Antrenör
İsmail Karadağ
İsmail Karadağ'ın atları son 12 ayda 13 koşuya çıktı, 0 birincilik ve 2 ilk üç derece aldı. En çok İstanbul'da koştu (12 koşu).
Kaynak: TJK resmi sonuçları. Son güncelleme: 8 Kasım 2026 Pazar.
İsmail Karadağ antrenör istatistikleri (2026)
| Dönem | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 | ROI |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 4 | 0 | 0 | 0 | 0/4 | 0/4 | – |
| Son 12 ay | 13 | 0 | 1 | 1 | %0,0* | %15,4* | – |
| 2020'den bu yana | 273 | 30 | 36 | 27 | %11,0 | %34,1 | −%44,6 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda. 2020 öncesi için TJK Antrenör İstatistikleri.
Bugün koşan atları
Bugün koşan atı yok. Son koşu: 10.07.2026, İstanbul.
Yıllara göre birincilik
| Yıl | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 4 | 0 | 0 | 0 | 0/4 | 0/4 |
| 2025 | 58 | 6 | 8 | 7 | %10,3 | %36,2 |
| 2024 | 26 | 5 | 5 | 3 | %19,2* | %50,0* |
| 2023 | 23 | 0 | 2 | 3 | %0,0* | %21,7* |
| 2022 | 50 | 5 | 11 | 4 | %10,0 | %40,0 |
| 2021 | 69 | 8 | 8 | 7 | %11,6 | %33,3 |
| 2020 | 43 | 6 | 2 | 3 | %14,0 | %25,6 |
Favoriyle performans
Hipodrom, pist, mesafe ve ırk
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İstanbul | 12 | 0 | 0 | 1 | %0,0* | %8,3* |
| Kocaeli | 1 | 0 | 1 | 0 | 0/1 | 1/1 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kum · Normal | 6 | 0 | 1 | 0 | 0/6 | 1/6 |
| Sentetik · Normal | 4 | 0 | 0 | 0 | 0/4 | 0/4 |
| Kum · Nemli | 3 | 0 | 0 | 1 | 0/3 | 1/3 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1201–1600 m | 4 | 0 | 0 | 0 | 0/4 | 0/4 |
| 1601–2000 m | 6 | 0 | 1 | 0 | 0/6 | 1/6 |
| 2001+ m | 3 | 0 | 0 | 1 | 0/3 | 1/3 |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İngiliz | 13 | 0 | 1 | 1 | %0,0* | %15,4* |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Handikap | 8 | 0 | 1 | 1 | 0/8 | 2/8 |
| Şartlı | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
| Satış | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| Kısa Vade Handikap | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İstanbul | 211 | 22 | 29 | 22 | %10,4 | %34,6 |
| Bursa | 23 | 2 | 2 | 3 | %8,7* | %30,4* |
| Ankara | 22 | 4 | 1 | 1 | %18,2* | %27,3* |
| Kocaeli | 17 | 2 | 4 | 1 | %11,8* | %41,2* |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Sentetik · Normal | 126 | 11 | 23 | 13 | %8,7 | %37,3 |
| Çim · Normal | 81 | 9 | 7 | 8 | %11,1 | %29,6 |
| Kum · Normal | 45 | 6 | 6 | 4 | %13,3 | %35,6 |
| Çim · Çok Yumuşak | 8 | 0 | 0 | 0 | 0/8 | 0/8 |
| Kum · Nemli | 5 | 0 | 0 | 1 | 0/5 | 1/5 |
| Çim · Biraz Yumuşak | 4 | 2 | 0 | 1 | 2/4 | 3/4 |
| Çim · Yumuşak | 3 | 2 | 0 | 0 | 2/3 | 2/3 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 30 | 1 | 4 | 2 | %3,3 | %23,3 |
| 1201–1600 m | 124 | 12 | 16 | 13 | %9,7 | %33,1 |
| 1601–2000 m | 85 | 14 | 11 | 8 | %16,5 | %38,8 |
| 2001+ m | 34 | 3 | 5 | 4 | %8,8 | %35,3 |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İngiliz | 188 | 20 | 20 | 22 | %10,6 | %33,0 |
| Arap | 85 | 10 | 16 | 5 | %11,8 | %36,5 |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Maiden | 80 | 8 | 15 | 8 | %10,0 | %38,8 |
| Şartlı | 79 | 7 | 10 | 12 | %8,9 | %36,7 |
| Handikap | 78 | 8 | 9 | 6 | %10,3 | %29,5 |
| G | 11 | 2 | 0 | 0 | %18,2* | %18,2* |
| Satış | 8 | 0 | 1 | 0 | 0/8 | 1/8 |
| KV-7 | 7 | 4 | 1 | 0 | 4/7 | 5/7 |
| KV-8 | 3 | 0 | 0 | 1 | 0/3 | 1/3 |
| Kısa Vade Handikap | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| KV-6 | 2 | 1 | 0 | 0 | 1/2 | 1/2 |
| Maiden/Satış | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| A | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| KV-9 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda.
En çok çalıştığı jokeyler
| Jokey | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| E. Aktuğ | 4 | 0 | 0 | 0 | 0/4 | 0/4 |
| M. Çiçek | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| M. Çelik | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| A. Kurşun | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| Ö. Özen | 1 | 0 | 0 | 1 | 0/1 | 1/1 |
| M. Keçeci | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| A. Yıldız | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| A. Sözen | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| G. Özçelik | 1 | 0 | 1 | 0 | 0/1 | 1/1 |
Son 12 ay, ilk 10.
En çok koşan atları
| At | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| The Jazz Sınger | 4 | 0 | 0 | 0 | 0/4 | 0/4 |
| KızılIşık | 3 | 0 | 0 | 1 | 0/3 | 1/3 |
| Monumental | 3 | 0 | 1 | 0 | 0/3 | 1/3 |
| Queen Büşra | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| Royalguard | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| My Invention | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Son 12 ay, ilk 10.
Son 20 koşu
| Tarih | Hipodrom | Cins | Mesafe · Pist | At | Jokey | Sıra | Gny |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 10.07.2026 | İstanbul | Satış 3 | 2000 Sentetik | Queen Büşra | M. Çelik | –/8 | 13,90 |
| 21.02.2026 | İstanbul | Şartlı 5 | 2000 Sentetik | The Jazz Sınger | E. Aktuğ | 6/6 | 9,20 |
| 31.01.2026 | İstanbul | Handikap 15 | 1500 Sentetik | The Jazz Sınger | A. Kurşun | 9/9 | 14,10 |
| 03.01.2026 | İstanbul | Handikap 15 | 1500 Sentetik | The Jazz Sınger | E. Aktuğ | 4/7 | 11,65 |
| 27.12.2025 | İstanbul | Handikap 17 | 2100 Kum | KızılIşık | Ö. Özen | 3/9 | 11,75 |
| 17.12.2025 | İstanbul | Handikap 15 | 2000 Kum | Monumental | M. Çiçek | 8/10 | 16,75 |
| 10.12.2025 | İstanbul | Şartlı 5 | 2200 Kum | KızılIşık | M. Keçeci | 9/10 | 16,60 |
| 03.12.2025 | İstanbul | Kısa Vade Handikap 22 | 2000 Kum | KızılIşık | E. Aktuğ | 6/10 | 32,10 |
| 03.12.2025 | İstanbul | Handikap 15 | 1400 Kum | The Jazz Sınger | E. Aktuğ | 8/11 | 18,30 |
| 29.11.2025 | İstanbul | Şartlı 1 | 1300 Kum | Royalguard | A. Yıldız | 5/10 | 2,45 |
| 29.11.2025 | İstanbul | Handikap 16 | 2200 Kum | My Invention | M. Çiçek | 4/13 | 4,85 |
| 26.11.2025 | İstanbul | Handikap 15 | 2000 Kum | Monumental | A. Sözen | 10/15 | 7,40 |
| 11.11.2025 | Kocaeli | Handikap 15 | 1800 Kum | Monumental | G. Özçelik | 2/10 | 2,65 |
| 05.11.2025 | İstanbul | Şartlı 4 | 1900 Çim | Misaka | A. Yıldız | 1/10 | 4,35 |
| 04.11.2025 | Kocaeli | Handikap 16 | 1900 Kum | Monumental | M. Bilgin | 2/7 | 7,20 |
| 24.10.2025 | İstanbul | Handikap 16 | 2100 Sentetik | My Invention | G. Kocakaya | 7/11 | 6,00 |
| 22.10.2025 | İstanbul | Şartlı 19 | 1900 Çim | Misaka | A. Yıldız | 1/16 | 14,75 |
| 15.10.2025 | İstanbul | Satış 3 | 2000 Sentetik | Monumental | M. Çiçek | 6/12 | 20,65 |
| 10.10.2025 | İstanbul | Şartlı 4 | 2000 Sentetik | My Invention | G. Kocakaya | 2/9 | 4,45 |
| 03.10.2025 | İstanbul | Şartlı 5 | 1500 Sentetik | Lady Helene | G. Kocakaya | 3/6 | 5,30 |
Sık sorulanlar
İsmail Karadağ bu yıl kaç yarış kazandı?
2026'da 4 koşuda 0 birincilik kazandırdı. Son güncelleme 8 Kasım 2026 Pazar.
İsmail Karadağ'ın bugün koşan atları hangileri?
Bugün koşan atı yok. Son koşu 10.07.2026, İstanbul.
İsmail Karadağ en çok hangi hipodromda at koşturdu?
Son 12 ayda en çok İstanbul'da: 12 koşu, 0 birincilik.
Antrenör ne iş yapar?
Yarış atlarının talim, terbiye, idman, bakım, besleme ve tedavilerinin takibinden ve koşulara ilişkin hizmetlerinden sorumlu, antrenörlük lisansı olan kişidir.
Toplam kariyer istatistiği nerede?
Arşivimiz 2020'de başlıyor. Tüm kariyer için TJK Antrenör İstatistikleri sayfasına bakın.
Yöntem ve kaynak
- Koşu: start alınan koşu sayısı; koşmaz atlar sayılmaz. Birincilik ve dereceler resmi sonuçlardır.
- Kazanma: birincilik / koşu. İlk 3: (1. + 2. + 3.) / koşu.
- ROI: her starta 1 TL ganyan oynansaydı ne kadar kâr ya da zarar edilirdi. Getiri yalnızca antrenörün atı birinci geldiğinde yazılır; ekürü basitleştirilmiştir.
- Dönemler: bu yıl 1 Ocak'tan, son 12 ay bugünden geriye 365 gün, arşiv 2020'den bu yana. Daha eskisi verimizde yok.
- Yarış Günü TJK ile bağlantılı değildir; resmi bilgi için TJK esastır.