Antrenör
Süleyman Fehmi Karagöz
Süleyman Fehmi Karagöz'ın atları son 12 ayda 0 koşuya çıktı, 0 birincilik ve 0 ilk üç derece aldı.
Kaynak: TJK resmi sonuçları. Son güncelleme: 8 Kasım 2026 Pazar.
Süleyman Fehmi Karagöz antrenör istatistikleri (2026)
| Dönem | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 | ROI |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0/0 | 0/0 | – |
| Son 12 ay | 0 | 0 | 0 | 0 | 0/0 | 0/0 | – |
| 2020'den bu yana | 102 | 9 | 5 | 11 | %8,8 | %24,5 | −%6,0 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda. 2020 öncesi için TJK Antrenör İstatistikleri.
Bugün koşan atları
Bugün koşan atı yok. Son koşu: 31.12.2022, İstanbul.
Yıllara göre birincilik
| Yıl | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2022 | 14 | 1 | 0 | 1 | %7,1* | %14,3* |
| 2021 | 58 | 5 | 4 | 7 | %8,6 | %27,6 |
| 2020 | 30 | 3 | 1 | 3 | %10,0 | %23,3 |
Favoriyle performans
Hipodrom, pist, mesafe ve ırk
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İstanbul | 84 | 6 | 4 | 9 | %7,1 | %22,6 |
| Kocaeli | 11 | 2 | 1 | 1 | %18,2* | %36,4* |
| Bursa | 6 | 1 | 0 | 1 | 1/6 | 2/6 |
| Ankara | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Sentetik · Normal | 51 | 3 | 1 | 6 | %5,9 | %19,6 |
| Çim · Normal | 27 | 2 | 3 | 1 | %7,4* | %22,2* |
| Kum · Normal | 14 | 4 | 1 | 0 | %28,6* | %35,7* |
| Çim · Çok Yumuşak | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 16 | 0 | 1 | 2 | %0,0* | %18,8* |
| 1201–1600 m | 51 | 5 | 3 | 4 | %9,8 | %23,5 |
| 1601–2000 m | 22 | 4 | 1 | 4 | %18,2* | %40,9* |
| 2001+ m | 13 | 0 | 0 | 1 | %0,0* | %7,7* |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İngiliz | 63 | 5 | 2 | 6 | %7,9 | %20,6 |
| Arap | 39 | 4 | 3 | 5 | %10,3 | %30,8 |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Handikap | 39 | 4 | 2 | 2 | %10,3 | %20,5 |
| Şartlı | 35 | 2 | 1 | 5 | %5,7 | %22,9 |
| Maiden | 21 | 3 | 2 | 3 | %14,3* | %38,1* |
| KV-6 | 4 | 0 | 0 | 1 | 0/4 | 1/4 |
| KV-7 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| Satış | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda.
En çok çalıştığı jokeyler
| Jokey | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|
Son 12 ay, ilk 10.
En çok koşan atları
| At | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|
Son 12 ay, ilk 10.
Son 20 koşu
| Tarih | Hipodrom | Cins | Mesafe · Pist | At | Jokey | Sıra | Gny |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 31.12.2022 | İstanbul | Handikap 16 | 2100 Sentetik | Long Master | M. Hamedi | 9/10 | 28,85 |
| 14.11.2022 | Bursa | Handikap 14 | 1800 Kum | Long Master | M. Çelik | 15/17 | 18,00 |
| 04.11.2022 | İstanbul | Handikap 15 | 2200 Sentetik | Long Master | G. Yıldız | 12/13 | 33,05 |
| 23.09.2022 | İstanbul | Şartlı 5 | 1200 Çim | Hard Flood | A. Yıldız | 3/7 | 3,90 |
| 26.03.2022 | İstanbul | Şartlı 3 | 2000 Kum | Long Master | G. Yıldız | 1/8 | 35,50 |
| 05.03.2022 | İstanbul | Şartlı 3 | 2000 Sentetik | Kanekonun Oğlu | T. Yıldız | 10/12 | 10,00 |
| 26.02.2022 | İstanbul | Maiden | 1300 Sentetik | Long Master | G. Özçelik | 9/11 | 26,75 |
| 16.02.2022 | İstanbul | Şartlı 4 | 1500 Sentetik | Kanekonun Oğlu | T. Yıldız | 5/7 | 8,00 |
| 12.02.2022 | İstanbul | Handikap 24 | 2000 Sentetik | Kanekonun Oğlu | G. Gökçe | 6/8 | 11,65 |
| 08.02.2022 | Kocaeli | Maiden | 1200 Kum | Long Master | M. Akın | 11/12 | 10,05 |
| 29.01.2022 | İstanbul | Handikap 15 | 2100 Sentetik | Şenilker | S. Akbulat | 8/9 | 25,75 |
| 19.01.2022 | İstanbul | Şartlı 4 | 2000 Sentetik | Kanekonun Oğlu | G. Gökçe | 5/15 | 16,25 |
| 12.01.2022 | Bursa | Şartlı 3 | 1800 Kum | Şenilker | M. Akın | 4/11 | 8,75 |
| 01.01.2022 | İstanbul | Şartlı 3 | 2100 Sentetik | Kanekonun Oğlu | M. Çelik | 7/14 | 7,10 |
| 31.12.2021 | Kocaeli | Şartlı 1 | 1400 Kum | Long Master | F. Yüksel | 4/9 | 7,20 |
| 29.12.2021 | Bursa | Maiden | 1800 Kum | Şenilker | M. Akın | 1/10 | 23,60 |
| 22.12.2021 | İstanbul | Handikap 15 | 1300 Sentetik | Go Cyclone | K. Gökçe | 15/18 | 33,65 |
| 22.12.2021 | İstanbul | Maiden | 1400 Sentetik | Şenilker | M. Akın | 11/13 | 68,95 |
| 01.12.2021 | İstanbul | Maiden | 1500 Sentetik | Şenilker | M. Arslan | 10/13 | 46,35 |
| 14.11.2021 | İstanbul | Handikap 15 | 1900 Çim | Şenilker | B. Çığla | 13/13 | 90,45 |
Sık sorulanlar
Süleyman Fehmi Karagöz bu yıl kaç yarış kazandı?
2026'da 0 koşuda 0 birincilik kazandırdı. Son güncelleme 8 Kasım 2026 Pazar.
Süleyman Fehmi Karagöz'ın bugün koşan atları hangileri?
Bugün koşan atı yok. Son koşu 31.12.2022, İstanbul.
Antrenör ne iş yapar?
Yarış atlarının talim, terbiye, idman, bakım, besleme ve tedavilerinin takibinden ve koşulara ilişkin hizmetlerinden sorumlu, antrenörlük lisansı olan kişidir.
Toplam kariyer istatistiği nerede?
Arşivimiz 2020'de başlıyor. Tüm kariyer için TJK Antrenör İstatistikleri sayfasına bakın.
Yöntem ve kaynak
- Koşu: start alınan koşu sayısı; koşmaz atlar sayılmaz. Birincilik ve dereceler resmi sonuçlardır.
- Kazanma: birincilik / koşu. İlk 3: (1. + 2. + 3.) / koşu.
- ROI: her starta 1 TL ganyan oynansaydı ne kadar kâr ya da zarar edilirdi. Getiri yalnızca antrenörün atı birinci geldiğinde yazılır; ekürü basitleştirilmiştir.
- Dönemler: bu yıl 1 Ocak'tan, son 12 ay bugünden geriye 365 gün, arşiv 2020'den bu yana. Daha eskisi verimizde yok.
- Yarış Günü TJK ile bağlantılı değildir; resmi bilgi için TJK esastır.