Antrenör
Rasim Tetik
Rasim Tetik'ın atları son 12 ayda 15 koşuya çıktı, 1 birincilik ve 2 ilk üç derece aldı. En çok İstanbul'da koştu (13 koşu).
Kaynak: TJK resmi sonuçları. Son güncelleme: 8 Kasım 2026 Pazar.
Rasim Tetik antrenör istatistikleri (2026)
| Dönem | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 | ROI |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 15 | 1 | 1 | 0 | %6,7* | %13,3* | – |
| Son 12 ay | 15 | 1 | 1 | 0 | %6,7* | %13,3* | – |
| 2020'den bu yana | 112 | 22 | 4 | 6 | %19,6 | %28,6 | +%44,8 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda. 2020 öncesi için TJK Antrenör İstatistikleri.
Bugün koşan atları
Programın tamamı: İstanbul at yarışı programı
Yıllara göre birincilik
| Yıl | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 15 | 1 | 1 | 0 | %6,7* | %13,3* |
| 2025 | 4 | 2 | 0 | 0 | 2/4 | 2/4 |
| 2024 | 50 | 9 | 2 | 5 | %18,0 | %32,0 |
| 2023 | 19 | 5 | 1 | 0 | %26,3* | %31,6* |
| 2022 | 21 | 5 | 0 | 1 | %23,8* | %28,6* |
| 2021 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
Favoriyle performans
Hipodrom, pist, mesafe ve ırk
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İstanbul | 13 | 1 | 1 | 0 | %7,7* | %15,4* |
| Bursa | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| Kocaeli | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Sentetik · Normal | 9 | 0 | 1 | 0 | 0/9 | 1/9 |
| Kum · Normal | 4 | 1 | 0 | 0 | 1/4 | 1/4 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| 1201–1600 m | 8 | 0 | 0 | 0 | 0/8 | 0/8 |
| 1601–2000 m | 5 | 1 | 0 | 0 | 1/5 | 1/5 |
| 2001+ m | 1 | 0 | 1 | 0 | 0/1 | 1/1 |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İngiliz | 13 | 1 | 1 | 0 | %7,7* | %15,4* |
| Arap | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Şartlı | 8 | 0 | 0 | 0 | 0/8 | 0/8 |
| Handikap | 3 | 1 | 1 | 0 | 1/3 | 2/3 |
| Maiden | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| KV-8 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İstanbul | 84 | 11 | 1 | 5 | %13,1 | %20,2 |
| Kocaeli | 16 | 8 | 1 | 0 | %50,0* | %56,3* |
| Bursa | 8 | 2 | 2 | 0 | 2/8 | 4/8 |
| İzmir | 4 | 1 | 0 | 1 | 1/4 | 2/4 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Sentetik · Normal | 42 | 2 | 1 | 0 | %4,8 | %7,1 |
| Çim · Normal | 34 | 8 | 0 | 4 | %23,5 | %35,3 |
| Kum · Normal | 24 | 10 | 2 | 1 | %41,7* | %54,2* |
| Çim · Yumuşak | 4 | 0 | 0 | 1 | 0/4 | 1/4 |
| Çim · Çok Yumuşak | 3 | 0 | 1 | 0 | 0/3 | 1/3 |
| Kum · Nemli | 3 | 2 | 0 | 0 | 2/3 | 2/3 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 8 | 1 | 0 | 1 | 1/8 | 2/8 |
| 1201–1600 m | 50 | 3 | 0 | 1 | %6,0 | %8,0 |
| 1601–2000 m | 39 | 15 | 3 | 3 | %38,5 | %53,8 |
| 2001+ m | 15 | 3 | 1 | 1 | %20,0* | %33,3* |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İngiliz | 107 | 22 | 4 | 5 | %20,6 | %29,0 |
| Arap | 5 | 0 | 0 | 1 | 0/5 | 1/5 |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Şartlı | 40 | 7 | 0 | 1 | %17,5 | %20,0 |
| Handikap | 30 | 5 | 1 | 2 | %16,7 | %26,7 |
| Maiden | 17 | 1 | 1 | 1 | %5,9* | %17,6* |
| KV-7 | 8 | 4 | 1 | 0 | 4/8 | 5/8 |
| KV-8 | 7 | 2 | 0 | 1 | 2/7 | 3/7 |
| G | 3 | 0 | 0 | 1 | 0/3 | 1/3 |
| A | 3 | 2 | 0 | 0 | 2/3 | 2/3 |
| KV-9 | 2 | 0 | 1 | 0 | 0/2 | 1/2 |
| Kısa Vade Handikap | 1 | 1 | 0 | 0 | 1/1 | 1/1 |
| Satış | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda.
En çok çalıştığı jokeyler
| Jokey | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Y. Gökçe | 3 | 1 | 0 | 0 | 1/3 | 1/3 |
| N. Avci | 2 | 0 | 1 | 0 | 0/2 | 1/2 |
| Ö. Yıldırım | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| A. Kurşun | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| E. Aktuğ | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| A. Aslan | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| A. Yıldız | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| T. Yıldız | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| B. Çığla | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| G. Bektaş | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Son 12 ay, ilk 10.
En çok koşan atları
| At | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Mazatlan | 5 | 1 | 1 | 0 | 1/5 | 2/5 |
| Dolores Hidalgo | 4 | 0 | 0 | 0 | 0/4 | 0/4 |
| Bold Steps | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| Tomar | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| Vizcaya | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| Guenns Miracle | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Son 12 ay, ilk 10.
Son 20 koşu
| Tarih | Hipodrom | Cins | Mesafe · Pist | At | Jokey | Sıra | Gny |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 08.11.2026 | İstanbul | Şartlı 1 | 1400 Sentetik | Vizcaya | A. Kurşun | 5/8 | 11,70 |
| 21.10.2026 | İstanbul | Şartlı 19 | 1500 Sentetik | Dolores Hidalgo | E. Aktuğ | 9/17 | 20,70 |
| 11.10.2026 | İstanbul | Maiden | 1300 Sentetik | Guenns Miracle | A. Aslan | 7/9 | 35,45 |
| 04.10.2026 | İstanbul | Şartlı 5 | 2000 Sentetik | Mazatlan | A. Yıldız | 11/12 | 15,35 |
| 20.09.2026 | İstanbul | Handikap 16 | 2100 Sentetik | Mazatlan | N. Avci | 2/8 | 6,35 |
| 04.09.2026 | Bursa | Handikap 14 | 1200 Çim | Bold Steps | T. Yıldız | 14/14 | 12,25 |
| 28.08.2026 | İstanbul | Şartlı 19 | 1600 Çim | Dolores Hidalgo | B. Çığla | 12/13 | 35,65 |
| 25.08.2026 | Kocaeli | Şartlı 5 | 1800 Kum | Mazatlan | N. Avci | 7/8 | 13,75 |
| 26.07.2026 | İstanbul | Şartlı 5 | 1400 Sentetik | Bold Steps | G. Bektaş | 7/7 | 40,65 |
| 08.04.2026 | İstanbul | Şartlı 3 | 2000 Kum | Mazatlan | Y. Gökçe | 5/8 | 7,50 |
| 28.03.2026 | İstanbul | KV-8 | 2000 Sentetik | Tomar | Ö. Yıldırım | 5/9 | 6,60 |
| 25.03.2026 | İstanbul | Şartlı 19 | 1400 Kum | Dolores Hidalgo | Y. Gökçe | 4/11 | 7,95 |
| 18.03.2026 | İstanbul | Handikap 16 | 2000 Kum | Mazatlan | Y. Gökçe | 1/10 | 22,70 |
| 04.03.2026 | İstanbul | KV-8 | 1500 Sentetik | Tomar | Ö. Yıldırım | 5/7 | 7,85 |
| 28.02.2026 | İstanbul | Maiden | 1300 Sentetik | Dolores Hidalgo | B. Akçay | 6/10 | 16,10 |
| 24.10.2025 | İstanbul | Handikap 16 | 2100 Sentetik | Mazatlan | Y. Gökçe | 6/11 | 5,30 |
| 21.09.2025 | İstanbul | Handikap 16 | 2100 Sentetik | Mazatlan | Y. Gökçe | 10/14 | 11,20 |
| 05.02.2025 | İstanbul | Handikap 15 | 2100 Sentetik | Mazatlan | Y. Gökçe | 1/13 | 3,25 |
| 11.01.2025 | İstanbul | Handikap 15 | 2000 Sentetik | Mazatlan | Y. Gökçe | 1/14 | 24,40 |
| 25.12.2024 | İstanbul | Şartlı 5 | 2100 Sentetik | Mazatlan | A. Aslan | 7/8 | 27,30 |
Sık sorulanlar
Rasim Tetik bu yıl kaç yarış kazandı?
2026'da 15 koşuda 1 birincilik kazandırdı. Son güncelleme 8 Kasım 2026 Pazar.
Rasim Tetik'ın bugün koşan atları hangileri?
İstanbul 1. koşu 14:00, VIZCAYA.
Rasim Tetik en çok hangi hipodromda at koşturdu?
Son 12 ayda en çok İstanbul'da: 13 koşu, 1 birincilik.
Antrenör ne iş yapar?
Yarış atlarının talim, terbiye, idman, bakım, besleme ve tedavilerinin takibinden ve koşulara ilişkin hizmetlerinden sorumlu, antrenörlük lisansı olan kişidir.
Toplam kariyer istatistiği nerede?
Arşivimiz 2020'de başlıyor. Tüm kariyer için TJK Antrenör İstatistikleri sayfasına bakın.
Yöntem ve kaynak
- Koşu: start alınan koşu sayısı; koşmaz atlar sayılmaz. Birincilik ve dereceler resmi sonuçlardır.
- Kazanma: birincilik / koşu. İlk 3: (1. + 2. + 3.) / koşu.
- ROI: her starta 1 TL ganyan oynansaydı ne kadar kâr ya da zarar edilirdi. Getiri yalnızca antrenörün atı birinci geldiğinde yazılır; ekürü basitleştirilmiştir.
- Dönemler: bu yıl 1 Ocak'tan, son 12 ay bugünden geriye 365 gün, arşiv 2020'den bu yana. Daha eskisi verimizde yok.
- Yarış Günü TJK ile bağlantılı değildir; resmi bilgi için TJK esastır.