Antrenör
Muhammed Arslan
Muhammed Arslan'ın atları son 12 ayda 0 koşuya çıktı, 0 birincilik ve 0 ilk üç derece aldı.
Kaynak: TJK resmi sonuçları. Son güncelleme: 8 Kasım 2026 Pazar.
Muhammed Arslan antrenör istatistikleri (2026)
| Dönem | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 | ROI |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0/0 | 0/0 | – |
| Son 12 ay | 0 | 0 | 0 | 0 | 0/0 | 0/0 | – |
| 2020'den bu yana | 105 | 8 | 9 | 10 | %7,6 | %25,7 | −%65,3 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda. 2020 öncesi için TJK Antrenör İstatistikleri.
Bugün koşan atları
Bugün koşan atı yok. Son koşu: 05.05.2025, Şanlıurfa.
Yıllara göre birincilik
| Yıl | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 56 | 4 | 6 | 7 | %7,1 | %30,4 |
| 2024 | 38 | 3 | 3 | 2 | %7,9 | %21,1 |
| 2023 | 11 | 1 | 0 | 1 | %9,1* | %18,2* |
Favoriyle performans
Hipodrom, pist, mesafe ve ırk
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Şanlıurfa | 84 | 6 | 7 | 8 | %7,1 | %25,0 |
| Diyarbakır | 10 | 0 | 2 | 2 | %0,0* | %40,0* |
| Adana | 10 | 2 | 0 | 0 | %20,0* | %20,0* |
| Elazığ | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kum · Normal | 95 | 7 | 8 | 9 | %7,4 | %25,3 |
| Kum · Nemli | 6 | 0 | 1 | 1 | 0/6 | 2/6 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 16 | 1 | 2 | 0 | %6,3* | %18,8* |
| 1201–1600 m | 41 | 3 | 1 | 3 | %7,3 | %17,1 |
| 1601–2000 m | 43 | 3 | 4 | 6 | %7,0 | %30,2 |
| 2001+ m | 5 | 1 | 2 | 1 | 1/5 | 4/5 |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Arap | 71 | 7 | 7 | 7 | %9,9 | %29,6 |
| İngiliz | 34 | 1 | 2 | 3 | %2,9 | %17,6 |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Maiden | 35 | 2 | 0 | 1 | %5,7 | %8,6 |
| Handikap | 31 | 0 | 5 | 3 | %0,0 | %25,8 |
| Şartlı | 28 | 4 | 3 | 5 | %14,3* | %42,9* |
| KV-8 | 5 | 1 | 0 | 1 | 1/5 | 2/5 |
| G | 3 | 0 | 1 | 0 | 0/3 | 1/3 |
| KV-6 | 2 | 1 | 0 | 0 | 1/2 | 1/2 |
| KV-7 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda.
En çok çalıştığı jokeyler
| Jokey | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|
Son 12 ay, ilk 10.
En çok koşan atları
| At | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|
Son 12 ay, ilk 10.
Son 20 koşu
| Tarih | Hipodrom | Cins | Mesafe · Pist | At | Jokey | Sıra | Gny |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 05.05.2025 | Şanlıurfa | Handikap 15 | 2000 Kum | Dobar | B. Bektaş | 5/9 | 7,70 |
| 05.05.2025 | Şanlıurfa | Şartlı 5 | 1400 Kum | Gülferzin | L. Taptık | 7/14 | 47,05 |
| 03.05.2025 | Diyarbakır | Handikap 14 | 1900 Kum | Elif In My Heart | N. Altın | 3/6 | 2,75 |
| 28.04.2025 | Şanlıurfa | Maiden | 1300 Kum | Verity | M. Işık | 14/16 | 59,55 |
| 28.04.2025 | Şanlıurfa | Şartlı 3 | 1400 Kum | Elif In My Heart | N. Altın | 4/15 | 2,45 |
| 28.04.2025 | Şanlıurfa | Handikap 14 | 1400 Kum | Gülferzin | B. Bektaş | 6/16 | 7,75 |
| 28.04.2025 | Şanlıurfa | Handikap 16 | 1400 Kum | Dobar | B. Bektaş | 3/14 | 29,75 |
| 28.04.2025 | Şanlıurfa | Handikap 16 | 1400 Kum | Zalimkan | F. Yardımcı | 11/14 | 5,95 |
| 21.04.2025 | Şanlıurfa | Şartlı 4 | 2100 Kum | Girdabın Oğlu | N. Altın | 2/12 | 1,95 |
| 19.04.2025 | Diyarbakır | Şartlı 3 | 1200 Kum | Elif In My Heart | N. Altın | 2/12 | 9,80 |
| 19.04.2025 | Diyarbakır | Şartlı 19 | 1000 Kum | Kanatlı Oğlu | Y. Cengiz | 2/8 | 16,20 |
| 14.04.2025 | Şanlıurfa | Şartlı 4 | 1300 Kum | Zalimkan | S. Kaplan | 8/14 | 22,70 |
| 14.04.2025 | Şanlıurfa | Şartlı 3 | 1800 Kum | Gülferzin | L. Taptık | 3/13 | 41,60 |
| 07.04.2025 | Şanlıurfa | Handikap 15 | 1800 Kum | Gülferzin | L. Taptık | 4/13 | 62,80 |
| 31.03.2025 | Şanlıurfa | Handikap 15 | 1800 Kum | Gülferzin | F. Yardımcı | 12/15 | 4,90 |
| 31.03.2025 | Şanlıurfa | Maiden | 1400 Kum | Star Of Sema | Y. Cengiz | 10/10 | 19,70 |
| 29.03.2025 | Adana | Şartlı 4 | 2100 Çim | Girdabın Oğlu | M. Çelik | 4/14 | 10,55 |
| 26.03.2025 | Şanlıurfa | Handikap 16 | 1900 Kum | Zalimkan | F. Yardımcı | 8/18 | 4,60 |
| 26.03.2025 | Şanlıurfa | Maiden | 1300 Kum | Star Of Sema | N. Demir | 4/12 | 36,25 |
| 25.03.2025 | Adana | Şartlı 5 | 1900 Kum | Pekalp | M. Akyavuz | 9/10 | 3,55 |
Sık sorulanlar
Muhammed Arslan bu yıl kaç yarış kazandı?
2026'da 0 koşuda 0 birincilik kazandırdı. Son güncelleme 8 Kasım 2026 Pazar.
Muhammed Arslan'ın bugün koşan atları hangileri?
Bugün koşan atı yok. Son koşu 05.05.2025, Şanlıurfa.
Antrenör ne iş yapar?
Yarış atlarının talim, terbiye, idman, bakım, besleme ve tedavilerinin takibinden ve koşulara ilişkin hizmetlerinden sorumlu, antrenörlük lisansı olan kişidir.
Toplam kariyer istatistiği nerede?
Arşivimiz 2020'de başlıyor. Tüm kariyer için TJK Antrenör İstatistikleri sayfasına bakın.
Yöntem ve kaynak
- Koşu: start alınan koşu sayısı; koşmaz atlar sayılmaz. Birincilik ve dereceler resmi sonuçlardır.
- Kazanma: birincilik / koşu. İlk 3: (1. + 2. + 3.) / koşu.
- ROI: her starta 1 TL ganyan oynansaydı ne kadar kâr ya da zarar edilirdi. Getiri yalnızca antrenörün atı birinci geldiğinde yazılır; ekürü basitleştirilmiştir.
- Dönemler: bu yıl 1 Ocak'tan, son 12 ay bugünden geriye 365 gün, arşiv 2020'den bu yana. Daha eskisi verimizde yok.
- Yarış Günü TJK ile bağlantılı değildir; resmi bilgi için TJK esastır.