Antrenör
Nurullah Güven
Nurullah Güven'ın atları son 12 ayda 0 koşuya çıktı, 0 birincilik ve 0 ilk üç derece aldı.
Kaynak: TJK resmi sonuçları. Son güncelleme: 8 Kasım 2026 Pazar.
Nurullah Güven antrenör istatistikleri (2026)
| Dönem | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 | ROI |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0/0 | 0/0 | – |
| Son 12 ay | 0 | 0 | 0 | 0 | 0/0 | 0/0 | – |
| 2020'den bu yana | 517 | 62 | 78 | 59 | %12,0 | %38,5 | −%44,3 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda. 2020 öncesi için TJK Antrenör İstatistikleri.
Bugün koşan atları
Bugün koşan atı yok. Son koşu: 22.06.2024, Ankara.
Yıllara göre birincilik
| Yıl | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| 2023 | 158 | 26 | 33 | 16 | %16,5 | %47,5 |
| 2022 | 173 | 18 | 21 | 20 | %10,4 | %34,1 |
| 2021 | 185 | 18 | 24 | 23 | %9,7 | %35,1 |
Favoriyle performans
Hipodrom, pist, mesafe ve ırk
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Ankara | 323 | 38 | 51 | 41 | %11,8 | %40,2 |
| Adana | 171 | 23 | 20 | 17 | %13,5 | %35,1 |
| İstanbul | 17 | 1 | 6 | 1 | %5,9* | %47,1* |
| Kocaeli | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
| Antalya | 1 | 0 | 1 | 0 | 0/1 | 1/1 |
| Bursa | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| Diyarbakır | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kum · Normal | 270 | 40 | 34 | 30 | %14,8 | %38,5 |
| Çim · Normal | 150 | 14 | 28 | 18 | %9,3 | %40,0 |
| Kum · Nemli | 21 | 2 | 2 | 1 | %9,5* | %23,8* |
| Kum · Islak | 19 | 2 | 5 | 3 | %10,5* | %52,6* |
| Çim · Biraz Yumuşak | 15 | 1 | 1 | 2 | %6,7* | %26,7* |
| Çim · Çok Yumuşak | 12 | 2 | 2 | 0 | %16,7* | %33,3* |
| Sentetik · Normal | 11 | 1 | 4 | 1 | %9,1* | %54,5* |
| Çim · Ağır | 7 | 0 | 1 | 2 | 0/7 | 3/7 |
| Çim · Yumuşak | 6 | 0 | 0 | 0 | 0/6 | 0/6 |
| Kum · Sulu | 3 | 0 | 1 | 1 | 0/3 | 2/3 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 48 | 4 | 3 | 3 | %8,3 | %20,8 |
| 1201–1600 m | 247 | 28 | 42 | 27 | %11,3 | %39,3 |
| 1601–2000 m | 122 | 15 | 17 | 14 | %12,3 | %37,7 |
| 2001+ m | 100 | 15 | 16 | 15 | %15,0 | %46,0 |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İngiliz | 331 | 44 | 53 | 41 | %13,3 | %41,7 |
| Arap | 186 | 18 | 25 | 18 | %9,7 | %32,8 |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Handikap | 164 | 15 | 19 | 16 | %9,1 | %30,5 |
| Şartlı | 155 | 20 | 23 | 24 | %12,9 | %43,2 |
| Maiden | 95 | 13 | 13 | 9 | %13,7 | %36,8 |
| Satış | 23 | 5 | 3 | 1 | %21,7* | %39,1* |
| G | 17 | 3 | 5 | 1 | %17,6* | %52,9* |
| KV-8 | 16 | 2 | 4 | 0 | %12,5* | %37,5* |
| A | 13 | 1 | 5 | 2 | %7,7* | %61,5* |
| KV-6 | 12 | 0 | 1 | 1 | %0,0* | %16,7* |
| KV-9 | 10 | 3 | 1 | 2 | %30,0* | %60,0* |
| KV-7 | 9 | 0 | 4 | 1 | 0/9 | 5/9 |
| Maiden/Satış | 3 | 0 | 0 | 2 | 0/3 | 2/3 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda.
En çok çalıştığı jokeyler
| Jokey | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|
Son 12 ay, ilk 10.
En çok koşan atları
| At | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|
Son 12 ay, ilk 10.
Son 20 koşu
| Tarih | Hipodrom | Cins | Mesafe · Pist | At | Jokey | Sıra | Gny |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 22.06.2024 | Ankara | Şartlı 1 | 1200 Çim | Özernaz | M. Arslan | 10/10 | 18,20 |
| 14.11.2023 | Antalya | KV-8 | 1400 Kum | Guillotine | S. Boyraz | 2/5 | 1,50 |
| 11.11.2023 | Ankara | Maiden | 1600 Çim | Dinamit | M. Çelik | 1/11 | 1,80 |
| 11.11.2023 | Ankara | Handikap 16 | 1600 Çim | Candoid | S. Yıldız | 9/9 | 11,90 |
| 09.11.2023 | Ankara | KV-6 | 2200 Çim | Karaca Ağa | E. Çankaya | 4/7 | 24,20 |
| 02.11.2023 | Ankara | Handikap 15 | 1900 Çim | Karaca Ağa | M. Sunkar | 2/8 | 2,50 |
| 02.11.2023 | Ankara | Şartlı 5 | 2100 Kum | White Spear | A. Çelik | 4/5 | 6,20 |
| 02.11.2023 | Ankara | Şartlı 5 | 1600 Çim | Candoid | S. Yıldız | 4/6 | 21,40 |
| 28.10.2023 | Ankara | Şartlı 5 | 1300 Kum | Demsey | Ö. Yıldırım | 2/5 | 3,20 |
| 22.10.2023 | Adana | Şartlı 4 | 1900 Kum | Donatella | M. Çelik | 7/9 | 1,55 |
| 19.10.2023 | Ankara | G 1 | 2000 Kum | Guillotine | S. Boyraz | 3/7 | 8,25 |
| 17.10.2023 | Adana | Maiden | 1400 Kum | Dapper Man | Ö. Yıldırım | 1/10 | 3,00 |
| 15.10.2023 | Adana | Handikap 15 | 1400 Kum | Le Patron | M. Solmaz | 7/7 | 2,55 |
| 14.10.2023 | Ankara | Maiden | 1500 Kum | Demsey | Ö. Yıldırım | 2/8 | 3,45 |
| 14.10.2023 | Ankara | Şartlı 4 | 1300 Kum | SiyahBeyaz | M. Akyavuz | 7/7 | 5,60 |
| 14.10.2023 | Ankara | Handikap 17 | 2200 Çim | Karaca Ağa | M. Bayır | 3/9 | 3,85 |
| 14.10.2023 | Ankara | Maiden | 1500 Kum | We Are The Star | Ö. Yıldırım | 1/6 | 1,80 |
| 12.10.2023 | Ankara | Şartlı 4 | 2000 Kum | White Spear | A. Çelik | 1/7 | 2,85 |
| 08.10.2023 | Adana | Maiden | 1300 Çim | Martina | M. Çelik | 1/9 | 1,95 |
| 07.10.2023 | Ankara | KV-9 | 2100 Kum | White Spear | M. Çelik | 3/9 | 9,80 |
Sık sorulanlar
Nurullah Güven bu yıl kaç yarış kazandı?
2026'da 0 koşuda 0 birincilik kazandırdı. Son güncelleme 8 Kasım 2026 Pazar.
Nurullah Güven'ın bugün koşan atları hangileri?
Bugün koşan atı yok. Son koşu 22.06.2024, Ankara.
Antrenör ne iş yapar?
Yarış atlarının talim, terbiye, idman, bakım, besleme ve tedavilerinin takibinden ve koşulara ilişkin hizmetlerinden sorumlu, antrenörlük lisansı olan kişidir.
Toplam kariyer istatistiği nerede?
Arşivimiz 2020'de başlıyor. Tüm kariyer için TJK Antrenör İstatistikleri sayfasına bakın.
Yöntem ve kaynak
- Koşu: start alınan koşu sayısı; koşmaz atlar sayılmaz. Birincilik ve dereceler resmi sonuçlardır.
- Kazanma: birincilik / koşu. İlk 3: (1. + 2. + 3.) / koşu.
- ROI: her starta 1 TL ganyan oynansaydı ne kadar kâr ya da zarar edilirdi. Getiri yalnızca antrenörün atı birinci geldiğinde yazılır; ekürü basitleştirilmiştir.
- Dönemler: bu yıl 1 Ocak'tan, son 12 ay bugünden geriye 365 gün, arşiv 2020'den bu yana. Daha eskisi verimizde yok.
- Yarış Günü TJK ile bağlantılı değildir; resmi bilgi için TJK esastır.