Antrenör
Servet Doğan
Servet Doğan'ın atları son 12 ayda 93 koşuya çıktı, 15 birincilik ve 35 ilk üç derece aldı. En çok Ankara'da koştu (46 koşu).
Kaynak: TJK resmi sonuçları. Son güncelleme: 8 Kasım 2026 Pazar.
Servet Doğan antrenör istatistikleri (2026)
| Dönem | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 | ROI |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 90 | 14 | 10 | 10 | %15,6 | %37,8 | +%33,9 |
| Son 12 ay | 93 | 15 | 10 | 10 | %16,1 | %37,6 | +%35,3 |
| 2020'den bu yana | 374 | 51 | 46 | 35 | %13,6 | %35,3 | −%23,6 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda. 2020 öncesi için TJK Antrenör İstatistikleri.
Bugün koşan atları
Bugün koşan atı yok. Son koşu: 20.10.2026, Adana.
Yıllara göre birincilik
| Yıl | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 90 | 14 | 10 | 10 | %15,6 | %37,8 |
| 2025 | 3 | 1 | 0 | 0 | 1/3 | 1/3 |
| 2024 | 212 | 33 | 24 | 20 | %15,6 | %36,3 |
| 2023 | 69 | 3 | 12 | 5 | %4,3 | %29,0 |
Favoriyle performans
Hipodrom, pist, mesafe ve ırk
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Ankara | 46 | 9 | 4 | 5 | %19,6 | %39,1 |
| Şanlıurfa | 22 | 2 | 2 | 1 | %9,1* | %22,7* |
| İstanbul | 18 | 3 | 4 | 2 | %16,7* | %50,0* |
| Adana | 4 | 0 | 0 | 1 | 0/4 | 1/4 |
| Bursa | 2 | 1 | 0 | 1 | 1/2 | 2/2 |
| Kocaeli | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Çim · Normal | 44 | 11 | 6 | 4 | %25,0 | %47,7 |
| Kum · Normal | 24 | 1 | 2 | 4 | %4,2* | %29,2* |
| Sentetik · Normal | 8 | 1 | 1 | 2 | 1/8 | 4/8 |
| Çim · Yumuşak | 4 | 1 | 0 | 0 | 1/4 | 1/4 |
| Kum · Islak | 4 | 1 | 0 | 0 | 1/4 | 1/4 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 14 | 2 | 1 | 3 | %14,3* | %42,9* |
| 1201–1600 m | 54 | 10 | 6 | 4 | %18,5 | %37,0 |
| 1601–2000 m | 20 | 2 | 3 | 2 | %10,0* | %35,0* |
| 2001+ m | 5 | 1 | 0 | 1 | 1/5 | 2/5 |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Arap | 67 | 14 | 9 | 5 | %20,9 | %41,8 |
| İngiliz | 26 | 1 | 1 | 5 | %3,8* | %26,9* |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Handikap | 32 | 6 | 5 | 2 | %18,8 | %40,6 |
| Şartlı | 23 | 4 | 3 | 4 | %17,4* | %47,8* |
| Maiden | 18 | 2 | 1 | 1 | %11,1* | %22,2* |
| KV-6 | 7 | 1 | 0 | 0 | 1/7 | 1/7 |
| G | 4 | 0 | 1 | 0 | 0/4 | 1/4 |
| KV-9 | 4 | 1 | 0 | 1 | 1/4 | 2/4 |
| KV-8 | 2 | 1 | 0 | 1 | 1/2 | 2/2 |
| Satış | 2 | 0 | 0 | 1 | 0/2 | 1/2 |
| KV-7 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Şanlıurfa | 111 | 10 | 10 | 3 | %9,0 | %20,7 |
| Adana | 92 | 9 | 15 | 8 | %9,8 | %34,8 |
| Ankara | 88 | 15 | 7 | 8 | %17,0 | %34,1 |
| İstanbul | 27 | 5 | 5 | 4 | %18,5* | %51,9* |
| İzmir | 22 | 3 | 4 | 7 | %13,6* | %63,6* |
| Antalya | 12 | 3 | 2 | 3 | %25,0* | %66,7* |
| Kocaeli | 8 | 3 | 0 | 0 | 3/8 | 3/8 |
| Bursa | 7 | 2 | 1 | 2 | 2/7 | 5/7 |
| Diyarbakır | 7 | 1 | 2 | 0 | 1/7 | 3/7 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kum · Normal | 189 | 20 | 22 | 11 | %10,6 | %28,0 |
| Çim · Normal | 110 | 20 | 15 | 15 | %18,2 | %45,5 |
| Kum · Nemli | 26 | 4 | 2 | 1 | %15,4* | %26,9* |
| Sentetik · Normal | 19 | 4 | 4 | 5 | %21,1* | %68,4* |
| Çim · Yumuşak | 7 | 1 | 0 | 0 | 1/7 | 1/7 |
| Kum · Sulu | 6 | 1 | 1 | 0 | 1/6 | 2/6 |
| Çim · Çok Yumuşak | 5 | 0 | 0 | 2 | 0/5 | 2/5 |
| Kum · Islak | 5 | 1 | 0 | 0 | 1/5 | 1/5 |
| Çim · Ağır | 4 | 0 | 1 | 0 | 0/4 | 1/4 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 104 | 13 | 10 | 14 | %12,5 | %35,6 |
| 1201–1600 m | 184 | 27 | 24 | 13 | %14,7 | %34,8 |
| 1601–2000 m | 73 | 8 | 12 | 6 | %11,0 | %35,6 |
| 2001+ m | 13 | 3 | 0 | 2 | %23,1* | %38,5* |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Arap | 259 | 38 | 32 | 16 | %14,7 | %33,2 |
| İngiliz | 115 | 13 | 14 | 19 | %11,3 | %40,0 |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Şartlı | 124 | 16 | 18 | 13 | %12,9 | %37,9 |
| Handikap | 92 | 9 | 11 | 6 | %9,8 | %28,3 |
| Maiden | 86 | 8 | 8 | 5 | %9,3 | %24,4 |
| KV-6 | 22 | 6 | 2 | 0 | %27,3* | %36,4* |
| KV-8 | 17 | 8 | 1 | 4 | %47,1* | %76,5* |
| KV-7 | 9 | 1 | 1 | 3 | 1/9 | 5/9 |
| G | 9 | 0 | 3 | 1 | 0/9 | 4/9 |
| KV-9 | 7 | 3 | 0 | 1 | 3/7 | 4/7 |
| Satış | 6 | 0 | 1 | 2 | 0/6 | 3/6 |
| A | 2 | 0 | 1 | 0 | 0/2 | 1/2 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda.
En çok çalıştığı jokeyler
| Jokey | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| A. Kurşun | 10 | 5 | 2 | 1 | %50,0* | %80,0* |
| M. Akgöbek | 9 | 1 | 0 | 1 | 1/9 | 2/9 |
| M. Doğan | 8 | 2 | 1 | 1 | 2/8 | 4/8 |
| H. Karataş | 5 | 2 | 0 | 2 | 2/5 | 4/5 |
| H. Çizik | 5 | 1 | 1 | 0 | 1/5 | 2/5 |
| İ. Yıldırım | 5 | 0 | 3 | 0 | 0/5 | 3/5 |
| N. Demir | 4 | 1 | 0 | 0 | 1/4 | 1/4 |
| M. Çelik | 3 | 1 | 0 | 0 | 1/3 | 1/3 |
| F. Çetinbaş | 3 | 0 | 1 | 2 | 0/3 | 3/3 |
| M. Uyar | 3 | 1 | 0 | 0 | 1/3 | 1/3 |
Son 12 ay, ilk 10.
En çok koşan atları
| At | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Alünlühat | 15 | 1 | 4 | 2 | %6,7* | %46,7* |
| Babadeniz | 9 | 2 | 0 | 0 | 2/9 | 2/9 |
| Deniz Kasırgası | 8 | 6 | 2 | 0 | 6/8 | 8/8 |
| Harem Güzeli | 7 | 2 | 0 | 2 | 2/7 | 4/7 |
| Çapgur | 7 | 0 | 0 | 1 | 0/7 | 1/7 |
| The Hocus | 6 | 0 | 0 | 2 | 0/6 | 2/6 |
| Semendhan | 6 | 2 | 0 | 0 | 2/6 | 2/6 |
| Ebrucan | 6 | 1 | 0 | 0 | 1/6 | 1/6 |
| Cafcaf Kızı | 4 | 0 | 0 | 0 | 0/4 | 0/4 |
| Sincero | 3 | 0 | 1 | 0 | 0/3 | 1/3 |
Son 12 ay, ilk 10.
Son 20 koşu
| Tarih | Hipodrom | Cins | Mesafe · Pist | At | Jokey | Sıra | Gny |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 20.10.2026 | Adana | Handikap 15 | 1300 Sentetik | Harem Güzeli | M. Çelik | 6/7 | 2,90 |
| 11.10.2026 | İstanbul | KV-7 | 1300 Çim | Harem Güzeli | A. Kurşun | 5/7 | 5,60 |
| 10.10.2026 | Ankara | KV-6 | 1600 Çim | Babadeniz | N. Demir | 6/8 | 16,25 |
| 04.10.2026 | İstanbul | Şartlı 4 | 1200 Çim | Babadeniz | B. Gökçe | 10/11 | 4,65 |
| 02.10.2026 | İstanbul | G 3 | 1400 Çim | Deniz Kasırgası | A. Kurşun | 2/11 | 2,65 |
| 27.09.2026 | İstanbul | Şartlı 4 | 1300 Sentetik | Harem Güzeli | H. Karataş | 1/10 | 3,35 |
| 24.09.2026 | Ankara | Şartlı 5 | 1200 Çim | Babadeniz | N. Demir | 1/12 | 28,45 |
| 21.09.2026 | Bursa | KV-9 | 1400 Çim | Deniz Kasırgası | A. Kurşun | 1/10 | 1,55 |
| 12.09.2026 | Ankara | Şartlı 3 | 1200 Çim | Harem Güzeli | H. Karataş | 3/8 | 1,25 |
| 08.09.2026 | Ankara | KV-8 | 1400 Çim | Deniz Kasırgası | A. Kurşun | 1/8 | 3,45 |
| 29.08.2026 | Ankara | Handikap 17 | 1600 Çim | Deniz Kasırgası | A. Kurşun | 1/9 | 2,05 |
| 25.08.2026 | Ankara | Maiden | 1200 Çim | Özmirdas | F. Çetinbaş | 3/15 | 4,20 |
| 25.08.2026 | Ankara | Maiden | 1200 Çim | Harem Güzeli | M. Çelik | 1/15 | 2,95 |
| 21.08.2026 | İstanbul | Handikap 16 | 1900 Çim | Demir Barbar | H. Çizik | 2/14 | 8,10 |
| 20.08.2026 | Ankara | Handikap 16 | 2200 Çim | Alünlühat | İ. Yıldırım | 4/9 | 4,45 |
| 14.08.2026 | Bursa | Şartlı 4 | 1300 Çim | Çapgur | M. Akgöbek | 3/7 | 10,15 |
| 13.08.2026 | Ankara | Handikap 16 | 1600 Çim | Alünlühat | İ. Yıldırım | 2/10 | 3,70 |
| 13.08.2026 | Ankara | Handikap 16 | 1600 Çim | Demir Barbar | M. Uyar | 1/10 | 3,25 |
| 11.08.2026 | Ankara | Handikap 17 | 1900 Çim | Deniz Kasırgası | A. Kurşun | 1/9 | 2,95 |
| 04.08.2026 | Ankara | Şartlı 1 | 1300 Çim | Maçka Bey | N. Demir | 7/10 | 8,30 |
Sık sorulanlar
Servet Doğan bu yıl kaç yarış kazandı?
2026'da 90 koşuda 14 birincilik kazandırdı. Son güncelleme 8 Kasım 2026 Pazar.
Servet Doğan'ın bugün koşan atları hangileri?
Bugün koşan atı yok. Son koşu 20.10.2026, Adana.
Servet Doğan en çok hangi hipodromda at koşturdu?
Son 12 ayda en çok Ankara'da: 46 koşu, 9 birincilik.
Antrenör ne iş yapar?
Yarış atlarının talim, terbiye, idman, bakım, besleme ve tedavilerinin takibinden ve koşulara ilişkin hizmetlerinden sorumlu, antrenörlük lisansı olan kişidir.
Toplam kariyer istatistiği nerede?
Arşivimiz 2020'de başlıyor. Tüm kariyer için TJK Antrenör İstatistikleri sayfasına bakın.
Yöntem ve kaynak
- Koşu: start alınan koşu sayısı; koşmaz atlar sayılmaz. Birincilik ve dereceler resmi sonuçlardır.
- Kazanma: birincilik / koşu. İlk 3: (1. + 2. + 3.) / koşu.
- ROI: her starta 1 TL ganyan oynansaydı ne kadar kâr ya da zarar edilirdi. Getiri yalnızca antrenörün atı birinci geldiğinde yazılır; ekürü basitleştirilmiştir.
- Dönemler: bu yıl 1 Ocak'tan, son 12 ay bugünden geriye 365 gün, arşiv 2020'den bu yana. Daha eskisi verimizde yok.
- Yarış Günü TJK ile bağlantılı değildir; resmi bilgi için TJK esastır.