Antrenör
Mehmet Özkan
Mehmet Özkan'ın atları son 12 ayda 15 koşuya çıktı, 2 birincilik ve 3 ilk üç derece aldı. En çok Şanlıurfa'da koştu (6 koşu).
Kaynak: TJK resmi sonuçları. Son güncelleme: 8 Kasım 2026 Pazar.
Mehmet Özkan antrenör istatistikleri (2026)
| Dönem | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 | ROI |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 14 | 2 | 1 | 0 | %14,3* | %21,4* | – |
| Son 12 ay | 15 | 2 | 1 | 0 | %13,3* | %20,0* | – |
| 2020'den bu yana | 67 | 4 | 7 | 7 | %6,0 | %26,9 | −%42,7 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda. 2020 öncesi için TJK Antrenör İstatistikleri.
Bugün koşan atları
Bugün koşan atı yok. Son koşu: 28.10.2026, Elazığ.
Yıllara göre birincilik
| Yıl | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 14 | 2 | 1 | 0 | %14,3* | %21,4* |
| 2025 | 21 | 1 | 4 | 1 | %4,8* | %28,6* |
| 2023 | 6 | 0 | 1 | 2 | 0/6 | 3/6 |
| 2022 | 6 | 0 | 0 | 1 | 0/6 | 1/6 |
| 2020 | 20 | 1 | 1 | 3 | %5,0* | %25,0* |
Favoriyle performans
Hipodrom, pist, mesafe ve ırk
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Şanlıurfa | 6 | 0 | 1 | 0 | 0/6 | 1/6 |
| Elazığ | 3 | 2 | 0 | 0 | 2/3 | 2/3 |
| Diyarbakır | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
| Adana | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| Kocaeli | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kum · Normal | 11 | 1 | 1 | 0 | %9,1* | %18,2* |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 6 | 1 | 1 | 0 | 1/6 | 2/6 |
| 1201–1600 m | 5 | 1 | 0 | 0 | 1/5 | 1/5 |
| 1601–2000 m | 4 | 0 | 0 | 0 | 0/4 | 0/4 |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İngiliz | 10 | 1 | 1 | 0 | %10,0* | %20,0* |
| Arap | 5 | 1 | 0 | 0 | 1/5 | 1/5 |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Maiden | 8 | 2 | 1 | 0 | 2/8 | 3/8 |
| Handikap | 4 | 0 | 0 | 0 | 0/4 | 0/4 |
| Şartlı | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Şanlıurfa | 22 | 0 | 3 | 1 | %0,0* | %18,2* |
| İstanbul | 16 | 1 | 1 | 1 | %6,3* | %18,8* |
| Diyarbakır | 13 | 1 | 2 | 2 | %7,7* | %38,5* |
| Elazığ | 5 | 2 | 0 | 0 | 2/5 | 2/5 |
| Adana | 4 | 0 | 0 | 1 | 0/4 | 1/4 |
| Kocaeli | 4 | 0 | 1 | 1 | 0/4 | 2/4 |
| İzmir | 3 | 0 | 0 | 1 | 0/3 | 1/3 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kum · Normal | 41 | 2 | 6 | 4 | %4,9 | %29,3 |
| Sentetik · Normal | 11 | 1 | 0 | 0 | %9,1* | %9,1* |
| Çim · Normal | 8 | 0 | 1 | 2 | 0/8 | 3/8 |
| Kum · Nemli | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 19 | 1 | 2 | 2 | %5,3* | %26,3* |
| 1201–1600 m | 26 | 2 | 1 | 4 | %7,7* | %26,9* |
| 1601–2000 m | 21 | 1 | 4 | 1 | %4,8* | %28,6* |
| 2001+ m | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İngiliz | 36 | 2 | 5 | 4 | %5,6 | %30,6 |
| Arap | 31 | 2 | 2 | 3 | %6,5 | %22,6 |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Maiden | 26 | 3 | 3 | 2 | %11,5* | %30,8* |
| Şartlı | 19 | 0 | 2 | 2 | %0,0* | %21,1* |
| Handikap | 16 | 1 | 1 | 1 | %6,3* | %18,8* |
| KV-6 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
| Satış | 3 | 0 | 1 | 2 | 0/3 | 3/3 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda.
En çok çalıştığı jokeyler
| Jokey | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| N. Altın | 4 | 2 | 0 | 0 | 2/4 | 2/4 |
| F. Yardımcı | 3 | 0 | 1 | 0 | 0/3 | 1/3 |
| N. Demir | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| A. Yıldız | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| A. Akdemir | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| A. Bayar | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| S. Çelik | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| M. Akgöbek | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| E. Akkılıç | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| M. Şakir | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Son 12 ay, ilk 10.
En çok koşan atları
| At | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Address Hill One | 3 | 1 | 1 | 0 | 1/3 | 2/3 |
| Kavim | 3 | 1 | 0 | 0 | 1/3 | 1/3 |
| Black Pink Girl | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
| Soul Of Mine | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| Tessera | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| Roberto Dynamite | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
Son 12 ay, ilk 10.
Son 20 koşu
| Tarih | Hipodrom | Cins | Mesafe · Pist | At | Jokey | Sıra | Gny |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 28.10.2026 | Elazığ | Maiden | 1200 Kum | Address Hill One | N. Altın | 1/8 | 3,35 |
| 21.10.2026 | Elazığ | Handikap 14 | 1600 Kum | Kavim | N. Altın | 6/10 | 6,30 |
| 19.10.2026 | Şanlıurfa | Maiden | 1200 Kum | Address Hill One | F. Yardımcı | 2/9 | 5,75 |
| 04.10.2026 | Adana | Maiden | 1400 Sentetik | Soul Of Mine | N. Demir | 6/11 | 7,30 |
| 03.10.2026 | Diyarbakır | Şartlı 19 | 1200 Kum | Address Hill One | F. Yardımcı | 5/12 | 3,45 |
| 28.09.2026 | Şanlıurfa | Handikap 14 | 1700 Kum | Kavim | N. Altın | 5/8 | 4,30 |
| 11.08.2026 | Kocaeli | Maiden | 1400 Kum | Soul Of Mine | A. Yıldız | 5/9 | 5,80 |
| 10.08.2026 | Elazığ | Maiden | 1500 Kum | Kavim | N. Altın | 1/10 | 9,05 |
| 01.08.2026 | Diyarbakır | Şartlı 2 | 1200 Kum | Black Pink Girl | A. Akdemir | 6/8 | 18,65 |
| 01.06.2026 | Şanlıurfa | Maiden | 1200 Kum | Black Pink Girl | A. Bayar | 8/11 | 10,10 |
| 17.05.2026 | Adana | Maiden | 1100 Çim | Black Pink Girl | S. Çelik | 5/6 | 6,80 |
| 06.04.2026 | Şanlıurfa | Şartlı 19 | 1700 Kum | Tessera | M. Akgöbek | 8/10 | 10,45 |
| 18.03.2026 | Şanlıurfa | Maiden | 1900 Kum | Tessera | E. Akkılıç | 10/10 | 9,65 |
| 09.03.2026 | Şanlıurfa | Handikap 14 | 1400 Kum | Roberto Dynamite | M. Şakir | 14/16 | 57,10 |
| 15.11.2025 | Diyarbakır | Handikap 14 | 1900 Kum | Roberto Dynamite | F. Yardımcı | 7/11 | 7,85 |
| 03.11.2025 | Şanlıurfa | Maiden | 1700 Kum | Tessera | İ. Akyavuz | 2/11 | 3,25 |
| 03.11.2025 | Şanlıurfa | Handikap 14 | 1900 Kum | Roberto Dynamite | M. Şakir | 5/11 | 2,30 |
| 13.10.2025 | Şanlıurfa | Handikap 14 | 1800 Kum | Roberto Dynamite | M. Şakir | 4/17 | 10,75 |
| 11.10.2025 | Diyarbakır | Şartlı 19 | 1200 Kum | Tessera | A. Akdemir | 4/9 | 9,25 |
| 06.10.2025 | Şanlıurfa | Maiden | 1200 Kum | Chennai | N. Altın | 10/10 | 22,30 |
Sık sorulanlar
Mehmet Özkan bu yıl kaç yarış kazandı?
2026'da 14 koşuda 2 birincilik kazandırdı. Son güncelleme 8 Kasım 2026 Pazar.
Mehmet Özkan'ın bugün koşan atları hangileri?
Bugün koşan atı yok. Son koşu 28.10.2026, Elazığ.
Mehmet Özkan en çok hangi hipodromda at koşturdu?
Son 12 ayda en çok Şanlıurfa'da: 6 koşu, 0 birincilik.
Antrenör ne iş yapar?
Yarış atlarının talim, terbiye, idman, bakım, besleme ve tedavilerinin takibinden ve koşulara ilişkin hizmetlerinden sorumlu, antrenörlük lisansı olan kişidir.
Toplam kariyer istatistiği nerede?
Arşivimiz 2020'de başlıyor. Tüm kariyer için TJK Antrenör İstatistikleri sayfasına bakın.
Yöntem ve kaynak
- Koşu: start alınan koşu sayısı; koşmaz atlar sayılmaz. Birincilik ve dereceler resmi sonuçlardır.
- Kazanma: birincilik / koşu. İlk 3: (1. + 2. + 3.) / koşu.
- ROI: her starta 1 TL ganyan oynansaydı ne kadar kâr ya da zarar edilirdi. Getiri yalnızca antrenörün atı birinci geldiğinde yazılır; ekürü basitleştirilmiştir.
- Dönemler: bu yıl 1 Ocak'tan, son 12 ay bugünden geriye 365 gün, arşiv 2020'den bu yana. Daha eskisi verimizde yok.
- Yarış Günü TJK ile bağlantılı değildir; resmi bilgi için TJK esastır.