Antrenör
Tuncay Pelen
Tuncay Pelen'ın atları son 12 ayda 0 koşuya çıktı, 0 birincilik ve 0 ilk üç derece aldı.
Kaynak: TJK resmi sonuçları. Son güncelleme: 8 Kasım 2026 Pazar.
Tuncay Pelen antrenör istatistikleri (2026)
| Dönem | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 | ROI |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0/0 | 0/0 | – |
| Son 12 ay | 0 | 0 | 0 | 0 | 0/0 | 0/0 | – |
| 2020'den bu yana | 532 | 83 | 68 | 67 | %15,6 | %41,0 | −%38,4 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda. 2020 öncesi için TJK Antrenör İstatistikleri.
Bugün koşan atları
Bugün koşan atı yok. Son koşu: 05.09.2025, Bursa.
Yıllara göre birincilik
| Yıl | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 40 | 3 | 4 | 4 | %7,5 | %27,5 |
| 2024 | 26 | 4 | 5 | 2 | %15,4* | %42,3* |
| 2023 | 136 | 17 | 12 | 18 | %12,5 | %34,6 |
| 2022 | 128 | 23 | 15 | 15 | %18,0 | %41,4 |
| 2021 | 112 | 20 | 16 | 18 | %17,9 | %48,2 |
| 2020 | 90 | 16 | 16 | 10 | %17,8 | %46,7 |
Favoriyle performans
Hipodrom, pist, mesafe ve ırk
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Bursa | 408 | 71 | 52 | 55 | %17,4 | %43,6 |
| İstanbul | 52 | 2 | 7 | 6 | %3,8 | %28,8 |
| Kocaeli | 36 | 7 | 6 | 4 | %19,4 | %47,2 |
| İzmir | 30 | 3 | 3 | 2 | %10,0 | %26,7 |
| Ankara | 4 | 0 | 0 | 0 | 0/4 | 0/4 |
| Antalya | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Çim · Normal | 219 | 33 | 26 | 27 | %15,1 | %39,3 |
| Kum · Normal | 184 | 30 | 25 | 23 | %16,3 | %42,4 |
| Sentetik · Normal | 30 | 1 | 4 | 3 | %3,3 | %26,7 |
| Kum · Nemli | 25 | 9 | 5 | 0 | %36,0* | %56,0* |
| Çim · Biraz Yumuşak | 20 | 2 | 3 | 4 | %10,0* | %45,0* |
| Çim · Çok Yumuşak | 15 | 1 | 2 | 4 | %6,7* | %46,7* |
| Çim · Yumuşak | 14 | 3 | 1 | 1 | %21,4* | %35,7* |
| Kum · Islak | 12 | 4 | 0 | 2 | %33,3* | %50,0* |
| Çim · Ağır | 5 | 0 | 1 | 1 | 0/5 | 2/5 |
| Çim · Çok Ağır | 3 | 0 | 0 | 2 | 0/3 | 2/3 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 84 | 11 | 12 | 12 | %13,1 | %41,7 |
| 1201–1600 m | 278 | 49 | 32 | 42 | %17,6 | %44,2 |
| 1601–2000 m | 138 | 21 | 20 | 10 | %15,2 | %37,0 |
| 2001+ m | 32 | 2 | 4 | 3 | %6,3 | %28,1 |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İngiliz | 515 | 82 | 66 | 65 | %15,9 | %41,4 |
| Arap | 17 | 1 | 2 | 2 | %5,9* | %29,4* |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Şartlı | 163 | 32 | 23 | 26 | %19,6 | %49,7 |
| Handikap | 137 | 15 | 17 | 11 | %10,9 | %31,4 |
| Maiden | 127 | 22 | 18 | 17 | %17,3 | %44,9 |
| KV-6 | 37 | 8 | 3 | 3 | %21,6 | %37,8 |
| KV-7 | 20 | 3 | 2 | 3 | %15,0* | %40,0* |
| KV-8 | 18 | 3 | 3 | 4 | %16,7* | %55,6* |
| G | 14 | 0 | 0 | 2 | %0,0* | %14,3* |
| A | 10 | 0 | 1 | 1 | %0,0* | %20,0* |
| Satış | 4 | 0 | 0 | 0 | 0/4 | 0/4 |
| KV-9 | 2 | 0 | 1 | 0 | 0/2 | 1/2 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda.
En çok çalıştığı jokeyler
| Jokey | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|
Son 12 ay, ilk 10.
En çok koşan atları
| At | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|
Son 12 ay, ilk 10.
Son 20 koşu
| Tarih | Hipodrom | Cins | Mesafe · Pist | At | Jokey | Sıra | Gny |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 05.09.2025 | Bursa | Handikap 16 | 1200 Çim | Strakhov | O. Yıldız | 1/7 | 2,40 |
| 29.08.2025 | Bursa | KV-6 | 1200 Çim | Strakhov | H. Çizik | 5/5 | 9,80 |
| 25.08.2025 | Bursa | Maiden | 1400 Çim | King Of Modena | T. Alıcı | 6/8 | 13,55 |
| 22.08.2025 | Bursa | Şartlı 1 | 1300 Çim | Tercan Han | M. Akyavuz | 3/14 | 4,50 |
| 21.08.2025 | Kocaeli | Handikap 15 | 1400 Kum | Neznakomka | A. Yıldız | 5/10 | 5,35 |
| 18.08.2025 | Bursa | Handikap 15 | 2000 Çim | Aller Gülü | M. Akyavuz | 1/14 | 4,75 |
| 17.08.2025 | İzmir | Şartlı 1 | 1200 Kum | King Of Modena | O. Atmaca | 11/12 | 9,15 |
| 15.08.2025 | Bursa | Handikap 16 | 1700 Çim | Kıncal | M. Akyavuz | 12/14 | 5,85 |
| 10.08.2025 | İstanbul | Handikap 16 | 1900 Çim | Aller Gülü | Y. Gökçe | 6/10 | 7,50 |
| 06.08.2025 | İstanbul | Satış 3 | 1900 Çim | Kıncal | Ö. Yıldırım | 4/6 | 2,95 |
| 04.08.2025 | Bursa | Şartlı 3 | 2000 Çim | Novodi | T. Alıcı | 7/8 | 42,80 |
| 01.08.2025 | Bursa | Handikap 14 | 1300 Çim | Aller Gülü | M. Akyavuz | 5/20 | 12,60 |
| 01.08.2025 | Bursa | Handikap 15 | 1500 Çim | Strakhov | M. Akyavuz | 3/10 | 5,60 |
| 30.07.2025 | İstanbul | Handikap 16 | 1900 Çim | Kıncal | E. Aktuğ | 2/7 | 4,50 |
| 28.07.2025 | Bursa | Handikap 15 | 2000 Kum | Ahima | F. Karakurt | 6/7 | 1,95 |
| 28.07.2025 | Bursa | Handikap 15 | 2000 Kum | Neznakomka | A. Yıldız | 4/7 | 1,95 |
| 18.07.2025 | Bursa | Handikap 15 | 1300 Çim | Strakhov | M. Akyavuz | 3/7 | 6,95 |
| 18.07.2025 | Bursa | Handikap 16 | 2000 Çim | Aller Gülü | B. Mırık | 8/11 | 7,00 |
| 14.07.2025 | Bursa | KV-8 | 1400 Kum | Neznakomka | B. Mırık | 8/9 | 25,20 |
| 13.07.2025 | İstanbul | Handikap 16 | 2000 Sentetik | Kıncal | A. Yıldız | 4/10 | 15,15 |
Sık sorulanlar
Tuncay Pelen bu yıl kaç yarış kazandı?
2026'da 0 koşuda 0 birincilik kazandırdı. Son güncelleme 8 Kasım 2026 Pazar.
Tuncay Pelen'ın bugün koşan atları hangileri?
Bugün koşan atı yok. Son koşu 05.09.2025, Bursa.
Antrenör ne iş yapar?
Yarış atlarının talim, terbiye, idman, bakım, besleme ve tedavilerinin takibinden ve koşulara ilişkin hizmetlerinden sorumlu, antrenörlük lisansı olan kişidir.
Toplam kariyer istatistiği nerede?
Arşivimiz 2020'de başlıyor. Tüm kariyer için TJK Antrenör İstatistikleri sayfasına bakın.
Yöntem ve kaynak
- Koşu: start alınan koşu sayısı; koşmaz atlar sayılmaz. Birincilik ve dereceler resmi sonuçlardır.
- Kazanma: birincilik / koşu. İlk 3: (1. + 2. + 3.) / koşu.
- ROI: her starta 1 TL ganyan oynansaydı ne kadar kâr ya da zarar edilirdi. Getiri yalnızca antrenörün atı birinci geldiğinde yazılır; ekürü basitleştirilmiştir.
- Dönemler: bu yıl 1 Ocak'tan, son 12 ay bugünden geriye 365 gün, arşiv 2020'den bu yana. Daha eskisi verimizde yok.
- Yarış Günü TJK ile bağlantılı değildir; resmi bilgi için TJK esastır.