Antrenör
Mustafa Balık
Mustafa Balık'ın atları son 12 ayda 0 koşuya çıktı, 0 birincilik ve 0 ilk üç derece aldı.
Kaynak: TJK resmi sonuçları. Son güncelleme: 8 Kasım 2026 Pazar.
Mustafa Balık antrenör istatistikleri (2026)
| Dönem | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 | ROI |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0/0 | 0/0 | – |
| Son 12 ay | 0 | 0 | 0 | 0 | 0/0 | 0/0 | – |
| 2020'den bu yana | 124 | 9 | 18 | 16 | %7,3 | %34,7 | −%58,8 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda. 2020 öncesi için TJK Antrenör İstatistikleri.
Bugün koşan atları
Bugün koşan atı yok. Son koşu: 09.02.2024, İzmir.
Yıllara göre birincilik
| Yıl | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 20 | 1 | 2 | 3 | %5,0* | %30,0* |
| 2023 | 104 | 8 | 16 | 13 | %7,7 | %35,6 |
Favoriyle performans
Hipodrom, pist, mesafe ve ırk
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İzmir | 122 | 9 | 18 | 15 | %7,4 | %34,4 |
| Kocaeli | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| Antalya | 1 | 0 | 0 | 1 | 0/1 | 1/1 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kum · Normal | 71 | 4 | 7 | 11 | %5,6 | %31,0 |
| Çim · Normal | 21 | 3 | 1 | 2 | %14,3* | %28,6* |
| Kum · Islak | 18 | 2 | 6 | 1 | %11,1* | %50,0* |
| Kum · Nemli | 6 | 0 | 3 | 1 | 0/6 | 4/6 |
| Çim · Çok Yumuşak | 3 | 0 | 0 | 1 | 0/3 | 1/3 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 37 | 3 | 4 | 3 | %8,1 | %27,0 |
| 1201–1600 m | 53 | 2 | 11 | 7 | %3,8 | %37,7 |
| 1601–2000 m | 28 | 3 | 2 | 5 | %10,7* | %35,7* |
| 2001+ m | 6 | 1 | 1 | 1 | 1/6 | 3/6 |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İngiliz | 65 | 3 | 7 | 8 | %4,6 | %27,7 |
| Arap | 59 | 6 | 11 | 8 | %10,2 | %42,4 |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Maiden | 43 | 5 | 5 | 4 | %11,6 | %32,6 |
| Şartlı | 39 | 1 | 9 | 6 | %2,6 | %41,0 |
| Handikap | 29 | 3 | 3 | 5 | %10,3* | %37,9* |
| Maiden/Satış | 5 | 0 | 0 | 0 | 0/5 | 0/5 |
| KV-6 | 5 | 0 | 0 | 0 | 0/5 | 0/5 |
| Satış | 2 | 0 | 1 | 1 | 0/2 | 2/2 |
| KV-7 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda.
En çok çalıştığı jokeyler
| Jokey | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|
Son 12 ay, ilk 10.
En çok koşan atları
| At | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|
Son 12 ay, ilk 10.
Son 20 koşu
| Tarih | Hipodrom | Cins | Mesafe · Pist | At | Jokey | Sıra | Gny |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 09.02.2024 | İzmir | Maiden | 1900 Kum | Lightning Man | B. Mırık | 7/9 | 30,85 |
| 02.02.2024 | İzmir | Maiden/Satış | 1400 Kum | King Verita | A. Yıldız | 10/10 | 33,00 |
| 02.02.2024 | İzmir | Maiden/Satış | 1400 Kum | Lightning Man | B. Mırık | 5/10 | 26,65 |
| 28.01.2024 | İzmir | Handikap 16 | 2000 Kum | Taşkalp | A. Yıldız | 8/9 | 16,00 |
| 28.01.2024 | İzmir | Maiden | 1200 Kum | Novadora | A. Yıldız | 3/11 | 16,85 |
| 28.01.2024 | İzmir | Şartlı 5 | 1400 Kum | Tamari | M. Uyar | 4/6 | 5,95 |
| 26.01.2024 | İzmir | Şartlı 3 | 2000 Kum | Ribando | A. Yıldız | 1/9 | 9,80 |
| 21.01.2024 | İzmir | Şartlı 1 | 1400 Kum | King Verita | A. Yıldız | 10/13 | 7,90 |
| 21.01.2024 | İzmir | Şartlı 1 | 1400 Kum | Queen Of Pelin | K. Tokaçoğlu | 5/11 | 8,00 |
| 21.01.2024 | İzmir | Şartlı 1 | 1400 Kum | Full Integral | M. Çiçek | 11/11 | 5,60 |
| 21.01.2024 | İzmir | Şartlı 1 | 1400 Kum | Lightning Man | M. Gönültaş | 7/11 | 36,55 |
| 19.01.2024 | İzmir | Maiden | 1900 Kum | Saver Boy | Ö. Yıldırım | 11/12 | 4,50 |
| 19.01.2024 | İzmir | Handikap 17 | 1900 Kum | King Usta | O. Yıldız | 3/7 | 15,30 |
| 14.01.2024 | İzmir | Handikap 14 | 2100 Kum | Ribando | Ö. Yıldırım | 3/9 | 3,55 |
| 14.01.2024 | İzmir | Şartlı 3 | 1900 Kum | Aldarşah | M. Kaya | 2/10 | 2,60 |
| 11.01.2024 | İzmir | Handikap 15 | 1600 Kum | King Usta | M. Bilgin | 6/14 | 10,00 |
| 07.01.2024 | İzmir | Şartlı 3 | 1600 Kum | Aegean Knight | A. İnci | 9/10 | 19,25 |
| 05.01.2024 | İzmir | Şartlı 4 | 1400 Kum | Noel Day | Ö. Yıldırım | 4/4 | 1,70 |
| 04.01.2024 | İzmir | Maiden | 1400 Kum | Novadora | E. Aktuğ | 5/8 | 11,60 |
| 04.01.2024 | İzmir | Şartlı 3 | 1200 Kum | Tamari | M. Uyar | 2/5 | 4,70 |
Sık sorulanlar
Mustafa Balık bu yıl kaç yarış kazandı?
2026'da 0 koşuda 0 birincilik kazandırdı. Son güncelleme 8 Kasım 2026 Pazar.
Mustafa Balık'ın bugün koşan atları hangileri?
Bugün koşan atı yok. Son koşu 09.02.2024, İzmir.
Antrenör ne iş yapar?
Yarış atlarının talim, terbiye, idman, bakım, besleme ve tedavilerinin takibinden ve koşulara ilişkin hizmetlerinden sorumlu, antrenörlük lisansı olan kişidir.
Toplam kariyer istatistiği nerede?
Arşivimiz 2020'de başlıyor. Tüm kariyer için TJK Antrenör İstatistikleri sayfasına bakın.
Yöntem ve kaynak
- Koşu: start alınan koşu sayısı; koşmaz atlar sayılmaz. Birincilik ve dereceler resmi sonuçlardır.
- Kazanma: birincilik / koşu. İlk 3: (1. + 2. + 3.) / koşu.
- ROI: her starta 1 TL ganyan oynansaydı ne kadar kâr ya da zarar edilirdi. Getiri yalnızca antrenörün atı birinci geldiğinde yazılır; ekürü basitleştirilmiştir.
- Dönemler: bu yıl 1 Ocak'tan, son 12 ay bugünden geriye 365 gün, arşiv 2020'den bu yana. Daha eskisi verimizde yok.
- Yarış Günü TJK ile bağlantılı değildir; resmi bilgi için TJK esastır.