Antrenör
Saim Keresteci
Saim Keresteci'ın atları son 12 ayda 63 koşuya çıktı, 7 birincilik ve 16 ilk üç derece aldı. En çok İstanbul'da koştu (61 koşu).
Kaynak: TJK resmi sonuçları. Son güncelleme: 8 Kasım 2026 Pazar.
Saim Keresteci antrenör istatistikleri (2026)
| Dönem | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 | ROI |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 61 | 7 | 2 | 7 | %11,5 | %26,2 | −%61,4 |
| Son 12 ay | 63 | 7 | 2 | 7 | %11,1 | %25,4 | −%62,6 |
| 2020'den bu yana | 330 | 38 | 38 | 42 | %11,5 | %35,8 | −%39,7 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda. 2020 öncesi için TJK Antrenör İstatistikleri.
Bugün koşan atları
Bugün koşan atı yok. Son koşu: 21.10.2026, İstanbul.
Yıllara göre birincilik
| Yıl | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 61 | 7 | 2 | 7 | %11,5 | %26,2 |
| 2025 | 24 | 0 | 4 | 0 | %0,0* | %16,7* |
| 2024 | 6 | 0 | 0 | 0 | 0/6 | 0/6 |
| 2023 | 37 | 7 | 4 | 4 | %18,9 | %40,5 |
| 2022 | 56 | 4 | 6 | 8 | %7,1 | %32,1 |
| 2021 | 80 | 12 | 8 | 13 | %15,0 | %41,3 |
| 2020 | 66 | 8 | 14 | 10 | %12,1 | %48,5 |
Favoriyle performans
Hipodrom, pist, mesafe ve ırk
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İstanbul | 61 | 7 | 2 | 7 | %11,5 | %26,2 |
| Bursa | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| Kocaeli | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Çim · Normal | 28 | 3 | 2 | 4 | %10,7* | %32,1* |
| Sentetik · Normal | 24 | 2 | 0 | 2 | %8,3* | %16,7* |
| Çim · Ağır | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
| Çim · Yumuşak | 3 | 2 | 0 | 1 | 2/3 | 3/3 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 5 | 0 | 1 | 0 | 0/5 | 1/5 |
| 1201–1600 m | 41 | 1 | 0 | 5 | %2,4 | %14,6 |
| 1601–2000 m | 12 | 5 | 1 | 1 | %41,7* | %58,3* |
| 2001+ m | 5 | 1 | 0 | 1 | 1/5 | 2/5 |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İngiliz | 44 | 7 | 1 | 6 | %15,9 | %31,8 |
| Arap | 19 | 0 | 1 | 1 | %0,0* | %10,5* |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Maiden | 18 | 2 | 1 | 2 | %11,1* | %27,8* |
| Şartlı | 16 | 0 | 1 | 3 | %0,0* | %25,0* |
| Handikap | 14 | 4 | 0 | 1 | %28,6* | %35,7* |
| KV-7 | 4 | 1 | 0 | 1 | 1/4 | 2/4 |
| Satış | 4 | 0 | 0 | 0 | 0/4 | 0/4 |
| KV-6 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| Kısa Vade Handikap | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| KV-9 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| Maiden/Satış | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İstanbul | 312 | 35 | 35 | 41 | %11,2 | %35,6 |
| Kocaeli | 14 | 2 | 3 | 1 | %14,3* | %42,9* |
| Bursa | 3 | 1 | 0 | 0 | 1/3 | 1/3 |
| İzmir | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Sentetik · Normal | 156 | 17 | 22 | 23 | %10,9 | %39,7 |
| Çim · Normal | 121 | 14 | 10 | 16 | %11,6 | %33,1 |
| Çim · Yumuşak | 13 | 5 | 1 | 1 | %38,5* | %53,8* |
| Kum · Normal | 11 | 2 | 2 | 1 | %18,2* | %45,5* |
| Çim · Çok Yumuşak | 10 | 0 | 0 | 0 | %0,0* | %0,0* |
| Çim · Biraz Yumuşak | 9 | 0 | 2 | 1 | 0/9 | 3/9 |
| Çim · Ağır | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
| Kum · Islak | 3 | 0 | 1 | 0 | 0/3 | 1/3 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 38 | 7 | 5 | 6 | %18,4 | %47,4 |
| 1201–1600 m | 190 | 20 | 20 | 16 | %10,5 | %29,5 |
| 1601–2000 m | 62 | 10 | 8 | 14 | %16,1 | %51,6 |
| 2001+ m | 40 | 1 | 5 | 6 | %2,5 | %30,0 |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İngiliz | 196 | 25 | 22 | 18 | %12,8 | %33,2 |
| Arap | 134 | 13 | 16 | 24 | %9,7 | %39,6 |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Şartlı | 109 | 14 | 20 | 14 | %12,8 | %44,0 |
| Handikap | 69 | 12 | 6 | 5 | %17,4 | %33,3 |
| Maiden | 67 | 8 | 6 | 5 | %11,9 | %28,4 |
| KV-6 | 20 | 0 | 4 | 6 | %0,0* | %50,0* |
| KV-7 | 16 | 1 | 1 | 7 | %6,3* | %56,3* |
| G | 16 | 1 | 0 | 1 | %6,3* | %12,5* |
| KV-8 | 14 | 1 | 0 | 1 | %7,1* | %14,3* |
| KV-9 | 6 | 0 | 0 | 1 | 0/6 | 1/6 |
| A | 5 | 1 | 0 | 2 | 1/5 | 3/5 |
| Satış | 4 | 0 | 0 | 0 | 0/4 | 0/4 |
| Kısa Vade Handikap | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| Maiden/Satış | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| Kadın Amatör Binici | 1 | 0 | 1 | 0 | 0/1 | 1/1 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda.
En çok çalıştığı jokeyler
| Jokey | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| A. Yıldız | 14 | 2 | 2 | 4 | %14,3* | %57,1* |
| M. Çelik | 8 | 4 | 0 | 1 | 4/8 | 5/8 |
| A. Kurşun | 8 | 1 | 0 | 2 | 1/8 | 3/8 |
| S. Çelik | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
| G. Bektaş | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
| E. Bozdağ | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| G. Özçelik | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| U. Levent | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| B. Akçay | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| E. Aktuğ | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
Son 12 ay, ilk 10.
En çok koşan atları
| At | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Lower Spirit | 13 | 1 | 0 | 3 | %7,7* | %30,8* |
| Clarıssa | 11 | 2 | 1 | 0 | %18,2* | %27,3* |
| Angel Kiss | 8 | 0 | 0 | 0 | 0/8 | 0/8 |
| Beştaş | 7 | 0 | 0 | 0 | 0/7 | 0/7 |
| Ormello | 7 | 4 | 0 | 3 | 4/7 | 7/7 |
| Pavla | 4 | 0 | 1 | 1 | 0/4 | 2/4 |
| Vivernus Pride | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
| Aykısrak | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| Çiğdemin Denizi | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| Yeşilbahar | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
Son 12 ay, ilk 10.
Son 20 koşu
| Tarih | Hipodrom | Cins | Mesafe · Pist | At | Jokey | Sıra | Gny |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 21.10.2026 | İstanbul | Maiden | 1400 Sentetik | Beştaş | E. Bozdağ | 7/9 | 32,40 |
| 11.10.2026 | İstanbul | Handikap 17 | 2100 Çim | Ormello | M. Çelik | 1/9 | 1,35 |
| 09.10.2026 | İstanbul | Maiden | 1400 Çim | Beştaş | E. Bozdağ | 6/14 | 52,00 |
| 04.10.2026 | İstanbul | Handikap 16 | 1900 Çim | Clarıssa | A. Yıldız | 7/8 | 4,55 |
| 30.09.2026 | İstanbul | KV-7 | 2100 Sentetik | Lower Spirit | A. Yıldız | 3/11 | 11,55 |
| 27.09.2026 | İstanbul | Handikap 16 | 1900 Çim | Ormello | M. Çelik | 1/8 | 2,45 |
| 27.09.2026 | İstanbul | Maiden | 1400 Sentetik | Aykısrak | B. Bülbül | 11/12 | 28,70 |
| 18.09.2026 | İstanbul | Handikap 15 | 1900 Çim | Clarıssa | A. Yıldız | 1/14 | 3,85 |
| 16.09.2026 | İstanbul | Şartlı 1 | 1200 Sentetik | Aykısrak | S. Çelik | 8/10 | 15,55 |
| 14.09.2026 | Bursa | Maiden | 1500 Çim | Beştaş | Y. Gökçe | 12/14 | 37,95 |
| 11.09.2026 | İstanbul | KV-6 | 1600 Çim | Lower Spirit | A. Yıldız | 4/8 | 12,55 |
| 02.09.2026 | İstanbul | Satış 2 | 1600 Çim | Clarıssa | A. Yıldız | 4/15 | 11,65 |
| 28.08.2026 | İstanbul | Maiden | 1600 Çim | Pavla | M. Çelik | 3/12 | 8,75 |
| 28.08.2026 | İstanbul | Handikap 15 | 1900 Çim | Ormello | M. Çelik | 1/11 | 1,85 |
| 26.08.2026 | İstanbul | Maiden/Satış | 1300 Çim | Beştaş | G. Özçelik | 13/14 | 26,95 |
| 16.08.2026 | İstanbul | Şartlı 4 | 1900 Çim | Clarıssa | A. Yıldız | 2/10 | 45,25 |
| 16.08.2026 | İstanbul | Handikap 16 | 1900 Çim | Ormello | A. Yıldız | 3/8 | 4,30 |
| 12.08.2026 | İstanbul | Maiden | 1400 Çim | Angel Kiss | U. Levent | 4/16 | 62,95 |
| 07.08.2026 | İstanbul | Maiden | 1200 Çim | Pavla | A. Yıldız | 2/15 | 5,45 |
| 05.08.2026 | İstanbul | KV-7 | 1400 Sentetik | Beştaş | B. Akçay | 8/9 | 44,65 |
Sık sorulanlar
Saim Keresteci bu yıl kaç yarış kazandı?
2026'da 61 koşuda 7 birincilik kazandırdı. Son güncelleme 8 Kasım 2026 Pazar.
Saim Keresteci'ın bugün koşan atları hangileri?
Bugün koşan atı yok. Son koşu 21.10.2026, İstanbul.
Saim Keresteci en çok hangi hipodromda at koşturdu?
Son 12 ayda en çok İstanbul'da: 61 koşu, 7 birincilik.
Antrenör ne iş yapar?
Yarış atlarının talim, terbiye, idman, bakım, besleme ve tedavilerinin takibinden ve koşulara ilişkin hizmetlerinden sorumlu, antrenörlük lisansı olan kişidir.
Toplam kariyer istatistiği nerede?
Arşivimiz 2020'de başlıyor. Tüm kariyer için TJK Antrenör İstatistikleri sayfasına bakın.
Yöntem ve kaynak
- Koşu: start alınan koşu sayısı; koşmaz atlar sayılmaz. Birincilik ve dereceler resmi sonuçlardır.
- Kazanma: birincilik / koşu. İlk 3: (1. + 2. + 3.) / koşu.
- ROI: her starta 1 TL ganyan oynansaydı ne kadar kâr ya da zarar edilirdi. Getiri yalnızca antrenörün atı birinci geldiğinde yazılır; ekürü basitleştirilmiştir.
- Dönemler: bu yıl 1 Ocak'tan, son 12 ay bugünden geriye 365 gün, arşiv 2020'den bu yana. Daha eskisi verimizde yok.
- Yarış Günü TJK ile bağlantılı değildir; resmi bilgi için TJK esastır.