Antrenör
Muzaffer Uçar
Muzaffer Uçar'ın atları son 12 ayda 0 koşuya çıktı, 0 birincilik ve 0 ilk üç derece aldı.
Kaynak: TJK resmi sonuçları. Son güncelleme: 8 Kasım 2026 Pazar.
Muzaffer Uçar antrenör istatistikleri (2026)
| Dönem | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 | ROI |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0/0 | 0/0 | – |
| Son 12 ay | 0 | 0 | 0 | 0 | 0/0 | 0/0 | – |
| 2020'den bu yana | 120 | 11 | 11 | 18 | %9,2 | %33,3 | −%41,2 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda. 2020 öncesi için TJK Antrenör İstatistikleri.
Bugün koşan atları
Bugün koşan atı yok. Son koşu: 19.09.2021, Adana.
Yıllara göre birincilik
| Yıl | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2021 | 75 | 6 | 4 | 12 | %8,0 | %29,3 |
| 2020 | 45 | 5 | 7 | 6 | %11,1 | %40,0 |
Favoriyle performans
Hipodrom, pist, mesafe ve ırk
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Adana | 61 | 6 | 4 | 10 | %9,8 | %32,8 |
| Ankara | 56 | 5 | 7 | 8 | %8,9 | %35,7 |
| İstanbul | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| Bursa | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| Kocaeli | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kum · Normal | 64 | 7 | 5 | 9 | %10,9 | %32,8 |
| Çim · Normal | 41 | 2 | 5 | 6 | %4,9 | %31,7 |
| Kum · Islak | 5 | 0 | 0 | 1 | 0/5 | 1/5 |
| Kum · Nemli | 3 | 0 | 0 | 2 | 0/3 | 2/3 |
| Çim · Yumuşak | 3 | 1 | 1 | 0 | 1/3 | 2/3 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 33 | 2 | 7 | 4 | %6,1 | %39,4 |
| 1201–1600 m | 68 | 9 | 4 | 10 | %13,2 | %33,8 |
| 1601–2000 m | 14 | 0 | 0 | 4 | %0,0* | %28,6* |
| 2001+ m | 5 | 0 | 0 | 0 | 0/5 | 0/5 |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Arap | 109 | 10 | 10 | 16 | %9,2 | %33,0 |
| İngiliz | 11 | 1 | 1 | 2 | %9,1* | %36,4* |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Şartlı | 64 | 8 | 5 | 11 | %12,5 | %37,5 |
| Handikap | 24 | 1 | 0 | 4 | %4,2* | %20,8* |
| Maiden | 20 | 2 | 5 | 2 | %10,0* | %45,0* |
| KV-6 | 7 | 0 | 1 | 1 | 0/7 | 2/7 |
| KV-7 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
| A | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| G | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda.
En çok çalıştığı jokeyler
| Jokey | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|
Son 12 ay, ilk 10.
En çok koşan atları
| At | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|
Son 12 ay, ilk 10.
Son 20 koşu
| Tarih | Hipodrom | Cins | Mesafe · Pist | At | Jokey | Sıra | Gny |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 19.09.2021 | Adana | Şartlı 5 | 1200 Çim | Kıratkızı | H. Çanakçı | 10/12 | 4,40 |
| 12.09.2021 | Adana | KV-6 | 1500 Kum | Boztepebeyi | V. Demir | 4/12 | 11,00 |
| 09.09.2021 | Ankara | Maiden | 1400 Çim | Fast To Fast | U. Temur | 5/8 | 21,70 |
| 07.09.2021 | Ankara | Handikap 14 | 1600 Çim | Hazinem | İ. Yıldırım | 7/14 | 16,15 |
| 07.09.2021 | Ankara | Şartlı 3 | 1600 Çim | Candoid | A. Sözen | 1/8 | 1,45 |
| 04.09.2021 | Ankara | Şartlı 3 | 1300 Çim | Yel Esti | N. Demir | 4/4 | 14,70 |
| 31.08.2021 | Ankara | Şartlı 5 | 1400 Kum | Boztepebeyi | V. Demir | 5/7 | 11,65 |
| 26.08.2021 | Ankara | Handikap 15 | 1600 Çim | Hazinem | U. Temur | 3/16 | 24,85 |
| 26.08.2021 | Ankara | Maiden | 1400 Çim | Fast To Fast | U. Temur | 2/12 | 59,05 |
| 25.08.2021 | İstanbul | KV-7 | 1400 Çim | Kıratkızı | H. Çizik | 9/12 | 15,55 |
| 24.08.2021 | Ankara | Handikap 15 | 2200 Çim | Gurbetçi | M. Kumbasar | 14/14 | 62,05 |
| 24.08.2021 | Ankara | Handikap 14 | 1200 Kum | Kandemircan | İ. Yıldırım | 7/8 | 6,50 |
| 21.08.2021 | Ankara | Şartlı 1 | 1400 Çim | Yel Esti | M. Özdemir | 5/5 | 18,10 |
| 19.08.2021 | Ankara | Şartlı 2 | 1900 Çim | Gurbetçi | M. Kıyak | 7/10 | 45,25 |
| 19.08.2021 | Ankara | Şartlı 3 | 1500 Kum | Hazinem | N. Demir | 6/11 | 8,20 |
| 10.08.2021 | Ankara | Şartlı 2 | 1300 Çim | Gurbetçi | M. Kıyak | 12/14 | 69,00 |
| 05.08.2021 | Ankara | Şartlı 1 | 1200 Çim | Fast To Fast | E. Çankaya | 7/9 | 23,85 |
| 03.08.2021 | Ankara | Şartlı 4 | 1600 Kum | Boztepebeyi | V. Abiş | 3/10 | 10,85 |
| 31.07.2021 | Ankara | KV-6 | 1400 Çim | Kıratkızı | H. Çizik | 2/7 | 22,90 |
| 22.07.2021 | Ankara | Şartlı 5 | 1300 Kum | Gözlüce | E. Çankaya | 7/10 | 18,35 |
Sık sorulanlar
Muzaffer Uçar bu yıl kaç yarış kazandı?
2026'da 0 koşuda 0 birincilik kazandırdı. Son güncelleme 8 Kasım 2026 Pazar.
Muzaffer Uçar'ın bugün koşan atları hangileri?
Bugün koşan atı yok. Son koşu 19.09.2021, Adana.
Antrenör ne iş yapar?
Yarış atlarının talim, terbiye, idman, bakım, besleme ve tedavilerinin takibinden ve koşulara ilişkin hizmetlerinden sorumlu, antrenörlük lisansı olan kişidir.
Toplam kariyer istatistiği nerede?
Arşivimiz 2020'de başlıyor. Tüm kariyer için TJK Antrenör İstatistikleri sayfasına bakın.
Yöntem ve kaynak
- Koşu: start alınan koşu sayısı; koşmaz atlar sayılmaz. Birincilik ve dereceler resmi sonuçlardır.
- Kazanma: birincilik / koşu. İlk 3: (1. + 2. + 3.) / koşu.
- ROI: her starta 1 TL ganyan oynansaydı ne kadar kâr ya da zarar edilirdi. Getiri yalnızca antrenörün atı birinci geldiğinde yazılır; ekürü basitleştirilmiştir.
- Dönemler: bu yıl 1 Ocak'tan, son 12 ay bugünden geriye 365 gün, arşiv 2020'den bu yana. Daha eskisi verimizde yok.
- Yarış Günü TJK ile bağlantılı değildir; resmi bilgi için TJK esastır.