Antrenör
İmdat Köksel
İmdat Köksel'ın atları son 12 ayda 23 koşuya çıktı, 2 birincilik ve 5 ilk üç derece aldı. En çok İstanbul'da koştu (19 koşu).
Kaynak: TJK resmi sonuçları. Son güncelleme: 8 Kasım 2026 Pazar.
İmdat Köksel antrenör istatistikleri (2026)
| Dönem | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 | ROI |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 23 | 2 | 1 | 2 | %8,7* | %21,7* | – |
| Son 12 ay | 23 | 2 | 1 | 2 | %8,7* | %21,7* | – |
| 2020'den bu yana | 32 | 2 | 1 | 2 | %6,3 | %15,6 | – |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda. 2020 öncesi için TJK Antrenör İstatistikleri.
Bugün koşan atları
Bugün koşan atı yok. Son koşu: 25.09.2026, İstanbul.
Yıllara göre birincilik
| Yıl | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 23 | 2 | 1 | 2 | %8,7* | %21,7* |
| 2024 | 6 | 0 | 0 | 0 | 0/6 | 0/6 |
| 2023 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| 2020 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
Favoriyle performans
Hipodrom, pist, mesafe ve ırk
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İstanbul | 19 | 0 | 1 | 2 | %0,0* | %15,8* |
| Kocaeli | 4 | 2 | 0 | 0 | 2/4 | 2/4 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Sentetik · Normal | 11 | 0 | 1 | 2 | %0,0* | %27,3* |
| Çim · Normal | 6 | 0 | 0 | 0 | 0/6 | 0/6 |
| Kum · Normal | 4 | 2 | 0 | 0 | 2/4 | 2/4 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 6 | 0 | 0 | 1 | 0/6 | 1/6 |
| 1201–1600 m | 12 | 1 | 1 | 1 | %8,3* | %25,0* |
| 1601–2000 m | 5 | 1 | 0 | 0 | 1/5 | 1/5 |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Arap | 19 | 2 | 1 | 1 | %10,5* | %21,1* |
| İngiliz | 4 | 0 | 0 | 1 | 0/4 | 1/4 |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Maiden | 10 | 0 | 1 | 1 | %0,0* | %20,0* |
| Şartlı | 7 | 1 | 0 | 1 | 1/7 | 2/7 |
| Handikap | 5 | 1 | 0 | 0 | 1/5 | 1/5 |
| G | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İstanbul | 28 | 0 | 1 | 2 | %0,0* | %10,7* |
| Kocaeli | 4 | 2 | 0 | 0 | 2/4 | 2/4 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Sentetik · Normal | 19 | 0 | 1 | 2 | %0,0* | %15,8* |
| Çim · Normal | 7 | 0 | 0 | 0 | 0/7 | 0/7 |
| Kum · Normal | 4 | 2 | 0 | 0 | 2/4 | 2/4 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 6 | 0 | 0 | 1 | 0/6 | 1/6 |
| 1201–1600 m | 15 | 1 | 1 | 1 | %6,7* | %20,0* |
| 1601–2000 m | 8 | 1 | 0 | 0 | 1/8 | 1/8 |
| 2001+ m | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Arap | 19 | 2 | 1 | 1 | %10,5* | %21,1* |
| İngiliz | 13 | 0 | 0 | 1 | %0,0* | %7,7* |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Maiden | 10 | 0 | 1 | 1 | %0,0* | %20,0* |
| Şartlı | 10 | 1 | 0 | 1 | %10,0* | %20,0* |
| Handikap | 9 | 1 | 0 | 0 | 1/9 | 1/9 |
| A | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| G | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda.
En çok çalıştığı jokeyler
| Jokey | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| E. Çizik | 6 | 2 | 0 | 0 | 2/6 | 2/6 |
| S. Çelik | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
| E. Çankaya | 2 | 0 | 0 | 1 | 0/2 | 1/2 |
| A. Çelik | 2 | 0 | 1 | 0 | 0/2 | 1/2 |
| S. Akbulat | 2 | 0 | 0 | 1 | 0/2 | 1/2 |
| G. Kocakaya | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| Y. Gökçe | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| B. Gökçe | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| B. Çığla | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| B. Akçay | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Son 12 ay, ilk 10.
En çok koşan atları
| At | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Gece Güzeli | 10 | 2 | 0 | 0 | %20,0* | %20,0* |
| Bozalan | 9 | 0 | 1 | 1 | 0/9 | 2/9 |
| Las Wegas | 4 | 0 | 0 | 1 | 0/4 | 1/4 |
Son 12 ay, ilk 10.
Son 20 koşu
| Tarih | Hipodrom | Cins | Mesafe · Pist | At | Jokey | Sıra | Gny |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 25.09.2026 | İstanbul | Maiden | 1600 Çim | Bozalan | G. Kocakaya | 4/9 | 2,80 |
| 16.09.2026 | İstanbul | G 2 | 1500 Sentetik | Bozalan | S. Çelik | 12/15 | 63,50 |
| 01.09.2026 | Kocaeli | Handikap 15 | 1900 Kum | Gece Güzeli | Y. Gökçe | 9/10 | 8,10 |
| 28.08.2026 | İstanbul | Maiden | 1600 Çim | Bozalan | E. Çankaya | 4/12 | 7,05 |
| 16.08.2026 | İstanbul | Maiden | 1500 Sentetik | Bozalan | A. Çelik | 2/14 | 2,85 |
| 12.08.2026 | İstanbul | Handikap 15 | 1400 Sentetik | Gece Güzeli | E. Çizik | 15/15 | 32,00 |
| 09.08.2026 | İstanbul | Maiden | 1500 Sentetik | Las Wegas | E. Çizik | 8/10 | 22,45 |
| 07.08.2026 | İstanbul | Maiden | 1200 Çim | Bozalan | A. Çelik | 4/15 | 5,70 |
| 04.08.2026 | Kocaeli | Şartlı 4 | 1200 Kum | Gece Güzeli | B. Gökçe | 6/15 | 11,20 |
| 26.07.2026 | İstanbul | Maiden | 1400 Sentetik | Bozalan | E. Çankaya | 3/11 | 12,95 |
| 22.07.2026 | İstanbul | Maiden | 1300 Sentetik | Las Wegas | S. Çelik | 6/10 | 17,10 |
| 17.07.2026 | İstanbul | Maiden | 1600 Çim | Bozalan | S. Çelik | 4/10 | 23,75 |
| 12.07.2026 | İstanbul | Şartlı 5 | 1900 Çim | Gece Güzeli | B. Çığla | 7/8 | 15,65 |
| 10.07.2026 | İstanbul | Maiden | 1200 Sentetik | Bozalan | S. Akbulat | 6/10 | 27,75 |
| 10.07.2026 | İstanbul | Şartlı 5 | 1200 Sentetik | Las Wegas | S. Akbulat | 3/4 | 21,80 |
| 03.07.2026 | İstanbul | Handikap 16 | 1400 Çim | Gece Güzeli | E. Çizik | 8/13 | 12,15 |
| 03.07.2026 | İstanbul | Maiden | 1200 Sentetik | Las Wegas | B. Akçay | 6/7 | 56,35 |
| 26.06.2026 | Kocaeli | Handikap 15 | 1400 Kum | Gece Güzeli | E. Çizik | 1/16 | 4,55 |
| 11.06.2026 | Kocaeli | Şartlı 3 | 1700 Kum | Gece Güzeli | E. Çizik | 1/14 | 5,75 |
| 05.06.2026 | İstanbul | Şartlı 3 | 1400 Sentetik | Gece Güzeli | M. Kaya | 5/18 | 5,40 |
Sık sorulanlar
İmdat Köksel bu yıl kaç yarış kazandı?
2026'da 23 koşuda 2 birincilik kazandırdı. Son güncelleme 8 Kasım 2026 Pazar.
İmdat Köksel'ın bugün koşan atları hangileri?
Bugün koşan atı yok. Son koşu 25.09.2026, İstanbul.
İmdat Köksel en çok hangi hipodromda at koşturdu?
Son 12 ayda en çok İstanbul'da: 19 koşu, 0 birincilik.
Antrenör ne iş yapar?
Yarış atlarının talim, terbiye, idman, bakım, besleme ve tedavilerinin takibinden ve koşulara ilişkin hizmetlerinden sorumlu, antrenörlük lisansı olan kişidir.
Toplam kariyer istatistiği nerede?
Arşivimiz 2020'de başlıyor. Tüm kariyer için TJK Antrenör İstatistikleri sayfasına bakın.
Yöntem ve kaynak
- Koşu: start alınan koşu sayısı; koşmaz atlar sayılmaz. Birincilik ve dereceler resmi sonuçlardır.
- Kazanma: birincilik / koşu. İlk 3: (1. + 2. + 3.) / koşu.
- ROI: her starta 1 TL ganyan oynansaydı ne kadar kâr ya da zarar edilirdi. Getiri yalnızca antrenörün atı birinci geldiğinde yazılır; ekürü basitleştirilmiştir.
- Dönemler: bu yıl 1 Ocak'tan, son 12 ay bugünden geriye 365 gün, arşiv 2020'den bu yana. Daha eskisi verimizde yok.
- Yarış Günü TJK ile bağlantılı değildir; resmi bilgi için TJK esastır.