Jokey
Murat Gündüzeli
Murat Gündüzeli son 12 ayda 0 koşuya çıktı, 0 birincilik ve 0 ilk üç derece aldı.
Kaynak: TJK resmi sonuçları. Son güncelleme: 8 Kasım 2026 Pazar.
Murat Gündüzeli jokey istatistikleri (2026)
| Dönem | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 | ROI |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0/0 | 0/0 | – |
| Son 12 ay | 0 | 0 | 0 | 0 | 0/0 | 0/0 | – |
| 2020'den bu yana | 507 | 78 | 67 | 56 | %15,4 | %39,6 | −%23,5 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda. 2020 öncesi için TJK Jokey İstatistikleri.
Bugünkü binişleri
Bugün binişi yok. Son koşu: 13.05.2022, Bursa.
Yıllara göre birincilik
| Yıl | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2022 | 22 | 2 | 5 | 2 | %9,1* | %40,9* |
| 2021 | 206 | 24 | 26 | 19 | %11,7 | %33,5 |
| 2020 | 279 | 52 | 36 | 35 | %18,6 | %44,1 |
Favoriyle performans
Hipodrom, pist, mesafe ve ırk
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Bursa | 399 | 57 | 57 | 44 | %14,3 | %39,6 |
| Kocaeli | 89 | 21 | 7 | 12 | %23,6 | %44,9 |
| İstanbul | 9 | 0 | 1 | 0 | 0/9 | 1/9 |
| İzmir | 7 | 0 | 1 | 0 | 0/7 | 1/7 |
| Ankara | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| Antalya | 1 | 0 | 1 | 0 | 0/1 | 1/1 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kum · Normal | 296 | 50 | 44 | 38 | %16,9 | %44,6 |
| Çim · Normal | 107 | 10 | 10 | 8 | %9,3 | %26,2 |
| Kum · Islak | 27 | 5 | 4 | 2 | %18,5* | %40,7* |
| Kum · Nemli | 27 | 5 | 4 | 5 | %18,5* | %51,9* |
| Çim · Biraz Yumuşak | 16 | 4 | 1 | 2 | %25,0* | %43,8* |
| Çim · Çok Yumuşak | 15 | 4 | 0 | 1 | %26,7* | %33,3* |
| Çim · Yumuşak | 9 | 0 | 3 | 0 | 0/9 | 3/9 |
| Sentetik · Normal | 4 | 0 | 1 | 0 | 0/4 | 1/4 |
| Çim · Ağır | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
| Çim · Çok Ağır | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 94 | 15 | 14 | 13 | %16,0 | %44,7 |
| 1201–1600 m | 213 | 34 | 31 | 21 | %16,0 | %40,4 |
| 1601–2000 m | 176 | 27 | 18 | 20 | %15,3 | %36,9 |
| 2001+ m | 24 | 2 | 4 | 2 | %8,3* | %33,3* |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İngiliz | 286 | 43 | 35 | 33 | %15,0 | %38,8 |
| Arap | 221 | 35 | 32 | 23 | %15,8 | %40,7 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda.
En çok bindiği antrenörler
| Antrenör | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|
Son 12 ay, ilk 10.
En çok bindiği atlar
| At | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|
Son 12 ay, ilk 10.
Son 20 koşu
| Tarih | Hipodrom | Cins | Mesafe · Pist | At | Antrenör | Sıra | Gny |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 13.05.2022 | Bursa | Maiden | 1400 Çim | Fenerli Tayfa | A. Avcı | 6/14 | 12,30 |
| 13.05.2022 | Bursa | Şartlı 3 | 2000 Çim | Günbike | D. Sav | 9/12 | 15,15 |
| 02.05.2022 | Bursa | Şartlı 4 | 1400 Çim | Gold Polat | M. Baykara | 2/11 | 13,90 |
| 02.05.2022 | Bursa | Şartlı 4 | 1400 Çim | Queen Of Street | A. Avcı | 2/9 | 6,25 |
| 19.04.2022 | Kocaeli | Şartlı 3 | 1200 Kum | Romanolur | Y. Karaküçük | 2/9 | 1,70 |
| 18.04.2022 | Bursa | Handikap 15 | 2000 Kum | Queen Of Street | A. Avcı | 1/7 | 2,05 |
| 15.04.2022 | Bursa | Şartlı 4 | 1400 Çim | Editör | R. Kılıç | 5/16 | 26,55 |
| 15.04.2022 | Bursa | KV-6 | 1500 Çim | Final Drive | M. Gündüzeli | 6/8 | 13,30 |
| 15.04.2022 | Bursa | KV-6 | 1700 Çim | Üç Oğul | M. Gündüzeli | 11/13 | 26,10 |
| 29.03.2022 | Kocaeli | Handikap 14 | 1900 Kum | Queen Of Street | A. Avcı | 1/6 | 2,75 |
| 28.03.2022 | Bursa | Handikap 15 | 1400 Kum | Basgit | A. Avcı | 10/16 | 9,85 |
| 28.03.2022 | Bursa | Şartlı 5 | 1300 Kum | Romanolur | Y. Karaküçük | 3/7 | 3,70 |
| 14.03.2022 | Bursa | Handikap 17 | 2000 Kum | Archie | R. Coşkun | 4/5 | 6,70 |
| 14.03.2022 | Bursa | Maiden | 1300 Kum | Beytaç | M. Gündüzeli | 6/13 | 18,95 |
| 07.03.2022 | Bursa | Handikap 14 | 1900 Kum | Queen Of Street | A. Avcı | 2/10 | 4,85 |
| 28.02.2022 | Bursa | Handikap 17 | 1400 Kum | Olgunalp | R. Coşkun | 12/13 | 13,70 |
| 28.02.2022 | Bursa | Handikap 16 | 1200 Kum | Üç Oğul | M. Gündüzeli | 13/14 | 7,10 |
| 28.02.2022 | Bursa | Handikap 15 | 1900 Kum | Final Drive | M. Gündüzeli | 5/7 | 12,95 |
| 28.02.2022 | Bursa | Maiden | 1300 Kum | Queen Of Street | A. Avcı | 7/14 | 47,40 |
| 25.02.2022 | Antalya | Şartlı 3 | 2000 Kum | Angel Of Kingdom | İ. Canpolat | 2/11 | 2,50 |
Sık sorulanlar
Murat Gündüzeli bu yıl kaç yarış kazandı?
2026'da 0 koşuda 0 birincilik aldı. Son güncelleme 8 Kasım 2026 Pazar.
Murat Gündüzeli bugün hangi atlara biniyor?
Bugün binişi yok. Son koşu 13.05.2022, Bursa.
Toplam kariyer istatistiği nerede?
Arşivimiz 2020'de başlıyor. Tüm kariyer için TJK Jokey İstatistikleri sayfasına bakın.
Yöntem ve kaynak
- Koşu: start alınan koşu sayısı; koşmaz atlar sayılmaz. Birincilik ve dereceler resmi sonuçlardır.
- Kazanma: birincilik / koşu. İlk 3: (1. + 2. + 3.) / koşu.
- ROI: her starta 1 TL ganyan oynansaydı ne kadar kâr ya da zarar edilirdi. Getiri yalnızca jokeyin kendi atı birinci geldiğinde yazılır; ekürü basitleştirilmiştir.
- Dönemler: bu yıl 1 Ocak'tan, son 12 ay bugünden geriye 365 gün, arşiv 2020'den bu yana. Daha eskisi verimizde yok.
- Yarış Günü TJK ile bağlantılı değildir; resmi bilgi için TJK esastır.