Antrenör
Niyazi Şimşek
Niyazi Şimşek'ın atları son 12 ayda 14 koşuya çıktı, 0 birincilik ve 2 ilk üç derece aldı. En çok Bursa'da koştu (9 koşu).
Kaynak: TJK resmi sonuçları. Son güncelleme: 8 Kasım 2026 Pazar.
Niyazi Şimşek antrenör istatistikleri (2026)
| Dönem | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 | ROI |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 14 | 0 | 1 | 1 | %0,0* | %14,3* | – |
| Son 12 ay | 14 | 0 | 1 | 1 | %0,0* | %14,3* | – |
| 2020'den bu yana | 62 | 9 | 10 | 8 | %14,5 | %43,5 | −%57,5 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda. 2020 öncesi için TJK Antrenör İstatistikleri.
Bugün koşan atları
Bugün koşan atı yok. Son koşu: 26.10.2026, Bursa.
Yıllara göre birincilik
| Yıl | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 14 | 0 | 1 | 1 | %0,0* | %14,3* |
| 2025 | 3 | 1 | 1 | 1 | 1/3 | 3/3 |
| 2024 | 5 | 0 | 1 | 2 | 0/5 | 3/5 |
| 2023 | 6 | 1 | 2 | 0 | 1/6 | 3/6 |
| 2022 | 6 | 2 | 0 | 2 | 2/6 | 4/6 |
| 2021 | 24 | 4 | 4 | 2 | %16,7* | %41,7* |
| 2020 | 4 | 1 | 1 | 0 | 1/4 | 2/4 |
Favoriyle performans
Hipodrom, pist, mesafe ve ırk
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Bursa | 9 | 0 | 0 | 1 | 0/9 | 1/9 |
| Adana | 4 | 0 | 1 | 0 | 0/4 | 1/4 |
| İstanbul | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Çim · Normal | 7 | 0 | 1 | 1 | 0/7 | 2/7 |
| Çim · Çok Yumuşak | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 5 | 0 | 0 | 0 | 0/5 | 0/5 |
| 1201–1600 m | 5 | 0 | 0 | 1 | 0/5 | 1/5 |
| 1601–2000 m | 2 | 0 | 1 | 0 | 0/2 | 1/2 |
| 2001+ m | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İngiliz | 9 | 0 | 1 | 1 | 0/9 | 2/9 |
| Arap | 5 | 0 | 0 | 0 | 0/5 | 0/5 |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Şartlı | 8 | 0 | 0 | 0 | 0/8 | 0/8 |
| Maiden | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
| Handikap | 3 | 0 | 1 | 1 | 0/3 | 2/3 |
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Ankara | 38 | 7 | 7 | 7 | %18,4 | %55,3 |
| Adana | 11 | 1 | 3 | 0 | %9,1* | %36,4* |
| Bursa | 9 | 0 | 0 | 1 | 0/9 | 1/9 |
| İstanbul | 4 | 1 | 0 | 0 | 1/4 | 1/4 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Çim · Normal | 31 | 6 | 5 | 4 | %19,4 | %48,4 |
| Kum · Normal | 18 | 1 | 3 | 4 | %5,6* | %44,4* |
| Çim · Yumuşak | 6 | 1 | 2 | 0 | 1/6 | 3/6 |
| Çim · Çok Yumuşak | 4 | 0 | 0 | 0 | 0/4 | 0/4 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 7 | 1 | 0 | 1 | 1/7 | 2/7 |
| 1201–1600 m | 36 | 6 | 6 | 6 | %16,7 | %50,0 |
| 1601–2000 m | 9 | 1 | 2 | 1 | 1/9 | 4/9 |
| 2001+ m | 10 | 1 | 2 | 0 | %10,0* | %30,0* |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Arap | 33 | 6 | 6 | 3 | %18,2 | %45,5 |
| İngiliz | 29 | 3 | 4 | 5 | %10,3* | %41,4* |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Handikap | 20 | 4 | 6 | 3 | %20,0* | %65,0* |
| Şartlı | 18 | 2 | 0 | 1 | %11,1* | %16,7* |
| Maiden | 17 | 2 | 3 | 3 | %11,8* | %47,1* |
| KV-6 | 2 | 0 | 0 | 1 | 0/2 | 1/2 |
| G | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| KV-7 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0/1 | 1/1 |
| A | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| KV-9 | 1 | 1 | 0 | 0 | 1/1 | 1/1 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda.
En çok çalıştığı jokeyler
| Jokey | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| R. Ketme | 5 | 0 | 0 | 1 | 0/5 | 1/5 |
| F. Sansar | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| İ. Akyavuz | 2 | 0 | 1 | 0 | 0/2 | 1/2 |
| M. Turan | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| N. Avci | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| E. Çizik | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| İ. Göçer | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| M. Keskin | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Son 12 ay, ilk 10.
En çok koşan atları
| At | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Crazy Tiz | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
| Yerin Ayrı | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| Enheduanna | 2 | 0 | 1 | 1 | 0/2 | 2/2 |
| Some Jewel | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| Lost In The Sound | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| Golden Starfire | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| Taşlıçay | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| Eşay | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| Mertoltay | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Son 12 ay, ilk 10.
Son 20 koşu
| Tarih | Hipodrom | Cins | Mesafe · Pist | At | Jokey | Sıra | Gny |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 26.10.2026 | Bursa | Şartlı 4 | 2200 Çim | Crazy Tiz | R. Ketme | 5/9 | 14,25 |
| 23.10.2026 | Bursa | Maiden | 1400 Çim | Yerin Ayrı | M. Turan | 11/13 | 1,75 |
| 16.10.2026 | İstanbul | Handikap 17 | 2200 Sentetik | Crazy Tiz | F. Sansar | 10/10 | 8,70 |
| 09.10.2026 | Bursa | Maiden | 1200 Çim | Yerin Ayrı | N. Avci | 10/11 | 3,50 |
| 25.09.2026 | Bursa | Şartlı 1 | 1200 Çim | Lost In The Sound | R. Ketme | 8/11 | 5,55 |
| 25.09.2026 | Bursa | Şartlı 1 | 1200 Çim | Golden Starfire | R. Ketme | 8/11 | 8,55 |
| 21.09.2026 | Bursa | Handikap 15 | 1500 Çim | Enheduanna | R. Ketme | 3/15 | 6,10 |
| 14.09.2026 | Bursa | Şartlı 4 | 2000 Çim | Crazy Tiz | R. Ketme | 7/11 | 36,80 |
| 07.08.2026 | Bursa | Maiden | 1300 Çim | Some Jewel | F. Sansar | 6/9 | 8,75 |
| 06.07.2026 | Bursa | Şartlı 1 | 1200 Çim | Some Jewel | E. Çizik | 5/7 | 2,00 |
| 24.05.2026 | Adana | Şartlı 19 | 1400 Kum | Taşlıçay | İ. Göçer | 12/17 | 31,50 |
| 17.05.2026 | Adana | Şartlı 5 | 1300 Çim | Eşay | M. Keskin | 8/14 | 20,70 |
| 10.05.2026 | Adana | Handikap 14 | 2000 Çim | Enheduanna | İ. Akyavuz | 2/14 | 6,70 |
| 10.05.2026 | Adana | Şartlı 1 | 1100 Kum | Mertoltay | İ. Akyavuz | 9/11 | 7,35 |
| 06.11.2025 | Ankara | KV-6 | 1500 Kum | Knight Of The Road | A. Kurşun | 3/6 | 1,70 |
| 22.07.2025 | Ankara | Handikap 14 | 1900 Çim | Crazy Tiz | F. Sansar | 1/10 | 4,20 |
| 01.07.2025 | Ankara | Handikap 15 | 1900 Çim | Eşay | F. Çetinbaş | 2/9 | 2,85 |
| 12.10.2024 | Ankara | KV-6 | 1600 Çim | Hayalet Şehir | M. Çelik | 6/6 | 4,20 |
| 12.10.2024 | Ankara | Maiden | 1500 Kum | Aysarısı | A. Kurşun | 2/8 | 2,15 |
| 27.08.2024 | Ankara | Maiden | 1200 Çim | Eşay | M. Çelik | 3/13 | 7,15 |
Sık sorulanlar
Niyazi Şimşek bu yıl kaç yarış kazandı?
2026'da 14 koşuda 0 birincilik kazandırdı. Son güncelleme 8 Kasım 2026 Pazar.
Niyazi Şimşek'ın bugün koşan atları hangileri?
Bugün koşan atı yok. Son koşu 26.10.2026, Bursa.
Niyazi Şimşek en çok hangi hipodromda at koşturdu?
Son 12 ayda en çok Bursa'da: 9 koşu, 0 birincilik.
Antrenör ne iş yapar?
Yarış atlarının talim, terbiye, idman, bakım, besleme ve tedavilerinin takibinden ve koşulara ilişkin hizmetlerinden sorumlu, antrenörlük lisansı olan kişidir.
Toplam kariyer istatistiği nerede?
Arşivimiz 2020'de başlıyor. Tüm kariyer için TJK Antrenör İstatistikleri sayfasına bakın.
Yöntem ve kaynak
- Koşu: start alınan koşu sayısı; koşmaz atlar sayılmaz. Birincilik ve dereceler resmi sonuçlardır.
- Kazanma: birincilik / koşu. İlk 3: (1. + 2. + 3.) / koşu.
- ROI: her starta 1 TL ganyan oynansaydı ne kadar kâr ya da zarar edilirdi. Getiri yalnızca antrenörün atı birinci geldiğinde yazılır; ekürü basitleştirilmiştir.
- Dönemler: bu yıl 1 Ocak'tan, son 12 ay bugünden geriye 365 gün, arşiv 2020'den bu yana. Daha eskisi verimizde yok.
- Yarış Günü TJK ile bağlantılı değildir; resmi bilgi için TJK esastır.