Antrenör
Güven Şimşek
Güven Şimşek'ın atları son 12 ayda 16 koşuya çıktı, 3 birincilik ve 8 ilk üç derece aldı. En çok İstanbul'da koştu (16 koşu).
Kaynak: TJK resmi sonuçları. Son güncelleme: 8 Kasım 2026 Pazar.
Güven Şimşek antrenör istatistikleri (2026)
| Dönem | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 | ROI |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0/0 | 0/0 | – |
| Son 12 ay | 16 | 3 | 4 | 1 | %18,8* | %50,0* | – |
| 2020'den bu yana | 179 | 25 | 22 | 18 | %14,0 | %36,3 | +%15,6 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda. 2020 öncesi için TJK Antrenör İstatistikleri.
Bugün koşan atları
Bugün koşan atı yok. Son koşu: 31.12.2025, İstanbul.
Yıllara göre birincilik
| Yıl | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 124 | 19 | 20 | 13 | %15,3 | %41,9 |
| 2024 | 55 | 6 | 2 | 5 | %10,9 | %23,6 |
Favoriyle performans
Hipodrom, pist, mesafe ve ırk
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İstanbul | 16 | 3 | 4 | 1 | %18,8* | %50,0* |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kum · Normal | 9 | 1 | 2 | 1 | 1/9 | 4/9 |
| Kum · Nemli | 4 | 1 | 0 | 0 | 1/4 | 1/4 |
| Sentetik · Normal | 3 | 1 | 2 | 0 | 1/3 | 3/3 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1201–1600 m | 7 | 1 | 2 | 1 | 1/7 | 4/7 |
| 1601–2000 m | 5 | 1 | 2 | 0 | 1/5 | 3/5 |
| 2001+ m | 4 | 1 | 0 | 0 | 1/4 | 1/4 |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İngiliz | 15 | 3 | 3 | 1 | %20,0* | %46,7* |
| Arap | 1 | 0 | 1 | 0 | 0/1 | 1/1 |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Şartlı | 11 | 2 | 3 | 0 | %18,2* | %45,5* |
| Handikap | 2 | 0 | 1 | 0 | 0/2 | 1/2 |
| Satış | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| Maiden/Satış | 1 | 1 | 0 | 0 | 1/1 | 1/1 |
| Maiden | 1 | 0 | 0 | 1 | 0/1 | 1/1 |
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İstanbul | 165 | 25 | 20 | 16 | %15,2 | %37,0 |
| Kocaeli | 9 | 0 | 1 | 2 | 0/9 | 3/9 |
| Bursa | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| Ankara | 2 | 0 | 1 | 0 | 0/2 | 1/2 |
| İzmir | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Sentetik · Normal | 108 | 19 | 14 | 12 | %17,6 | %41,7 |
| Çim · Normal | 41 | 2 | 4 | 3 | %4,9 | %22,0 |
| Kum · Normal | 21 | 1 | 4 | 2 | %4,8* | %33,3* |
| Kum · Nemli | 4 | 1 | 0 | 0 | 1/4 | 1/4 |
| Çim · Çok Yumuşak | 3 | 1 | 0 | 0 | 1/3 | 1/3 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 29 | 4 | 4 | 3 | %13,8* | %37,9* |
| 1201–1600 m | 86 | 11 | 6 | 8 | %12,8 | %29,1 |
| 1601–2000 m | 42 | 4 | 9 | 4 | %9,5 | %40,5 |
| 2001+ m | 22 | 6 | 3 | 3 | %27,3* | %54,5* |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İngiliz | 112 | 18 | 19 | 13 | %16,1 | %44,6 |
| Arap | 67 | 7 | 3 | 5 | %10,4 | %22,4 |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Şartlı | 59 | 5 | 9 | 2 | %8,5 | %27,1 |
| Maiden | 39 | 6 | 2 | 7 | %15,4 | %38,5 |
| Handikap | 38 | 5 | 5 | 5 | %13,2 | %39,5 |
| Satış | 14 | 1 | 2 | 0 | %7,1* | %21,4* |
| KV-6 | 8 | 2 | 1 | 1 | 2/8 | 4/8 |
| Kısa Vade Handikap | 5 | 1 | 1 | 1 | 1/5 | 3/5 |
| G | 5 | 1 | 0 | 1 | 1/5 | 2/5 |
| KV-9 | 4 | 1 | 2 | 0 | 1/4 | 3/4 |
| KV-8 | 4 | 1 | 0 | 0 | 1/4 | 1/4 |
| Maiden/Satış | 2 | 2 | 0 | 0 | 2/2 | 2/2 |
| KV-7 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0/1 | 1/1 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda.
En çok çalıştığı jokeyler
| Jokey | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| G. Bektaş | 4 | 0 | 1 | 0 | 0/4 | 1/4 |
| U. Levent | 4 | 1 | 1 | 1 | 1/4 | 3/4 |
| Ö. Yıldırım | 3 | 1 | 0 | 0 | 1/3 | 1/3 |
| Y. Gökçe | 1 | 0 | 1 | 0 | 0/1 | 1/1 |
| G. Özçelik | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| M. Kayiş | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| G. Kocakaya | 1 | 1 | 0 | 0 | 1/1 | 1/1 |
| A. Kurşun | 1 | 0 | 1 | 0 | 0/1 | 1/1 |
Son 12 ay, ilk 10.
En çok koşan atları
| At | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kareem Bughra | 4 | 1 | 1 | 1 | 1/4 | 3/4 |
| Creative Girl | 3 | 1 | 1 | 0 | 1/3 | 2/3 |
| Run For Can | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
| Iron Sky | 3 | 1 | 0 | 0 | 1/3 | 1/3 |
| Start Up | 2 | 0 | 1 | 0 | 0/2 | 1/2 |
| Asaf Baba | 1 | 0 | 1 | 0 | 0/1 | 1/1 |
Son 12 ay, ilk 10.
Son 20 koşu
| Tarih | Hipodrom | Cins | Mesafe · Pist | At | Jokey | Sıra | Gny |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 31.12.2025 | İstanbul | Şartlı 5 | 2000 Kum | Creative Girl | G. Bektaş | 5/6 | 2,40 |
| 27.12.2025 | İstanbul | Satış 3 | 1400 Kum | Run For Can | G. Bektaş | 7/11 | 13,10 |
| 27.12.2025 | İstanbul | Şartlı 3 | 1300 Kum | Kareem Bughra | U. Levent | 4/5 | 3,90 |
| 13.12.2025 | İstanbul | Şartlı 4 | 2000 Kum | Asaf Baba | Y. Gökçe | 2/7 | 4,65 |
| 13.12.2025 | İstanbul | Maiden/Satış | 1400 Kum | Kareem Bughra | U. Levent | 1/10 | 2,90 |
| 10.12.2025 | İstanbul | Şartlı 5 | 2200 Kum | Iron Sky | Ö. Yıldırım | 8/10 | 7,30 |
| 06.12.2025 | İstanbul | Maiden | 1400 Kum | Kareem Bughra | U. Levent | 3/10 | 4,50 |
| 06.12.2025 | İstanbul | Şartlı 4 | 2100 Kum | Run For Can | G. Özçelik | 7/7 | 23,35 |
| 29.11.2025 | İstanbul | Şartlı 4 | 2000 Kum | Creative Girl | Ö. Yıldırım | 1/14 | 1,60 |
| 26.11.2025 | İstanbul | Handikap 15 | 2000 Kum | Start Up | Ö. Yıldırım | 13/15 | 3,45 |
| 22.11.2025 | İstanbul | Şartlı 4 | 2100 Kum | Iron Sky | M. Kayiş | 5/9 | 2,10 |
| 22.11.2025 | İstanbul | Şartlı 3 | 1300 Kum | Kareem Bughra | U. Levent | 2/7 | 19,45 |
| 22.11.2025 | İstanbul | Şartlı 4 | 1400 Kum | Run For Can | G. Bektaş | 9/11 | 17,35 |
| 16.11.2025 | İstanbul | Handikap 17 | 1500 Sentetik | Creative Girl | G. Bektaş | 2/9 | 6,35 |
| 12.11.2025 | İstanbul | Şartlı 4 | 2100 Sentetik | Iron Sky | G. Kocakaya | 1/6 | 1,20 |
| 09.11.2025 | İstanbul | Şartlı 4 | 2000 Sentetik | Start Up | A. Kurşun | 2/8 | 2,05 |
| 07.11.2025 | İstanbul | Handikap 16 | 1400 Sentetik | Creative Girl | G. Bektaş | 2/16 | 5,30 |
| 07.11.2025 | İstanbul | KV-9 | 1500 Sentetik | Bahrain | A. Yıldız | 1/9 | 6,80 |
| 05.11.2025 | İstanbul | Şartlı 19 | 1600 Çim | Sargan | Z. Karabulut | 11/16 | 77,90 |
| 26.10.2025 | İstanbul | Kısa Vade Handikap 24 | 2100 Sentetik | Bahrain | V. Abiş | 2/8 | 6,40 |
Sık sorulanlar
Güven Şimşek bu yıl kaç yarış kazandı?
2026'da 0 koşuda 0 birincilik kazandırdı. Son güncelleme 8 Kasım 2026 Pazar.
Güven Şimşek'ın bugün koşan atları hangileri?
Bugün koşan atı yok. Son koşu 31.12.2025, İstanbul.
Güven Şimşek en çok hangi hipodromda at koşturdu?
Son 12 ayda en çok İstanbul'da: 16 koşu, 3 birincilik.
Antrenör ne iş yapar?
Yarış atlarının talim, terbiye, idman, bakım, besleme ve tedavilerinin takibinden ve koşulara ilişkin hizmetlerinden sorumlu, antrenörlük lisansı olan kişidir.
Toplam kariyer istatistiği nerede?
Arşivimiz 2020'de başlıyor. Tüm kariyer için TJK Antrenör İstatistikleri sayfasına bakın.
Yöntem ve kaynak
- Koşu: start alınan koşu sayısı; koşmaz atlar sayılmaz. Birincilik ve dereceler resmi sonuçlardır.
- Kazanma: birincilik / koşu. İlk 3: (1. + 2. + 3.) / koşu.
- ROI: her starta 1 TL ganyan oynansaydı ne kadar kâr ya da zarar edilirdi. Getiri yalnızca antrenörün atı birinci geldiğinde yazılır; ekürü basitleştirilmiştir.
- Dönemler: bu yıl 1 Ocak'tan, son 12 ay bugünden geriye 365 gün, arşiv 2020'den bu yana. Daha eskisi verimizde yok.
- Yarış Günü TJK ile bağlantılı değildir; resmi bilgi için TJK esastır.