Antrenör
Halil Dülger
Halil Dülger'ın atları son 12 ayda 45 koşuya çıktı, 3 birincilik ve 14 ilk üç derece aldı. En çok İstanbul'da koştu (44 koşu).
Kaynak: TJK resmi sonuçları. Son güncelleme: 8 Kasım 2026 Pazar.
Halil Dülger antrenör istatistikleri (2026)
| Dönem | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 | ROI |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 40 | 3 | 7 | 3 | %7,5 | %32,5 | – |
| Son 12 ay | 45 | 3 | 7 | 4 | %6,7 | %31,1 | – |
| 2020'den bu yana | 293 | 33 | 34 | 29 | %11,3 | %32,8 | −%35,0 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda. 2020 öncesi için TJK Antrenör İstatistikleri.
Bugün koşan atları
Bugün koşan atı yok. Son koşu: 14.08.2026, İstanbul.
Yıllara göre birincilik
| Yıl | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 40 | 3 | 7 | 3 | %7,5 | %32,5 |
| 2025 | 33 | 4 | 4 | 4 | %12,1 | %36,4 |
| 2024 | 24 | 1 | 2 | 4 | %4,2* | %29,2* |
| 2023 | 89 | 3 | 10 | 11 | %3,4 | %27,0 |
| 2021 | 73 | 17 | 7 | 6 | %23,3 | %41,1 |
| 2020 | 34 | 5 | 4 | 1 | %14,7 | %29,4 |
Favoriyle performans
Hipodrom, pist, mesafe ve ırk
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İstanbul | 44 | 3 | 6 | 4 | %6,8 | %29,5 |
| Kocaeli | 1 | 0 | 1 | 0 | 0/1 | 1/1 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Çim · Normal | 22 | 2 | 2 | 0 | %9,1* | %18,2* |
| Sentetik · Normal | 17 | 0 | 3 | 3 | %0,0* | %35,3* |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 2 | 1 | 0 | 0 | 1/2 | 1/2 |
| 1201–1600 m | 20 | 1 | 2 | 3 | %5,0* | %30,0* |
| 1601–2000 m | 15 | 1 | 3 | 1 | %6,7* | %33,3* |
| 2001+ m | 8 | 0 | 2 | 0 | 0/8 | 2/8 |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İngiliz | 45 | 3 | 7 | 4 | %6,7 | %31,1 |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Maiden | 15 | 1 | 3 | 1 | %6,7* | %33,3* |
| Şartlı | 13 | 0 | 4 | 0 | %0,0* | %30,8* |
| Handikap | 5 | 0 | 0 | 0 | 0/5 | 0/5 |
| Kısa Vade Handikap | 4 | 1 | 0 | 2 | 1/4 | 3/4 |
| KV-8 | 4 | 0 | 0 | 1 | 0/4 | 1/4 |
| KV-6 | 2 | 1 | 0 | 0 | 1/2 | 1/2 |
| KV-7 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İzmir | 121 | 14 | 15 | 11 | %11,6 | %33,1 |
| İstanbul | 90 | 10 | 11 | 8 | %11,1 | %32,2 |
| Ankara | 60 | 2 | 6 | 6 | %3,3 | %23,3 |
| Kocaeli | 13 | 6 | 1 | 3 | %46,2* | %76,9* |
| Bursa | 8 | 1 | 1 | 1 | 1/8 | 3/8 |
| Antalya | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Çim · Normal | 117 | 16 | 11 | 11 | %13,7 | %32,5 |
| Kum · Normal | 91 | 9 | 9 | 10 | %9,9 | %30,8 |
| Sentetik · Normal | 33 | 2 | 5 | 3 | %6,1 | %30,3 |
| Kum · Nemli | 14 | 2 | 5 | 1 | %14,3* | %57,1* |
| Çim · Biraz Yumuşak | 13 | 1 | 1 | 1 | %7,7* | %23,1* |
| Kum · Islak | 11 | 1 | 1 | 2 | %9,1* | %36,4* |
| Çim · Yumuşak | 5 | 1 | 1 | 0 | 1/5 | 2/5 |
| Çim · Çok Yumuşak | 4 | 0 | 1 | 1 | 0/4 | 2/4 |
| Kum · Sulu | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 54 | 10 | 6 | 2 | %18,5 | %33,3 |
| 1201–1600 m | 144 | 14 | 16 | 18 | %9,7 | %33,3 |
| 1601–2000 m | 71 | 9 | 9 | 6 | %12,7 | %33,8 |
| 2001+ m | 24 | 0 | 3 | 3 | %0,0* | %25,0* |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İngiliz | 216 | 21 | 24 | 21 | %9,7 | %30,6 |
| Arap | 77 | 12 | 10 | 8 | %15,6 | %39,0 |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Şartlı | 106 | 16 | 13 | 9 | %15,1 | %35,8 |
| Maiden | 83 | 10 | 10 | 9 | %12,0 | %34,9 |
| Handikap | 64 | 4 | 7 | 5 | %6,3 | %25,0 |
| Satış | 14 | 1 | 2 | 2 | %7,1* | %35,7* |
| Kısa Vade Handikap | 6 | 1 | 0 | 2 | 1/6 | 3/6 |
| G | 6 | 0 | 0 | 0 | 0/6 | 0/6 |
| KV-6 | 5 | 1 | 2 | 0 | 1/5 | 3/5 |
| KV-7 | 4 | 0 | 0 | 1 | 0/4 | 1/4 |
| KV-8 | 4 | 0 | 0 | 1 | 0/4 | 1/4 |
| KV-9 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda.
En çok çalıştığı jokeyler
| Jokey | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| V. Abiş | 9 | 0 | 2 | 1 | 0/9 | 3/9 |
| A. Yıldız | 9 | 1 | 2 | 1 | 1/9 | 4/9 |
| M. Manav | 5 | 0 | 1 | 0 | 0/5 | 1/5 |
| M. Kaya | 4 | 0 | 1 | 0 | 0/4 | 1/4 |
| E. Aktuğ | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
| M. Çelik | 2 | 1 | 0 | 0 | 1/2 | 1/2 |
| G. Kocakaya | 2 | 1 | 0 | 0 | 1/2 | 1/2 |
| U. Levent | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| M. Bilgin | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| A. Kurşun | 2 | 0 | 1 | 0 | 0/2 | 1/2 |
Son 12 ay, ilk 10.
En çok koşan atları
| At | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Grey Ghost | 11 | 0 | 3 | 1 | %0,0* | %36,4* |
| Watershed | 11 | 0 | 2 | 1 | %0,0* | %27,3* |
| Mr Hermes | 9 | 1 | 2 | 0 | 1/9 | 3/9 |
| Laureate | 7 | 2 | 0 | 2 | 2/7 | 4/7 |
| Every Little Kiss | 6 | 0 | 0 | 0 | 0/6 | 0/6 |
| Bodyşko | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Son 12 ay, ilk 10.
Son 20 koşu
| Tarih | Hipodrom | Cins | Mesafe · Pist | At | Jokey | Sıra | Gny |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 14.08.2026 | İstanbul | KV-6 | 1200 Çim | Grey Ghost | E. Çizik | 8/9 | 9,65 |
| 14.08.2026 | İstanbul | KV-6 | 1200 Çim | Laureate | M. Çelik | 1/9 | 9,65 |
| 12.08.2026 | İstanbul | Maiden | 1400 Çim | Watershed | V. Abiş | 10/14 | 4,80 |
| 12.08.2026 | İstanbul | Handikap 16 | 2200 Çim | Mr Hermes | V. Abiş | 4/8 | 2,95 |
| 31.07.2026 | İstanbul | Kısa Vade Handikap 24 | 1400 Çim | Laureate | M. Çelik | 7/9 | 12,45 |
| 31.07.2026 | İstanbul | Şartlı 3 | 1400 Çim | Grey Ghost | V. Abiş | 9/11 | 6,00 |
| 24.07.2026 | İstanbul | Maiden | 1900 Çim | Watershed | V. Abiş | 4/13 | 1,40 |
| 24.07.2026 | İstanbul | Maiden | 1900 Çim | Mr Hermes | G. Kocakaya | 1/13 | 1,40 |
| 24.07.2026 | İstanbul | Şartlı 3 | 1900 Çim | Grey Ghost | V. Abiş | 4/9 | 3,10 |
| 24.07.2026 | İstanbul | Maiden | 1900 Çim | Every Little Kiss | U. Levent | 11/13 | 76,95 |
| 01.07.2026 | İstanbul | Şartlı 4 | 2200 Çim | Grey Ghost | V. Abiş | 2/7 | 7,40 |
| 01.07.2026 | İstanbul | Şartlı 3 | 2100 Çim | Every Little Kiss | M. Manav | 8/8 | 81,10 |
| 24.06.2026 | İstanbul | Maiden | 2000 Sentetik | Watershed | V. Abiş | 3/9 | 3,00 |
| 14.06.2026 | İstanbul | Şartlı 4 | 1900 Çim | Watershed | A. Yıldız | 4/8 | 8,70 |
| 12.06.2026 | İstanbul | KV-7 | 2100 Çim | Grey Ghost | A. Yıldız | 6/6 | 17,30 |
| 07.06.2026 | İstanbul | Maiden | 1500 Sentetik | Every Little Kiss | M. Manav | 11/12 | 72,45 |
| 02.06.2026 | Kocaeli | Şartlı 2 | 1900 Kum | Mr Hermes | A. Yıldız | 2/9 | 1,40 |
| 31.05.2026 | İstanbul | Maiden | 1600 Çim | Watershed | A. Yıldız | 2/17 | 8,90 |
| 27.05.2026 | İstanbul | KV-7 | 2100 Çim | Grey Ghost | A. Yıldız | 6/7 | 13,90 |
| 24.05.2026 | İstanbul | Handikap 15 | 2100 Sentetik | Mr Hermes | A. Yıldız | 4/8 | 3,10 |
Sık sorulanlar
Halil Dülger bu yıl kaç yarış kazandı?
2026'da 40 koşuda 3 birincilik kazandırdı. Son güncelleme 8 Kasım 2026 Pazar.
Halil Dülger'ın bugün koşan atları hangileri?
Bugün koşan atı yok. Son koşu 14.08.2026, İstanbul.
Halil Dülger en çok hangi hipodromda at koşturdu?
Son 12 ayda en çok İstanbul'da: 44 koşu, 3 birincilik.
Antrenör ne iş yapar?
Yarış atlarının talim, terbiye, idman, bakım, besleme ve tedavilerinin takibinden ve koşulara ilişkin hizmetlerinden sorumlu, antrenörlük lisansı olan kişidir.
Toplam kariyer istatistiği nerede?
Arşivimiz 2020'de başlıyor. Tüm kariyer için TJK Antrenör İstatistikleri sayfasına bakın.
Yöntem ve kaynak
- Koşu: start alınan koşu sayısı; koşmaz atlar sayılmaz. Birincilik ve dereceler resmi sonuçlardır.
- Kazanma: birincilik / koşu. İlk 3: (1. + 2. + 3.) / koşu.
- ROI: her starta 1 TL ganyan oynansaydı ne kadar kâr ya da zarar edilirdi. Getiri yalnızca antrenörün atı birinci geldiğinde yazılır; ekürü basitleştirilmiştir.
- Dönemler: bu yıl 1 Ocak'tan, son 12 ay bugünden geriye 365 gün, arşiv 2020'den bu yana. Daha eskisi verimizde yok.
- Yarış Günü TJK ile bağlantılı değildir; resmi bilgi için TJK esastır.