Antrenör
İsmail Gür
İsmail Gür'ın atları son 12 ayda 0 koşuya çıktı, 0 birincilik ve 0 ilk üç derece aldı.
Kaynak: TJK resmi sonuçları. Son güncelleme: 8 Kasım 2026 Pazar.
İsmail Gür antrenör istatistikleri (2026)
| Dönem | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 | ROI |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0/0 | 0/0 | – |
| Son 12 ay | 0 | 0 | 0 | 0 | 0/0 | 0/0 | – |
| 2020'den bu yana | 87 | 8 | 4 | 13 | %9,2 | %28,7 | −%39,9 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda. 2020 öncesi için TJK Antrenör İstatistikleri.
Bugün koşan atları
Bugün koşan atı yok. Son koşu: 08.10.2020, Ankara.
Yıllara göre birincilik
| Yıl | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2020 | 87 | 8 | 4 | 13 | %9,2 | %28,7 |
Favoriyle performans
Hipodrom, pist, mesafe ve ırk
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Ankara | 69 | 6 | 2 | 9 | %8,7 | %24,6 |
| Adana | 13 | 1 | 1 | 2 | %7,7* | %30,8* |
| İstanbul | 5 | 1 | 1 | 2 | 1/5 | 4/5 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Çim · Normal | 42 | 4 | 3 | 8 | %9,5 | %35,7 |
| Kum · Normal | 34 | 4 | 0 | 4 | %11,8 | %23,5 |
| Kum · Nemli | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
| Kum · Islak | 3 | 0 | 1 | 0 | 0/3 | 1/3 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 27 | 4 | 3 | 3 | %14,8* | %37,0* |
| 1201–1600 m | 38 | 2 | 1 | 7 | %5,3 | %26,3 |
| 1601–2000 m | 15 | 1 | 0 | 2 | %6,7* | %20,0* |
| 2001+ m | 7 | 1 | 0 | 1 | 1/7 | 2/7 |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İngiliz | 77 | 8 | 3 | 13 | %10,4 | %31,2 |
| Arap | 10 | 0 | 1 | 0 | %0,0* | %10,0* |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Handikap | 38 | 1 | 0 | 4 | %2,6 | %13,2 |
| Şartlı | 20 | 4 | 1 | 1 | %20,0* | %30,0* |
| Maiden | 19 | 2 | 2 | 2 | %10,5* | %31,6* |
| G | 5 | 1 | 0 | 4 | 1/5 | 5/5 |
| KV-6 | 2 | 0 | 0 | 1 | 0/2 | 1/2 |
| KV-8 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0/1 | 1/1 |
| KV-7 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| A | 1 | 0 | 0 | 1 | 0/1 | 1/1 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda.
En çok çalıştığı jokeyler
| Jokey | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|
Son 12 ay, ilk 10.
En çok koşan atları
| At | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|
Son 12 ay, ilk 10.
Son 20 koşu
| Tarih | Hipodrom | Cins | Mesafe · Pist | At | Jokey | Sıra | Gny |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 08.10.2020 | Ankara | Şartlı 3 | 2000 Kum | The Best Of Time | U. Temur | 7/8 | 11,05 |
| 01.10.2020 | Ankara | Handikap 15 | 1400 Çim | My Head | B. Kılınç | 7/11 | 22,70 |
| 01.10.2020 | Ankara | Handikap 15 | 1400 Çim | Savaş Bey | H. Kılıçarslan | 8/11 | 5,55 |
| 01.10.2020 | Ankara | Handikap 14 | 1300 Kum | The Best Of Time | H. Budak | 5/9 | 7,20 |
| 29.09.2020 | Ankara | Şartlı 1 | 1200 Çim | Beyler | F. Bebek | 6/8 | 28,65 |
| 27.09.2020 | İstanbul | G 2 | 1400 Çim | Anadolu Aslanı | A. Sözen | 3/7 | 2,45 |
| 26.09.2020 | Ankara | KV-6 | 1400 Çim | Ser Pehlivan | Ö. Yıldırım | 4/4 | 2,30 |
| 22.09.2020 | Ankara | KV-6 | 1400 Çim | My Perfection | A. Sözen | 3/5 | 5,05 |
| 22.09.2020 | Ankara | Handikap 16 | 1400 Kum | My Head | E. Sincan | 7/7 | 20,05 |
| 19.09.2020 | Ankara | Maiden | 1900 Çim | Savaş Bey | E. Sincan | 5/12 | 2,70 |
| 17.09.2020 | Ankara | Handikap 16 | 1500 Kum | Cara Vaggio | H. Kılıçarslan | 3/8 | 20,15 |
| 15.09.2020 | Ankara | Şartlı 1 | 1200 Çim | Yüsra Bebek | E. Sincan | 7/9 | 21,65 |
| 13.09.2020 | İstanbul | KV-8 | 1200 Çim | Ser Pehlivan | Ö. Yıldırım | 2/6 | 4,75 |
| 12.09.2020 | Ankara | G 1 | 1300 Çim | Anadolu Aslanı | A. Sözen | 3/9 | 2,35 |
| 10.09.2020 | Ankara | Handikap 22 | 1900 Çim | My Perfection | E. Çankaya | 3/7 | 3,70 |
| 10.09.2020 | Ankara | Handikap 16 | 2100 Kum | My Head | E. Tunç | 8/8 | 7,80 |
| 01.09.2020 | Ankara | Maiden | 1200 Çim | Bella Vita | M. Bayır | 4/15 | 7,00 |
| 01.09.2020 | Ankara | Şartlı 3 | 2200 Çim | Begümtay | İ. Demir | 7/9 | 44,60 |
| 30.08.2020 | İstanbul | G 3 | 1200 Çim | Ser Pehlivan | A. Çelik | 3/8 | 16,00 |
| 27.08.2020 | Ankara | Handikap 14 | 1500 Kum | Bumble Bee | M. Bayır | 11/12 | 16,80 |
Sık sorulanlar
İsmail Gür bu yıl kaç yarış kazandı?
2026'da 0 koşuda 0 birincilik kazandırdı. Son güncelleme 8 Kasım 2026 Pazar.
İsmail Gür'ın bugün koşan atları hangileri?
Bugün koşan atı yok. Son koşu 08.10.2020, Ankara.
Antrenör ne iş yapar?
Yarış atlarının talim, terbiye, idman, bakım, besleme ve tedavilerinin takibinden ve koşulara ilişkin hizmetlerinden sorumlu, antrenörlük lisansı olan kişidir.
Toplam kariyer istatistiği nerede?
Arşivimiz 2020'de başlıyor. Tüm kariyer için TJK Antrenör İstatistikleri sayfasına bakın.
Yöntem ve kaynak
- Koşu: start alınan koşu sayısı; koşmaz atlar sayılmaz. Birincilik ve dereceler resmi sonuçlardır.
- Kazanma: birincilik / koşu. İlk 3: (1. + 2. + 3.) / koşu.
- ROI: her starta 1 TL ganyan oynansaydı ne kadar kâr ya da zarar edilirdi. Getiri yalnızca antrenörün atı birinci geldiğinde yazılır; ekürü basitleştirilmiştir.
- Dönemler: bu yıl 1 Ocak'tan, son 12 ay bugünden geriye 365 gün, arşiv 2020'den bu yana. Daha eskisi verimizde yok.
- Yarış Günü TJK ile bağlantılı değildir; resmi bilgi için TJK esastır.