Antrenör
Merve Balcıoğlu
Merve Balcıoğlu'ın atları son 12 ayda 0 koşuya çıktı, 0 birincilik ve 0 ilk üç derece aldı.
Kaynak: TJK resmi sonuçları. Son güncelleme: 8 Kasım 2026 Pazar.
Merve Balcıoğlu antrenör istatistikleri (2026)
| Dönem | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 | ROI |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0/0 | 0/0 | – |
| Son 12 ay | 0 | 0 | 0 | 0 | 0/0 | 0/0 | – |
| 2020'den bu yana | 38 | 2 | 4 | 2 | %5,3 | %21,1 | – |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda. 2020 öncesi için TJK Antrenör İstatistikleri.
Bugün koşan atları
Bugün koşan atı yok. Son koşu: 30.05.2023, Kocaeli.
Yıllara göre birincilik
| Yıl | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2023 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| 2022 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| 2021 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| 2020 | 34 | 2 | 4 | 2 | %5,9 | %23,5 |
Favoriyle performans
Hipodrom, pist, mesafe ve ırk
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kocaeli | 27 | 1 | 2 | 1 | %3,7* | %14,8* |
| Bursa | 7 | 0 | 1 | 1 | 0/7 | 2/7 |
| İstanbul | 3 | 1 | 0 | 0 | 1/3 | 1/3 |
| Ankara | 1 | 0 | 1 | 0 | 0/1 | 1/1 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kum · Normal | 25 | 1 | 2 | 1 | %4,0* | %16,0* |
| Çim · Normal | 11 | 1 | 2 | 1 | %9,1* | %36,4* |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 5 | 1 | 0 | 0 | 1/5 | 1/5 |
| 1201–1600 m | 13 | 0 | 0 | 1 | %0,0* | %7,7* |
| 1601–2000 m | 19 | 1 | 4 | 1 | %5,3* | %31,6* |
| 2001+ m | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İngiliz | 26 | 1 | 4 | 2 | %3,8* | %26,9* |
| Arap | 12 | 1 | 0 | 0 | %8,3* | %8,3* |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Şartlı | 20 | 0 | 2 | 1 | %0,0* | %15,0* |
| Maiden | 10 | 1 | 1 | 0 | %10,0* | %20,0* |
| Handikap | 6 | 1 | 1 | 0 | 1/6 | 2/6 |
| G | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| KV-8 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0/1 | 1/1 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda.
En çok çalıştığı jokeyler
| Jokey | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|
Son 12 ay, ilk 10.
En çok koşan atları
| At | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|
Son 12 ay, ilk 10.
Son 20 koşu
| Tarih | Hipodrom | Cins | Mesafe · Pist | At | Jokey | Sıra | Gny |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 30.05.2023 | Kocaeli | Handikap 15 | 1900 Kum | Zelal Prenses | L. Taptık | 11/11 | 117,20 |
| 10.10.2022 | Kocaeli | Şartlı 4 | 2000 Kum | Cevherizade | G. Gökçe | 7/9 | 6,70 |
| 03.10.2022 | Kocaeli | Şartlı 5 | 1400 Kum | Cevherizade | Ç. Canpolat | 6/9 | 5,75 |
| 18.04.2021 | İstanbul | Şartlı 1 | 1600 Çim | Dream Lady | G. Yıldız | 4/10 | 57,30 |
| 13.10.2020 | Kocaeli | Maiden | 1500 Kum | Crazy Heart | G. Bektaş | 10/14 | 6,85 |
| 03.09.2020 | Kocaeli | Şartlı 4 | 1400 Kum | Özümasya | S. Özen | 5/14 | 18,55 |
| 03.09.2020 | Kocaeli | Şartlı 2 | 2000 Kum | Babahakkı | M. Gündüzeli | 4/12 | 3,40 |
| 27.08.2020 | Kocaeli | Maiden | 1200 Kum | Afet Hanım | S. Özen | 9/14 | 45,75 |
| 25.08.2020 | Kocaeli | Şartlı 5 | 1900 Kum | Ahmet Beyli | M. Çiçek | 2/7 | 1,95 |
| 25.08.2020 | Kocaeli | Şartlı 4 | 1800 Kum | Özümasya | U. Barlık | 6/9 | 3,30 |
| 25.08.2020 | Kocaeli | Şartlı 4 | 1800 Kum | Babahakkı | G. Bektaş | 4/9 | 3,30 |
| 24.08.2020 | Bursa | Şartlı 4 | 1500 Çim | Delal Sultan | S. Boyraz | 3/8 | 10,25 |
| 22.08.2020 | Ankara | Maiden | 1900 Çim | Baba Cahit | H. Çizik | 2/11 | 3,50 |
| 18.08.2020 | Kocaeli | Handikap 14 | 1800 Kum | Babahakkı | G. Bektaş | 1/15 | 16,80 |
| 18.08.2020 | Kocaeli | Handikap 15 | 1500 Kum | Feyman Abi | S. Özen | 9/9 | 6,40 |
| 18.08.2020 | Kocaeli | Şartlı 1 | 1100 Kum | Afet Hanım | T. Ünlütürk | 10/13 | 35,95 |
| 18.08.2020 | Kocaeli | Şartlı 5 | 2000 Kum | Pissca | S. Özen | –/8 | 66,25 |
| 17.08.2020 | Bursa | Maiden | 1200 Çim | Deep Water Girl | B. Akçay | 10/15 | 91,60 |
| 11.08.2020 | Kocaeli | Handikap 15 | 1400 Kum | Ağa Batur | T. Keresteci | 5/12 | 7,50 |
| 11.08.2020 | Kocaeli | Şartlı 4 | 2000 Kum | Ahmet Beyli | M. Çiçek | 2/11 | 3,25 |
Sık sorulanlar
Merve Balcıoğlu bu yıl kaç yarış kazandı?
2026'da 0 koşuda 0 birincilik kazandırdı. Son güncelleme 8 Kasım 2026 Pazar.
Merve Balcıoğlu'ın bugün koşan atları hangileri?
Bugün koşan atı yok. Son koşu 30.05.2023, Kocaeli.
Antrenör ne iş yapar?
Yarış atlarının talim, terbiye, idman, bakım, besleme ve tedavilerinin takibinden ve koşulara ilişkin hizmetlerinden sorumlu, antrenörlük lisansı olan kişidir.
Toplam kariyer istatistiği nerede?
Arşivimiz 2020'de başlıyor. Tüm kariyer için TJK Antrenör İstatistikleri sayfasına bakın.
Yöntem ve kaynak
- Koşu: start alınan koşu sayısı; koşmaz atlar sayılmaz. Birincilik ve dereceler resmi sonuçlardır.
- Kazanma: birincilik / koşu. İlk 3: (1. + 2. + 3.) / koşu.
- ROI: her starta 1 TL ganyan oynansaydı ne kadar kâr ya da zarar edilirdi. Getiri yalnızca antrenörün atı birinci geldiğinde yazılır; ekürü basitleştirilmiştir.
- Dönemler: bu yıl 1 Ocak'tan, son 12 ay bugünden geriye 365 gün, arşiv 2020'den bu yana. Daha eskisi verimizde yok.
- Yarış Günü TJK ile bağlantılı değildir; resmi bilgi için TJK esastır.