılı değildir; resmi bilgi için TJK esastır.